Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dominiku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. srpna a svátek slaví Dominika. 

Máte nějakou ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci! 

Milé přání k svátku Dominice udělá radost. 

Nejste si ale jistí tím, jaké přáníčko by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Najde se tady pro každou oslavenkyni něco, tak jdeme vybírat!

Zamilované sváteční verše

Je Dominika vaše manželka či přítelkyně a vy jí chcete v tento významný den povědět, jak vám na ní záleží? Podívejte se na tyhle verše k jmeninám, které jsou plné lásky a rozhodně oslavenkyni zahřejí u srdíčka. K tomu nezapomeňte koupit hezkou kytičku a nebo čokoládu.

Domča ta je krásná celá, nejvíc ale do půl těla. Když sukně vlaje v letu, slyším tu jednu sladkou větu. Pozvu tě na letní drink, možná budeme tančit swing. K svátku ti dám růže rudé, jako tvé rty svůdné to bude. Všechno nejlepší k svátku, Domi.
Pusu na tvář já ti dám, a nikomu tě nikdy nedám. Do světa to klidně vykřičím – Dominiko, jsi pro mě vším! Krásný svátek, lásko moje!
Voníš jako konvalinka, směješ se jak rozmarýnka, vlasy máš jak slunečnice. Už nechci žít bez tebe, už nikdy více. Všechno nejlepší k svátku, Dominiko.
Svátek slaví zlato moje, na nervy mi někdy hraje. Ale přes to všechno tě mám rád, jsi moje láska, můj životní dar a chci s tebou být napořád. Sladký svátek Dominičko!
V hlavě utkvěla mi prostá věta, jedno přání líbezné. Dnes večer na sebe hoď ty šaty, do společnosti tě vezmeme. Všechno nejlepší k svátku, Dominiko!
Slovy nelze vyjádřit, jak moc rád tě já mám. Všude dnes můžeš zazářit, dnes máš svůj den, lásko má, Dominiko, vyvolená. Miluji tě!
Posílám ti tohle přání, ať nevyruším tě z tvého spaní. Už se rána nemohu dočkat, se snídaní tě na střeše chci počkat. Krásné sváteční ráno, Domi.
Krásné vlasy vlají větrem, s tebou bych já letěl světem, Na svátek ti prsten dávám, jako symbol lásky, které tvými city mávaj. Všechno nejlepší k svátku, Dominiko.

Básničky k svátku pro Dominiku

Rýmovaná přáníčka patří mezi ty nejoblíbenější a to naprosto opravněně? Rádi byste nějaký poslali, ale zrovna vás nic nenapadá? Nemusíte si lámat hlavu, jmeninové verše jsme napsali za vás. Na vás už bude jen zvolit ten, kterým uděláte radost.

Domča dneska svátek slaví, kalendář nám to praví. Vše se kolem tebe točí, všichni na tobě zanechají jenom oči. Krásný svátek, Domi.
Svátek Domča slaví, máme tě všichni rádi. Snad ti náladu spraví, bonboniéra od Tatiany. Dominičko, lásko moje, svátek dneska máš. Proto ti jdu přát, ať jsi spokojená napořád. Krásný svátek, Domčo.
Dominika je krásné jméno, v kalendáři vyjímá se, nic na světě se nevyrovná tvojí kráse. O tom jak si spanilá, kouzelná a rozmilá, o tom by se dalo psát. Celému světu, že dnes svátek máš! Gratulujeme, Domi!
Jedno rychlé přání letí, vzpomínám si, jak byli jsme malé děti. Jak na dvorku si hrávali a v bazénku po sobě stříkali. Ta léta dávno uplynula, v jedno důležité jméno se rozplynula – Dominika dnes svátek má. Gratulujeme, celá, rodina!
Dárková kytice dvoubarevných růžových růží k svátku.
zdroj: venusinfleurs.ru

Veselé rýmy k jmeninám

Je Dominika vaše kamarádka, která se ráda baví, směje a slaví? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme pár přáníček i pro veselé kopy. Ukážete jí tak, že na ní myslíte a ještě k tomu ji pobavíte. A to za to přece stojí! 

