Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kamila na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 3. března a svátek slaví Kamil. 

Jistě je vám speciální osobou, ať už to je váš strýc, kamarád nebo třeba syn! 

Právě proto byste srdečné přání k svátku Kamilovi měli poslat. 

Svátek je přece nádherná příležitost pro to, abychom si navzájem udělali radost. 

Připravili jsme nádherné básničky, gratulace a dokonce i obrázky, které jsou vám k dispozici zcela zdarma

Tak pojďte vybírat! 

Klasická přání k svátku pro Kamila

Ať už jste na tvorbu přání zapomněli nebo jej chcete mít nachystané dopředu, v této sekci přáníček nemůžete šlápnout vedle. Hodí se opravdu pro každého a pomůžou vám vyjádřit radost, lásku a nadšení! Navíc vypadají překrásně i ve vyrobeném papírovém přáníčku, na které se později taky spolu podíváme.

Drahý Kamčo, jsi tak milý, chytrý a chápající člověk, a proto doufám že mi odpustíš to, že jsem na tvůj svátek zapomněl. Přeji ti do života jen to nejlepší a doufám, že jsi si svůj svátek užil. Všechno nejlepší ti opožděně přeje …
Milý Kamile, přeji ti, aby tvůj svátek byl stejně veselý a radostný jako je štěně, když ho člověk drbe za ouškem. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Náš milovaný Kamile, dnešní den si udělej přesně podle sebe a prožij ho s lidmi, které máš na tomto světě rád. Dneska jsi přece hvězda ty! Přejeme ti srdečně všechno nejlepší k jmeninám! S pozdravem …
Milovaný Kamčo, s kamarádem, jako jsi ty, mohu hrdě prohlásit, že jsem šťastný. Vždycky jsi tu pro mě a já tu budu vždycky pro tebe, ať se děje cokoliv. Myslím na tebe! Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Náš nejmilejší Kamile, věříme, že kdybys k svátku dostal alespoň polovinu dárků, které si zasloužíš, tak by jsme tě museli jít vysvobodit, aby jsi se v nich neutopil! Jsi poklad a přejeme ti do života jen krásné chvíle plné lásky a radosti. S pozdravem …
Milovaný Kamčo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny, jaké ti může svět nabídnout. Dopřej si dnes cokoliv, na co jen pomyslíš a nezapomínej na to, jak moc tě máme rádi. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Přáníčko k svátku pro Kamila se stužkami.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Ať už jste spolu pár měsíců nebo dlouhá léta, dokázat partnerovi svou lásku není nikdy špatný nápad! Využijte proto našich zamilovaných přáníček k jmeninám a dokažte Kamilovi, že je vaše spřízněná duše.

Můj nejmilejší Kamčo, každý moment, který jsem s tebou strávila byl výjimečný a za všechny jsem neskutečně vděčná. Jsi tak milý, chytrý, pozorný a já jsem tou nejšťastnější ženou když stojím po tvém boku. Přeji ti ten nejkrásnější svátek. Tvá …
Má lásko, není nic krásnějšího na světě než mít tak úžasného a výjimečného přítele, jako mám já. Děkuji ti, že mi každý den vykouzlíš úsměv na tváři a že jsi tu vždy pro mě. Moc si užij dnešní svátek, miluji tě. Tvá …
Přeji ten nejkrásnější svátek tomu nejlepšímu partnerovi, se kterým se můžu cítit sebejistá a silná. Děkuji, že ve mě vždycky věříš víc než věřím sama sobě. Přeji ti k svátku ať jsi plný radosti a už se na tebe moc těším. S láskou tvá …
Milovaný Kamčo, doufám, že se nemáš v plánu nějak měnit, protože v mých očích jsi naprosto dokonalý přesně takový, jaký jsi. Jsem šťastná, že mám někoho, jako jsi ty. Přeji ti plno lásky a zdraví k tvému svátku. Tvá …

Přejete si někomu z vašich blízkých pogratulovat k zázraku narození nového člena rodiny? Naše přáníčka ke křtu budou tou nejlepší volbou!

Básničky k svátku pro Kamila

Veršované blahopřání k svátku Kamil zaručeně ocení. Básně jsou tady totiž už od pradávna a vždycky sklízely obrovský úspěch. Jsou však náročné na vymýšlení, protože dosadit do básně své city tak, aby se to i rýmovalo může být mnohdy výzva. Proto jsme tu nejtěžší práci udělali za vás a vy už si jen musíte vybrat, kterou básničkou dnes vykouzlíte oslavenci úsměv na tváři.

