Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Káju na jednom místě. Vyberte si!

Vytvořit přání k svátku Karlovi bude s našimi tipy hračka!

Chcete popřát s vtipem nebo vyznat svému oslavenci lásku? Vyberte si z našich textů. 

K textovému blahopřání si můžete také zdarma stáhnout obrázek nebo gif a gratulaci poslat elektronickou formou. 

Blahopřání ke jmeninám pro Karla

Popřejte oslavenci upřímnými slovy. Inspirovat se můžete našimi texty, které lze použít tak, jak jsou, nebo je můžete upravit podle svých představ.

Doufám, že ti tvůj výjimečný den přinese vše, po čem tvé srdce touží! Přeji ti den plný příjemných překvapení. Všechno nejlepší ke jmeninám!
K tvým jmeninám ti přeji, aby vše, co si v životě nejvíce přeješ, přišlo přesně tak, jak sis to představoval nebo ještě lépe. Krásný sváteční den, Kájo!
Karlíku, posílám ti virtuální kytici, která je složena z květů štěstí. Ať je nejen dnešní den, ale všechny tvé dny, plné lásky a pohody! Vše nejlepší k svátku!
Přeji ti krásný sváteční den! Hodně zdraví, štěstí a jen milých lidí kolem sebe. Vše nej!
Přeji ti, aby ti dnešní den přinesl tolik radosti, kolik jí přinášíš ty mě. Krásné jmeniny!
Karle, v tento krásný den ti přeji to nejlepší, co ti život nabízí a ještě víc. Užij si dnešní den, jak jen chceš. Vše nejlepší!
Možná dnes nemůžu být po tvém boku a nebudu s tebou slavit tvůj výjimečný den, ale chci, abys věděl, že na tebe myslím a přeji ti krásné prožití jmenin, Kájíku!
Před mnoha lety poslal Bůh na zem anděla, který mi měl zasáhnout do života a já jsem za tebe, mého anděla, neskutečně rád/a! Přeji ti jen to nejlepší ke tvému jménu!
Jsi ten nejmilejší člověk, kterého jsem měl/a tu čest poznat. Buď stále tak úžasným mužem, jakým jsi doposud byl. Krásné jmeniny, Karlíku!
Jsi můj nejlepší přítel. Dnes připíjím nejen na tvé jméno, ale také na další rok, kdy se budeme smát vtipům a udržovat se vzájemně při smyslech. Mám tě rád/a! Krásné jmeniny ti přeji.
Samotná slova nestačí k vyjádření toho, jak jsem šťastný/šťastná, že slavíš další svátek a tím i další rok svého života! Ke jmeninám ti přeji, abys byl stále šťastný a zdravý a ať se to nikdy nezmění. Všechno nejlepší k svátku, Karle!
Nemohu uvěřit, jaké mám štěstí, že jsem našel/našla přítele, jako jsi ty. Díky tobě je každý den mého života výjimečný. Mým dnešním cílem je zajistit, aby oslava tvého svátku byla jednou z nejvýznamnějších a nezapomenutelných vůbec. Krásné prožití jmenin!

Prohlédněte si také další přání k svátku pro muže.

Krátké sváteční gratulace

Nemáte rádi dlouhá blahopřání? Víte, že oslavenec ocení stručnost a výstižnost? 

Použijte některou z našich krátkých gratulací!

Tvůj svátek je skutečným důvodem k oslavě. Všechno nejlepší, kamaráde!
Když jsem se dozvěděl/a, že máš dnes svátek, rozhodl/a jsem se, že ti pošlu něco speciálního. Bohužel jsem ale na poslání moc velký/velká. Všechno nejlepší!
Doufám, že se ti dnes splní všechny tvé naděje a sny. Všechno nejlepší k svátku, Kájo!
I když s tebou dnes nemůžu být, věř mi, že na tebe hodně myslím. Krásné jmeniny, Karle!
Kájiku, tvé jmeniny nám umožňují oslavit, že tě máme ve svém životě. Krásný sváteční den!
Doufám, že víš, kolik radosti tvá přítomnost přináší nám všem. Všechno nejlepší, můj drahý příteli!
Chtěl/a jsem ti poslat k svátku nějaký úžasný dar, ale nic není tak úžasného jako dar v podobě tebe. Všechno nejlepší!
Oslavuj, směj se, tancuj a raduj se, protože tvé jmeniny jsou jen jednou za rok. Tak si dnešek pořádně užij. Vše nej!
Je mi líto, že musím zmeškat oslavu tvých jmenin, ale věř mi, že na tebe na dálku myslím. Krásné prožití svátečního dne!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Jsi výjimečný, silný, odvážný a laskavý. Prosím, neměň se.
Dneska kašli na všechny neúspěchy a chyby, které se staly v minulosti. Dneškem začíná nový život, plný skvělých příležitostí a štěstí. Vše nej, Karle!
Všechno nejlepší k svátku tomu nejzkušenějšímu, nejinteligentnějšímu a nejšarmantnějšímu borci. Krásný den ti přeji!

