Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Margit na jednom místě. Vyberte

Dneska je 17. července a svátek slaví Margit.

Máte nějakou ve svém okolí? Tak to jí určitě pošlete gratulaci! 

Milé přání k svátku Margit velice potěší!

Zrovna vás ale nic nenapadá? Podívejte se na naše srdečné básničky, klasická blahopřání a GIFY a udělejte jí radost i vy.

Všechna přání jsou volně ke stažení.

Tak hurá k vybírání!

Klasická přání k svátku pro Margit

Chcete napsat něco krásného, milého a vyjádřit přesně jak vám na oslavenkyni záleží? Těchto úžasných a upřímných gratulací jsme dali dohromady hned několik, abyste měli z čeho vybírat. Můžete je poslat v sms zprávě a nebo je napsat do vlastnoručně vyrobeného papírového přání.

Margitko, ne každý má takové štěstí jako já, že mu je úžasná kamarádka jako ty nablízku. Moc ti děkuji, že jsi vstoupila do mého života a stála při mně v dobrém i zlém. Doufám, že se ti dostane všeho, co si skutečně zasloužíš. Ten nejkrásnější svátek ti přeje…
Drahá Margit, jmeniny se slaví každý rok, ale přátelé, jako jsi ty, přicházejí jen jednou za život. Jsem moc ráda, že jsi součást mého života – přeji ti všechno nejlepší k tvému výjimečnému dni. S láskou …
Má milá Margitko, nejlepší přátele je těžké získat. Proto jsem ti chtěla v tento sváteční den dát najevo, jak moc pro mě tvé přátelství znamená. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Má milovaná Margit, slovo “přítel” je pro mnoho lidí pouhý sled písmen. Pro mě je to zdroj štěstí a síly… díky tobě! Přeji ti fantastický svátek. S láskou …
Všechno nejlepší k jmeninám jednomu z nejmilejších lidí, které jsem kdy potkala! Ať je tento rok ještě krásnější a požehnanější. Přeji ti nádherný svátek, Margit! S pozdravem …
Drahá Margit, chtěla jsem ti poslat dárek poštou, ale pošta mi řekla, že jsem moc těžká. Tak ti posílám aspoň tohle přáníčko. Ten nejbáječnější svátek ti přeje …
Přání k svátku s pugetem červených růží.
pixabay.com

Přání pro babičku

Najít ta pravá slova, která byste chtěli své babičce v její svátek sdělit může být někdy náročné, proto vám doporučujeme se inspirovat z našich vlastních typů. Pomůžou vám vyjádřit vděk za strávené chvíle, radost ze společných zážitků a mnohem více. Neváhejte a obšťastněte její srdce!

Babičko, chci abys věděla, že jsi ta nejlepší babička na světě! Vždycky jsi tu pro mě byla, radila mi, milovala mě a starala se o mě a já si toho velice vážím. Přeji ti krásné prožití tvých dnešních jmenin. S láskou…
Má drahá babičko, jsi důležitou součástí mého života. Byla jsi mou učitelkou ve věcech, které se ve škole neučí. Vždycky tě budu mít ráda. Ten nejkrásnější svátek a pevné zdraví ti přeje …
Má nejdražší babičko, jsi jedna z nejlepších žen, kterou jsem kdy poznala. Přísahám, že každým rokem mládneš! Doufám, že si užiješ jedny z nejlepších jmenin ve svém dlouhém životě. S láskou …
Naše babičko, přejeme si abys věděla, že jsi pro nás vzácná a vždycky budeš výjimečná, bez tebe by byla naše rodina totiž neúplná. Všechno nejlepší k svátku a krásný den ti přejí…

Naše zdraví je křehké, proto když někoho postihne nemoc, musíme udržovat jeho dobrou morálku. Pošlete svému blízkému milé přáníčko pro brzké uzdravení!

Básničky k svátku pro Margit

Vymyslet krásnou báseň může být mnohdy výzva pro každého z nás. Abychom vás ušetřili dlouhého vymýšlení perfektních rýmů, básničky pro Margit jsme napsali už dávno za vás. Je vaší volbou, zda ji pošlete jako SMS nebo ji napíšete do papírového přání. Básnička udělá ohromnou radost ve všech podobách!

