Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Valentýna na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 14. února a svátek slaví Valentýn.

Nejen, že je to svátek všech zamilovaných, ale také dnes slaví všichni s tímto nádherným jménem.

Znáte někoho takového?

Tak to mu v žádném případě nezapomeňte popřát!

Milé přáníčko k svátku Valentýna určitě zahřeje u srdíčka.

Napsali jsme nádherná blahopřání a básničky, ze kterých se můžete zcela zdarma inspirovat.

Tak pojďme vybírat!

Klasická přání k svátku pro Valentýna

Upřednostňujete jednoduchá, ale zato milá a upřímná přáníčka, které dají oslavenci skvěle najevo vaše city? Mysleli jsme na to a dali jsme dohromady ta nejkrásnější blahopřání. Ukažte Valentýnovi, že jste si na něj dnes vzpomněli. Přání vypadají nádherně například v papírovém blahopřání, ale vypadat budou krásně i v klasické textovce.

Můj milý Valentýne, dneska máš svátek, ten přináší čas oslav toho nejlepšího člověka, kterého znám. Udělej si proto nějaký ten čas pro sebe, odpočiň si a večer to pořádně rozjeď. Všechno nejlepší ti s láskou přeje …
Náš nejmilejší Valentýne, děláš život krásnější každému člověku, který tě zná. My ti proto chceme popřát ten nejkrásnější svátek, mnoho radosti, pohody, lásky a taky štěstí. Užij si dnesek naplno. Všechno nejlepší ti srdečně přejí …
Náš milovaný Valentýne, všechno nejlepší k svátku! Doufám, že tvůj den bude plný radosti a pohody. Přeji ti spoustu výborné čokolády a k tomu si dopřej nějaký ten zasloužený odpočinek. Nádherný svátek ti přejí …
Náš milovaný Valentýne, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a štěstí. Moc si užij dnešní den! S láskou …
Milý Valentýne, doufám, že dneska nejsem jediná, která si na tebe ve svátek vzpomněla. Ty však doufej, že všichni zapomněli kolik ti už je, protože už nám nějak stárneš! Užij si dnešek na maximum. Všechno nejlepší ti přeje …!
Drahý Valentýne, i když jeden den není zdaleka dostatečný pro oslavu někoho tak výjimečného jako jsi ty, tak doufám, že se ti dnešek vydaří přesně tak, jak si přeješ. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …!
Drahý Valentýne, je to moc velká škoda, že ti letos nemůžeme dneska pogratulovat osobně. To ale neznamená, že na tebe nemyslíme! Přejeme ti jen to nejlepší a hlavně si dnešní den pořádně užij. Nádherný svátek ti přejí …
Náš milovaný Valentýne, za celou naši rodinu ti přeji ten nejkrásnější den, který ti tento svět může nabídnout. A když už máš ten svátek, tak ti posíláme mnoho lásky a pozdravů. Všechno nejlepší ti přejí …
Přáníčko k svátku s květinami a klíčem.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Všichni moc dobře víme, že den Valentýna je den všech zamilovaných párů. Pokud máte to štěstí, že jste vaši vysněnou osobu našli a ještě k tomu nese tohle krásné jméno, rozhodně mu pošlete jedno z těchto zamilovaných blahopřání k svátku.

Můj milovaný Valentýne, už od chvíle, kdy jsem tě poprvé uviděla jsem věděla, že jsi ten pravý, se kterým chci strávit každičkou minutu mého života. Miluji tě a budu vždy stát po tvém boku v dobrém i špatném. S láskou tvá …
Můj nejmilejší Valentýnku, Nikdy jsem si nemyslela, že budu schopná mít vztah s někým tak okouzlujícím, jako jsi ty. Miluji tvůj překrásný úsměv, tvé vřelé objetí, tvé vtipy. Prostě úplně všechno! Užij si dnešní den. S láskou …
Můj milovaný Valentýne, miluji tě tak moc, že bych byla ochotná za tebe položit i svůj život. Přinesl jsi mi více radosti, než jsem si kdy uměla představit. Miluji tě a navždy budu! Přeji ti ten nejkrásnější svátek. S láskou …
Můj Valentýnku, život je od té doby, co jsem tě potkala, mnohem krásnější a naplňující. Vyplňuješ mezeru v mém srdci, kterou by nikdo jiný nikdy nemohl zaplnit. Miluji tě z celého mého srdce! Přeji ti nádherný svátek. Tvá …

Pokud jste nenašli stále to pravé, podívejte se na tahle krásná zamilovaná přáníčka.

