Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Adinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. června a jmeniny slaví Adina. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto hezkým jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Adinu potěší. 

Nevíte ale jako blahopřání by bylo to pravé? 

Načerpejte inspiraci u našich básniček, textů a obrázků. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak hurá do toho!

Básničky k svátku pro Adinu

Veršovaným přáníčkem rozhodně nešlápnete vedle, právě naopak. Tyhle originální rýmy jsme navíc napsali na míru pro vaši oslavenkyni a nenajdete je nikde jinde. Stačí jen když si vyberete ten, kterým dneska uděláte radost.

Snad si užiješ dneska každé hodiny, jmeniny dneska totiž slaví Adiny. My ti jen to nejlepší k svátku chceme přát, hlavně ať jsi spokojená napořád. Adino, užij si dnešní jmeninový den!
Jmeniny dneska slaví holka naše jediná, ano, v kalendáři vidím jméno Adina. Přejeme ti lásku, zdraví a spoustu úsměvů, a aby ti stále bylo do zpěvu. Adino, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví Adina, a tak ti chce popřát celá naše rodina. Ať je tvůj život plný smíchu a taky radosti, a nemáš nikdy žádné starosti. Adino, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Jmeniny má dneska naše Adina, tak na ni čeká sváteční hostina. Čeká tu na tebe přípitek a spousta sladkostí, a k tomu ti přejeme lásku, štěstí a hlavně moře radostí. Adino, přejeme ti krásný svátek!
Připíjíme si poháry plnými, na zdraví a štěstí naší milované Adiny. K tomu přejeme jí taky lásku a pohodu, a nikdy žádnou nehodu. Adino, užij si dnešní svátek jak jen to půjde!
Dnešek bys měla slavit mezi svými, když jsou v kalendáři Adiny. Nezapomeň se s kamarády pořádně pobavit, A tak tvoje jmeniny pořádně oslavit. Adino, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska slaví svátek všechny Adiny, To jsou mi ale skvělé noviny. Proto posílám ti tohle přání milé, a přeju všechno nejlepší holce mojí roztomilé. Adino, přeju ti báječné jmeniny!
Měli bychom ti poslat květiny, Adiny totiž dneska slaví jmeniny. Osobně pak dostaneš i na čelo hubičku, A čokolády plnou krabičku. Přeju ti ten nejkrásnější svátek, Adino!

Veselé rýmy k jmeninám

Takové blahopřání k svátku Adinu rozhodně pobaví. Ukážete jí že na ni v její významný den myslíte a také ji pobavíte. Takže pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda pobaví tak neváhejte a vybírejte.

Úžasná oslava právě začíná, jmeniny má dneska naše Adina. Tančit spolu budeme dokud venku nebude svítat, dříve domů nepůjdeš, s tím můžeš počítat. Adino, přejeme ti báječný svátek!
To zase dneska padne spousta vína, když svátek slaví Adina. Už se těšíme až si s tebou dáme přípitek, ale nesmíme se zase opít jako dobytek. Adino, přejeme ti nádherné jmeniny!
To zase bude alkoholu hladinka, když dneska slaví svátek naše Adinka. Zase to ale nepřeháněj s těmi drinky, Ať pak nebojíš se ranní kocovinky. Adino, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny naší Adiny, a tak se nám v lednici už chladí bubliny. Budeme spolu pořádně slavit, Tak žádné výmluvy a jdeme se bavit! Adino, přejeme ti krásný svátek!
Hnědá dárková krabice růží k svátku.
zdroj: venusetfleur.com

Klasická přání k svátku pro Adinu

Pokud se žertovná přáníčka nehodí a hledáte něco decentnějšího tak to budou tahle přání jistě to, co hledáte. Z těchto milých a jednoduchých textů jistě vyberete i vy to pravé blahopřání kterým dneska uděláte radost. Ať už gratulaci pošlete v rychlé textovce a nebo ji napíšete do papírového přání, radost rozhodně uděláte v obou případech.

Naše milá Adino, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nich chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla stále spokojená a veselá jako jsi teď. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Adino, sice ti letos k tvému svátku nemůžeme popřát osobně ale i přesto ti přejeme spoustu radosti, lásky, štěstí a spokojenosti. Báječné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milovaná Adino, jmeniny jsou tady jen jednou za rok a my doufáme, že je pořádně oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Překrásný svátek ti přejí …
Nejdražší Adino, za celou naši rodinu ti chceme k tvému svátku srdečně popřát aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a tužby a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Krásné jmenný ti přejí …
Milá Adino, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a proto ti z celého srdce přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a radosti. Moc si užij tvůj sváteční den!
Naše milá Adino, k tvému dnešnímu svátku ti srdečně přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti a nekonečné pohody. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejmilovanější Adino, doufáme, že si dnešní jmeninový den užiješ a budeš se jen bavit, smát a užívat si s lidmi, které máš na světě nejraději. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Adino, jako každý rok na tebe moc myslíme a z celého srdce ti k tvému svátku přejeme lásku, zdraví, štěstí a k tomu taky moře úžasných zážitků. Krásné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Takové blahopřání k jmeninám Adinu nejen potěší, ale taky pobaví. K těmto obrázků nemusíte už nic psát, vše totiž poví za vás. Váš jediné úkol bude jen vybrat ten co se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat vaší oslavenkyni.

Bublinky na oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám žena s flaškou a skleničkami.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k svátku srdíčko.
zdroj: tenor.com

Slavíme!

GIF blahopřání k svátku oslava s šampaňským.
zdroj: tenor.com

Přejeme ti krásný svátek!

GIF přání k jmeninám psi s party čepicí.
zdroj: tenor.com

Užij si dnešní jmeniny!

GIF přání k svátku slavící postavičky.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání vám sice zabere o něco více času než jen rychlá textovka, ale výsledek bude rozhodně stát za to! Podívejte se na tento snadný video návod, který vás navede krok za krokem. Až budete mít hotovo tak přání nezapomeňte doplnit o text a nebo básničku a to nejlepší přáníčko je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Adině líbit?

Není důležité, které vyberete, ale důležité je to, že jste si na ni s tento významný den vzpomněli a popřáli jí. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X