Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Rebeku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. března a svátek slaví Rebeka.

Zrovna se s nějakou znáte a rádi byste jí udělali radost?

Hezké přání k svátku Rebece zvedne náladu. Kreativita vás však nechala na holičkách?

Každý občas potřebuje trochu inspirace a my vám jí přinášíme spoustu!

Myslíte že oslavenkyni potěší básnička, klasické blahopřání nebo vlastnoručně vyrobená gratulace?

Vyberte si z našich textů, které jsou vám k dispozici zcela zdarma.

Tak hurá do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Rebeku

Dáváte přednost jednoduchým přáníčkům? Mysleli jsme si to, a proto jsme napsali gratulace, které jsou milé, upřímné a vyjádříte s nimi všechny vaše pocity. Můžete je poslat v sms zprávě a nebo je napsat do papírového blahopřání. Volba je jen na vás, ale jsme si jisti, že Rebeku moc potěšíte!

Milovaná Rebeko, na chvíli se rozhlédni kolem sebe. Jsi obklopena těmi, kteří tě mají nejraději. Kdykoli se budeš cítit nedoceněná, vzpomeň si, že si tvého přátelství někdo váží a tvé lásky si cení. Moc si užij dnešní den. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Drahá Beky, toto je moje přání k svátku pro tebe: Doufám, že ti dnes bude jasně svítit slunce na cestu, ať už půjdeš kamkoli, a všechno půjde přesně podle tvých představ! Gratulaci k svátku a pozdrav posílá …
Má milá Rebeko, vždycky na tebe ráda vzpomínám s láskou na naše krásná dětská léta. Všechno nejlepší k svátku! Snad se nám někdy podaří vytvořit další společné vzpomínky. Báječný den ti přeje …
Bekuško, přeji ti k tvému svátku spoustu zážitků plných zábavy a nespočet krásných dárků. Našeho přátelství si vážím víc než čehokoli na světě. Fantastické jmeniny ti s láskou přeje …
Má drahá Rebeko, přeji ti všechno nejlepší k svátku jako úžasné kamarádce, která při mně vždy stála, když jsem neměla nikoho kolem sebe. Mám tě moc ráda. Krásné prožití dnešního dne ti přeje …
Rebeko, mít kamarádku, která slaví svůj speciální den, je radost. Víš proč? Protože spolu můžeme sníst spoustu výjimečných pochoutek a to kompletně bez výčitek! Překrásný svátek ti s nadšením přeje …
Přání k svátku s piškvorky a srdíčky.
pixabay.com

Přání pro kolegyni

Naši kolegové nám mohou v práci pomoci, ale taky se mohou stát našimi kamarády. Pokud máte na place osobu, na které vám záleží a zrovna se jmenuje Rebeka, neváhejte ani vteřinu a vyberte si přáníčko, které jí vytvoří úsměv na tváři!

S tak výjimečnou spolupracovnicí, jako jsi ty, čas letí jako voda! Díky tobě je každý den tak zábavný a jsem ráda, že tě znám. Všechno nejlepší k tvým jmeninám ti přeje …
Rebeko, všichni moc dobře víme, že nikdo nepracuje tak tvrdě jako ty a nikdo nepřináší tolik smíchu a zábavy do naší práce. Přeji všechno nejlepší k svátku té nejúžasnější kolegyni. S přátelským pozdravem …
Všechno nejlepší k svátku mojí úžasné spolupracovnici! Díky tobě je každý den zábavný a já mám to štěstí, že můžu pracovat s někým tak skvělým, jako jsi ty. Mnoho zdraví, lásky a pohody přeje …
Drahá Beky, do práce s tebou každý den přichází pozitivní energie, smích a zábava. Sdílet s tebou pracovní prostor je obrovská radost. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přeje …

Dosáhli jste s vaší drahou polovičkou důležitého milníku? Podívejte se na tato přáníčka k výročí vztahu.

Básničky k svátku pro Beky

Veršované gratulace jsou pro jmeniny skvělou volbou a jistě nešlápnete vedle. Najdete tady báseň pro každou oslavenkyni ať už se jedná o vaši kamarádku, dceru, nebo kolegyni. Na vás bude už jen vybrat tu básničku, která dnes vykouzlí úsměv na tváři oslavenkyně.