Krátké texty lze poslat pohodlně prostřednictvím mobilního telefonu. Inspirujte se také dalšími SMS gratulacemi ke jmeninám!

Přání z lásky pro Káju

Oslava svátku je skvělou příležitostí, kdy můžete svému Karlovi vyjádřit své city. 

Nebojte se a upřímně oslavenci, skrze gratulaci, sdělte, jak moc pro vás znamená!

Svému úžasnému milenci přeji ty nejúžasnější jmeniny! Miluji tě, lásko!
Kájo, jsi prostě ten nejkrásnější, nejstarostlivější a nejmilejší člověk, jakého jsem kdy poznala. Navždy ti přeji jen štěstí a pevné zdraví. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Karle! Miluji tě z celého srdce, můj drahý!
Posílám ti všechny své polibky a veškerou svou lásku, která je opravdová a něžná. Krásné jmeniny, Karlíku!
Můj sladký starostlivý miláčku, ty jsi ten člověk, kterého obdivuji a zbožňuji nejvíce na světě! Jsi moje slunce, moje hvězdy, moje všechno a já se do tebe každým dnem zamilovávám hlouběji a hlouběji. Vše nejlepší!
Dovol mi, abych tě dnes hýčkala, miláčku. Můj nádherný princi, přeji ti ty nejšťastnější jmeniny na světě!
Kájo, jsi prostě úžasný a vždycky mě naplníš tolika radostí. Aspoň dnes ti to chci oplatit a udělat totéž pro tebe. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Pohodlně se usaď, uvolni se a nech se celý den hýčkat. Jsem tak neuvěřitelně šťastná, že tě mám ve svém životě a doufám, že ti dnes, ve tvůj výjimečný den, dokážu, jak moc pro mě znamenáš. Krásný sváteční den!
Kájíku, jsi ztělesněním roztomilosti a přitažlivosti. Jsem vděčná, že se mohu nazývat tvou ženou. Krásný sváteční den!
Dovol mi, abych ti dnes ukázala, jak moc pro mě znamenáš! Miluji tě, zlato moje a přeji ti jen to nejkrásnější k tvému nádhernému jménu!
Každý den jsi pro mě víc a víc atraktivnější. Nebo je to možná tím, že ti víc a víc propadám. Jsi moje životní láska a já udělám vše pro to, abys na letošní oslavu svých jmenin měl jen ty nejkrásnější vzpomínky!
Přeji ti úžasný den se spoustou speciálních lahůdek, polibků a přání ke jmeninám od tvých blízkých. Doufám, že tě na tvé životní cestě bude potkávat jen to dobré. Dokud budeš chtít, já budu vždy po tvém boku. Krásné jmeniny!

K lásce patří verše. Inspirujte se při tvorbě sváteční gratulace verši k narozeninám!

Vtipná přání k svátku Karlovi

Každý se rád směje a Karlíkové to jistě nemají jinak. 

Použijte do svého blahopřání vtipný text, který oslavence rozesměje a díky kterému se na vaši gratulaci jen tak nezapomene.

S každým dalším svátkem jsi také starší a říká se, že s přibývajícím věkem člověk ztrácí i rozum. Už ale nikdo neřekne, jak vám ten rozum nebude vůbec chybět. Buď pořád tak ztřeštěný, jako jsi byl doposud. Všechno nejlepší k svátku, Karle!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Dnes bych ti poradil/a, abys byl na své děti hodný. Pamatuj, že čím jsi starší, tím blíž jsi tomu, aby tě daly do domova důchodců. Oslav svůj svátek, jak se patří!
Těším se na dnešní oslavu tvého svátku, Kájo. Jestli budeš mít vanilkový dort, tak bych si dal/a zmrzlinu jako přílohu. Pokud to bude čokoládový dort, tak by mohl být bez zmrzliny. Pokud budeš mít vanilkový a čokoládový mramorovaný dort, chtěl/a bych zmrzlinu, podávanou nahoře na dortu. Pokud nebude dort, tak bych si dal/a jen kopeček čokoládové zmrzliny. Vše nej, kamaráde!
Když jsem se podíval/a do kalendáře, uvědomil/a jsem si, že máš svátek, příteli. Když jsem si uvědomil/a, kolikátý svátek už to slavíš, tak jsem málem omdlel/a. Ale neboj, už jsem v pohodě. Všechno nejlepší k svátku, Kájo!
Už jsem přišel/přišla na to, proč se s tebou tolik směju. Ty jsi jednoduše obrovský klaun. Doufám, že nás všechny budeš bavit ještě dlouho. Krásné jmeniny!
Jsi můj nejlepší přítel a dáváš mi všeho desetkrát víc, než bych si přál/a. Dneska večer slavíme, tak na to nezapomeň a dopřej mi i dnes všeho, a to hlavně alkoholu, desetkrát víc. Všechno nejlepší k tvému jménu, parťáku!
Mám takový pocit, že jsi mi loni zapomněl dát dárek, proto ti to letos vracím. Všechno nejlepší, Karlíku!
Jak víš, nejsem příznivcem/příznivkyní přeslazených vzkazů, protože oslava svátku by měla být hlavně o zábavě. Tak se na dnešní oslavě na ty staříky vykašleme, nenápadně se vypaříme a vyrazíme ven jako kdysi! Přeji ti krásné jmeniny!
Milý příteli, vím, že víš, kdo jsem, ale doufám, že dostaneš i spoustu jiných přání také od dalších slídilů na webu, kteří si říkají tví facebook přátelé. Přeji ti skvělou zábavu při oslavě tvého dnešního svátku, Karle!
Nejlepší přátelé se mají dělit o všechno. Proto i oslavu tvého svátku prožívám tak, jako by byl můj vlastní. Jednoduše nic nedělám, jím, spím, piju hodně alkoholu a užívám si, že jsem na světě. Všechno nejlepší, kamaráde!
Dostal ses do bodu, že kdybys slavil narozeniny, mohl bys dortovými svíčkami ozdobit celý svůj dům. Tak buď rád, že dneska na svůj věk nemusíš myslet a užij si skvělou oslavu svého svátku! Vše nej!
Předpokládám, že dnes je gratulace na místě. Oslava svátku není nic jiného než způsob, kterým nám příroda říká, abychom si sedli, odpočívali a snědli víc sladkostí! Všechno nejlepší k svátku, Kájine!

