Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Rutku na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete přání k svátku Rut předat co nejdříve?

Nevíte, jakou cestou svou gratulaci poslat natož, co do ní vložit?

Prozkoumejte naše tipy a vyberte si vtipný, vážný, krátký, dlouhý nebo zamilovaný text.

Pusťte se do čtení!

Gratulace ke jmeninám pro Rút

Je vám oslavenkyně blízká a vy byste jí rádi popřáli něco pěkného skutečně od srdce?

Pokud nevíte, jak na to, můžete použít některou z našich gratulací, která vystihne, co chcete oslavenkyni sdělit. Stačí si jen vybrat!

Díky tomu, že jsi má kamarádka, jsi ze mě udělala nejšťastnějšího člověka na světě a já jsem rád/a, že tě mohu svou kamarádkou nazývat. Všechno nejlepší k svátku!
Nejlepší kamarádce na světě přeji, aby sis užila každý kousek dnešního dne. Všechno nejlepší k svátku, moje nejdražší!
Rútičko, přeji ti jmeniny naplněné všemi touhami tvého srdce a vším, za co ses kdy modlila. Všechno nejlepší!
Ať si k tobě přízeň a radost najdou cestu, ať ti dnes a navždy nic dobrého nechybí. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá!
Všechno nejlepší ke jmeninám, zlato! Přeji ti, aby ti život i nadále přinášel jen to dobré, co může nabídnout!
Dneska tě oslavuji, protože si zasloužíš všechno dobré a ještě víc. Všechno nejlepší k svátku, nejlepší kamarádko!
Ať jsou tvé dny korunovány štěstím a láskou, ať se ti dostává přízně ve všech směrech. Všechno nejlepší, drahá Rút!
Šanci oslavit jmeniny máš jen jednou za rok, tak si je pořádně užij. Ať je tvůj dnešní den výjimečný! Krásný sváteční den!
Všechno nejlepší ke jmeninám mé drahé a vzácné přítelkyni! Ať máš krásný den a ať je nadcházející rok plný požehnání a radosti.
Ať najdeš skutečné štěstí ve všem, co se dnes rozhodneš dělat. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá!
Jsem tak vděčný/á za naše přátelství. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny a ten nejlepší rok, který vůbec můžeš zažít. Zasloužíš si jen to nejlepší. Krásné jmeniny!
Doufám, že jsou tvé dnešní jmeniny stejně vzrušující jako jmeniny, které sis užívala v dětství. Dneska si dopřej všechny dobroty světa. Mám tě rád/a, drahá!

Až bude Rut slavit narozeniny, můžete se, při tvorbě blahopřání, inspirovat svátečními přáníčky pro ženy.

Krátká blahopřání

Pokud nejste lidmi, kteří mají rádi dlouhé texty, můžete se inspirovat našimi krátkými blahopřáními a popřát oslavenkyni stručně. 

Přeji ti ke jmeninám jen to nejlepší, Rut! Těším se na to, že se budeme přátelit ještě mnoho dalších let.
Kéž je tvůj nadcházející rok plný požehnání a radosti, jakou si jen lze představit! Vše nej!
Vše nejlepší té nejlepší kamarádce a nejkrásnější duši, jakou jsem mohl/a kdy potkat!
Všechno nejlepší ke jmeninám i do dalšího roku, kamarádko!
Vždy jsi tady pro mě byla, když jsem tě potřebovala a já ti za to moc děkuju. Krásný sváteční den!
Dnes slaví svátek někdo skutečně důležitý. Kdo by to jen mohl být? Ano, jsi to ty! Vše nejlepší, drahá!
Všechno nejlepší k svátku a hodně štěstí do dalších let ti přeji, Rútí!
Když počítám svá požehnání, jsi vždy na prvním místě mého seznamu. Doufám, že tvé jmeniny jsou tak šťastné, jak jen mohou být. Vše nejlepší!
Jsem šťastný/á, že tě mohu považovat za svou nejlepší přítelkyni. Těším se na další dobrodružství, která spolu zažijeme. Vše nej, Rútičko!
Lepší kamarádku jsem si nemohl/a přát. Doufám, že je tvůj den plný zábavy a štěstí a že nadcházející rok přinese do tvého života mnoho požehnání!
Modlím se, aby byl tvůj život plný zdraví, bohatství, moudrosti a prosperity. Všechno nejlepší k svátku!
Připíjím na tvé zdraví. Jsi ta nejinspirativnější žena, kterou znám! Vše nejlepší, skvělá kámoško!

Nenašli jste vhodný text? Třeba najdete inspiraci ve slovenských blahopřáních ke jmeninám!

Vtipná přání k svátku Rut

Rozesmějte oslavenkyni srandovní gratulací a udělejte jí hezčí den. 

Inspirujte se našimi vtipnými, někdy trošku ironickými texty a vyberte takový, o kterém si myslíte, že jej Rut ocení. 

