Nejkrásnější blahopřání ke jmeninám pro Huga na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete přání k svátku Hugovi vymyslet a doručit co nejdříve?

Chcete, aby bylo přáníčko vtipné, vážné, delší, kratší nebo dokonce, aby obsahovalo vyznání lásky?

Pomůžeme vám vytvořit gratulaci přesně podle vašich představ!

Blahopřání ke jmeninám

Hledáte text, který byste použili do své gratulace ke jmeninám pro Huga? 

Nevíte, jak větu začít a jak přáníčko ukončit? 

Inspirujte se našimi gratulacemi a vyberte si takový text, který se co nejpřesněji přibližuje tomu, co chcete do svého blahopřání vložit.

Dneska máš jmeniny a jestli chceš, dneska můžeš nechat všechny starosti za sebou. Můžeš tančit, smát se a pokud k tomu všemu potřebuješ parťáka/parťačku, počítej se mnou! Krásný svátek, kamaráde!
Jsi chytrý, starostlivý, zábavný a je radost s tebou být. Připomínáš mi mě samotného/samotnou. Všechno nejlepší ke jmeninám, Hugo!
Zapomeň na svůj věk a na všechno se stářím spojené. Dneska máš svátek a můžeš žít život, který chce žít tvé vnitřní dítě. Tak se pusť do dělání skopičin a bav se! Užij si dnešní sváteční den podle sebe!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému nejlepšímu příteli! Doufám, že nikdy nedospěješ, protože jsi ten nejlepší a nejzábavnější člověk v mém životě.
K tvým jmeninám ti chci říct, že jsi úžasný kamarád. Každý život, kterého se nějakým způsobem dotkneš, uděláš lepším. Nikdy se neměň. Všechno nejlepší!
Dneska máš jmeniny, což znamená, že je čas nasadit si korunu. Dneska jsi králem a my jsme tvými věrnými poddanými. Tak, do jakých lumpáren by se dnes jeho veličenstvo rádo zapletlo? Všechno nejlepší!
Většina mých nejzáživnějších vzpomínek je spojena s tebou. Děkuji ti, že jsi tak skvělý kamarád a kráčíš vedle mě na této cestě zvané život. Krásné prožití svátečního dne!
Dnes máš jmeniny, a to je den, kdy oslavujeme, jak jsi úžasný a jak moc jsme si v tomhle podobní! Krásné prožití tvého výjimečného dne ti přeji!
Teď jsem zapomněl/a, kdo z nás má mít na toho druhého dnes špatný vliv. Jelikož máš ale jmeniny, tak to budu asi já. Pojď si užít večer jako by nebylo zítřka. Všechno nejlepší k svátku, parťáku ve zločinu!
Jsem rád/a, že mám ve svém životě někoho, vedle koho nemusím být dospělý/á. Moc ti děkuju, že ve mě probouzíš hravé dítě. Doufám, že si dnešní jmeniny pořádně užiješ!
Nevím, co bych si počal/a bez tak skvělého přítele, jako jsi ty. Všechno nejlepší tomu nejúžasnějšímu člověku v mém životě. Užij si den!
Nejlepší přítel je někdo, díky komu se cítíš dobře takový, jaký skutečně jsi. Děkuji ti, že celé roky snášíš mé šílenství. Všechno nejlepší, kamaráde!

Prozkoumejte také narozeninové gratulace pro muže, ve kterých možná najdete slova, která byste mohli ve svém blahopřání ke jmeninám použít.

Krátké gratulace

Gratulace nemusí mít podobu slohové práce.

Zvolte krátkou variantu blahopřání a vyberte si z textů, které, ač nejsou rozsáhlé, obsahují všechno, co potřebujete. 

