Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Silvii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. října a svátek slaví Silvie.

Už jste jí poslali srdečnou gratulaci k jmeninám? Pokud ne, tak to musíte ihned napravit!

Milé přání k jmeninám Silvii jistě potěší a zahřeje u srdce.

Jestli si nejste jisti, jaké přáníčko by bylo pro ni to pravé, máme pro vás spoustu inspirace!

Vyberte si z láskyplných veršů, veselých básniček či animovaných obrázků i vy. 

Mysleli jsme i na kreativce, které by si chtěli přáníčko vyrobit sami!

Všechna blahopřání máte od nás zcela zdarma.

Tak neváhejte a udělejte oslavenkyni úsměv na tváři!

Klasická přání k svátku pro Silvii

Nudí vás už ta ohraná a obyčejná přáníčka, která se každoročně opakují? Nás taky! Proto jsme pro vás dali dohromady tato decentní a milá přáníčka, která vám pomohou vyjádřit všechny vaše city nevídaným způsobem. V kombinaci s animovaným obrázkem vám můžeme zaručit, že ta nejoriginálnější gratulace bude vaše!

Naše nejdražší Silvie, přejeme ti srdečně všechno nejlepší k jmeninám. Tvůj krásný vzhled je živoucím důkazem toho, že Matka příroda někdy vítězí v boji s Otcem časem. Máme tě moc rádi. Krásný svátek ti dnes přejí …
Silvie, být mladá je jen období, být atraktivní je genetický dar, ale být cool? To je dar, který dal Bůh očividně jenom tobě! Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a pohody k svátku ti přeje …
Má milá Silvie, trochu stárneš, ale stejně tě mám pořád moc ráda. Dělám si srandu! Jsi krásná a mladá nejen navenek, ale i zevnitř a proto jsi můj skutečný oblíbenec. Moc si dnešní den užij. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Má drahá Silvuško, jsem si vědoma, že život by se měl žít s úsměvem na tváři a nikdo mi ho nedokáže vykouzlit lépe, než právě ty. Děkuji ti, že jsi tak úžasná Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám ti přeje …
Drahá Silvo, snad víš, že tě mám moc ráda. Doufám však, že i víš, že mám moc ráda i sladký zákusek. Takže pokud se chystáš jít slavit, nezapomeň na mě! Fantastický svátek ti s láskou přeje …
Milá Silvuško, už nikdy nebudeš tak mladá jako dnes, tak si to užij. Ale buď opatrná, protože takhle stará jsi ještě nikdy nebyla. Tak ať se nám nerozsypeš! Všechno nejlepší k jmeninám ti ze srdce přejí …
Přání k svátku s růžemi a malovaným srdcem.
pixabay.com

Přání pro učitelku

I když by se vám mohlo zdát trochu podivné posílat učitelce přáníčko k svátku, vězte, že jí to udělá ohromnou radost. Projevte jí vděk za její věčnou trpělivost a znalosti! A kdo ví, třeba vám pak přilepší známku když to bude třeba. Pojďte to zkusit!

Drahá Silvie, kéž se Vaše inteligence každý den zdvojnásobuje, abyste i nadále poskytovala krásné životní lekce svým budoucím studentům. Ten nejkrásnější svátek Vám dnes přeje …
Silvie, ať je tento Váš výjimečný den naplněn spoustou šťastných okamžiků. Učitelka jako vy si zaslouží všechnu radost a štěstí v životě. Srdečné přání k jmeninám Vám dnes posílá …
Ráda bych Vám řekla, že jste jedna z mých nejoblíbenějších učitelek. Naučila jste nás každou malou lekci, která má pro můj život přidanou hodnotu. Srdečně Vám přeji fenomenální jmeniny, milá paní učitelko!
Milá paní učitelko, Vaše cenné životní lekce jsou pro mě tím nejlepším darem na světě, nejsem však schopna Vám nic darovat. Proto Vám posílám srdečné přání k vašemu významnému dni. Krásné jmeniny přeje …

Hledáte nápadité svatební citáty a verše? Inspirujte se u nás zcela zdarma!

Básničky k svátku pro Silvu

Chtěli byste poslat hezké veršované přání k jmeninám Sivči, ale zrovna vás nic nemůže napadnout? Ani nemusí, protože jsme napsali tyhle sváteční básničky už dávno za vás. Verše jsou tou nejkrásnější volbou a jistě potěší i vaši oslavenkyni! Výjimečně vypadají ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku!

