Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Otýlii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. ledna a svátek slaví Otýlie.

Znáte nějakou ženu s tímto krásným jménem?

Tak to jí musíte poslat přáníčko!

Hezké přání k svátku Otýlii rozzáří její krásné oči. 

Máte však problém s nápadem na tu perfektní gratulaci?

Tak to se ničeho nebojte, protože přesně pro ten případ jsme s láskou napsali překrásná přáníčka, básničky a dokonce i obrázky.

Tak si pojďte něco vybrat, protože všechna naše přání jsou zcela zdarma!

Klasická přání k svátku pro Otýlii

Hledáte přáníčko, které je formální, milé a zaručeně potěší? Vyberte si jeden z našich nejlepších typů! Rozhodně s takovou gratulací nešlápnete vedle. Přáníčko vypadá nádherně nejen v klasické SMS, ale i ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku, které si můžete zkusit sami udělat!

Milovaná Otýlie, moc si přejeme, aby jsi byla navždy spokojená, veselá a i když se den zrovna nevydaří, aby tě to neodradilo od tvých cílů. Samozřejmě ti přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a nádherných zážitků. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejmilejší Otýlie, doufáme, že se ti tvůj sváteční den vydaří přesně podle tvých představ a užiješ si ho na maximum. Přejeme ti spoustu zdraví, pohody a splněných přání. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše drahá Otýlie, dneska ráno nám kalendář prozradil, že opět nastal tvůj svátek. Chtěli bychom ti z celého srdce popřát, aby jsi byla navždy spokojená, usměvavá a špatnosti se ti vyhýbaly obloukem. Ten nejkrásnější svátek ti přejí…
Naše nejdražší Otýlie, snad si nemyslíš, že bychom na tvůj svátek mohli zapomenout. Jako každý rok bychom ti chtěli popřát všechno nejlepší k tvému svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a nespočet nádherných zážitků. Myslíme na tebe. Všechno nejlepší!
Drahá Otýlie, rok se s rokem sešel a my máme opět tu čest ti popřát všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, pevných nervů a hlavně úspěchů. Myslíme na tebe. Nádherný svátek ti dnes přejí…
Naše milovaná Otýlie, velice nás mrzí, že ti letos bohužel nepopřejeme osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a doufáme, že si dnešek pořádně užiješ stejně jako každý další den, který tě čeká. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Přání k svátku s květinami a klíčem ke snům.
pixabay.com

Přání pro maminku

Milé a originální přáníčko si zaslouží každá maminka. Jen ona si dala přece tu práci, abyste to v životě někam dotáhli a vaše dětství bylo plné nádherných okamžiků, na které nyní můžete s láskou a radostí vzpomínat. A proto vy byste se jí měli odvděčit právě třeba milým přáníčkem k svátku!

Má nejmilejší maminko, dala jsi mi veškerou lásku, péči i sílu co jsi měla a i když si to neříkáme moc často nahlas, každý den ve svém životě tě mám moc ráda. Všechno nejlepší k svátku ti přeje tvá …
Má milovaná maminko, starat se o nás jistě není lehké. Každý den ze sebe vydáváš kus sebe, abys udělala ze svých dětí dobré lidi. Děkuji ti za všechno, co nám dáváš a přeji ti ten nejkrásnější svátek. S láskou …
Má nejdražší maminko, přeji ti překrásný svátek, který máš právě dnes. Zkus dnes nemyslet jen na ostatní a užij si trochu lásky a péče sama pro sebe, však nám ji dáváš po celý rok. Mám tě moc rádi. Tvá …
Má milovaná maminko, mám pocit, že když tě Bůh stvořil, zapomněl ti dát schopnost chvíli nedělat nic. Proto ty dnes na chvíli zapomeň na všechny povinnosti a nedělej nic. Jen si užívej! Ten nejhezčí svátek ti přeje tvá …

Čeká někoho z vašich blízkých náročná zkouška? Potěšte je povzbuzujícím přáníčkem!

Básničky k svátku pro Otýlii

Věděli jste, že básničky jsou dlouhá léta tím nejoblíbenějším způsobem, jak někomu k svátečnímu dni popřát? No není divu! Krásná básnička zaručeně potěší každého. Chtěli byste jednu takovou poslat? Jednoduše si vyberte báseň, která se vám líbí nejvíce a pošlete ji vaší oslavenkyni.

