Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vendulu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. dubna a svátek slaví Vendula. 

Už jste jí v tento významný den popřáli? 

Milé přání k svátku Vendule rozhodně zvedne náladu. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, texty a veselé obrázky. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Vendulu

Rýmovaná přáníčka jsou skvělou volbou ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, dcera, kolegyně a nebo babička. Tahle originální přáníčka navíc nenajdete nikde jinde. Pokud máte po ruce telefon, můžete přáníčko zkopírovat a poslat klidně hned.

Svátek slaví naše milovaná holka, z kalendáře jasně září Vendulka. Přejeme ti ať si tento den pořádně užiješ, a ty nejlepší jmeniny prožiješ. Vendulo, přejeme ti báječný sváteční den!
V kalendáři dneska vidím Vendulku, měl bych jí dát kytičku a čokolády tabulku. Zatím k tobě ale letí jen tahle milá slovíčka, až se potkáme bude sladké i kytička. Vendulo, moc si užij dnešní den!
Jmeniny má dneska naše milovaná Vendula, přejeme jí ať je šťastná a smůla aby se jí vyhnula. Ať se ti splní vše, po čem zatoužíš, protože ty si to zasloužíš. Vendulko, přejeme ti skvělý svátek!
365 dní strašně rychle uplynulo, a tvůj svátek je zase tady, milá Vendulo! Přejeme ti spoustu pohody a pevné zdraví, ať se tvé jmeniny hlavně pořádně oslaví. Vendulo, moc si užij tento sváteční den!
Užij si z dnešního dne každé chvilky, jmeniny mají totiž všechny Vendulky. My té naší nejmilejší jen to dobré chceme přát, hlavně aby byla spokojená napořád. Vendulo, přejeme ti krásný svátek!
Už na večer chystáme slavnostní tabuli, musíme oslavit jmeniny naší Venduly. Celá rodina si s tebou chce připít, a tvůj svátek pořádně zapít. Vendulko, přejeme ti báječný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Vendula vaše kamarádka, která nikdy nezkazí žádnou legraci? Pro veselé kopy jsme napsali tyhle veselé verše, kterými oslavenkyni jak potěšíte, tak pobavíte. Určitě ji k tomu ještě pozvěte na skleničku něčeho dobrého!

Ne abys dneska zase brzo usnula, v kalendáři je totiž jméno Vendula. Až do rána budeme spolu slavit a tančit, že nám sotva dech bude stačit. Vendulko, přejeme ti skvělý svátek!
Jmeniny má dneska naše milá potvůrka, v kalendáři vidíme jméno Vendulka. To zase bude velká sláva, ale tuším, že nás bude ráno opět bolet hlava. Vendulo, přejeme ti báječný svátek!
Oslava to bude zase velká, to ani jinak nejde, kdy slaví Vendulka. Tančit budeme že se nám bude prášit pod nohama, a panáky nám budou mizet pod rukama. Vendulo, přejeme ti krásné jmeniny!
To si zase užijeme spoustu srandy, jmeniny dneska totiž slaví naše Vendy. Můžeme si klidně spolu karaoke zazpívat, a až nad ránem se domů podívat. Pořádně si užij dnešní svátek, Vendulko!
Černá dárková krabice se spoustou rudých a růžových růží.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Vendulu

Verše ani vtipy nejsou to, co by vaše oslavenkyně ocenila? Líbilo by se jí více milé, jednoduché a upřímné blahopřání? Na to jsme taky mysleli a takových krásných přáníček tady najdete spoustu. Které z nich vás oslovilo nejvíce?

Milá Vendulko, dneska je tvé krásné jméno v kalendáři a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti a hlavně spoustu splněných přání. S láskou …
Naše drahá Vendulo, tvůj významný den je po roce zase tady a my ti přejeme lásku, zdraví, pohodu, dobrou náladu a také aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Vendulo, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát k tvým jmeninám osobně! Přejeme ti jen to nejlepší a doufáme, že tento den pořádně oslavíš! Báječný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Vendulo, svátek máme jen jednou do roka a proto ti přejeme, aby byl celý tento den jako z pohádky! Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Dneska je tady den všech Vendulek a my té naší nejkrásnější a nejmilovanější přejeme hlavně zdravíčko, lásku a taky hromadu štěstí. Úžasné jmeniny ti přejí …
Milá Vendulko, slovy nejde ani popsat, jak moc nám na tobě záleží a jak tě máme rádi. Všichni na tebe moc myslíme a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny! S láskou …
Naše milovaná Vendulo, z celého srdce ti přejeme aby se ti vždy jen dařilo a taky aby se ti vyplnila všechna tvá nejtajnější přání a tužby. Báječný svátek ti přejí …
Nejdražší Vendulko, jsi naše zlatíčko a my ti přejeme aby ses měla pohádkově pořád, a ne jen když máš jmeniny! Přesto tento den je jedinečný a my doufáme, že si ho pořádně užiješ. S láskou …

Slaví někdo z vašich blízkých narozeniny? Vyberte si z nádherných narozeninových přáníček, která potěší každého oslavence.

Obrázkové GIF gratulace

Nechce se vám nic psát a hledáte něco jiného? Blahopřání k jmeninám pro Vendulu může být i pohyblivý obrázek! Všechny tyhle obrázky jsou veselé a k tomuto dni se hodí výborně. Na vás už jen bude vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Na zdraví, Vendulo!

GIF přání k svátku holčička se skleničkou šampaňského.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující holka s flaškou v ruce.
zdroj: giphy.com

Vendy, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k svátku oslavující skupinka holek s maskami.
zdroj: giphy.com

Ale pozor, ať to nepřeženeš a nedopadneš ráno takto!

GIF přání k jmeninám blondýna s kocovinou.
zdroj: giphy.com

Přejeme ti nádhernou sváteční oslavu, Vendulo!

GIF přání k svátku oslava domácích mazlíčků.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k svátku Vendulu jistě ohromí! Letos místo kupovaného přáníčka můžete jedno vyrobit a udělat tak mimořádný dojem. Nemusíte se bát, není to nic složitého a zvládne to i začátečník. S postupem a inspirací vám pomůže tohle krátké video. Až budete mít hotovo, stačí už jen napsat to, co máte na srdci a nádherný dárek je na světě.

Co myslíte, udělají naše přání k jmeninám Vendule radost?

Tento významný den je tady jen jednou do roka, tak stojí za to oslavenkyni potěšit třeba jen rychlou textovou zprávou.

Zajímavosti o jméně Vendula

Tohle křestní jméno v České republice používá 14 768 žen a dostává se tak na 74. místo v oblíbenosti. 

Vendula (nebo také Vendulka) je slovanského původu. Jeho význam můžeme vyložit jako „více slavná” a nebo „slavnější”. 

Dříve se jednalo o domáckou formu jména Václava a osamostatnilo se teprve nedávno. Občas je také považováno za protějšek mužského jména Vendelín.

Vendula má na Slovensku podobu Vendelína, v Německu Wandelina a Wendeline, stejně tak i holandština. V Maďarsku je podoba jména Vendelina.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X