Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lilianu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 25. února a svátek slaví Liliana. 

Máte ve svém okolí paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Lilianě udělá radost. 

Zrovna vás ale nic nenapadá? 

Nemusíte si s tím lámat hlavu, hromadu nádherných přáníček jsme napsali za vás. 

Bude to obrázek, text a nebo snad básnička?

Básničky k svátku pro Lilianu

Chcete poslat krásné, veršované přáníčko, ale zrovna vás nic nenapadá? Vůbec si s tím nemusíte lámat hlavu, jmeninové gratulace jsme napsali za vás. Vy už jen vyberete to, které se vám líbí nejvíce.

Ty máš dneska svátek, holka naše milovaná, v kalendáři vidím jméno Liliana. Přejeme ti lásku, pohodu a spoustu radosti, a hlavně jen samé příjemné starosti. Liliano, přejeme ti skvělé jmeniny!
Z kalendáře jsme zrovna zjistili, že jsou dneska jmeniny naší Lili. Proti ti chceme popřát ať se ti ve všem daří, a ty máš stále úsměv na tváři. Liliano, přejeme ti báječný svátek!
Svátek má naše milovaná Lili, tak si užij z dneška každou chvíli. Ať jsi stále jen veselá a splní se ti každé přání, a udělá ti radost tohle milé psaní. Liliano, ořejeme ti kouzelné jmeniny!
Dneska je sváteční den naší Liliany, my ti přejeme ať ti vyjdou všechna přání a plány. Ať je ve tvém životě stále jen radost, a taky láska a spokojenost. Lili, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska bys neměla být sama, v kalendáři je totiž jméno Liliana. rodinná oslava už na tebe čeká, a sklenice s šampaňským už přetéká. Lili, přejeme ti nádherné jmeniny!
Na tvé zdraví dneska pozvedáme sklenku, musíme oslavit naši milovanou Lilianku. Přejeme ti taky lásku a spoustu úsměvů, ať stále je ti do zpěvu. Liliano, užij si dnešní svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Lilianu veselé a aby ji pobavilo? S těmito vtipnými rýmy se vám to jistě povede. Navíc se vám vejdou i do zprávy, tak jí můžete popřát klidně hned.

Na dnešek máme skvělé plány, musíme oslavit svátek naší Liliany. Plán je ten, že budeme slavit až do rána, tak se za námi zastav a nedělej drama. Lili, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska to bude oslava až do rána, slaví přece naše milovaná Liliana. Ale nedávej si zase moc vína, ať ráno nezlobí tě kocovina. Lilianko, přejeme ti úžasný svátek!
Domů se dostaneme zase až zrána, to ani jinak nejde, když svátek slaví Liliana. Pozor ale na bublinky, ať nebolí nás ráno hlavinky. Lili, přejeme ti skvělé jmeniny!
Tančit budeme až se nám bude prášit pod nohama, jmeniny má totiž naše drahá Liliana. Dáme si spolu spoustu skleniček, a taky veselý sváteční taneček. Lili, užij si dnešní svátek!
Dárková kytice k svátku fialové tulipány.
zdroj: yandex.ru

Klasická přání k svátku pro Lilianu

Verše ani vtipy nejsou to pravé pro vaši oslavenkyni? Máme tady i spoustu milých, upřímných a tradičních gratulací, které potěší a zahřejí u srdíčka. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale i rychlá textová zpráva se počítá.

Naše milá Liliano, po roce jsou tady opět tovje jmeniny a my ti k nim přejeme mnoho radost, nádherných chvil, rodinné pohody a hlavně nekonečného štěstí. S láskou …
Drahá Liliano, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno a my ti chceme srdečně popřát jen to nejlepší. Hlavně, aby se ti ve všem dařilo a ty byla spokojená. Krásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Liliano, nemusíš se bát, že bychom letos na tvůj svátek zapomněli. Jako každý rok ti přejeme spoustu lásky, zdraví, úspěchů a taky štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …
Milá Lili, dneska je den všech Lilianek a my té naší nejmilejší přejeme aby byla spokojená, zdravá a hlavně šťastná. Máme tě moc rádi a přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Liliano, dneska je tvůj významný den a proto by ses měla jen bavit, užívat si, oslavoval a radovat se. Překrásný svátek ti přejí …
Naše nejdražší Liliano, slovy nejde ani vyjádřit, jak moc tě máme rádi a jak nám na tobě záleží. K tvému dnešnímu svátku ti přejeme hlavně lásku, zdraví a taky spoustu splněných přání. S láskou …
Milá Liliano, sice nás od sebe dneska dělí spousta kilometrů, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti k tvým jmeninám jen to nejlepší. Snad se zase brzy setkáme a oslavíme to společně. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Liliano, celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje ti jen to nejlepší! Hlavně ať jsi stále jen spokojená a nikdy ti nezmizí úsměv z tváře. Užij si dnešní svátek!

Slaví někdo z vašich blízkých narozeniny? Tak to by se vám mohla hodit inspirace na ta nejkrásnější narozeninová přáníčka.

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco originálního, co oslavenkyni zvedne náladu? S těmito pohyblivými obrázky se vám ti jistě povede! Vybrali jsme navíc ty obrázky, které se k tomuto významnému dni výborně hodí. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Tak na tebe, Liliano!

GIF přání k svátku holka otevírá láhev.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k jmeninám tančící slečna.
zdroj: giphy.com

Liliano, dneska to pořádně roztoč!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující skupinka holek.
zdroj: giphy.com

Liliano, přejeme ti báječné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku koťátko s konfetami.
zdroj: giphy.com

Liliano, já a tihle tanečníci ti přejeme nádherný svátek!

GIF přání k svátku tři tanečníci.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Lilianu ohromí. Uvidí totiž, že vám na ní skutečně záleží, když jste místo kupovaného přáníčka jedno vyrobili sami. Nemusíte se bát, samotná výroba není nic složitého a zvládne ji každý. Pro inspiraci by se vám mohlo hodit tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Lilianě líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou do roka, tak jí určitě pošlete alespoň rychlou textovku, jistě to ocení.

Zajímavosti o jméně Liliana

Jméno Liliana v České republice používá 2214 osob, jedná se tak o 159. nejčastější ženské jméno a v posledních letech se těší stále větší oblibě. 

Jméno má svůj původ v latinském „lilium”, což v češtině znamená lilie, která je mimochodem symbolem čistoty a krásy. 

Tohle jméno najdeme také ve slovenštině, španělštině, italštině, polštině a ruštině. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X