Naše nejmilejší Otýlie, má vždy mnoho energie. Je to žena nádherná, vtipná, milá, kouzelná! Otylko, přejeme ti báječný svátek!
Dnes je svátek Otylky, proto popřeji ti krásně strávené chvilky. A taky spoustu lásky, štěstí, pohody, a s nikým žádné neshody. Všechno nejlepší k tvému svátku!
Dnes zažijeme krásné chvíle, když prožijeme svátek dámy roztomilé, přejeme ti to největší štěstíčko, snad splní se ti každičké přáníčko. Otýlie, všechno nejlepší k svátku!
Snad potěší tě tyhle řádky, já přeji ti den jako z pohádky, ať máš krásné jmeniny, v okruhu tvé nejmilovanější rodiny. Všechno nejlepší k svátku, Otylko!
Otýlii naší jedinečné, posíláme tohle přáníčko srdečné, ať dnešek se ti vydaří, a v životě se ti vše daří. Otylko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek.
Snad dnešek jsi pořádně oslavila, a s lidmi, které miluješ se pořádně pobavila, snad budeš mít vždycky štěstíčko, a potěšilo tě mé přáníčko. Otýlie, všechno nejlepší k svátku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jistě se vám naše milé básničky líbily, ale pokud máte pocit, že jim stále něco scházelo, vyberte si jednu z těch které Miluši určitě moc pobaví! Tyhle básničky jsou speciálně napsané pro oslavenkyni, která má skvělý smysl pro humor a bere věci s nadsázkou. V kombinaci s vtipným dárkem máte perfektní gratulaci k jmeninám pro Otýlii na světě!

Na svátek naší Otylky, vezmeme si další vzpomínku do sbírky. Třeba to, jak se budeme u vínka bavit, dokud se nám svět nezačne točit. Všechno nejlepší k svátku, Otýlie!
V přítomnosti Otylky, jsou vždycky ty nejlepší večírky! Je to žena naše oblíbená, krásou, vtipem políbena. Otylko, všechno nejlepší k tvému svátku!
Čeká nás pořádná oslava, která bude lepší než jakákoliv představa. Bude skvělá sváteční nálada, tak snad nás zítra nebude bolet hlava. Otýlie, všechno nejlepší k svátku!
To bude zase patálie, když jmeniny má Otýlie. Brzy budeme spolu pořádně slavit, a u pár skleniček se náramně bavit! Otylko, ten nejkrásnější svátek ti přejí …

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Poslali jste někdy blahopřání v podobě obrázku? Pokud ne, tak teď je ten správný moment! Nikde přece není psáno, že přáníčko musí být vždy jen z textu. Vybrali jsme pro vás animované obrázky, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí perfektně. Vyberte si ten, který se vám líbí a jednoduše ho jen zkopírujte.

GIF přání k svátku s natěšeným Spongebobem.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s tančícími lidmi.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s mužem a konfety.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám s medvídkem rozdávající lásku.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Ať už jste zkoušeli vyrobit přáníčko v dětství nebo jste to ještě nikdy nedělali, dneska vás vyzýváme, abyste to zkusili! Vlastnoručně vyrobené přáníčko k jmeninám Otýlii rozhodně vyrazí dech. Nejen že je to originální způsob, jak vaší oslavenkyni popřát, ale zároveň jí vyrobíte vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv s úsměvem podívat. Zabere vám to pouze pár minut a pokud hledáte inspiraci, našli jsme pro vás tohle krásné video.

Zajímavosti o jméně Otýlie

Otýlie je jméno německého původu.

Vychází ze slova “ot”, což se překládá jako „majetek”, „blahobyt”, „štěstí”. Doplňuje jej slovo „hilja” ve významu „bojovnice”.

Otýlie se tak vykládá jako „bohatá”, „šťastná”, také „mocná” nebo „mocná bojovnice”.

Tohle krásné jméno však v České republice nosí pouhých 55 žen.

Mezi významné nositelky patřila česká herečka Otýlie Sklenářová-Malá nebo její herecká kolegyně Otýlie Beníšková.

Doufáme, že jste načerpali plno inspirace a s jedním z našich přání k jmeninám Otýlii zlepšili den!

Je to přece den, který patří jenom jí a všichni by měli projevovat patřičnou radost i lásku.

Tak co, které přáníčko jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X