Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Irmu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. září a svátek slaví Irma.

Máte dnes chuť rozdávat radost a potěšit vaši oblíbenou oslavenkyni?

Jedno z těchto milých přání k svátku Irmě vykouzlí úsměv na tváři. 

Načerpejte tedy u nás plno inspirace a pošlete jí gratulaci, básničku a nebo se třeba naučte, jak se vyrábí papírové přáníčko

Je to jen na vás! 

Tak co, které si vyberete? 

Klasická přání k svátku pro Irma

Hledáte přání, které se bude hodit například pro kolegyni, kamarádku nebo třeba maminku? Už hledat nemusíte! Tahle krásná přáníčka se hodí opravdu pro kohokoliv a jistě udělají velkou radost. 

Milovaná Irmo, doufám, že tvůj svátek bude stejně výjimečný jako ty! Ať se ti splní všechna tvá nejtajnější přání a sny. Užij si moc dnešní jmeniny s radostí a pohodou. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Všechno nejlepší k jmeninám, Irmičko. Protože se tento speciální den opět blíží, chci, abys věděla, že jsi pro mě výjimečná a přeji ti v životě jen to nejlepší. Ať každý okamžik tvých oslav proběhne s dobrou náladou a ty zůstaneš obklopena lidmi, které miluješ. S láskou …
Irmo, každý den tvé existence je požehnáním pro nás, tvé kamarády a jistě všechny další. Ať je tvůj život plný lásky, radosti a pohody! Snad se dneska budeš mít nádherně. Báječný svátek ti s láskou přejí …
Má milovaná Irmo, přeji ti ten nejkrásnější svátek! Doufám, že víš, že chci s tebou strávit celý život, protože ty ze mě dostáváš tu nejlepší verzi. Snad ti tento rok přinese všechno, v co jsi kdy mohla doufat. Mám tě moc rád. S láskou …
Drahá Irmičko, poznání s tebou bylo úžasnou zkušeností. Opravdu tě obdivuji, a protože máš dnes svátek, chci ti popřát všechno nejlepší. Přeji ti mnoho šťastných zážitků nejen z tohoto dne, a abys vždy plná radosti a štěstí. S pozdravem …
Irmo, zasloužíš si být šťastná v každém okamžiku svého života. Kéž Bůh uvede tvůj život do nekonečného míru a harmonie s tvými blízkými! Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám! S láskou …
Přání k svátku s barevnou růží.
pixabay.com

Přání pro maminku

Láska je cenná věc, která je však křehká a musíme si ji chránit. Neváhejte ani minutu a vyberte si blahopřání k svátku, které vaši maminku nesmírně potěší. A pokud chcete ještě lepší přáníčko, vyrobte jedno z papíru. Vsadíme se, že to Irmu nesmírně potěší. 

Maminko, nejsi jen ta nejúžasnější máma na světě. Jsi světlo v mých nejtemnějších dnech a tvůj krásný úsměv by rozzářil i tu nejtemnější místnost. Děláš toho pro naši rodinu tolik – myslím si, že jsi super hrdinka! Všechno nejlepší k tvému svátku, supermaminko!
Všechno nejlepší k jmeninám mé první kamarádce, kterou jsem kdy měla! Nevím, jak jsem mohla mít takové štěstí, že jsi mi stála po boku ve všech životních vzestupech a pádech. Vždycky jsi tu pro mě a doufám, že víš, že já jsem tu vždycky pro tebe. Jsi ta nejlepší maminka, kterou bych si mohla přát. S láskou …
Maminko, doufám, že tvůj den bude naplněn všemi tvými oblíbenými věcmi: láskou, květinami, smíchem, zákusků a v první řadě – mnou! Všechno nejlepší k jmeninám, mami. Mám tě moc ráda.
Má milovaná maminko, přeji ti ten nejkrásnější svátek. Teď, když jsem starší, ti chci poděkovat za to, že jsi mě nikdy nenechala v nákupním vozíku a neutekla. Vím, že to bylo lákavé. S láskou tvá …

Přišla vám gratulace, která váš potěšila? Pošlete nazpět přáníčko jako poděkování za přání!

