Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Honzu na jednom místě. Vyberte si!

Napište přání k svátku Janovi, na které jen tak nezapomene! 

Chcete, aby vaše gratulace působila jedinečně?

Nevíte, jak přesně napsat to, co chcete oslavenci sdělit?

Vezměte si inspiraci z našich textů, které si můžete upravit podle svých představ. 

Gratulace ke jmeninám Honzovi

Poblahopřejte oslavenci originálním textem, který zaručí, že na vaši gratulaci nebude jen tak zapomenuto.

Vybírejte z našich tipů!

Můj život je bohatší a mnohem lepší, protože jsi můj kamarád. Doufám, že ti tento rok přinese vše, v co doufáš. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj drahý!
Honzo, už tolik let jsi pro mě požehnáním. Přeji ti k dnešnímu dni i do dalších dní jen to nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku té nejmilejší duši, kterou znám. Zasloužíš si všechno dobré, co ti přijde do cesty. Užij si to!
Všechno nejlepší k svátku mému drahému a vzácnému příteli! Ať máš krásný den a ať je nadcházející čas plný požehnání a radosti.
Modlím se, aby ti tento výjimečný den splnil všechna přání tvého srdce. Všechno nejlepší k svátku!
Přeji ti jmeniny naplněné láskou, smíchem, štěstím a všemi touhami tvého srdce. Užij si to!
Jsi můj nejlepší přítel a doufám, že tvé jmeniny budou stejně skvělé, jak skvělý jsi pro mě ty. Krásné prožití jmenin, Honzo!
Vždy jsi byl zdrojem radosti pro všechny kolem sebe. Prosím, pokračuj v tom. Vše nejlepší!
Přeji ti jen dny, které budou naplněny láskou, radostí, smíchem, pohodou, klidem a lidmi, které máš rád! Všechno nejlepší ke jmeninám.
Přeji ti, aby sis užil každý kousek dnešního dne. Všechno nejlepší, Honzíku. Mám tě rád/a!
Díky tomu, že jsi v mém životě, jsi ze mě udělal nejšťastnějšího člověka na světě a jsem rád, že tě mohu nazývat svým přítelem. Všechno nejlepší!
Přeji ti jmeniny plné všech tvých splněných přání a všeho, za co ses kdy modlil. Užij si krásný den!

Nevybrali jste si? Prohlédněte si také další přání ke jmeninám pro muže.

Krátká blahopřání

Krátkou gratulací nic nezkazíte. Ne každý ocení sáhodlouhé zprávy nebo proslovy. 

Vezměte si příklad z našich krátkých vět a popřejte oslavenci stručně.

Jsem tak šťastný/á a vděčný/á, že tě mám ve svém životě. Přeji ti vše nejlepší ke jmeninám a věřím, že ti Bůh požehná i do dalšího roku. Vše nej!
Mému drahému příteli přeji ke jmeninám více radosti, štěstí a požehnání, než kolik ho měl dodnes!
Všechno nejlepší ke jmeninám někomu, kdo mě zná lépe, než jak já znám sám sebe. Těším se na mnoho dalších let, které spolu strávíme jako přátelé!
Tvé přátelství pro mě znamená víc, než si dokážeš představit. Přeji ti mnoho štěstí, Honzo!
Ať ti tento den přinese radost a štěstí a ať je tvůj nadcházející rok plný požehnání. Vše nej!
Můj drahý příteli, jsi tak milující a starostlivý a děláš toho tolik pro druhé. Dnešní den je především o tobě. Krásné jmeniny!
Jsi drahý a milující kamarád a já jsem moc rád, že tě znám už tak dlouho, a tak dobře. Užij si dnešní den po svém!
Modlím se, aby ti tento rok přinesl všechno štěstí, které si dokážeš představit a aby se ti splnily všechny sny. Krásné prožití svátečního dne, Honzíku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Janku! Známe se už tak dlouho, že tomu ani nemůžu uvěřit. Kam ten čas utekl? Buď šťastný a spokojený!
Dnes je den, na který jsme čekali. Je mi ctí, že tě mám ve svém životě a doufám, že tvá budoucnost bude úspěšná. Vše nej!
Nejsi jen můj přítel. Stal ses mou rodinou. Děkuji, že jsi v mém životě. Všechno nej!
Mám teorii, že v den jmenin mizí všechny kalorie. Dneska jez a pij, co hrdlo ráčí, a neměj žádné výčitky. Užij si krásné jmeniny!

