Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Filomenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. srpna a svátek slaví Filomena.

Zrovna nějakou slečnu s tímhle neobvyklým jménem znáte? Tak jí rozhodně nezapomeňte popřát!

Milé přání k svátku Filomeně potěší a určitě jí zvedne náladu.

Pokud však hledáte inspiraci, jste na správném místě! Vytvořili jsme pro vás ty nejkrásnější texty, básničky a obrázky, ze kterých si zaručeně vyberete.

Navíc všechna přání jsou volné ke kopírování a úpravám.

Klasické přání k svátku pro Filomenu

Jestli hledáte milé a decentní blahopřání, kterým nelze nic pokazit a zaručeně jím oslavenkyni potěšíte, máme pro vás dneska spoustu inspirace. Vyjádřete přesně to, co k oslavenkyni v její velký den cítíte. Z těchto přáníček si vyberete jistě to pravé. Skvěle se bude vyjímat v papírovém přání, ale krásně vypadá i v obyčejné sms.

Kdo nám to tu dneska slaví svátek? Jestli to není naše Filomena! Posílám ti obrovskou gratulaci a přeji ti hodně štěstíčka a zdravíčka do dalších let. Oslav dnešek s lidmi, které máš nejraději. Nádherný svátek ti srdečně přeje …
Krásný svátek má milovaná Filomeno! Přeji ti nádherný den a přeji si, ať se ti splní každičká věc, kterou si přeješ. Oslav dneska obrovským kouskem toho nejlepšího dortu. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …!
Naše nejdražší Filomeno, i když je na světě mnoho lidí, kteří dnes svátek slaví taky, ale ty jsi definitivně ta nejvíc speciální ze všech! Proto na to mysli a oslav svůj dnešní den na maximum! Máme tě rádi. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …
Drahá Filomeno, je nám moc líto, že ti letos nepopřejeme osobně. Nemusíš se však bát, že bychom to spolu neoslavili později! Zatím ti aspoň takhle přejeme jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí a doufáme, že si tvůj velký den užiješ na maximum. Nádherný svátek ti srdečně přejí …
Naše nejmilovanější Filomeno, moc si všichni přejeme, aby se ti splnily všechna tvá nejtajnější přání. Doufáme, že tvůj krásný úsměv nikdy nezmizí z tvé tváře a životem tě budou provázet jen ty nejkrásnější věci. Překrásný svátek ti přejí …
Milovaná Filomeno, rok se s rokem sešel a my opět máme tu čest ti popřát k tvým jmeninám. Přejeme ti všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a hlavně ať jsi stále stejně usměvavá a veselá jako jsi teď. Užij si svůj den na maximum! Máme tě rádi.
Naše drahá Filomeno, snad tě ani nenapadlo, že bychom letos na tebe letos zapomněli. Již tradičně ti z celého srdce přejeme, aby tě tvé zdraví nikdy neopouštělo, aby jsi měla každý den dobrou náladu, štěstí, a hlavně úsměv na tváři. Všechno nejlepší k tvému svátku ti přejí …
Naše nejmilejší Filomeno, dnes je tvůj speciální den, kdy můžeme oslavit, jaká nádherná a milá žena nosí takové překrásné jméno jako je zrovna tvé. Posíláme ti spoustu lásky a štěstíčka. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Sváteční gratulace k svátku Filomeně s květinami a světýlky.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Filomenu

Hezká rýmovaná básnička jako blahopřání k svátku Filomenu určitě moc potěší. Pokud však nejste zrovna básnické střevo, nemusíte se ničeho obávat. Sváteční verše speciálně pro vaši Filomenu jsme vytvořili za vás a vy nemusíte nic náročně vymýšlet Přáníčko stačí jednoduše zkopírovat, odeslat a zlepšit jím oslavenkyni její sváteční den!

