Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Augustina na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete napsat přání k svátku Augustínovi, ale nedaří se vám najít tu správnou inspiraci? 

Máte něco na srdci, co byste oslavenci chtěli sdělit, ale neumíte svá slova vložit do čtivého textu? 

Nevadí! V našich textech a obrázkových gratulacích jistě najdete to pravé pro vaše blahopřání. 

Pusťte se do čtení! 

Sváteční blahopřání 

Záleží čistě na vás, zda do své gratulace chcete vložit kratší nebo delší text. 

Ať už se rozhodnete jakkoliv, dbejte na to, aby váš text vyzněl pozitivně a oslavence povzbudil do dalších dní. 

Začněte vybírat!

Modlím se, aby tvůj následující rok byl naplněn hojností a požehnáním. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, Augustíne!
Když slavíš jmeniny, já děkuji za to, že je mohu slavit s tebou. Jsi ten nejlepší přítel, jakého jsem si kdy mohl/a přát. Přeji ti úžasný den plný milých překvapení. Vše nej!
Chci, abys věděl, jak jsem vděčný/vděčná, že tě mohu nazývat svým nejlepším přítelem. Nikdy neberu tvou přítomnost jako samozřejmost a nikdy nebudu. Krásné prožití jmenin!
Každý den děkuji za to, že jsi součástí mého života. Jsi jedním z mých největších požehnání. Všechno nejlepší ke jmeninám, příteli!
Oslava jmenin je vždycky zábavná, ale je to také čas k zamyšlení a poděkování za všechno, čeho nám bylo dopřáno. Já děkuji za tebe, kamaráde! Všechno nejlepší k svátku, Augustíne!

Prohlédněte si také další blahopřání k svátku pro muže, které by se mohly ve vaší gratulaci skvěle vyjímat.

SMS přání k svátku Augustínovi

Víte o oslavenci, že má rád moderní technologie? Navíc jste si jistí, že Augustín ocení stručnost a rychlost komunikace? 

Pak je skvělou volbou poblahopřát oslavenci ke jmeninám prostřednictvím SMS zprávy!

Zažít opravdové přátelství je jedním z největších životních štěstí. Díky tobě jsem nesmírně požehnaný/požehnaná, protože opravdového přítele mám. Všechno nejlepší k svátku, Augustíne!
Neuplyne den, abych nebyl/a vděčný/vděčná za to, že jsi součástí mého života. Ať se ti splní veškerá přání, která chováš ve svém srdci! Krásné jmeniny!
Velmi dobře si uvědomuji, že mám velké štěstí, že jsem tě potkal/a. Člověk, tak inspirativní a nápomocný, jako ty, se hledá opravdu těžko. Děkuji ti za vše. Krásný sváteční den!
Měl/a jsem velké štěstí na přátele, protože ty jsi tím nejlepším přítelem, jakého by si kdo mohl přát. Přeji ti úžasné jmeniny, příteli!
Přeji ti klidné a pohodové jmeniny plné nekonečné radosti, spousty lásky a smíchu. Nechť si na dnešek vytvoříš jen ty nejkrásnější vzpomínky. Mám tě rád/a! Vše nejlepší!

Nevybrali jste si z uvedených textů, ale myšlenka gratulace skrze textovku se vám líbí? Pak se podívejte na další várku SMS svátečních blahopřání!

Zamilované gratulace

Je Augustín mužem, kterého jste si zvolila mít po svém boku? 

Jedná se o vašeho přítele, manžela nebo muže, který o vašich citech zatím neví? 

Využijte příležitosti jmenin a pogratulujte oslavenci slovy lásky!

Zamilovat se do tebe byl jedinečný okamžik, ale zůstat zamilovaná, to je opravdu navždy. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Všechno nejlepší ke jmeninám, můj miláčku! Děkuji ti, že jsi mi pomohl objevit lásku, která se objevuje jen jednou za život.
Všechno nejlepší, můj drahý! Děkuji ti, že jsi stálicí v mém životě a že mi tak dobře rozumíš. Užij si svůj výjimečný den jen a jen podle svého!
Přeji si, aby ses vždycky tak krásně usmíval, když mě vidíš, jako to bylo doposud. Miluji tě a přeji ti ty nejlepší jmeniny na světě!
Všechno nejlepší k svátku, lásko! Jsi jediným důvodem mého každodenního štěstí. Ať se ti dnešní den líbí a vytvoříš si na něj jen ty nejkrásnější vzpomínky. Miluji tě, zlato!

