Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Gertrudu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. května a svátek slaví Gertruda. 

Pokud nějakou ve svém okolí máte, rozhodně nezapomeňte jí poslat gratulaci.

Milé přáníčko jí udělá velkou radost. 

Nevíte ale jaké přání k svátku Gertrudě poslat?

S tím vám moc rádi pomůžeme!

Připravili jsme pro vás ty nejkrásnější básničky, přáníčka a obrázky, ze kterých se můžete inspirovat. 

A to navíc zcela zdarma

Klasické přání k svátku pro Gertrudu

Jste zastáncem klasických a milých blahopřání? Tahle potěší kdokoliv, ať už je Gertruda vaše kamarádka, maminka či kolegyně. Napsali jsme pro vás texty, které Gertrudu rozhodně potěší. Pošlete jej ve zprávě a nebo vyrobte krásné papírové přáníčko. To ji zaručeně zahřeje u srdíčka!

Naše nejdražší Gertrudo, rok se s rokem sešel a my ti opět s radostí přejeme, aby sis svůj velký den užila na maximum. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky k svátku ti přejí …!
Naše milovaná Gertrudo, po roce je tu opět tvůj velký den a my ti k němu přejeme pohodu, lásku, štěstí a hlavně dneska co nejkrásnější oslavu! Ať máš dobrou náladu kamkoliv jen jdeš. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše drahá Gertrudo. Po roce jsou tu opět tvé jmeniny a my bychom ti chtěli popřát, aby se ti dařilo a doufáme, že tě životem provede láska, štěstí a hlavně dobré jídlo! Všechno nejlepší přeje …
Milovaná Gertrudo, z lásky ti posíláme tohle blahopřání k svátku a přejeme ti hodně lásky, štěstí, svobody a hlavně dobré nálady. Užij si dnešní den podle tvých představ a pořádně to oslav. Všechno nejlepší ti přejí …!
Nejdražší Gertrudo, přejeme si, aby ti nikdy nezmizel ten tvůj nádherný úsměv z tvojí tváře a aby se ti dařilo jak v osobním, tak i v pracovním životě a samozřejmě i v lásce. Posíláme pusu a velkou gratulaci! S láskou tvoji …
Milá Gertrudo, kalendář nám prozradil, že máš dneska svůj velký den! Přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Nepřestávej být nikdy tak veselá a sebevědomá žena jako jsi teď a pořádně to dneska oslav. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …!
Naše nejmilejší Gertrudo, za všechny ti dnes přeji všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hodně lásky, štěstí a pohody. Nezapomeň si dnešní den pořádně užít jak se patří. Pozdrav a velkou pusu ti posílá …
Naše nejdražší Gertrudo, tenhle velký den je pouze jednou za rok a proto ti připomínám, aby sis ho užila na maximum. Neomezuj se v počtu skleniček a dortíků! Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přeje …
Oslava svátku Gertrudy s červeným vínem.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Gertrudu

Veršovaná přáníčka jsou velmi oblíbeným způsobem jak někomu k svátku popřát. Nejste však zrovna rozeným básníkem? Žádný problém, verše jsme sepsali za vás! Vy už si jen musíte vybrat, která básnička se vám líbí nejvíce a kterou dnes pošlete jako blahopřání k svátku Gertrudě.

Milá Gertrudo přejeme ti, ať všechna tvá tajná přání splní se ti, ať dočkáš se všech svých snů a užiješ si jich za krásných dnů. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Naše milovaná Gertrudo, dnes blaženě se měj, k tomuto speciálním dni, přejeme ti všechno nej! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …!
Láska, zdraví, spokojenost, toho všeho ti přejeme dost. Krásný svátek, krásný den, ať zdá se to úžasné – skoro jako sen. Všechno nejlepší, Gertrudo!
Gertrudo však dobře víš, že dneska svátek máš. Nechť jej krásně oslavíš, a co pro nás znamenáš už dávno znáš. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Přejeme ti Gertrudko, muže, lásku, dobré vínko! Aby sis svátek naplno užila, a šťastná celý den byla. Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám!
Štěstí, zdraví, dlouhý věk, Však nám kveteš jako krásný květ. Proto přejeme ti tu nejhezčí lásku, ať nemusíš ještě najít žádnou vrásku. Přejeme ti srdečně všechno nejlepší k svátku!
Když má svátek naše ženuška, venku nepotkáte živáčka. “Jak to?” se nás ptáte? Všichni slaví, však to znáte. Je to ale krásný den, skoro se nám to zdá jako sen. Všechno nejlepší k tvému svátku, Gertrudo!
Dnes má svátek naše holčička, no to nebude žádná hračka. Nakoupiti všechno musíme, Dárky, pití a jiné. Aby naše Gertrudka, byla dnes naše hrdinka. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Je vaše oslavenkyně obdařena dobrým smyslem pro humor a ráda se zasměje? V tom případě jsou tahle přáníčka tím pravým pro ni! Tohle přáníčko k svátku Gertrudě rozhodně zvedne náladu a pořádně ji pobaví. Doplňte nějakým vtipným dárkem a máte recept na nezapomenutelné blahopřání! 

Když svátek má Gertrudka, propije se hodně vínka. Je to velká oslava, není to jen představa. Všichni z lásky gratulují, neboť Gertrudu milují. Všechno nejlepší!
Svátek má dnes Gertrudka, no není to žádná novinka. Všichni na to čekáme, kdy gratulace předáme, a pak to všichni zapijeme, pořádně se opijeme! Všechno nejlepší ke jmeninám, Gertrudo!
Naše milá Gertrudo, budeme k tobě mluvit přímo. jsi ty naše jediná, …možná maličko trouba, ale naše milovaná rodina, naše láska a naše chlouba! Ten nejkrásnější svátek ti dnes přejí …
Kalendář nám připomíná, že má svátek Gertruda. Jak to dneska oslavíme? Dobré pití nakoupíme. Pořádně to zapijeme, a pak za rok se tu sejdeme. Všechno nejlepší k svátku, Gertrudo!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Jestli nejste přímo na básničky a dlouhá přáníčka, máme tu něco i přímo pro vás. Vybrali jsme pro vás veselé obrázkové gratulace, které Gertrudu určitě potěší. Milý animovaný obrázek jistě překvapí. Stačí ho jen zdarma zkopírovat, doplnit libovolným textem nebo básničkou a krásné přáníčko máte na světě!

Animované přáníčko k svátku Gertrudy s veselou holčičkou.
giphy.com
Animované přání k jmeninám Gertrudě s balónky.
giphy.com
Veselé přáníčko k svátku Gertrudy s kočičkou.
tenor.com
Přání k jmeninám Gertrudy s hezkou tančící kočkou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

A to nejlepší na konec! Chcete udělat gratulaci k svátku pro Gertrudu udělat opravdu speciální? Vyrobte jí vlastní papírové přáníčko!

Pokud jste ještě žádné nedělali, nemusíte se ničeho obávat. Budete na to potřebovat pár věcí a pouze pár minut vašeho času. Našli jsme vám pro inspiraci video, díky kterému to bude hračka. Ukažte Gertrudě, co pro vás znamená.

Tak s chutí do toho!

Líbila se vám naše přáníčka k jmeninám pro Gertrudu? Doufáme, že ano! 

Udělejte oslavenkyni v její sváteční den pořádnou radost. 

Svátek je pouze jednou za rok a pořádně by se měl oslavit. 

Nezapomeňte ke gratulaci přidat i nějaký milý dáreček nebo zkuste něco sami upéct. Je to jen na vás! 

Tak co, které přání to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X