Wohooooo! Dobroty, chlast a party! Ups… chci říct… všechno nejlepší ke jmeninám!
Není možné, aby oslava tvých jmenin byla tak super, jako jsi ty, ale doufám, že se tomu aspoň přiblíží. Těším se na večer. Vše nej, kamarádko!
Jsi tu pro mě v dobrém i ve zlém a věř, že až se s mužem zase pohádáte, budu mít pro tebe připravený gauč i čerstvě povlečené peřiny. Snad k tomu ale nedojde hned dneska po oslavě tvých jmenin. Všechno nejlepší!
Nejlepším dárkem je přátelství. Takže tohle ti dávám ke jmeninám. Ale neboj, mám pro tebe i skutečný dárek. Uvidíme se večer. Všechno nejlepší!
Dneska máš jmeniny! A víš, co to znamená? Je to skvělá příležitost udělat pár špatných rozhodnutí. Pojď toho využít a beztrestně slavit. Krásné jmeniny, Rútí!
Nejlepší kamarádi jsou ti, kteří udrží tvoje trapná tajemství v soukromí. Díky, že jsi vždycky udržela pod pokličkou okamžiky, na které opravdu nejsem hrdý/á.
Dneska máš jmeniny a já ti slibuji, že nikdy nebudeš muset čelit žádnému problému sama. Možná nedokážu řešit svoje problémy, jak víme, ale s tvými si poradím. Všechno nejlepší, Rutí!
Když si vzpomenu na všechno, co jsme spolu prožili, jsem moc vděčný/á, že jsme ještě na živu, protože s tebou je to jedna velká horská dráha. Díky Bohu! Přeji ti nádherný sváteční den!
Miluju, když máš jmeniny, protože je to super záminka pro to, jít ven a dělat pořádný binec! Pojďme pořádně slavit, kamarádko moje! Všechno nejlepší!
Víš, jak zjistíš, že jsi už opravdu stará? Když už ani nedokážeš spočítat, který to svátek vlastně slavíš. Je to tvůj případ, že? Všechno nejlepší k svátku, drahá!
Pamatuješ, jak jsem ti slíbil/a, že ti řeknu, kdy je čas přestat nakupovat v módních obchodech pro teenagery? Tak, právě asi letošní jmeniny jsou tou chvílí. Užij si krásný sváteční den, drahá!
Všechno nejlepší k dalším jmeninám! Jsi zase o rok starší, ale nebudu si z tvého věku dělat legraci, protože mě učili, že není slušné zesměšňovat staré lidi.

Nevybrali jste si z uvedených legračních textů? Zkuste prozkoumat další vtipná blahopřání k svátku!

Zamilovaná přáníčka 

Jste do Rut zamilovaný? 

Chcete, aby věděla, jak moc je pro vás důležitá?

Vyjádřete své city prostřednictvím gratulace ke jmeninám.

Tancuj, jakoby se na tebe nikdo nedíval. Miluj, jako bys nikdy nemilovala. Zpívej, jakoby tě nikdo nikdy neslyšel. Žij, jako by nebe bylo na zemi! Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, lásko!
Když ses narodila, musel padat déšť, protože nebesa plakala, jelikož ztratila svého nejkrásnějšího anděla. Krásné prožití svátku, miláčku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko! Říct ti, že tě miluji, trvá jen pár vteřin, ale ukázat ti, jak moc tě miluji, mi zabere celý život. Jsem šťastný, že tě mám!
Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku! Všechno se dá rozdělit, ale naše láska se rozdělit nedá. Krásné prožití svátečního dne. Miluji tě!
Mé srdce se každým dnem, kdy jsem s tebou, rozšiřuje. Děkuji ti za všechno, drahoušku. Všechno nejlepší k svátku, Rútičko moje!
Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku! Dnes je tvůj výjimečný den a já ti posílám toto přání, abych ti řekl, jaké mám štěstí, že tě mám.
Mít tě ve svém životě je víc než splněný sen. Je to zázrak, v jaký jsem si nikdy netroufal ani doufat. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje!
Oslavme dneska tvé jmeniny a naši lásku tak, abys nikdy nezapomněla na to, jak moc tě miluji. Všechno nejlepší, miláčku!
Tvoje jmeniny jsou skvělou příležitostí, jak ti říct, že tě moc miluji! Všechno nejlepší k svátku, moje jediná lásko!
Chci ti jen říct, jaké mám štěstí, že tě mám ve svém životě. Všechno nejlepší ke jmeninám a přeji ti v životě jen to nejlepší! MIluji tě, Rút!
Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje! Moc ti děkuji za to, že jsi mi ukázala, co znamená skutečná láska!
Možná se někdy rozdělíme v názorech, ale naše láska nás vždycky nakonec zase sblíží. Krásné prožití jmenin, miláčku!

Nenašli jste ta správná slova? Třeba je najdete v dalších zamilovaných gratulacích k svátku!

Gratulace pro malou Rutičku

Slaví svátek malá princezna nebo mladá slečna?

Potěšte malou Rút krásným blahopřáním, ke kterému můžete přidat obrázek nebo pohyblivý gif.