Zasmějte se také nad dalšími vtipnými blahopřáními ke jmeninám

Sváteční obrázkové gratulace

Nevíte si rady s tvorbou textu? 

Chcete, aby bylo vaše přáníčko jiné než gratulace ostatních? 

Předejte oslavenci obrázek s již vepsaným blahopřáním!  

Poletující bubliny s přáním ke jmeninám Kájovi.
zdroj: unsplash.com
Bar s mikrofonem v popředí a s přáním všeho nejlepšího k svátku Karlovi.
zdroj: unsplash.com
Fotografie pejska s narozeninovou čepičkou a motýlkem s přáním všeho nejlepšího Karlíkovi.
zdroj: unsplash.com
Nalévání šampaňského do sklenek s přáním nádherného svátečního dne Kájíkovi.
zdroj: unsplash.com
Barevné nafukovací balónky na pozadí modré oblohy s přáním všeho nejlepšího Karlovi.
zdroj: unsplash.com

Inspiraci pro své blahopřání můžete najít také mezi obrázkovými narozeninovými gratulacemi

Pohyblivé gify ke jmeninám

Nebojte se být moderní!

Pošlete své blahopřání elektronicky, skrze e-mail, MMS nebo sociální síť, a to ve formě vtipného a nápaditého pohyblivého gifu. 

Kreslená barevná pohyblivá animace s dvěma postavičkami, které do sebe roztomile narážejí s nápisem YEAH!
zdroj: giphy.com
Zelená pohyblivá animace k svátku s vyskakujícím žlutým kresleným ptáčkem a objevujícími se srdíčky.
zdroj: giphy.com
Kreslené gif přání k svátku s bílým usmívajícím se a tleskajícím zajíčkem.
zdroj: giphy.com
Kreslené přání k svátku ve formě gifu s tancujícím panáčkem se sluchátky.
zdroj: giphy.com
Růžová kreslená animace s rukama, držícími dva bílé pejsky, dávajícími si polibky.
zdroj: giphy.com

Chcete poslat gif skrze SMS, ale z naší nabídky jste si nevybrali? Prohlédněte si další várku svátečních gif gratulací!

Zajímavosti o jméně Karel

Jméno Karel vzniklo ze středohornoněmeckého jména Karl. Ve středohornoněmčině je význam tohoto jména překládán jako “svobodný člověk, muž, sedlák”

V Anglii se jméno stalo oblíbeným díky Karlu I., anglickému králi, který vládl v 17. století. 

Svatý Karel Berromeus je patronem biskupů, katechetů, kardinálů, seminaristů a duchovních vůdců. 

Číslem Karlů je číslo 2 a vhodnými barvami jsou všechny pastelové barvy.

Karlíkové jsou klidní, rozvážní a úspěšní lidé. Jsou inteligentní a neradi podvádějí. Osoby jsou to laskavé a oddané. Karlové jsou však někdy až příliš hodní, jelikož upřednostňují potřeby ostatních před těmi svými. 

Zdrobněliny a přezdívky pro jméno Karel mohou být Karlík, Karlíček, Kájin, Kája, Karol, Karl, Carlos a další. 

A kdy má svátek Karel? Muži tohoto jména slaví své jmeniny 4. 11. 

Ženskou variantou jména Karel je Karolína. Znáte nějakou? Popřejte jí také a při tvorbě gratulace se inspirujte přáními ke jmeninám Karolíny

Přání k svátku Karlovi nemusí obsahovat pouze holý text. 

Vyšperkujte svou gratulaci obrázkem nebo pohyblivým gifem a přidejte do ní ještě nějaký ten vtípek. 

Uvidíte, že bude oslavenec na vaše přáníčko ještě dlouho vzpomínat. A to přece chcete, ne

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X