Básničky k svátku pro Irmu

Ta nejvíce speciální přání jsou již dlouhá léta básničky, protože jednu takovou vytvořit není lehkým úkolem jen tak pro někoho! Abychom vám usnadnili dlouhé vymýšlení veršů, napsali jsme je už za vás. Zkuste ji napsat třeba to papírového přáníčka! 

Irmičko, stýská se nám po tobě neskutečně, snad tvůj příští svátek oslavíme společně. To nejlepší k tvým jmeninám ti přejeme, a moc na tebe myslet budeme. Přejeme ti s láskou všechno nejlepší!
Jsou tvé jmeniny, ten láskyplný čas, a my máme pro tebe tento milý vzkaz. Přejeme ti lásku, zdraví a pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Irmičko!
Venku už je počasí mrazivé, proto bys k nám měla dorazit co nejdříve. Už tady na tebe čeká k svátku horká čokoláda, a taky sladkých zákusků hromada. Irmičko, všechno nejlepší k svátku!
Snad každé tvé přání se ti vyplní, a tvé srdce se láskou a radostí zaplní. To všechno a mnohem více chceme ti přát, a hlavně ať jsi spokojená napořád. Přejeme ti báječný svátek, Irmo!
Lásku, zdraví a pohodu ti přejeme, a jen to nejlepší pro tebe chceme. To ti přeji za celou naši rodinku, užij si z dneška každou chvilinku. Irmo, všechno nejlepší k jmeninám!
To nejlepší k jmeninám ti chceme popřát, měla by sis pořádnou oslavu dopřát. Buď dnes s těmi které máš nejradši, a dát si dortík nejsladší. Přejeme ti ty nejhezčí jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky jsou úžasné, protože s nimi vyjádříte všechny city, které oslavenkyni chcete ukázat. Ale proč ji rovnou i nerozesmát? Právě k tomuhle slouží tyhle vtipné verše. Věříme, že takové přáníčko k jmeninám Irmu pobaví a bude se usmívat celý den! 

Ta oslava, to bude zase síla, když slaví svátek naše Irma. Všechno je pro tebe už připraveno, dneska v noci je všechno dovoleno. Irmo, všechno nejlepší k svátku!
Sváteční oslava už se pro tebe chystá, bude až do rána, to si můžeš být jistá. Dáme si dneska pořádný tanec, snad se pro tebe konečně ukáže nějaký mládenec. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Irmo!
Na oslavu Irmy žádný spěch, však ještě bude moment, kdy nebudete moct popadnout dech! Takový nevinný přípitek, bude náš pouhý začátek! Irmo, přejeme ti hezké jmeniny!
Nabíráme na večer všechny síly, dneska se slaví jmeniny naší Irmy. Tak pojďme ven, v baru už je otevřeno, doufám, že už tam máš za námi namířeno. Irmičko, přejeme ti báječný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

K svátku vlastně nemusíte psát vůbec nic, pokud se vám zrovna nechce. To že na oslavenkyni myslíte jde vyjádřit i hezkým obrázkem. Navíc tyhle obrázky se pro takovou speciální příležitost hodí výborně. Tak vyberte jeden –  nebo třeba všechny!

Přání k svátku s tančící slepicí.
tenor.com
Přání k jmeninám s oslavující opicí.
tenor.com
Přáníčko k svátku s oslavujícím mužem.
giphy.com
Přáníčko k jmeninám s nadšeným panáčkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle láskyplné blahopřání k svátku Irmě určitě vyrazí dech. Není se čeho bát, a to ani pokud nejste moc kreativní, nebo jste takové přání ještě nikdy nevyráběli. S tímto videem to zvládnete za pár minut a výsledek bude rozhodně stát za to. Do hotového přání pak už jen napíšete to, co máte dnes na srdci.

Zajímavosti o jméně Irma

Irma je jméno německého původu.

Vykládá se jako “silná”, “pevná” či “stálá”.

Domáckými variacemi jsou Ira, Irmička, Irmuš, nebo třeba Irmina.

Po České republice si může pyšně vykračovat 1395 žen tohoto jména.

Mezi významné nositelky patří česká básnířka Irma Geisslová, německá zpěvačka Irma Baltutis nebo americká zpěvačka Irma Thomas.

Doufáme, že jste to perfektní blahopřání k jmeninám Irmě už vybrali.

Svátek je přece od toho, abychom si navzájem dělali radost!

A jak se přání líbila vám?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X