Přeji ti v nadcházejícím roce hodně štěstí. Doufám, že tvé jmeniny budou ty nejlepší nebo aspoň jedny z nejlepších! Vše nej!
Hugo, pobývat s tebou je vždy zábava a tvé jmeniny budou ještě větší. Udělejme tvou oslavu nezapomenutelnou. Všechno nejlepší!
Jsi můj nejlepší kamarád, jakého jsem kdy měl/a. Jsem rád/a, že jsi v mém životě. Krásné prožití jmenin!
Když jsme spolu, je svět vždycky tak nějak veselejší. Doufám, že je tvůj výjimečný den skvělý. Krásné jmeniny!
Jsi můj nejlepší přítel a já ti přeji ty nejlepší jmeniny! Užij si den!
Kdykoliv se budeš cítit na dně, nebo si budeš připadat, že něco nezvládneš, představ si, jak s tebou třesu a tvářím se přitom legračně. To by mělo pomoct. Vše nejlepší!
Jsem tady pro tebe, abych ti zabránil/a dělat špatná rozhodnutí, ale zároveň tě povzbuzoval/a v dělání těch malých špatných rozhodnutí, která jsou zábavná. Krásné jmeniny!
Přátelé jsou jako rodina, kterou si můžeme vybrat. Já si vybral/a skvěle! Krásný sváteční den!
Doufám, že tvůj další rok bude plný společných dobrodružství a zábavy. Vše nej k svátku, Hugo!
Už budeš muset být mým nejlepším přítelem navždy, protože toho o mě víš až příliš mnoho. Všechno nejlepší!
Ať jsou všechny naše další společné dny stejně tak ztřeštěné a nezapomenutelné, jako ty které jsme spolu zažívali doposud. Krásné prožití jmenin!
Přeji ti úžasný den přesně podle tvých představ. Usmívej se a raduj se. Vše nejlepší!

Chcete svému blízkému udělat radost? Popřejte Hugovi hezký den jen tak!

Přání k svátku Hugovi z lásky

Chcete Hugovi říct, jak je pro vás důležitý? 

Ještě neví, že ho milujete a rozhodla jste se, že už mu to konečně chcete říct?

Vyberte si z našich textů, které jako by napsalo přímo vaše srdce a dejte průchod své lásce!

V tento výjimečný den chci, abys věděl, jak moc tě miluji nejen já, ale všichni, kteří tě znají. Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Na tebe, vrchol všech mých nadějí a snů! Ať je dnešní den plný radosti, požehnání a míru. Všechno nejlepší, drahý! Miluji tě!
Dnes je další příležitost oslavit úžasnou jedinečnost, kterou jsi ty. Jsi milý, laskavý a energický v každém ohledu. Děkuji ti za člověka, kterým pro mě jsi. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje jediná lásko!
Drahý miláčku, díky tobě se každý den usmívám. Nechť naše plameny vášně nikdy neuhasnou a ať naše láska jasně září a přinese ti nádherné jmeniny. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám!
Pro svět jsi možná jen jeden člověk, ale pro mě jsi celý svět. Krásné jmeniny, miláčku! Nikdy nepřestaň být tak úžasný!
Všechny naše společné vzpomínky nám nikdy nikdo nevezme. Bez ohledu na to, kolik nám bude let a kolik tvých jmenin ještě společně oslavíme, pamatuj si, že tu pro tebe budu navždy, lásko moje. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Protože ty jsi dar v mém životě, nemůžu ti dát většího daru ke tvým jmeninám než sebe a svou lásku, která je nekonečná. Miluji tě a přeji ti nádherný sváteční den, zlatíčko!
Jsem tak vděčná, že tě mám ve svém životě. Přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám a děkuji ti, že jsi tu pro mě vždy byl, když jsem tě potřebovala. Miluji tě!
Dovol mi, abych ti vzala malý kousek vesmíru a nabídla ti ho jako skromný dárek k tvým jmeninám. Jsi pro mě celý svět a tou nejzářivější hvězdou v celé galaxii. Krásné jmeniny, lásko moje!
Miláčku, přeji ti, aby se ti ke jmeninám dostalo všeho, co sis kdy přál. Miluji tě do nekonečna a ještě dál! Všechno nejlepší!
Zamilovat se do tebe bylo snadné a zůstat zamilovaná mi nedává žádnou větší práci. Miluji tě a nemůžu se dočkat toho, že spolu oslavíme tvůj další svátek a mnoho dalších. Chci být po tvém boku už navždy. Krásné jmeniny, lásko!
Jsem tak šťastná, že ses rozhodl sdílet své jmeniny a celý zbytek života po mém boku. Jsem hrdá, že se mohu nazývat tvou ženou. Miluji tě a přeji ti nádherné prožití jmenin, lásko!