Má milovaná Rebeko, já jsem z tvého svátku naměkko! Přeji ti všechno nejlepší, lásko moje milovaná. Vždy když jsem ti vyznal city a nebyla to slova planá. Beky, od srdce ti přeji nádherný den!
Není nikdo ani z daleka, pro mě tak drahý jako Rebeka. Hodně štěstí, pevné zdraví a je toho ještě mnohem víc, co bych ti chtěl/a k svátku říct, hlavně ať tě to na světě baví. Bekuško, přeji ti krásný den.
Dnes je svátek Bekušky, naší nejmilejší ženušky. Přejeme ti srdečně, ať se máš dnes neskutečně. Pevné zdraví, radost a tak dál, prostě aby život za to stál. Přejeme ti skvělé jmeniny!
K tvému výjimečnému dni – svátku Rebeky, chtěli bychom ti popřát navěky, všechno nejlepší k svátku, prožij dnešní den jako pohádku, která bude jen o tobě… prostě se měj fajnově! Máme tě moc rádi, Beky!
K tvému svátku, naše Beky, rádi bychom ti popřáli, aby dnešní sváteční chvíle za to stály. Užívej si svou oslavu, je jen pro tebe, a to po právu! Rebeko, všechno nejlepší k jmeninám!
Chci dnes oslavit mého nejoblíbenějšího člověka, je to tak, svátek má Rebeka! Přeji ti krásné jmeniny s úsměvem na tváři, den plný štěstí a lásky, ať se ti v životě daří a nemáš ještě dlouho na tváři vrásky. Všechno nejlepší k tvým jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby bylo blahopřání k svátku pro Rebeku vtipné? Pokud je vaše oslavenkyně humoristka, se kterou se jeden nenudí, tak budou právě tahle přáníčka perfektní. Navíc se vám krásně vejdou i do SMS, takže vám už nic nebrání k odeslání krásné gratulace!

Velká party tě dnes čeká, je totiž v kalendáři psáno Rebeka. Jsi naše královna večírků, co se nezastaví ani na chvilku. Beky, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Skoro jako by naše mládí bylo ve středověku, co už… pojďme oslavit Rebeku! U dobrého dortíku, spolu osvěžíme každou vzpomínku. Rebeko, ať máš dnes báječný svátek!
Každý pes na ulici štěká, když prochází fantastická Rebeka. Jsi holka krásná a úžasná, úspěšná budoucnost je věc jasná! Všechno nejlepší k tvému svátku!
Snad na tvém triku nezůstanou fleky, po divoké oslavě drahé Rebeky. Ale první přípitek a veselý taneček, když máš dneska, Beky, ten tvůj sváteček. Pořádně si užij dnešní den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že obrázek vydá za tisíc slov? Tyhle GIFy jsou k svátku přímo perfektní a ať už jej pošlete samotný nebo jím doplníte milou básničku, rozhodně se bude vaše gratulace vyjímat mezi všemi ostatními. Pro odeslání obrázek jednoduše zkopírujte a vložte do zprávy.

GIF přání k svátku s ženou nalévající víno.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám s tančící pandou
giphy.com
GIF gratulace k svátku se Spongebobem a Patrikem.
tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám s balónky a konfety.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Dárky, které vyrobíme sami, udělají největší radost a u jmeninových přáníček to platí dvojnásob. Takové přání k jmeninám Rebece ukáže, že vám na ní záleží a myslíte na ni v její výjimečný den. Pokud je dnešní výroba vaše premiéra, tak se podívejte na tohle krátké video, kde najdete spoustu inspirace. Pak už jen stačí napsat přáníčko dle vašeho výběru a krásný dárek je na světě. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Rebeka

Rebeka je ženské jméno hebrejského původu.

Vzniklo z hebrejského jména Rivka a jeho význam je komplikovaný.

Základem je málo používané sloveso רבק (rbq), které se používá ve smyslu ochrany dobytka a zabezpečení před zatoulání se. 

Volnější výklad jména je proto „spoutání“ nebo „zabezpečení“. 

Další výklad jména může znamenat „okouzlující“.

Ve stejné podobě jako u nás je jméno používáno také na Slovensku, v Polsku nebo v Maďarsku.

Mezi domácké varianty patří například Réba, Rebečka, Beky, Bekynka, Bebe, Rébinka, atd.

Po České republice kráčí 489 žen tohoto jména.

Věříme, že se budou naše blahopřání k jmeninám Rebece líbit a vy jí tento den uděláte hezčí. 

Nezapomínejte, že i rychlá SMS zpráva může udělat velkou radost!

A jak se přáníčka líbila vám?

Nezapomeňte nám dát vědět!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X