Dnešní den je pro mě výjimečný, protože slaví jmeniny to nejlepší dítě, jaké si rodič může přát. Máme tě moc rádi a přejeme ti všechno nejlepší, drahoušku!
Naše drahá Rútí, jsi naší hvězdou, která září a já doufám, že víš, jak jsi výjimečná. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Dnes je další příležitost ukázat ti, jak tě dokážeme rozmazlovat, protože tě moc milujeme. Přejeme ti, aby byl tvůj den plný lásky, rodiny a přátel, které máš ráda. Všechno nejlepší!
Už tě sice nemůžu nosit v náručí, protože jsi tak rychle vyrostla, ale navždy tě budu nosit ve svém srdci. Přeji ti všechno nejlepší pro dnešní den i navždy!
Zlatíčko naše, přejeme ti s tatínkem výjimečné a šťastné jmeniny! Jsme šťastní, že jsi naší dceruškou. Jsme na tebe moc pyšní!
Oslava tvých jmenin mě dělá šťastným/šťastnou a přeji ti, abys dnes i v budoucnu byla šťastná také ty. Krásné prožití jmenin, drahoušku!
Naplňuješ můj život radostí a smíchem a já ti přeji, aby tě v životě potkávalo jen to nejlepší, co může život nabídnout. Všechno nejlepší, miláčku!
Možná tě někdy nedokážu dostatečně pochválit, ale tento den je tvým výjimečným dnem a já jsem moc šťastný/á a hrdý/á, že tě mohu nazývat svou dcerou. Jsi nejlepší, a i když ti to neříkám často, jsem na tebe moc pyšný/á!
Jsi pro mě tím nejvýjimečnějším človíčkem na světě! Ukradla jsi mi srdce a já ho nikdy nebudu chtít zpět. Všechno nejlepší, moje zlatíčko! Mám tě rád/a!
Na tenhle den jsem čekal/a celý rok, protože věřím, že si dnešní oslavu spolu perfektně užijeme. Doufám, že si dnešek užiješ, miláčku! Všechno nejlepší!
Přeji ti úsměv na tváři a radost do života. Buď zdravá a úspěšná po celý zbytek svého života. Krásný sváteční den, Rutičko!
Byla jsi nám seslaná shůry a já za to nepřestanu každý den děkovat. Užij si svůj svátek, miláčku! Krásné jmeniny ti přeji!

Nezapomeňte Rútí poblahopřát také v den, kdy slaví svátek všechny děti. Inspirujte se přáními ke Dni dětí!

Ananas s brýlemi a narozeninovou čepičkou s nafukovacími balóny a nápisem všechno nejlepší.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Rut na pozadí lodě s lidmi a vystřelujícím ohňostrojem na noční obloze.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí ženy na hoře v přírodě, vztahující ruce k nebi.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin na pozadí hořících prskavek ve sklenici při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Rut na pozadí bílé místnosti se zavěšenými barevnými lampiony u stropu.
zdroj: unsplash.com

Slaví Rut nejen svátek, ale, v blízké budoucnosti, také narozeniny? Inspirujte se obrázkovými gratulacemi k narozeninám!

Pohyblivé gify 

Rozpohybujte své blahopřání pomocí gifu, který můžete oslavenci poslat e-mailem, MMSkou nebo po sociální síti. 

Uvidíte, že váš smysl pro moderní technologie, zvláště mladší, oslavenkyně ocení!

Pohyblivý gif se dvěma ženami vystřelujícími konfety s nápisem Let´s celebrate.
zdroj: giphy.com
Gif s davem lidí chytajícím barevné papírové konfety na pozadí blikajících světel na koncertě.
zdroj: giphy.com
Gif s objevujícími se zlatými balónky ve tvaru písmen YAY na růžovém pozadí s barevnými konfetami.
zdroj: giphy.com
Gif s láhvemi šampaňského, které jedna po druhé vybuchují.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý sváteční gif s ženou nalévající šampaňské do několika sklenic v řadě.
zdroj: giphy.com

Umí Rut německy? Překvapte ji gif blahopřáním k svátku v němčině!

Zajímavosti o jméně Rut

Jméno Rut nebo také Rút je hebrejského původu a znamená “společnice, družka, přítelkyně”

Numerologie přiřazuje ženám s tímto jménem číslo pět a vhodnými barvami jsou oranžová, žlutá a zelená

Ženy se jménem Rut jsou šťastnými osobami, kterým se daří. Toto jméno provází štěstí a příjemné zážitky. Pokud se ovšem přestanou tyto ženy řídit svým instinktem a začnou jednat podle ostatních, může se jim začít lepit smůla na paty. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Rut mohou být Rutka, Rutička, Rutí, Rutinka, Rút a další.

A kdy slaví svátek Rut? Ženy tohoto jména oslavují jmeniny 14. března

Popřejte k svátku Matyldě, která slaví svátek ve stejný den, znáte-li nějakou.

Přání k svátku Rut může být ve formě pouhého textu, ale můžete jej obohatit také o obrázek nebo pohyblivý gif. 

Gratulaci můžete následně předat osobně, telefonicky nebo elektronickou formou. 

Ať už zvolíte jakoukoliv cestu, nezapomeňte, že oslavenci vycítí, když gratulant svá slova nemyslí upřímně. Dejte si proto záležet na tom, aby vaše gratulace vystihla, co oslavenkyni skutečně přejete.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X