Chcete vytvořit originální gratulaci, která se bude mezi ostatními vyjímat? Pak sáhněte po verších, které jsou s láskou úzce spjaty. Inspirujte se našimi veršovanými svátečními blahopřáními!

Gratulace plné vtipu 

Víte o Hugovi, že má rád srandu a unese i nějakou tu mírnou ironii? 

Pak jsou pro vás naše texty to pravé! 

Použijte některou z následujících gratulací a pobavte oslavence v jeho výjimečný den.

Opravdoví přátelé, jako jsem já, budou tvými přáteli na celý život, nebo, vzhledem k tvému věku, tak dlouho, dokud ti vydrží paměť. Všechno nejlepší k svátku, starouši!
V našem věku je výhodou velká zapomnětlivost. Takže mi odpusť, že ti přeji až takhle pozdě. Všechno nejlepší, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Buď rád, že oslavy jmenin nejsou každý rok větší a větší. Ve tvém věku bychom už museli oslavu uspořádat na fotbalovém stadionu.
Stáří je výhradně záležitostí mysli. Pokud to teda neřešíš, je jedno kolik ti je. Navíc, buď rád, že to dnes nemusíš řešit, protože i když jsi s každým svátkem starší, ten svůj vysoký věk budou všichni řešit až na tvé narozeniny.

Máte rádi legraci a chcete více vtipných přání ke jmeninám? Prozkoumejte naši další nabídku!

Přáníčka pro malého Hugíska

Chystáte se na oslavu dítěte nebo mladého muže? 

Hledáte vhodné přáníčko ke jmeninám malého oslavence? 

Inspirujte se svátečními dětskými gratulacemi a vyberte takovou, která, podle vás, malého Hugiho potěší.

Ať jsou tvé jmeniny naplněné spoustou poskakování, zpěvu, radosti, šílenosti, dobrot, rodiny a přátel! Bav se, zlatíčko a užij si nádherný sváteční den. Všechno nejlepší!
Za pouhý rok jsi ušel tak velký kus cesty a já jsem šťastný/á, že jsem u toho mohl/a být a vidět, jak dospíváš v úžasného mladého muže. Přeji ti dnes a do dalších dní jen to nejlepší!
Celý svět je tady jen pro tebe, proto přijmi každou příležitost s otevřenou náručí a dovol si dosahovat nemožného. Nikdy se nevzdávej a miř vysoko. Krásné prožití jmenin, drahoušku!
Máš nějaké sny, drahoušku? Proč je tedy nezačít naplňovat? Rozmysli si, co chceš a začni na tom pracovat. My s tatínkem tady budeme pro tebe vždy, když budeš potřebovat. Dneska se krásně bav a užij si oslavu. Všechno nejlepší ke jmeninám, zlatíčko!
Zasloužíš si to nejlepší, co ti život může nabídnout. Buď stále tak úžasný kluk, kterým jsi. Krásné prožití jmenin, drahý Hugísku!
Přeji ti spoustu smíchu, zábavy a lásky v tento velký den! Užij si dnešní oslavu svých jmenin naplno a dopřej si všechny dobrůtky světa! Mám tě rád/a! Krásné jmeniny!
Je těžké najít rodiče, který by byl pyšnější než já, protože mám to nejúžasnější dítě jaké jen může být. Děkuji ti za krásné chvíle, které díky tobě prožívám. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Gratuluji ti ke tvému výjimečnému dni, milé dítě. Máš skvělou rodinu a přátele, tak si užij dnešní oslavu a měj krásný celý den. Všechno nejlepší, Hugísku!

