Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kláru na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 12. srpna a svátek má Klára.

Zrovna nějakou znáte? Tak jí nezapomeňte popřát!

Hezké přání k svátku Kláře rozhodně udělá radost.

Pokud máte problém hezké blahopřání vybrat, máme pro vás nachystanou spoustu inspirace.

Pošlete Kláře milý text, básničku nebo snad obrázek?

Výběr je jenom na vás!

Klasické gratulace k jmeninám

Tahle decentní a jednoduchá přáníčka k svátku Kláru rozhodně moc potěší. Vyjádřete jí, jak moc na ni myslíte a co pro vás znamená. 

Přichystali jsme pro vás naše nejlepší tipy! 

Nádherně se budou vyjímat v papírovém přáníčku, ale klidně je pošlete jen ve zprávě.

Naše milá Klárko, dnes je tvůj svátek a my ti k němu přejeme, aby sis ho krásně užila na maximum. Velkou gratulaci a pusu posílají …
Klárinko moc pro nás znamenáš a moc si přejeme, ať si tvůj dnešní svátek pořádně užiješ. Přejeme ti hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky do dalšího roku! Všechno nejlepší k svátku.
Drahá Klárko. Doufáme, že sis nemyslela, že bychom na tebe letos zapomněli! Je nám ctí ti opět popřát všechno nejlepší k svátku, aby jsi byla šťastná a vždy se ti ve všem dařilo. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Milá Klárinko. Mrzí nás, že ti letos ke jmeninám nemůžeme popřát osobně. To však neznamená, že ti na tvůj svátek neťukneme o chvíli později! Zatím ti však přejeme všechno nejlepší, hodně lásky a splněných přání. To vše ti přeje …
Klárko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme hodně zdraví, lásky a pohody. Užij si dnešní den přesně podle tvých představ a nezapomeň to pořádně zapít! Všechno nejlepší k svátku!
Milá Klárko, po roce je tu opět tvůj velký den a my ti k němu srdečně přejeme, aby sis ho užila naplno! A k tomu samozřejmě mnoho lásky, zdraví a pohody. Myslíme na tebe. Všechno nejlepší!
Naše milá Klárinko, nebudeme zapírat, že nám tvůj dnešní sváteček připomněl kalendář, ale přesto ti přejeme, abys měla ten nejkrásnější den, jaký by sis mohla přát a aby všechny další dny byly plné lásky a radosti. Všechno nejlepší k svátku!
Milá Klárko, chci ti za sebe i za celou mou rodinu poblahopřát k svému významnému dni. Mysli na to, že svátek máš pouze jednou za rok, tak to pořádně oslav! Všechno nejlepší přejí …
Jsi obdařena nádherným jménem, na které bys měla být hrdá. Šťastný svátek! A hodně štěstí a zdraví k tomu!
Kytice růžových růží.
pexels.com

Básničky k svátku pro Kláru

Veršovaná přání jsou skvělou volbou pro každého z vašich blízkých, ať už to je maminka, kamarádka nebo třeba kolegyně z práce. Mysleli jsme na všechny a proto si určitě vyberete tu pravou básničku pro vaši Kláru

Jednoduše ji zkopírujte a přepošlete!

Naše drahá Klárko, dneska můžeš mít lehárko! Je libo snídaně do postele dobré vínko, přátelé? Dnes jsi naše královna, a nikdo se ti nevyrovná. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Naše krásná Klárinka, už dávno není malinká. Vyrostla z ní krásná žena, nositelka překrásného jména, dneska má svůj velký den, tak pojďme to oslavit ven!
Že má svátek Klárinka není žádná novinka. Oblečeme si krásné šaty, nahodíme šperky zlatý a půjdeme oslavit Klárky dnešní svátek!
Naše krásná Kláro, copak se ti dneska zdálo? Že máš dneska velký den? Ale drahá, to nebyl sen. My ti hezky pogratulujeme, na tebe si připijeme! Všechno nejlepší Klárko!
Dobré ránko Klárinko, naše nádherná květinko. Dneska máš svůj velký den, že máš svátek není sen. Přijmi naši gratulaci, sejdeme se v restauraci! Všechno nejlepší k svátku.
Že je svátek Klárky, tušíte už z dálky. Hudba hraje na míle, Tak pogratulujte jí mile. Dáreček jí přineste, bude šťastná, zajisté!

Veselá přání pro Kláru

Pokud jste zastáncem spíše neformálních a veselých blahopřání k svátku, tak tady rozhodně najdete to pravé. Skvěle se hodí s nějakým vtipným dárkem!

Najčerpejte inspiraci u našich básniček, speciálně připravených pro Kláru!

K příležitosti jmenin ti přeji jen to, aby ses o své krásné jméno nikdy nemusela dělit s nějakou přírodní pohromou. Šťastné a veselé jmeniny!
Budeme pařit jako zvířata, protože jsme pařmeni, a v den tvých úžasných jmenin to budeme mít jako své druhé jméno! Všechno nejlepší Klárko.
Nejotravnější věc na světě je, když sdílíte své jméno s někým, koho vůbec nemáte rádi. Z tohoto důvodu oslavme tvůj svátek ve velkém, protože dneska jsi naší královnou! Všechno nejlepší k svátku, Klárko.
Naše milá Klára, dnes se velmi smála. Svůj svátek hezky oslavila, však trochu moc zapila. Ach ty naše Klárko, příště si dej radši nealko. Všechno nejlepší k svátku!
Dnes má svátek Klára, i když nám v mládí malinko na nervy hrála, chceme jí srdečně říct, že všechno nejlepší přejeme, a hodně zdraví, lásky a pohody do dnešního dne.
Když má svátek Klárka, teče jenom kořalka. Nenechte se zmáti, dnes žijeme jako bohatí. Zítra však to bude jinak, když všem bude nám všelijak. Všechno nejlepší, Klárko!

Vtipná obrázková přání

Pokud se zrovna necítíte na psaní dlouhých textů, mysleli jsme i na vás! Obrázky mnohdy vydají za více než slova. Tohle blahopřání k svátku Kláře rozhodně zvedne náladu!

Stačí jej zkopírovat, doplnit například hezkou básničkou a odeslat.

Šťastná tančící holčička.
tenor.com
Jásající postavička s textem, že je čas slavit.
tenor.com
Gif s nápisem "Let's celebrate".
tenor.com
Tančící dítě.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

Tenhle typ gratulace je zaručeně ten nejoriginálnější! Klárku tím rozhodně ohromíte! Jestli jste nikdy přáníčko nevyráběli, nemusíte se ničeho bát. Potřebujete papír, různě barevné pera a spoustu inspirace, kterou můžete načerpat ve videu, které jsme pro vás vybrali. 

Zabere to jen pár minut, tak se do toho s chutí pusťte!

Líbily se vám naše přáníčka k svátku pro Kláru? Doufáme, že se budou vaší oslavenkyni líbit a vy jí v její velký den uděláte radost.

Jmeniny slavíme pouze jednou za rok, tak jí ukažte jak moc ji máte rádi. Přidejte k přáníčku přidat i hezký dárek, nebo zkuste třeba něco upéct! Je to jen na vás.

Tak které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X