Vtipná přání k svátku Janovi

Jan má určitě rád humor. Proč toho tedy nevyužít a nepoblahopřát mu slovy plnými uvolnění a srandy? 

Inspirujte se našimi vtipnými texty!

Nejlepší přátelé jsou ti, kteří udrží všechna trapná tajemství v soukromí. Děkuji ti, že jsi mé, ne příliš hrdé, chvíle vždy udržel pod pokličkou! Krásné jmeniny!
Ahoj, dneska máš jmeniny a já ti chci jen říct, že nikdy nebudeš muset čelit žádnému problému sám. Možná nedokážu vyřešit každý problém, ale vždycky tu pro tebe budu, když se budeš potřebovat opít. Všechno nejlepší!
Když si vzpomenu na všechno, co jsme spolu prožili, jsem moc vděčný/á, že jsem si vším mohl/a projít s tebou po svém boku. Všechno nejlepší k svátku, kámo, který mě nikdy nenecháš jít do žádné hlouposti sám/samotnou!
Ahoooj! Dneska máš svátek! Sladkosti! Svíčky! Prskavky! Nápoje! Dárky! Super lidi! Další nápoje! Poznal jsi, že jsem nadšený/á? Vše nejlepší, Honzo!
Miluju, když máš svátek, protože to znamená, že máme skvělou záminku jít ven a bavit se. Tak pojďme slavit! Vše nej!
Už nikdy nebudeš muset chodit po světě sám, dokud tady budu já, abych tě otravoval/a! Všechno nejlepší k svátku, Jendo!
Dokud budu mít gauč, budeš mít i ty gauč, na kterém se můžeš vyspat. Ať se stane cokoliv, vždycky budeš mít místo, kam se můžeš schovat. Krásné jmeniny!
Co je to přítel? Ty. Ty jsi přítel! Ty jsi můj nejlepší přítel. Už jsi to pochopil? Jsme nejlepší přátelé! Užij si skvělý sváteční den, Honzo!
Doufám, že jsou tvé jmeniny naplněny úžasem stejně, jako se já divím tomu, jak jsme přežili loňskou oslavu. Letos to bude ještě šílenější. Krásné prožití jmenin!
Perfektní jmeniny? Dobré jídlo, dobré pití, skvělí přátelé a spousta dárků a přání. No, snad se dneska dotkneš aspoň toho alkoholu, pokud to ostatní bude chybět. Krásné jmeniny!
Je to tvůj den! Neboj se ho svěřit do schopných rukou svých přátel. My se už o tebe postaráme. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Pokud jsou tvé jmeniny aspoň z poloviny tak úžasné jako ty, budou epické. Všechno nejlepší ke jmeninám člověku, kterého si v životě člověk může jen přát! A ne, nelichotím ti jen kvůli tomu, že se chci dnes zdarma najíst a napít.

Při výrobě sváteční gratulace se můžete inspirovat vtipnými texty k narozeninám.

Zamilované gratulace 

Je Honza vaším vyvoleným? 

Chcete mu říct, co máte na srdci a jak krásně se vám žije po jeho boku?

Oslava jmenin je k tomu skvělou příležitostí! 

