Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Janu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. května a svátek slaví Jana. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Tak jí popřejte! 

Milé přání k svátku Janu rozhodně rozveselí s zvedne jí náladu na celý den. 

Nejste si ale jistí jaké blahopřání by bylo to pravé? Tak s tím vám pomůžeme. 

Dali jsme dohromady ty nejlepší texty, básničky a obrázky které nenajdete nikde jinde. 

Tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Janu

Tyhle přáníčka jsou stále velice oblíbené a to naprostým právem! Rádi byste poslali milý verš, ale nejste zrovna básníci? Ani nemusíte, originální rýmy jsme napsali za vás a to přímo na míru oslavenkyni. Na vás už bude vybrat ten, kterým ji dneska potěšíte.

V kalendáři vidím jméno Jana, a to znamená že bys měla dneska slavit s náma. Přejeme ti ať se ti vždy všechno podaří, a ty máš stále úsměv na tváři. Janičko, přejeme ti krásný svátek!
Jmeniny má dneska naše milovaná, ano, v kalendáři vidíme jméno Jana. Jen ti nejlepší ti k tvému svátečnímu dni přejeme, a všichni ti moc gratulujeme. Janičko, moc si užij dnešní jmeniny!
Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, jmeniny přece dneska slaví Jana. Snad se ti bude líbit aspoň trošičku, a užiješ si z dneška každou chviličku. Janičko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Doufáme, že máš na dnešek skvělé plány, když svátek dneska slaví Jany. Jmeniny by sis měla jen užívat, a ten nejlepší den prožívat. Jano, moc si užij dnešní jmeniny!
V dálce už slyšíme cinkat skleničky, jsou přece jmeniny naší Janičky. Snad to dneska pořádně oslavíš, a s přáteli se pořádně pobavíš. Jano, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Přejeme ti krásný svátek, Janičko, a ať stále záříš jako sluníčko. K tomu ti přejeme spoustu lásky a taky radosti, a k tomu nikdy žádné starosti. Jano, užij si nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, milá Jano, doufáme, že ti bude vždy jen přáno. Moc na tebe všichni myslíme, a snad se zase brzy uvidíme. Janičko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Snad ti vyjdou dneska všechny tvoje plány, když jsou dneska jmeniny naší Jany. Ať vydaří se ti dneska tvoje oslava, a celý tvůj den bude jedna velká zábava. Janičko, přejeme ti báječný svátek!

Veselá rýmovaná blahopřání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale hledáte něco trochu veselejšího? Tyhle blahopřání k svátku Janě zvednou náladu minimálně do večera. Skvěle se hodí obzvláště pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví.

V kalendáři vidím jméno Jana, a to bys dneska rozhodně neměla slavit sama. Měla by ses za námi zastavit, a pořádně se společně pobavit. Jani, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska se bude slavit až do rána, když má dneska svátek Jana. Nesmíme si ale dát moc vína, ať vyhne se nám kocovina. Janičko, moc si užij dnešní jmeniny!
Ráno se nám asi nevyhne opička, svátek totiž slaví naše Janička. Ale to nám vůbec nevadí, my to s ním oslavíme moc rádi. Jano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Pojď se dneska bavit s námi, když dneska jmeniny slaví Jany. Tančit budeme až do brzké ranní hodiny, a budeme si užívat každé vteřiny. Janičko, moc si užij dnešní jmeniny!
Dárková krabice růžových květin k svátku.
zdroj: bloomnation.com

Klasická přání k svátku pro Janu

Dostáváme se k milým a decentním gratulacím, kterými povíte přesně to, co v tento den chcete. Krásně vypadají jak v papírovém přání, tak jen v rychlé sms zprávě.

Naše milá Jano, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí a nekonečné pohody. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše drahá Jano, je nám to moc líto, že ti letos nemůžeme k svátku popřát osobně. Ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Moc si užij dnešní svátek!
Milá Janičko, za celou naši rodinu ti chceme k tvým jmeninám popřát mnoho úspěchů jak v pracovním, tak i v osobním životě a abys byla i nadále tak veselá a usměvavá jak jsi teď. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Jano, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a my ti přejeme zdraví, lásku, pohodu a spoustu štěstí. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milovaná Jano, dneska je tvůj svátek a my doufáme, že si dnešní den užiješ tak jak se sluší a patří a bude se ti i nadále ve všem dařit. Báječné jmeniny ti přejí …
Milá Janičko, moc na tebe všichni myslíme a k tvým jmeninám ti přejeme kopec dobré nálady, hromadu štěstí a taky moře lásky. Užij si ten nejlepší svátek!
Drahá Jano, přejeme ti aby byl nejen tento jmeninový den plný radosti a štěstí, ale abys byla spokojena a šťastná každý každičký den. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Naše milá Janičko, doufáme, že dnešní oslava bude stát za to a ty si tento den užiješ a budeš se jen bavit a usmívat se. Přejeme ti aby byl tento tvůj sváteční den jedinečný! To vše ti ze srdce přejí …


Obrázkové gratulace k jmeninám

Pokud jste ještě neposílali obrázková přáníčka tak k tomu máte skvělou příležitost. Tyhle obrázky potěší, pobaví a navíc k nim nemusíte už nic psát, všechno totiž poví za vás. Až vyberete ten pravý tak stačí když ho zkopírujete a pošlete rovnou vaší oslavenkyni.

Party kočka

GIF přání k svátku party kočka.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF blahopřání k svátku přípitek.
zdroj: giphy.com

Víno k svátku

GIF přání k jmeninám žena s vínem.
zdroj: giphy.com

Sváteční taneček

GIF přání k jmeninám tančící žena.
zdroj: giphy.com

Taneček pro tebe

GIF přání k svátku sváteční taneček dvou borců.

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Janě vyrazí dech! Uvidí, že jste si na ni vzpomněli, ale také to, že jste si s přáníčkem dali práci a vyrobili ho sami doma. Pokud budete přáníčko vyrábět poprvé tak by se vám mohlo hodit tohle video, ve kterém najdete spoustu inspirace. Až budeme mít hotovo tak už jen stačí napsat básničku a nebo text dle vašeho výběru.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Janě líbit?

Tento den je jen jednou za rok, tak proč jí ho neudělat hezčí milou gratulací?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X