Bude to už nějaký pátek, co jsi naposledy slavila svátek. Proto bychom ti chtěli přát, ať máš navždy proč se smát. Překrásný svátek, Filomeno!
Dneska to je úsměvů, snad je ti pořádně do zpěvu. Nezapomeň si svůj den užívat, a všechno vesele prožívat. Filomeno, přejeme ti ten nejhezčí svátek!
Že má svátek Filomena, nám kalendář šťastně připomíná. Posíláme veselé pozdravy, snad splní se ti všechny představy. Filomeno, všechno nejlepší k svátku!
Ženuško naše nejmilejší, přejeme ti svátek nejkrásnější. Užij si ho s nejmilejšími kamarády, pozdravů posíláme ti hromady. Všechno nejlepší k svátku, Filomeno!
Dnes tvé jméno v kalendáři, na nás velmi silně září. A my si s láskou přejeme, ať prožiješ ho ve veselém duchu a usmíváš se od ucha k uchu. Filomeno, přejeme ti srdečně všechno nejlepší!
Velmi jsme se na tvůj svátek těšili, tak snad jsme tě básničkou teď potěšili. Jsi naše milovaná slečna, to ti snad budeme přát do nekonečna. Přejeme ti hodně zábavy, lásky, pohody a nekonečného zdraví. Filomeno, všechno nejlepší k svátku!
Ať tvůj den má dneska grády, dej si hodně čokolády. Přejeme ti lásku, štěstí, a ať nikdy nedostaneš pěstí. Filomeno, přejeme ti překrásný svátek!
Chtěli bychom ti dneska přát, ať vždycky máš důvod se smát, a taky ať neodchází pohoda a láska, a navždy jsi taková kráska. Filomeno, srdečně ti přejeme nádherný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si přáníčko k svátku pro Filomenu v podobě hezké básničky, ale láká vás spíše neformální a veselá varianta? V tom případě se inspirujte našimi veselými básničkami, které se budou Filomeně líbit a určitě ji rozesmějí. Pokud je oslavenkyně žena, která má skvělý smysl pro humor a ráda se směje všemu kolem, bude tohle přání pro ni perfektní.

Nemusíme se dnes ničeho bát, co by se nám tak mohlo stát? Jediné naše obavy, jsou že víno nám půjde do hlavy. Všechno nejlepší k svátku, Filomeno!
Svátek tvůj musíme oslavit, a pořádně se pobavit, Potom se ráno budeme smát, jak těžké je pro nás vstát. Filomeno, srdečně ti přejeme všechno nejlepší!
Dneska máš svůj sváteček, na párty si dáme taneček. Nalijeme si skleničky, užijeme si nádherné chviličky. Filomeno, přejeme ti krásný svátek!
Dnes slaví naše milovaná Filomena, to bude oslava až do rána! Všichni už tě tu čekáme, a skleničky po okraj naléváme. Filomeno, všechno nejlepší k svátku!
Dneska bude to jako za mlada, krásných gratulací bude řada a to pro naši Filomenku, všemi milovanou hrdinku. Filomeno, všechno nejlepší k svátku!
Dnes poteče to všechno proudem, a nikdo neodejde ani s hladem, budeme pořádně svátek slavit, hlavně naše Filomena se musí bavit! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Není žádným pravidlem, že gratulace k svátku pro Filomenu by musela být ve formě textu nebo dlouhé básničky. Svá slova a pocity můžete vyjádřit pomocí hezkého, veselého obrázku! Vybrali jsme pro vás obrázky, které se nádherně hodí pro tuhle příležitost!

Pro odeslání jednoduše zkopírujte a pošlete. Pokud chcete, doplňte jej o milý text nebo veršované přání!

Veselé p
tenor.com
Veselé blahopřání k jmeninám pro Filomenu.
giphy.com
Veselé animované přání k svátku pro FIlomenu.
tenor.com
Veselá animovaná gratulace k svátku Filomeny.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Chcete Filomenu zaručeně ohromit? Vlastnoručně jí vyrobte přáníčko z papíru! Nepotřebujete na to hromadu času ani přirozený talent. Nemusíte se ničeho bát, inspiraci můžete naleznout v tomhle videu! Do základu si připravte kousek papíru a různé kancelářské potřeby. Až bude hotovo, vepište třeba milý text nebo básničku. Vyrobte Filomeně vzpomínku, která se jí z hlavy jen tak nevytratí. 

Tak s chutí do toho!

Doufáme, že Filomeny speciální den uděláte nezapomenutelný. Myslete na to, že jmeniny slavíme pouze jednou do roka!

Tak co, které to přáníčko bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X