Krásu už ty dávno máš, hlavně když se usmíváš. Co bych pro tebe ještě chtěla? Třeba toho nejkrásnějšího manžela! Přeji ti fantastický svátek, Margit!
Dnes v kalendáři jméno máš, tak snad se od ucha k uchu usmíváš. Ať tě vždycky všechno baví, a neopouští tě tvé zdraví. Všechno nejlepší k tvému svátku, Margit!
Už pár let zpátky bylo dáno, že Margit bude tvoje krásné jméno. Tak dneska já budu ta, co na drinky bude zvát, abych ti ten nejkrásnější zážitek mohla dát. Margit, přeji ti fantastické jmeniny!
Dnes přeji ti štěstí a pohodu, na dortu tu nejsladší jahodu. Jsi má oblíbená holčička, krásný svátek přeje ti tvá babička. Všechno nejlepší, Margit!
V kalendáři tvé jméno září, přejeme ti ať máš stále úsměv na tváři. Proto ti dnes píšeme přání, ať tě smůla nikdy nedohoní. Margit, všechno nejlepší k svátku!
Zdraví ať se tě pevně drží a penízky se ti na kontě množí. Jen jedno přání pro tebe dnes mám, ať nikdy nezažiješ jak se člověk cítí sám. Margit, přeji ti překrásné jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Rýmovaná přáníčka jsou velice oblíbená a není divu proč. Avšak nemusí být jen o lásce a pohodě, mohou být i vtipná! Pokud je oslavenkyně žena, která se ráda baví a směje, podívejte na tyhle vtipné rýmy, které Margit jistě zvednou náladu. Navíc se vám krásně vejdou i do textové zprávy. 

Margit, dneska svátek máš, vínečko si snad se mnou dáš. Sraz je večer u mě doma, snad po nás nezůstane pohroma. Přeji ti úžasné jmeniny, Margit!
Psaní přání je velká věda, ale samo se to psát nedá. Tak snad aspoň krátké rýmy, udělají ti hezčí jmeniny. Všechno nejlepší k svátku, Margit!
Tvůj svátek se musí pořádně zapít, dneska však nemusíš za útratu platit. Vína je tady plná lednice, a na šampaňské už chladíme sklenice. Všechno nejlepší k jmeninám, Margit!
Jsou to ale krásné zprávy, naše Margit svátek slaví. Dneska to bude více než jeden přípitek, tak snad nebudeme jako dobytek. Margit, přeji ti ten nejlepší svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Tohle blahopřání k svátku Margit rozhodně pobaví a udělá jí radost! Pokud jste obrázek k jmeninám ještě neposlali, tak to rozhodně stojí za vyzkoušení. Vybrali jsme pro vás ty, které se pro tuhle příležitost úžasně hodí. Odeslání zvládnete během pár vteřin. Vybraný GIF jen zkopírujte a pošlete.

GIF přání k svátku s nadšenou kreslenou dívkou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám barevným vzkazem.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s ženou obklopenou konfetami.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s lidmi dávající si drinky.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Margit nadchne a to hned ze dvou důvodů. Bude mít radost, že jste si na ni vzpomněli a také, že jste si dali tu práci s vlastnoruční výrobou přáníčka. Pokud je to dnes vaše premiéra, tak se nemusíte bát, že by vám to nešlo. Zabere to jen chvilku a můžete tak i skvěle zabavit děti. Inspiraci včetně návodu najdete v tomto krátkém videu. Jak budete mít hotovo, tak už jen stačí napsat věnování a máte hotovo.

Zajímavosti o jméně Margit

Margit je ženským křestním jménem orientálního původu, které představuje obdobu jména Markéta.

Mají proto totožný význam ve slově “perla”

Po České republice vykračuje 548 žen tohoto jména a jedná se tedy až o 336. nejčastější jméno jmenné statistiky.

Jméno mnohdy patřilo ke vladařkám a královnám.

Současnými nositelkami jména je například herečka Markéta Hrubešová, moderátorka Markéta Majerová nebo třeba zpěvačka Markéta Konvičková.

Doufáme, že se vám podařilo nalézt tu perfektní gratulaci k jmeninám Margit.

Nezapomínejte, že ma rozsahu přání nezáleží. Nejdůležitější je, že jste si vzpomněli!

A jak se gratulace líbily vám?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X