Všechno nejlepší ke jmeninám člověku, který mi do života přináší nesmírnou radost. Nemohu se dočkat, až tě dnes večer uvidím. Přijmi mé objetí, polibky a spoustu lásky!
Cítím se tak požehnaná, že tě mohu nazývat svým mužem. Jsi to nejlepší, co mě kdy potkalo. Miluji tě a má láska k tobě stále sílí. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Jsi ten nejlepší muž, kterého znám. Tvůj vzhled zahanbuje všechny ostatní muže. Miluji tvůj sladký úsměv, ale především miluji tvou upřímnost. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Těším se na zbytek svého života, protože vím, že v něm budeš ty. Všechno nejlepší k svátku!
Dám ti Měsíc, hvězdy i celé nebe, když to budeš potřebovat. Záleží mi jen na tvém štěstí. Chci tě vidět zářit radostí po všechny dny tvého života. Přeji ti, krásou a zábavou, naplněné jmeniny, zlato moje!
Jsi moje opium a já se tě jednoduše nemůžu nabažit. Každou vteřinu tě chci mít víc a víc. Miluji tě a chci, aby to tak bylo navždy. Všechno nejlepší k svátku, můj drahý!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Ať se cítíš stejně výjimečně a důležitě jako je výjimečný a důležitý tento den. Modlím se, aby tě po celý život provázelo pevné zdraví, měl jsi dlouhý život a zažíval jen pohodu a mír.
Ani slovník nemá dost slov, aby popsal lásku, kterou k tobě chovám. S tebou je můj život mnohem lepší. Byl jsi chybějícím dílkem v mé skládačce. Přeji ti úžasné jmeniny, můj okouzlující princi!
Miluji na tobě úplně všechno. Od tvého úsměvu přes to, jak mluvíš a jak se na mě díváš. Miluji tvé vlasy a úsměv. Jednoduše tě miluji naprosto celého. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Jsem tak ráda, že jsi můj muž. A kromě silného pouta, které je mezi námi, si už nepřeji nic jiného. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Doufám, že dnes dostaneš všechno, po čem jsi kdy toužil. Mým jediným přáním je, aby sis mohl užívat všech krásných věcí v životě. Všechno nejlepší k svátku!
Když se na tebe podívám, cítím intenzivní radost, která mi vhání slzy do očí. Jsi pro mě Božím darem a bez tebe bych se už v životě neobešla. Všechno nejlepší, lásko!

Nápady pro blahopřání z lásky můžete najít také v zamilovaných přáních k narozeninám!

Gratulace pro malého Honzíka

Slaví svátek dítě a vy nevíte, jaká slova by byla do gratulace nejvhodnější?

Použijte některou z našich vět.

Ať je ti požehnáno, oslavenče. Všechno nejlepší k svátku, chlapečku!
Všechny udivuješ tím, jak tě baví zkoušet stále něco nového. Svět čeká na tvé zázraky. Všechno nejlepší, moudrá hlavičko!
Všechno nejlepší ke jmeninám velmi inteligentnímu chlapci. Tvá genialita ti na cestě životem přinese mnoho úspěchů. Přeji ti skvělé prožití dnešního dne!
Jsi naším malým princem a my tě budeme s tatínkem vždy ochraňovat a podporovat v plnění tvých snů. Všechno nejlepší, drahoušku!
Kéž tě Bůh dnes a každý den tvého života zahrne svým požehnáním. Všechno nejlepší, Honzíčku!
Máš malé srdíčko se spoustou lásky a soucitu. Jsme tak požehnaní, že tě máme ve svém životě. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahoušku!
Je těžké koupit dárek k svátku pro chlapce, který si zaslouží všechno skvělé na tomto světě. Všechno nejlepší, náš nejdražší Jeníčku!
Všechno nejlepší k svátku, Honzi! K tvému výjimečnému dni ti nepřeji nic menšího než zářivou a šťastnou budoucnost.
Přeji ti bláznivý a báječný den, stejný, jako jsi ty sám! K tvým jmeninám ti přeji, aby tvůj život byl plný úžasných dobrodružství.
Užij si sladká a vřelá přání ke krásným jmeninám, která k tobě dnes přicházejí. Přeji ti úžasný sváteční den!
Doufám, že tvůj život bude vždy naplněn světlem a pozitivitou. Všechno nejlepší k svátku!
Jsi talentovaný a jsi požehnáním a inspirací pro mnohé. Ovlivňuj svou krásnou duší plnou lásky všechny, které potkáš. Všechno nejlepší ke jmeninám, Honzíku!

Inspiraci k vytvoření vašeho blahopřání malému Honzovi můžete najít také v blahopřáních ke Dni dětí.