Kalendář nám vesele oznámil, že dneska slaví ten náš Kamil! Proto bychom ti chtěli s láskou přát, ať se nikdo nerozhodne tě štvát, a ať zažiješ pravou lásku, která nepřijde jen na ukázku. Kamčo, všechno nejlepší k tomu svátku!
Můj milovaný Kamile, dnes ti přeji pouze jediné. A to aby jsme spolu mohli stárnout, povedlo se ti všech cílů dosáhnout, a aby jsi byl vždycky šťastný, i když přijdou různé strasti. Přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Skleničky už se místností zvučí, protože víme, že je svátek Kamči. Tak snad to dnes s námi oslavíš, a všem tvým cílům se brzy postavíš. Všechno nejlepší k jmeninám!
Speciální den má dnes Kamil, ten, co nás svým šarmem omámil. Na to si musíme spolu připít, a tvé jmeniny pořádně zapít. Kamile, přejeme ti báječný sváteční den!
Dnes přejeme našemu milému Kamilovi, snad uděláme mu radost našimi slovy. Přejeme ti, ať tě pohoda nikdy neopouští, stejně jako láska, zdraví a tvé štěstí. Kamile, přejeme ti nádherné jmeniny!
Tohle přáníčko napsané, je jenom tobě určené. Přejeme ti k svátku jen to nejlepší, ať drží se tě to slavné štěstí, taky ať se ti všechna přání vyplní, a tvé srdce se láskou zaplní. Kamčo, přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Co je ještě lepší než přání v podobě básničky? Vtipná básnička! Pokud máte pocit, že právě Kamil by takové přáníčko ocenil, protože je to smíšek s dobrým smyslem pro humor, neváhejte a jedno mu třeba vyberte. Pro zaslání ho stačí jen jednoduše zkopírovat a poslat ve zprávě.

Když vidíme první vrásku, je čas, aby sis konečně našel nějakou lásku. Nějakou co má nádherné oči, a vzpomene si na výročí. Kamile, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska pivečka potečou jedno za druhým, pobavíme se večerem dlouhým, Bude to jak se říká bžunda, tak kde je ta další runda? Všechno nejlepší k tvému svátku, Kamčo!
Večírek bude dnes šílený, nemysli si, že zůstaneš střízlivý! Jsi přece náš milý Kamča, nenech, aby ti utekla všechna prča. Užij si moc dnešní svátek, Kamčo!
Na skleničku tě všichni zveme, dřív než ráno domů nepůjdeme. Ale dávej si pozor na ošklivou opici, aby jsi vůbec poznal domů silnici. Kamile, všechno nejlepší k jmeninám!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Ať už se rozhodnete použít tyto animované obrázky jako doplnění klasického blahopřání nebo je pošlete samotné, jako originální gratulaci k svátku Kamilovi, uděláte mu velkou radost a ujišťujeme vás, že bude vaše přáníčko vyčnívat mezi všemi ostatními. Tak si jeden vyberte. Nebo třeba všechny!

GIF přání k svátku s Micky Mousem.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s usmívajícím se psem.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám se psem na obláčku.
giphy.com
GIF gratulace k svátku s tančícím mužíčkem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tak tohle blahopřání k svátku Kamilovi vyrazí dech! Papírová přáníčka by se mohla zdát jako klišé, ale když do nich vložíte trochu vlastního času, kreativity a lásky, vytvoříte dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene. Neváhejte tedy a s pomocí tohoto krásného videa to zvládnete jedna báseň. Nezapomeňte dovnitř pak napsat nějaké milé věnování!

Zajímavosti o jméně Kamil

Kamil je velice honosným jménem mnoha původů a významů.

Nejčastěji se vykládá jako “camillus” jako “vznešeného původu”.

V latině se tak označovali mladí muži a dívky, kteří drželi posvátnou chrámovou službu, proto se dá jméno pochopit jako “chrámový služebník”.

Další původy chápou jméno jako “heřmánek” nebo třeba “Merkur”.

Arabský původ však jméno vykládá jako “dokonalý”, “kompletní”.

Jistě je pro vás Kamil tím dokonalým kamarádem!

Po České republice chodí 14177 stejnojmenných mužů.

Mezi významné nositele můžeme zařadit například hudebníka Kamil Hála, malíře Kamil Lhoták.

Byl by hřích nezmínit také spisovatele Kamila Zemana, známého pod pseudonymem Ivan Olbracht.

Jsme u konce a my doufáme, že se vám povedlo načerpat plno inspirace.

Nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám i oslavenci přáníčka k svátku líbila!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X