Víme, že má dnes svátek Silvuška, a my přejeme ti, ať smíchem červenají se ti ouška! Svátek přece tak často není, tak ať si ho naplno užíváš, a den je plný potěšení. Silvie, všechno nejlepší k svátku!
Dnes je v kalendáři psáno jméno Silva, a my přejeme ti, ať láska a štěstí trvá, klidně celou věčnost, přijmi dnes naše přání a vděčnost. Silvie, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Tato žena jménem Silvie, se jednoho dne zapíše do historie. Rád bych ti k svátku dneska přál, na světě ten nejkrásnější den, život aby za to opravdu stál, a splnil ti každý sen. Silvuško, přeji ti báječné jmeniny!
Zákusků musí být velká rezerva, když má jmeniny naše Silva. Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, celý život beze zmatku, hodně štěstí a hlavně pevné zdraví a mnoho věcí, co tě baví. Silvie, přejeme ti fantastické prožití svátku!
Dnes máš svátek, Silvuško. Má milovaná dceruško! Krásný den ti srdečně přeji, dělej všechno, co máš nejraději, každou vteřinku si užívej, a nejen dnes se usmívej. Broučku, přeji ti ten nejbáječnější den!
Oslava je nádherná jako magie, když je oslavenkyní naše Silvie. A když to tvoje jméno v kalendáři, jako žádné dneska září, využíváme tuhle veselou příležitost a přejeme všeho dobrého dost. Silvuško, moc si užij dnešní den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Chtěli byste pomoct oslavenkyni zapomenout na každodenní těžkosti života? Pokud ano, tak se vám to s těmito veselými básněmi zaručeně povede. Napsali jsme za vás vtipné přání k jmeninám Silvii, které neponechají jediný obličej s kamenným výrazem. Které se vám líbí nejvíce?

V kalendáři vidím jméno Silvie, to hned vím, že slavení bude veselá patálie. Tak honem, velká oslava už pomalu začíná, to je jediné co nás dneska zajímá. Silvuško, všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám!
V lednici si pro tebe chladíme lahvinku, připijeme si spolu už za chvilinku. Opravdu se na tebe moc těšíme, jak celou noc spolu protančíme. Silvuško, přejeme ti nádherný svátek!
Dnešek bude hádám náročný, když je dneska svátek naší milované slečny. Už těšíme se na náš sváteční přípitek, jen dej bez nějakých výčitek! Užij si tvůj dnešní svátek, Silvie!
Moc nás zajímá tvoje letošní oslava, tušíme že to bude zase obrovská zábava. Už se moc těšíme, jak si s tebou připijeme, a snad se letos moc neopijeme. Milá Silvičko, moc si užij dnešní jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

I obrázkem jde vyjádřit všechno, co máte na srdci a ještě jím oslavenkyni i pobavíte. Tyhle veselé obrázky se pro tuhle výjimečnou příležitost skvěle hodí a jistě zvednou náladu na celý den. Vybraný obrázek si pouze zkopírujete a pošlete s hezkým věnováním nebo básničkou!.

GIF přáníčko k svátku s tančícími sexy muži.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s nadšeným malým dítětem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku se skákajícím davem lidí.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s nadšený lenochodem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S tímto blahopřáním k jmeninám Silvii rozhodně ohromíte! Nejen že je takové přání zcela originální, ale také bude vidět, že jste si dali opravdu záležet. Nemusíte se vůbec bát, pokud by to bylo vaše první papírové přáníčko. Tahle aktivita je totiž vhodná i pro děti a podle tohoto video návodu máte hotovo za pár minut. Pak už jen stačí dopsat dovnitř text či báseň dle vašeho výběru. 

Zajímavosti o jméně Silvie

Silvie je ženské křestní jméno, které má latinský původ. 

Vzniklo z latinského slova „silva” s významem „les”. Překladem jména Silva tak je „lesní žena”, „žena z lesa”.

Žena jménem Silvie tak bude mít kladný vztah k přírodě a možná bude i tajnůstkářka.

Domácky se jméno používá jako Silva, Silvi, Silvinka, Silvička, Silvuška, Sísa, Sísinka aj. 

V České republice jméno hrdě nosí 7323 žen!

Významnou nositelkou jména byla švédská královna Silvia. 

K současným nositelkám jména patří mexická herečka Silvia Navarro, slovenská herečka Silvia Šuvadová nebo česká herečka Sylva Talpová. 

Zaujaly vás naše gratulace k jmeninám Silvie? 

Doufáme, že se bude gratulace líbit a vy uděláte oslavenkyni v tento její významný den radost. 

Svátek je přece jen jednou za rok a milým přáním jí ukážete, jak na ni myslíte. 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X