Blahopřání s obrázky 

Udělejte oslavenci radost obrázkem s gratulací! 

Usnadníte si práci s vymýšlením textu, a ještě navíc bude vaše blahopřání zajímavější než ta od ostatních gratulantů. 

Začněte vybírat!

Mraky ve světle západu slunce a s přáním všeho nejlepšího Honzovi.
zdroj: unsplash.com
Pole se zeleným ječmenem a modrou oblohou s přáním k svátku Janovi.
zdroj: unsplash.com
Molo na pozadí jezera při západu slunce s dřevěnou židlí a přáním krásných jmenin.
zdroj: unsplash.com
Pole s rozkvetlými slunečnicemi a přáním všeho nejlepšího k svátku Jeníkovi.
zdroj: unsplash.com
Mořská zátoka s horami s přáním krásného prožití jmenin Honzovi.
zdroj: unsplash.com

Při psaní vaší gratulace si můžete vzít příklad také z obrázkových přání k narozeninám. Třeba vám přinesou trochu inspirace.

Gif gratulace ke jmeninám

Gifem nikdy nic nezkazíte. Naopak! Pobavíte a odlišíte se svým přáníčkem od ostatních, kteří oslavenci popřejí. 

Vyberte si gif podle vlastních představ a pošlete jej e-mailem, MMSkou nebo po sociální síti.

Kreslená pohyblivá animace s chlapcem v brýlích před narozeninovým dortem s dárky a balónky.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif k svátku s tancujícím a skákajícím prasátkem s narozeninovou čepičkou.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s nápisem happy day na bledě modrém pozadí.
zdroj: giphy.com
Gif s tancujícím šimpanzem v džungli.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se slonem, držícím růžovou kytičku v chobotu a s nápisem This is for you.
zdroj: giphy.com

Inspirujte se také dalšími gif přáními k svátku v angličtině!

Zajímavosti o jméně Jan

Jméno Jan pochází z hebrejštiny (Jochanan) a znamená “Jahve je milostivý”

Toto jméno neslo několik významných biblických postav, například Jan Křtitel nebo apoštol Jan, který je považován za autora jednoho z evangelií. 

Jméno Jan nesla celá řada významných historických osobností z celého světa, včetně králů, světců a papežů. 

Jedním z novodobých světců jménem Jan (který má ve Španělsku dokonce svůj vlastní den jmenin) je Jan Bosco. Byl to římskokatolický kněz, který žil v 19. století v Itálii. Je připomínán pro své prorocké sny a pro to, že svůj život zasvětil znevýhodněné mládeži.

Svatý Jan Bosco nevěřil v tresty jako výchovnou metodu, ale spíše v láskyplné zacházení. Vysloužil si titul “otec a učitel mládeže”. 

Číslem, které patří k Janům, je číslo sedm a vhodnými barvami jsou světlé odstíny všech barev, hlavně žlutá.

Janové jsou skromnými osobami, které se však umí velmi tvrdě prosadit, pokud jim o něco skutečně jde. Druhým pohlavím jsou tito muži vnímáni často spíše jako přátelé, jelikož druhým ochotně, někdy až slepě, pomáhají se všemi problémy a bývají tak velmi snadno zneužitelní. 

Janové jdou do všeho naplno a nenechávají si žádná zadní vrátka, proto bývají často úplně na vrcholu nebo úplně na dně. 

Zdrobněliny a přezdívky pro toto jméno mohou být Janek, Jenda, Janík, Honza, Honzík, Honzíček, Honzulík a další. A kdy slaví svátek Jan? Na oslavy se můžete těšit 24. června.

Znáte ženu s podobným jménem? Popřejte jí pomocí našich tipů na blahopřání ke jmeninám pro Janu.

Přání k svátku Janovi bude s našimi texty skutečně originální!

Rozmyslete si, co přesně chcete v gratulaci říci, vyberte si konkrétní text a přiložte k němu pohyblivý gif, který oslavence překvapí. 

Použít můžete také obrázky s již vloženými gratulacemi, které vám usnadní práci. 

Fantazii se meze nekladou!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X