Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Šárku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. června a jmeniny slaví Šárka. 

Pokud nějakou znáte, tak jí určitě pošlete gratulaci. 

Nejste si ale jistí, jaké přání k svátku Šárce poslat? 

S inspirací vám moc rádi pomůžeme! 

Můžete vybírat z básniček, veselých obrázků a taky z tradičních gratulací. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Šárku

Kdo by neměl rád milá, rýmovaná přáníčka! Taková gratulace potěší snad každou oslavenkyni. Tahle jsou navíc přímo na míru pro oslavenkyni a nikde jinde je nenajde. Nemusíte si tak lámat hlavu nad verši, stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Jmeniny má dneska naše milovaná Šárka, je to škoda že nás od sebe dělí taková dálka. Tak ti posílám tohle virtuální přáníčko, snad se ti bude líbit aspoň maličko. Šárko, pořádně si užij dnešní svátek!
Svátek dneska slaví moje milovaná Šárka, tak se v tento den měním v pisálka. Přeju ti v tento den lásku, pohodu a radost, a taky štěstí, toho není nikdy dost. Přeju ti nádherné jmeniny, Šárko!
Měl bych ti dneska dát karafiáty a nebo fialky, klidně oboje, když jsou jmeniny mojí milovaná Šárky. Zatím ti ale posílám jen tuhle básničku, osobně pak dostaneš pusu a taky kytičku. Šárko, přeju ti nádherný sváteční den!
Už tě netrpělivě vyhlížíme z dálky, jsou tady přece jmeniny naší Šárky. Dneska to s tebou chce celá rodina pořádně zapít, a na tvoje zdraví a štěstí se společně napít. Šárinko, přejeme ti báječný svátek!
Snad dneska dostaneš spoustu gratulací a taky dárky, jmeniny totiž slaví všechny Šárky. Přejeme ti ať se ti všechno jen daří, a ty máš stále jen spokojený úsměv na tváři. Přejeme ti skvělý svátek, Šárko!
Zrovna mi na telefonu blikla připomínka, že dneska slaví jmeniny moje milovaná Šárinka. Já jí jen to nejlepší chci ze srdce přát, snad ji bude tahle milá gratulace u srdce hřát. Užij si dnešní svátek, Šárko!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Šárka vaše kamarádka, která se ráda baví, oslavuje a taky směje? Tak to by se jí mohla líbit některá a těchto veselých básniček. Pokud ji k tomu ještě pozvete na skleničku něčeho dobrého, tak bude vaše gratulace dokonalá.

Dneska poteče proudem kořalka, svátek totiž slaví naše skvělá Šárka. Tak si budeš muset se všemi na tvé zdraví připít, a pořádně tento velký den zapít! Šárko, přejeme ti báječné jmeniny!
To se přece nebude pít minerálka, když má dneska jmeniny naše Šárka. Tak noste na stůl panáky, ať to lítá, ale pozor, ať zase nejsi hned zlitá. Přejeme ti nádhernou sváteční oslavu, Šárko!
Jmeniny dneska slaví naše božská Šárinka, tak to je zase pro pořádný mejdan záminka. Dej si ale pozor, aby sis nedala až moc vína, a ráno nepřepadla tě kocovina. Užij si dnešní svátek, Šárko!
Ty máš dneska svátek, naše drahá Šárko, tak to se rozhodně nebude pít nealko. Tak už na šampaňské chystáme skleničky, dneska budeme opatrné, ať nás ráno nebolí hlavičky. Šárko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Oslavující holka s balónky, flaškou sektu a konfetami.
zdroj:shopltk.com

Klasická přání k svátku pro Šárku

Občas jsou to právě tradiční gratulace, co udělají tu největší radost. Takových milých a upřímných přáníček tady najdete celou řadu a bude jen na vás, které vaší oslavenkyni v tento významný den pošlete. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale počítá se i rychlá textová zpráva.

