Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Innu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. ledna a svátek slaví Inna. 

Mátě nějakou ve svém okolí? Tak to jí určitě pošlete blahopřání. 

Milé přání k svátku Inně určitě udělá radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tak té tady pro vás máme spoustu! 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé přání pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přáníčka můžete stáhnout zdarma, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Innu

Veršované gratulace jsou stále velice oblíbené a jistě s ní nešlápnete vedle. Tyhle jsou navíc výjimečné v tom, že jsou přímo na míru oslavenkyni a nikde jinde je nenajdete. Tak která vás zaujala nejvíce?

Dneska má svátek holka má jediná, v kalendáři svítí jméno Inna. Přeju ti mnoho pohody a taky lásky, a k tomu posílám ti pusu na vlásky. Inno, přeju ti krásné jmeniny!
Svátek má dneska naše milovaná Inna, všechno nejlepší jí přeje celá naše rodina. Ať se ti všechno v životě jen daří, a ty máš stále jen úsměv na tváři. Inno, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Kalendář mi právě připomíná, že má svátek naše drahá Inna. Přejeme jí hlavně lásku a spoustu zdraví, a taky ať tento den pořádně oslaví. Inno, přejeme ti nádherné jmeniny!
To jsou nám ale skvělé noviny, dneska jsou jmeniny naší Inny. Posíláme ti mnoho štěstí, zdraví a taky pozdrav, a pořádně to dneska oslav! Inno, pořádně si užij dnešní jmeniny!
Svátek dneska slaví naše milá Inka, my už ji netrpělivě vyhlížíme z okýnka. Cela rodina to s tebou dneska chce oslavit, připít si a hlavně se pobavit. Inno, přejeme ti skvělé jmeniny!
Venku je sice pořádná zima, ale to nevadí, i tak se musí oslavit naše Inna. Všichni si s tebou chceme připít, a na tvé zdraví a štěstí se napít. Inno, přejeme ti úžasné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Inna vaše usměvavá kamarádka, která se ráda baví, směje a hlavně nezkazí žádnou legraci? Tak to se určitě podívejte na tyhle vtipné básničky, které ji nejen potěší, ale taky rozveselí a pobaví.

Pořádný večírek právě začíná, svátek dneska slaví naše Inna. Musíme to na parketě pořádně roztočit, a pak každou rundu panáků otočit! Inno, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska si dáme na oslavu spoustu vína, svátek totiž slaví Inna. V lednici už se nám chladí i bublinky, ale pozor, ty stoupají rychle do hlavinky. Innuško, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dneska budeme mít zase slušnou hladinu, musíme pořádně zapít naši Innu. Ale zase pozor, ať nemáš moc velkou opici, a pak cestou domů nešněruješ silnici. Inno, přejeme ti báječný svátek!
Dneska to nebude asi jen jen jedna lahvinka, slaví totiž naše milovaná Inka. Oslava to bude pěkně bláznivá, jak už to u tvého svátku bývá. Inno, moc si užij dnešní jmeniny!
Dárková kytice k svátku s barevnými tulipány.
zdroj: m.ok.ru

Klasická přání k svátku pro Innu

Verše ani vtipy nejsou to, co hledáte? Dala by přednost oslavenkyně spíše milému, upřímnému a hezkému přáníčku? Takových tady najdete hned několik, stačí si jen vybrat. Pak už jen stačí připojit váš podpis a gratulaci můžete odeslat klidně hned.

Milá Inno, sice nás od sebe dneska dělí obrovská dálka a my ti nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti přejeme nádherné jmeniny plné lásky, zdraví a spokojenosti. Hezký svátek ti přejí …
Naše drahá Inno, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti a krásných chvil. Báječný svátek ti přejí …
Drahá Inno, sice ti dneska nemůžu popřát osobně, ale snad ti udělá radost alespoň tohle virtuální přáníčko. Přeju ti, aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále usměvavá a veselá. S láskou …
Inno, z celého srdce ti přejeme ty nejkrásnější jmeniny! Doufáme, že si dnešní den užiješ a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. S láskou …
Milá Inno, k tvému dnešnímu svátku ti ze srdce přejeme jen to nejlepší! Ať se ti splní vše, co si přeješ a vše špatné se ti vyhýbá velkým obloukem. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Inno, už je to zase tady, tvoje jmeniny! Celá naše rodina na tebe moc myslí přeje ti jen to nejlepší. Moc si užij dnešní sváteční den!
Nejdražší Inno, přejeme ti mnoho úspěchů a to jak v osobním, tak pracovním životě a také aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Moc si užij dnešní svátek!
Drahá Inno, přejeme ti aby byl každý tvůj den zalitý láskou, dobrou náladou a taky úsměvy. Pořádně si užij a oslav dnešní jmeninový den!

Chcete vaší lásce poslat nádherný, zamilovaný vzkaz? U nás najdete hromadu nádherných vyznání, stačí si jen vybrat.

Obrázkové GIF gratulace

Nevybrali jste žádný z textů či básniček? Blahopřání k svátku pro Innu může být i obrázkové! Našli jsme ty GIFy, které se k jmeninám skvěle hodí. Vy už jen zvolíte ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírujete a pošlete.

Inno, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku skupinka oslavujích holek.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Inno!

GIF přání k jmeninám přípitek spousty holek s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Inno, už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám borec s pekáčem buchet posílá pusu.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k svátku kočičí mejdan.
zdroj: giphy.com

Inno, přejeme ti nádherný svátek!

GIF přání k svátku tančící holka s balónky.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Innu jistě ohromí. Tím, že si dáte tu práci s výrobou jí ukážete, že na ni myslíte a že vám na ní opravdu záleží. Přitom samotná výroba rozhodně není nic složitého a zabere vám to jen pár chvilek. Pro inspiraci můžete shlédnout ohle krátké video, kde najdete i návod krok za krokem. Pak už jen stačí napsat krásný text a nebo básničku a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Inně líbit a vy jí tento významný den uděláte hezčí.

I rychlá textová zpráva se počítá a může udělat opravdu velkou radost.

Zajímavosti o jméně Inna

Tohle jméno v České republice používá 254 osob a je tak 754. nejoblíbenější jméno, často najdeme i zjednodušenou podobu Ina. 

Nejvíce nositelek je narozeno v roce 2015. 

Jméno Inna vzniklo v severských zemích jako domácí podoba jmen začínajících nebo končících na „in“, ing“ nebo „ink“ (např. IngridIngeborg, Inka…). Význam bývá nejčastěji vykládán jako „krásná“.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X