Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Barbaru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. prosince a svátek slaví Barbara. 

Pokud nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem znáte tak jí určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Barbaře udělá radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? To občas každému! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé přání i vy. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení.


Básničky k svátku pro Barbaru

Veršované gratulace  jsou pro tento den skvělou volbou a jistě nešlápnete vedle. Najde se tady pro každou oslavenkyni něco. Ať už se jedná o vaši kamarádku, dceru, kolegyni a nebo partnerku. Na vás bude už jen vybrat to, kterým uděláte radost.

Na tvé zdraví, na tvé štěstí, snad vyváznem bez bolestí! Hodně lásky, spoustu péče, Barbaro, jsi skvělé děvče. Moc si užij dnešní jmeniny!
Zasloužíš si to nejlepší, snad ti tohle přání sváteční den vylepší. Hodně štěstí, hodně zdraví, Barbary dnes svátek mají. Posílám ti místo pusy, pugét růží bez diskuzí. Drahá, užij si dnešní jmeniny!
Barbaro moje milovaná, nechť jsi dnes rozmazlovaná. Zasloužíš si spoustu květin, slunečnic, růží či kopretin. Krásný svátek, spoustu lásky, pohody a žádné vrásky. Barbaro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Barbaro o-la-lá, s tebou je vždycky zábava. Barbaro, krásný sváteční den, však je za rok jen jeden. Na tvé zdraví skleničku, a sváteční písničku. Hodně zdraví, fůru štěstí, znát tě, to je přece štěstí! Užij si tento sváteční den!
Krásný svátek, spoustu kytek, připíjím ti, měj všeho dostatek! Vše nejlepší a hodně zdraví, s Barbarou se všechno spraví. Ať jsi stále v pohodě, vše ostatní nech náhodě. Barbaro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Svátek dneska slaví naše milovaná Barbara, a my chceme aby ses stále jen usmívala. K tomu ti přejeme taky lásku, pohodu a spoustu radosti, k tomu také dárků dosti. Barbaro, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Barbaru vtipné a veselé? Pokud je to vaše kamarádka se smyslem pro humor a chcete ji hlavně pobavit, tak to budou tahle přáníčka to pravé. Navíc se vám krásně vejdou i do textové zprávy, tak jí můžete hned pogratulovat.

Barbaro, hoď se do klidu, vše proběhne v poklidu. Žádný povyk,dneska pijeme na tvoje zdraví, to se přece pořádně oslaví! Barbaro, přejeme ti báječné jmeniny!
Barbara? S tou je vždycky všechno prima! Nefňuká a nebrečí, všechno zlé hned vyléčí. Nebojí se, nekřičí, Barbaro, jsi nejlepší a přejeme ti taky nejlepší svátek!
Snad by ses pořádné oslavy nebála, když má jmeniny naše nejdražší Barbara. Ji naše královna večírků, co se nezastaví ani na chvilku. Barbaro, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Nejraději bychom tě celou zlíbali, jsou přece jmeniny naší milované Barbary. Dáme si spolu přípitek a taky veselý taneček, když máš dneska ten sváteček. Barbaro, pořádně si užij dnešní den!
Dárková kytice k svátku s medvědem a s balónky.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Barbaru

Dáváte přednost spíše jednoduchosti a klasice? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme přáníčka, která jsou milá, upřímná a vyjádříte jimi vše, co v tento den chcete. Můžete je poslat v sms zprávě a nebo je napsat do papírového blahopřání, je to jen na vás.

Má milovaná Barbaro, krásný sváteční den, prožitý s úsměvem na rtech. Ať tě na tvé životní cestě potká pouze štěstí a krásné náhody. Jsi neustále plná elánu, máš dobrou náladu a jsi zdravá a spokojená. Vše nejlepší ti přeje …
Barbaro, jsme moc rádi, že tě známe a že patříš do našeho života. Jsi skvělá ženská, která přenese dobrou náladu na každého ve svém okolí. Ať ti vše vychází a skvěle se ti daří! Máme tě moc rádi. Krásný svátek!
Barbaro, k tvému dnešnímu svátku ti přeji především pohodu, žádné starosti, spoustu nádherných zážitků a hromadu zdraví a dobré nálady. Protože s úsměvem jde vždycky všechno líp! Všechno nejlepší ti přeje …
Vše nejlepší, hodně zdraví, lásky, spokojenosti, pohody, štěstí, dobré nálady a žádné starosti a smutky. To vše a ještě mnohem víc, ti moje milá Barbaro přeju k tvému dnešnímu svátku. Jsi skvělá! S láskou …
Naše milovaná Barbaro, přejeme ti aby tě provázelo stále jen štěstí a taky aby se ti dařilo jak v pracovním, tak v osobním životě. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Užij si tento významný den!
Drahá Barbaro, po roce je tady zase tvůj velký den, a to znamená že by ses měla bavit, smát, radovat se a užívat si nekonečné zábavy. Snad se ti den vyvede tak, jak sis ho představovala!
Milá Barbaro, celá naše rodina ti přeje jen to nejlepší, ať se stále jen usmíváš a raduješ a nikdy se ti nepřihodí nic špatného. Moc na tebe stále myslíme a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Naše nejmilovanější Barbaro, je to velká škoda, že ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát osobně. Přesto ti přejeme mnoho lásky, zdraví, pohody a taky splněných přání. Krásný jmeninový den ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Věděli jste, že k svátku vlastně nemusíte psát nic, ale vše jde vyjádřit i obrázkem? Takhle Barbaře ukážete, že na ní myslíte a ještě ji pobavíte. Všechny obrázky se pro tuhle příležitost hodí výborně. Odeslání zvládnete ve dvou snadných krocích. GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Tak na tebe, Barbaro!

GIF blahopřání k jmeninám muž se skleničkou.
zdroj: tenor.com

Zase to ale nepřeháněj!

GIF přání k svátku žena s velkou sklenicí vína.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší, Barbaro!

GIF přání k jmeninám zajíc s konfetami.
zdroj: tenor.com

Kytička pro tebe, Barbaro!

GIF blahopřání k svátku pes s kyticí růží.
zdroj: tenor.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku tančící důchodci.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Dárky, které vyrobíme sami udělají největší radost a u přání to platí dvojnásob. Takové blahopřání k jmeninám Barbaře ukáže, že vám na ní záleží a myslíte na ni. Pokud by to bylo vaše poprvé tak se podívejte na tohle krátké video, kde najdete spoustu inspirace a taky návod jak na to. Pak už jen stačí napsat přáníčko dle vašeho výběru a krásný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Barbaře líbit?

Svátek máme jen jednou do roka, tak přece stojí za to udělat radost třeba jen rychlou textovou zprávou.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X