Podívejte se, jaká další zamilovaná přání ke jmeninám by se mohla hodit do vaší gratulace!

Obrázky a gify pro Augusta ke jmeninám

Pošlete Augustínovi nápaditou obrázkovou gratulaci nebo vtipný pohyblivý gif, a to prostřednictvím e-mailu, MMSky nebo Facebooku či jiné sociální sítě. 

Pusťte se do vybírání a stahujte obrázky a gify úplně zdarma!

Přání k svátku Augustínovi na pozadí detailu na růžovou orosenou růži.
zdroj: unsplash.com
Detail na oranžové listy s blahopřáním k svátku Augustínovi.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání ke jmeninám Augustínovi na pozadí moře s horami při západu slunce.
zdroj: unsplash.com

Líbí se vám obrázkové gratulace, ale nepodařilo se vám vybrat z těch výše uvedených? Vybírejte tedy z dalších přání k svátku v obrázcích!

Gify k svátku

Kreslený pohyblivý obrázek se zelenou postavičkou s narozeninovou čepičkou jásající nad mrkvovým dortíkem s hořící svíčkou.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s medvídkem vylézajícím z narozeninového dortu s létajícími barevnými konfetami.
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s tancujícími lidmi převlečenými do kostýmu zebry na zahradě před domem.
zdroj: giphy.com

Přidejte do své gratulace některou z básniček k svátku Augustínovi!

Zajímavosti o jméně Augustín

Jméno Augustín (také Augustin, August nebo Augustýn) pochází z latinského superlativu “Augustus – posvátný, svatý, srpnový, majestátní, vznešený, ctihodný, slavnostní” a od “augĕo – zvětšovat, rozvíjet, zvětšovat, posilovat, zvyšovat”

V historii můžeme najít Augustuse (latinsky Imperator Caesar Divi F. Augustus), zakladatele Římské říše a jejího prvního císaře.

Dalším slavným nositelem byl svatý Augustinos, což byl biskup v Hippo Regius (dnešní Annaba v Alžírsku). Byl to latinský filozof a teolog z africké provincie Římské říše a je obecně považován za jednoho z největších křesťanských myslitelů všech dob. 

Ženskou nositelkou jména byla Augusta Ferdinanda Rakouská, princezna bavorská (1825–1864), byla dcerou Leopolda II., velkovévody toskánského a jeho první manželky Marie Anny Saské a manželkou Luitpolda, prince regenta bavorského. 

Princezna Augusta Hesensko-Kasselská (1797–1889) byla zase manželkou prince Adolfa, vévody z Cambridge, desátého narozeného dítěte a sedmého syna Jiřího III. ze Spojeného království a Šarloty Meklenbursko-Střelické.

Číslem, které je přiřazováno ke jménu Augustín, je číslo čtyři a barvami nositelů tohoto jména jsou zelená, oranžová a modrá

Augustínové bývají velice silnými osobnostmi, které jsou často lídry. Přesto, že jsou Augustínové úspěšní, nebývají sobečtí a rádi předávají své “know-how” ostatním, pokud uznají, že o to má daná osoba skutečný zájem. Nikdy se nenechají využívat neupřímnými lidmi. 

Pokud Augustínové potkají toho pravého partnera, dokáží své potřeby upozadit a obětovat vše pro svou lásku. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Augustín mohou být Augustínek, August, Augustík, Gustík, Gusta a další. A kdy má svátek Augustín? Poblahopřát mužům s tímto jménem můžete 28. srpna.

Chcete rozveselit svého oslavence? Přidejte do svého blahopřání některé z vtipných přání k svátku!

Přání k svátku Augustínovi můžete poslat poštou, předat jej osobně, nebo můžete využít moderních technologií a poslat svou gratulaci e-mailem, MMSkou, SMSkou nebo po sociální síti. 

Ke svým milým slovům můžete přidat obrázek nebo pohyblivý gif, čímž svou gratulaci oživíte a uděláte ji o mnoho zajímavější. 

Je-li vám Augustin blízký, můžete mu skrze své blahopřání vyznat lásku a přidat také některou ze zajímavostí o oslavencově jméně. 

Hodně štěstí při tvoření!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X