Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radoslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. května a svátek slaví Radoslav. 

Chtěli byste vašeho oblíbeného kamaráda, tatínka, či syna potěšit a nevíte jak? 

Krásné přání k svátku Radoslava ohromí a udělá mu radost na celý den

Chápeme však, že přijít s perfektní gratulací nemusí být mnohdy jednoduché. 

Proto jsme napsali ta nejkrásnější blahopřání a básničky, které jsme doplnili i o hezké animované obrázky. 

Je jen na vás, které si vyberete. 

Tohle všechno vám navíc přinášíme zcela zdarma! 

Klasická přání k svátku pro Radoslava

Přání, které jsme připravili jako první, jsou gratulace se kterými nešlápnete vedle ať už je pošlete komukoliv. Vyjádříte s nimi všechno, co k danému oslavenci cítíte a uděláte mu radost, že jste si vzpomněli. Divili byste se, jak velký úsměv dokáže malé přání vykouzlit!

Náš milý Radoslave, rádi bychom ti řekli, že ať jsi dneska s kýmkoliv a děláš cokoliv, tak tě máme moc rádi a přejeme si pro tebe jen to nejlepší. Užij si dnešek přesně tak, jak uznáš za vhodné. Báječný svátek ti přejí…
Drahý Ráďo, jsi mým vzorem v mnoha ohledech. Vím, že už máš pravděpodobně všechno, co bys v životě mohl chtít, ale i tak ti posílám své city. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přeje …
Náš nejmilejší Ráďo, doufáme, že dnes prožíváš jednu z nejhlučnější, nejbláznivějších a nejzábavnějších jmeninových oslav vůbec. Snad si ji užiješ s lidmi, které máš rád. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Milovaný Radoslave, přinášíš radost a štěstí všem kolem sebe. Doufám, že i tvůj dnešní den je naplněn radostí a štěstím a pohodou. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milý Ráďo, k svátku jsem si chtěla dát nějakou radu, ale pak jsem si uvědomila, že ty máš se stárnutím mnohem víc zkušeností než já. Takže místo toho ti jen popřeji krásné jmeniny, ty starečku jeden. S pozdravem …
Radoslave, doufáme, že dneska budeš mít stejně velkou oslavu, jako je tvé srdce. Takže si asi budeš muset pronajmout nějaký obrovský sál! Moc si dnešek užij. Překrásný svátek ti přejí …
Přání k svátku s koťátkem a kytičku.
pixabay.com

Přání pro dědečka

Role dědečka je nezaměnitelná pozice v každé rodině. Dědečkové, stejně jako tatínci, naplňují naše životy vědomostmi, radostí a novými zkušenostmi. Jsou to takoví učitelé života! Vyjádřete mu vděk za krásně strávené společné chvíle a ukažte mu, že ve vašem srdci má své místo. 

Náš milovaný dědečku, tvrdě jsi pracoval, aby jsi nám zajistil lepší život. Tolik jsi se snažil, abychom měli vše, co jsme potřebovali. Z celého srdce ti děkujeme. Doufáme, že máš krásné jmeniny, zasloužíš si je. S pozdravem a láskou …
Milý dědečku, děkuji, že jsi pro mě skála, o kterou se mohu opřít, když mám pocit, že se hroutí celý svět. Vždycky jsi tu pro mě byl, když jsem tě potřeboval. K tvému svátku věř, že tě mám moc rád. S láskou …
Drahý dědečku, nejsem moc dobrá ve všech těch sentimentálních věcech. Ale k tvým jmeninám jsem ti chtěla jen říct, že tě mám ráda a vážím si tě. Jsi muž, ke kterému stojí za to vzhlížet. Přeji ti ten nejkrásnější svátek. S pozdravem…
Můj nejoblíbenější dědečku, k tvému svátku bych ti chtěla říct, jak tě mám moc ráda. Vážím si každé chvilky, kdy jsi mě brával na výlety, hrál se mnou hry nebo mi láskyplně něco vysvětloval. Jsi ten nejlepší děda, kterého jsem si mohla přát. Užij si dnešek se zdravím a pohodou. S láskou tvá vnučka…

Smích zlepšuje náladu, povzbuzuje a dokáže i léčit. To jsou tři přesvědčivé důvody, proč byste zrovna vtipné přáníčko k narozeninám měli poslat!