Milá Šárko, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu radosti, lásky, rodinné pohody a taky moře štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Šárko, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a my ti chceme popřát jen to nejlepší! Hlavně spoustu zdraví, lásky, pohody a taky miliony splněných přání. Krásný svátek ti přejí …
Je tady jmeninový den všech Šárinek a my té naší nejmilovanější chceme popřát spoustu nádherných okamžiků, splněných přání, dobrá nálady a hlavně lásky. Skvělý svátek ti srdečně přejí …
Všechno nejlepší k svátku, milá Šárko! K tomuto významnému dni ti přejeme mnoho krásných chvil, rodinné pohody a taky aby se ti vždy ve všem dařilo. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Šárka dneska slaví jmeniny a my jí k nim přejeme hlavně lásku, zdraví, štěstí a taky mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. Užij si dnešní sváteční den!
Drahá Šárko, dneska ti k tvým jmeninám sice nemůžu popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslim a přeju ti jen to nejlepší. Až se zase potkáme, tak si společně připijeme na tvé zdraví. Krásný sváteční den ti přeje …
Šárinko, celá naše rodina na tebe moc myslí a přejem ti jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Hlavně abys byla stále jen spokojená, usměvavá a veselá jako jsi teď. Skvělé jmeniny ti přejí …
Moje milovaná Šárko, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a já ti chci popřát aby jsi byla v životě stále jen veselá, zamilovaná a taky moc šťastná. Nádherné jmeniny ti přeje …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Tak to oslavence či oslavenkyni jistě potěší nádherné narozeninové přáníčko!

Obrázkové GIF gratulace

Nevybrali jste nic z básniček, ani tradičních gratulací a hledáte něco trochu jiného? Blahopřání k svátku pro Šárku může být i obrázkové! Našli jsme ty pohyblivé GIFy, které se v tento den výborně hodí a vy je tak nemusíte nikde hledat. Odeslání je velmi snadné, vybraný obrázek jen zkopírujete a pošlete. Hotovo!

Pořádně to dneska rozjeď, Šárko!

GIF přání k svátku oslavující holky na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Šárko, dneska si dej skleničku něčeho dobrého na oslavu!

GIF přání k svátku žena s velkou sklenicí s koktejlem.
zdroj:giphy.com

Ať dnešní sváteční oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám oslava domácích mazlíčků.
zdroj:giphy.com

Šárko, já a tihle dva tanečníci ti přejeme nádherné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku dva tanečníci na podiu.
zdroj:giphy.com

Dnešní den bys měla pořádně oslavit, Šárko!

GIF blahopřání k jmeninám holka se spoustou flašek šampaňského.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Šárku jistě ohromí! Bude jí hned jasné, že je pro vás jedinečná, když jste jí dárek vyrobili sami. A nemusíte se ničeho bát, samotná výroba nic složitého není a budete mít hotovo za pár minut. S návodem a inspirací vám pomůže tohle krátké video. Pak už vám stačí dovnitř napsat vaše srdečné věnování a můžete vyrazit za oslavenkyní.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Šárce líbit?

Doufáme, že tady vyberete to pravé přání pro vaši oslavenkyni a že i díky vám bude její den jedinečný.

Zajímavosti o jméně Šárka

Tohle jméno u nás nosí 35 142 žen a stává se tak 43. nejčastějším ženským jménem.

Šárku najdeme i ve slovenštině, jiné jazykové mutace však nemá, stejně tak jako mužský protějšek. 

Jeho původ není zcela jasný. Některé prameny tvrdí, že jde o uměle vytvořené jméno, které bylo odvozeno od skalnatého hřbetu na severozápadním okraji Prahy. Tato oblast se označuje právě jako Šárka a jméno, se kterým se setkáváme již v kronice Kosmase, by pak tedy mělo význam „hřbet”, „návrší”.

Jméno Šárka bývá také dáváno do souvislosti s korsickými slovy „sar”, „sarra”, španělským „sierra” nebo albánským „sharane”. Význam všech slov je „horský hřbet”, „hora”, „skála” nebo „návrší”.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X