Poblahopřejte Hugovi také přáníčkem ke Dni dětí!

Obrázky se svátečním textem

Rozhodli jste se přáníčko poslat elektronickou formou? 

Do e-mailu, MMSky nebo na sociální síť je skvělou volbou textová gratulace zakomponovaná do obrázku. 

Vybírejte z našich obrázkových gratulací a stahujte zdarma!

Nafukovací balónky s nápisem všechno nejlepší!
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Hugovi na pozadí dortu s růžovou polevou a zmrzlinou.
zdroj: unsplash.com
Dámská ruka držící bílý nafukovací balónek s přáním krásného prožití svátečního dne Hugovi.
zdroj: unsplash.com
Hnědá papírová kartička s přáním všeho nejlepšího obklopená růžovými liliemi a bílými růžemi.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin Hugovi na pozadí rozsypaných zlatých konfet.
zdroj: unsplash.com

Chcete více obrázků s gratulacemi ke jmeninám? Začněte prohlížet!

Gif přání ke jmeninám

Zvláště mladí lidé ocení moderní technologie, prostřednictvím kterých mohou přijímat pohyblivé obrázky, gify, které jsou zábavné a originální!

Vyberte gif, který vás zaujme a myslíte si o něm, že pobaví také oslavence!

Gif se zvláštně tancujícím mužem v béžovém oblečení.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s bílou tancující čivavou v soudcovském taláru.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif s malým prasátkem držícím dvě hračky – větrníky a koukajícím z okna při jízdě autem.
zdroj: giphy.com
Pohybující se obrázek s neonovým nafukovacím panákem pohybujícím se ze strany na stranu.
zdroj: giphy.com
Gif s pejskem rasy Husky, kterého člověk masíruje kovovou pomůckou na masáž hlavy.
zdroj: giphy.com

Pobavte oslavence vaším smyslem pro humor a pošlete mu sváteční gif v němčině!

Zajímavosti o jméně Hugo

Hugo je jméno germánského původu a znamená “mysl, duch”. Anglickou verzí jména je “Hugh” a italskou “Ugo”. 

Původ jména sahá až do 8. století a obliba tohoto jména ve středověku pramení z jeho užívání franckou šlechtou, počínaje vévodou Franků a pařížským hrabětem Hugem Velikým (898-956).

Číslem mužů se jménem Hugo je šestka a nejvhodnější barvou je hnědá. 

Hugové jsou velmi milými, něžnými a někdy až příliš naivními osobami, které se nechají snadno napálit, jelikož jsou velmi důvěřiví. Často si stanovují až příliš vysoké cíle, kterých se jim nedaří dosáhnout až do doby, dokud si neuvědomí vlastní vnitřní sílu a nezačnou věřit své intuici. 

Zdrobněliny a přezdívky pro toto jméno mohou být Hugí, Hugouš, Hugoušek, Hug, Hugoun, Hugounek a další.

A kdy má svátek Hugo? Oslavovat společně s oslavencem jeho jmeniny můžete 1. dubna.

Až bude Hugo slavit svátek, který mají všichni tatínkové, můžete mu popřát pomocí některého z originálních přání ke Dni otců.

Přání k svátku Hugovi můžete vytvořit s vtipem, s vážným nádechem nebo do něj přidat vyznání lásky. 

Teď už si jen stačí rozmyslet, zda svou gratulaci předáte osobně, po telefonu nebo využijete moderních technologií a pošlete ji ve formě MMS, e-mailu nebo zprávy na sociální síti. 

Nikdy nezapomeňte na upřímnost a procítěnost svých slov. Oslavenec pozná, pokud byste svou gratulaci nemysleli vážně.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X