Básničky k svátku pro Ráďu

Veršované gratulace se líbí skoro všem a proto s touto volbou rozhodně nic nezkazíte. A vůbec nevadí že třeba nejste zrovna básnické střevo. Originální verše na míru přímo pro vaši oslavenkyni jsme napsali za vás. Stačí si jen vybrat kterou z našich básní dnes uděláte radost.

To je ale krásná zpráva, že se svátek Radoslava! Hlavně lásku a pohodu ti chceme přát, ať jsi skutečně spokojený napořád. Ráďo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Na oslavu už vrcholí příprava, je přece svátek Radoslava! Přejeme si, aby sis ho užij co nejvíce, a na něj vzpomínal ještě celé měsíce. Všechno nejlepší k jmeninám, Ráďo!
Dneska je svátek našeho Rádi, a my mu přejeme dlouhé mládí. Taky ať se nikdy v životě nevytratí láska, a vše co si přeje brzy získá. Ráďo, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Dnes je psán den Radoslava, a my přejeme ti vesele, ať konečně najde se už ta pravá, která bude ti láskou, i přítelem. Ráďo, přejeme ti báječné jmeniny!
Ať telefon tvůj zaplaví, láskyplné gratulace. Já přeji ti, ať je tvůj život stále zajímavý, a v tvém životě panuje legrace. Radoslave, přeji ti krásný svátek.
Zákusky a káva se podává, když je svátek Radoslava. Tak pojď si to s námi užít, ať Ráďa může krásný den prožít. Přeji ti báječný den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Radoslava rýmované, ale i takové, aby se u něj i zasmál a pobavil? Podívejte se na tyhle vtipné básničky! Jsme si jisti že s nimi se vám letošní gratulace rozhodně povede. A navíc se vám vejdou například do sms nebo do vyrobeného papírového přání.

Do doby než nás zabolí hlava, budeme slavit svátek Radoslava, V lednici už se nám chladí pivo a bubliny, zapomeneme na to, že jsou nějaké hodiny. Ráďo, přejeme ti báječný svátek!
Místo našeho Rádi, nikdo nikdy nenahradí. Až do rána se budeme bavit a pít, ty tvoje jmeniny se přece musí zapít. Radoslave, pořádně si užij dnešní den!
Příchod tvůj se očekává, je přece svátek Radoslava! Proudem poteče víno červené i bílé, a oslavu si užijeme do poslední chvíle. Radku, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Čeká nás nezapomenutelná oslava, když je svátek Radoslava. Musíme to s tebou dneska pořádně zapít, a na tvoje zdraví se společně napít. Ráďo, užij si dnešní svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

To nejlepší jsme si nechali nakonec. Věřte, že takové blahopřání k svátku Radoslava nadchne. Samotná výroba není složitá a zvládnete ji za pár minut. Pokud byste nevěděli jak na to tak se podívejte na tohle video, kde najdete spoustu inspirace. Do hotového přáníčka už stačí jen napsat text pro vašeho oslavence a můžete jít gratulovat.

GIF gratulace k svátku se ženou se sklenicí šampaňského.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s nadšenou kočkou.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s nadšeným mužem a konfety.
giphy.com
GIF přání k jmeninám se smajlíkem posílající srdce.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Vyrobili jste někdy sami papírové přání? Pokud ne, tak letos nekupujte jedno v papírnictví, ale zkuste ho s pomocí vaší kreativity vytvořit sami. Nevíte-li však kde začít, nechte nás vám pomoci. Našli jsme krásné video plné inspirace, které vás za jednoduchých kroků krásně navede. Uvidíte, je to není nic těžkého a že takové přáníčko k jmeninám Radoslava ohromí. Až budete mít tedy hotovo, napište dovnitř třeba jednu z našich básní!

Zajímavosti o jméně Radoslav

Radoslav je jméno se slovanskými kořeny.

Vzniklo spojením slov “radovat se” a “sláva”. 

Nositel tohoto jména je tedy pozitivní člověk plný starostí, oslav a péče o své blízké.

Nejčastěji užívané varianty tohoto jména jsou Radek, Ráďa, Radík nebo třeba Slávek.

V České republice se jménem může pyšnit 3093 mužů.

Mezi významné nositele patřil český herec Radoslav Brzobohatý a v současnosti bychom neměli opomenout významného hudebníka a sochaře Radoslava Kvapila. 

Doufáme, že váš čtení naplnilo inspirací a už víte, jaké blahopřání k jmeninám Radoslavovi pošlete. 

Svátek je přece důvod k oslavám!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X