Básničky k svátku pro Valentýna

Nemusíte být zrovna básník k tomu, abyste poslali hezké veršované přání. Rýmy jsme totiž napsali za vás a vám už jen zbývá vybrat ten, kterým vašemu oslavenci uděláte v tento den radost. Kterou z těchto nádherných básniček si asi vyberete?

Můj milovaný Valentýnku, dopřej si dnes hromadu odpočinu. Nezapomeň se usmívat od ucha k uchu, a prožít dnešek ve veselém duchu. Valentýnku, všechno nejlepší k svátku!
Dnes svátek má Valentýn, tak ať se dnešek zapíše do dějin. Je to přece den nekonečné lásky, tak ať máš úsměvem na tváři vrásky. Všechno nejlepší k jmeninám, Valentýnku!
Náš nejmilejší Valentýne, že máš svátek už dávno víme. Proto přejeme ti těmito řádky, ať máš nádherný den jako z pohádky. Valentýne, užij si moc dnešní den!
Náš milovaný Valentýnku, máme pro tebe jednu malou podmínku. A to že si dnešek naplno užiješ, s lidmi které miluješ ho prožiješ. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Kalendář nám opět připomíná, že je dnes ten svátek Valentýna! Jsi náš člověk nejmilejší, ale to ty dobře víš, proto přejeme ti den nejkrásnější, a snad se pořádně pobavíš. Valentýnku, všechno nejlepší k svátku!
My to všechno dobře víme, že máš svátek, Valentýne. Proto nezapomeň si dnešek užívat, se svými milovanými ho prožívat. Valentýne, přejeme ti nádherný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Valentýna veselejší a aby jej pobavilo minimálně do večera? V tom případě by se vám mohly líbit tyhle vtipné básničky, které jsme napsali přímo na míru oslavence. Pojďte ho rozveselit!

Dnes je svátek Valentýna, a naše velká oslava už začíná. Neměj tedy, oslavenče, ze starostí obavy, protože dnes půjde ti šampaňské do hlavy. Valentýnku, přejeme ti ten nejkrásnější den!
Náš milovaný Valentýne, snad se zase brzy uvidíme. A budeme si moct dát spolu taneček, když dneska máš ten sváteček. Valentýnku, všechno nejlepší k svátku!
Propije se hodně vína, když je svátek Valentýna. To proto, že ho máme tuze rádi, jsme přece jeho nejmilejší kamarádi. Valentýne, přejeme ti všechno nejlepší k svátku!
Když je svátek Valentýna, čeká nás oslava od večera do rána. Proto už tě tu netrpělivě čekáme, sklenice už slavnostně chystáme. Valentýnku, přejeme ti nádherný svátek!

Tohle však nejsou všechna přáníčka. Máme na výběr mnoho dalších. Inspirujte se z našich krásných básniček k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Věděli jste že k svátku není třeba psát jediné písmenko? Přáníčko k svátku pro Valentýna může být i obrázkové. Tyhle animované obrázky ho potěší, pobaví a na vás bude jen vybrat který z nich to dneska bude. Pošlete jeden, nebo třeba tři, je to jen na vás! Obrázek pak stačí už jen zkopírovat a poslat. 

Milé GIF přáníčko k svátku s pejskem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s nadšenými medvídky.
tenor.com
giphy.com
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám pro Valentýna zvládnete levou zadní, i když zrovna nejste kreativní typ. Zabere vám to jen pár minut a výsledek bude rozhodně stát za to. Pokud by se vám hodila trocha inspirace, podívejte se na tohle hezké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat milou básničku nebo nějaké to srdečné přáníčko. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Valentýn

Valentýn je jméno latinského původu.

Ve významu se vykládá jako “zdravý” nebo také “silný”.

V České republice se jím může pyšnit 59 mužů. 

Má však svou obdobu ve jméně Valentin, kterým se pyšní 438 lidí.

Slečny mohou tohle krásné jméno nosit také v podobě jména Valentýna.

Mezi významné nositele patřil Svatý Valentýn, jehož svátek se stal významným dnem pro všechny zamilované páry. Vznik tohoto dne není jistý, avšak víme, že k nám přišel z USA.

Mezi zahraniční nositele patří motocylkový závodník Valentino Rossi.

Mezi české nositele patřil například kníže Valentin Hrbatý.

Doufáme, že se vám naše přáníčka líbila a vy jsme s nimi Valentýnovi udělali velkou radost.

Svátek přece slavíme jen jednou za rok a to je hned o důvod víc, proč projevovat lásku a city!

Tak které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X