Dominiku dneska pořádně oslavíme, na pivo se spolu posadíme. Tak sraz večer v osm U Ptáka, zveme tě na panáka. Všechno nejlepší k svátku, Domčo!
Dominiko, lásko moje, odhoď na bok všechny stroje. Letím ti já k svátku přát, a k tomu ti velkou pusu dát, Všechno nejlepší k jmeninám, Domčo.
Zázračná jsou tvoje slova, Mlčíš jako tichá vdova, Trochu srandy do života, Dnes ti stačí jedna věta – nejkrásnější jméno máš! Krásný svátek, Dominiko.
Na kolo rychle skoč, uhni prvně vpravo. Tam je velkým písmem psáno, tvoje jméno – Dominika. Abys viděla, jak moc tě rádi všichni máme. Tak pak zahni doleva, to už bude úleva. Protože jsi právě v cíli, pivko tě tam čeká už nějakou chvíli. Všechno nejlepší k svátku.
Domča dneska svátek slaví, všichni ji máme moc rádi. Nejvíc doma v kuchyni, tam válí a je za řeckou bohyni. Krásný svátek, Dominiko.
Když Dominika slaví, náladu to vždy spraví. Svátek není žádná věda, musí se slavit ale už od oběda. Domčo, přejeme ti báječné jmeniny!

Klasická přání k svátku pro Dominiku

Básničky nejsou úplně ono a vy dáváte přednost milým, srdečným, decentním a jednoduchým gratulacím? Krásných a upřímných gratulací u nás najdete spoustu, stačí si jen vybrat které z nich bude to pravé pro vaši oslavenkyni.  

Naše milá Dominiko, přejeme ti mnoho lásky, zdraví, pohody, radosti a hlavně spokojenosti. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. S láskou …
Drahá Dominiko, po roce vidím tvoje jméno v kalendáři a proto doufám, že si dnešní den užiješ a bude plný dobré nálady, smíchu a radosti. Báječné jmeniny ti přeje …
Dominiko, jsi naše zlatíčko a my ti z celého srdce přejeme mnoho úspěchů, radosti, žádné starosti a hlavně aby ti nikdy nezmizel úsměv z tvé krásné tváře. Nádherný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Dominiko, myslíme na tebe stále, a to nejen když máš jmeniny. Dnešní den je ale jedinečný a proto doufáme, že ho prožiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Krásný svátek ti přejí …
Milá Dominiko, za celou naši rodinu ti přejeme moře lásky, zdraví, štěstí, nádherných okamžiků a taky spoustu splněných přání. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Drahá Dominiko, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme krásné zážitky, rodinnou pohodu, lásku, zdraví a hlavně aby sis tento tvůj významný den užila jak jen to půjde. Úžasný svátek ti přejí …
Dominiko, přejeme ti aby sis užívala nejen dnešní svátek, ale aby byl naprosto jedinečný každý tvůj den. K tomu ti přejeme také lásku, pohodu a spoustu skvělých zážitků. S láskou …
Naše milovaná Domčo, sice ti dneska nemůžeme k tvému svátku popřát osobně, ale snad ti udělá radost i tohle virtuální přáníčko. Posíláme ti spoustu lásky, pohody a taky polibků. Kouzelné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali k svátku pohyblivý GIF? Takové blahopřání k svátku Dominice rozhodně udělá radost. Tady najdete pohromadě ty obrázky, které se k jmeninám výborně hodí a vy je nemusíte už nikde hledat. Odeslání zvládnete během chvilky. Vyberte si obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Na zdraví, Dominiko! 

GIF přání k svátku babičky s vínem.
zdroj: tenor.com

Domi, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám tančící holka s vínem.
zdroj: tenor.com

Sexy taneček pro tebe!

GIF blahopřání k svátku dva tančící muži.
zdroj: tenor.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám psi s party čepicí.
zdroj: tenor.com

Přejeme ti nádherný svátek, Dominiko!

GIF přání k svátku slavící postavičky.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Dominiku dostane! Uvidí, že jste si dali tu práci a místo kupovaného jste jí dali přání vlastní výroby. Sice vám to zabere pár minut, ale zase výsledek bude rozhodně stát za to. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přání pak už stačí napsat srdečnou gratulaci a milý dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Dominice líbit a vy já tento den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou za rok a i rychlá textová zpráva udělá radost.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X