Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zbyška na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. května a jmeniny slaví Zbyšek. 

Už jste mu popřáli? 

Milé přání k svátku Zbyškovi rozhodně zvedne náladu. 

Zrovna vás ale nic nenapadá a hodila by se vám trocha inspirace? 

S tím vám moc rádi pomůžeme! 

Podívejte se na naše básničky, tradiční texty a obrázky. 

Všechna přání si můžete navíc stáhnout zcela zdarma.

Básničky k svátku pro Zbyška

Taková gratulace potěší snad každého oslavence! Ať už se jedná o vašeho kamaráda, tatínka, bratra a nebo manžela, jistě tady vyberete to pravé i vy. Pokud máte po ruce telefon, můžete mu popřát klidně hned.

Jsou tady jmeniny našeho Zbyška, jen to nejlepší ti přejí máma, táta i bráška. Hlavně ať je každý tvůj den plný radosti a úsměvů, a stále je to do zpěve. Zbyšku, přejeme ti báječný svátek!
Svátek slaví náš drahý Zbyšek, my mu přejeme aby si pořádně užil dnešek. Tento den je tu jen jednou v roce, tak by ses měl bavit, a taky pořádně s kamarády slavit. Zbyšku, přejeme ti nádherné jmeniny!
Přejeme ti nádherné jmeniny, Zbyšku, snad tě tohle přání potěší aspoň trošku. Až se potkáme, tak si na tvé zdraví připijeme, a tvůj svátek jak se patří zapijeme. Užij si dnešní sváteční den, Zbyšku!
Zbyšku, tvůj svátek je zase tady, já si s přáním zase nevím rady. Proto ti přeju prostě jen to nejlepší, a snad ti tohle přání den vylepší. Přeje ti skvělé jmeniny, Zbýšo!
Kalendář mi zrovna říká, že jsou dneska jmeniny našeho Zbyšíka. Proto ti posílám spoustu pozdravů a tuhle gratulaci, dneska se jen bav a zapomeň na práci. Zbyšku, užij si dnešní sváteční den!
Jsou tady jmeniny našeho Zbyšíka, tak už ti letí gratulace veliká. Přejeme ti spoustu pohody, zdraví a taky lásky, a aby sis nedělal z ničeho vrásky. Přejeme ti krásný svátek, Zbyšku!

Veselé rýmy k jmeninám 

Veršovaná přáníčka se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Zbyška trochu veselejší? Ani na takové básničky jame nezapomněli! Humorných přání taady najdete hned několik, stačí si jen vybrat!

Svátek dneska slaví náš Zbyšánek, tak to rovnou zapomeň na spánek. Večer se potkáme před tou naší putykou, a ty se připrav na oslavu divokou a velikou. Zbyšku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Jmeniny má dneska náš šašek, v kalendáři vidím jméno Zbyšek. Dáme si spolu do každé nohy frťana, a pak se nám bude na parketě prášit pod nohama. Zbyšku, užij si dnešní sváteční oslavu!
Velkou sváteční oslavu má dneska náš skvělý Zbyšek, tak snad ráno nebudeme potřebovat na hlavu prášek. K vodce si musíš občas dát i vodu, abys nám pak nepadal ze schodů. Přejeme ti skvělé jmeniny, Zbyšane!
Večer padne více, než jen jedna flaška, je to přece oslava našeho Zbyška. Dneska se bude slavit dlouho do noci, tak ne, že nám budeš chtít utéct před půlnocí. Ať dnešní oslava stojí za to, Zbyšku!
Modrá dárková krabice pro muže s kosmetikou, čajem a medem.
zdroj:domvesta.ru

Klasická přání k svátku pro Zbyška

Myslíte, že by vašeho oslavence potěšila spíše klasika? Občas jsou to právě milé a upřímné gratulace, které udělají největší radost. Stačí si vybrat tu, která se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a poslat. Krásně vypadají také v papírovém blahopřání.

Milý Zbyšku, čas plyne neskutečně rychle a jsou tady pět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, radosti a taky splněných přání. Nádherný svátek ti přejí …
Drahý Zbyšku, k tvým dnešním jmeninám ti chceme popřát hlavně radost, spokojenost a ať máš stále jen dobrou náladu. Báječný svátek ti přejí …
Zbyšku, kalendář mi dneska připomíná tvé jméno a já ti proto přeju lásku, zdraví, štěstí a hlavně aby se ti stále ve všem dařilo a ty byl spokojený a veselý. Skvělý svátek ti přeje …
Drahý Zbyšku, nejsem na nějaké velké proslovy a ví, že ty taky ne. Proto ti chci prostě jen popřát skvělý svátek a taky to, aby sis tento den užil!
Je tady den všech Zbyšků a my doufáme, že si tento den pořádně užiješ a taky oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Báječné jmeniny ti přejí …
Náš milý Zbyšku, po roce jsou tady opět tvé jmeniny a celá naše rodina ti přeje spoustu nádherných okamžiků, splněných přání a taky aby byl každý tvůj den plný radosti a úsměvů. Úžasný svátek ti přejí …
Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, Zbyšku! Aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a taky ať jsi pořád veselý a spokojený. S láskou …
Zbyšku, je to velká škoda, že nás od sebe dělí taková dálka a já ti dneska nemůžu popřát osobně. Přesto na tebe moc myslím a přeju ti ty nejbáječnější jmeniny! Až se zase potkáme, tak to spolu oslavíme!

Rádi byste popřáli vašim blízkým krásnou noc? Vybírejte ze spousty nádherných přáníček na dobrou noc a udělejte jim radost.

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco trochu jiného, než jsou básničky a nebo tradiční gratulace? A už jste někdy poslali k jmeninám pohyblivý GIF obrázek? Pokud ne, tak k tomu máte dneska výbornou příležitost. Zvolený obrázek pak už jen zkopírujete a pošlete. Hotovo!

Zbyšku, přejeme ti nádherné jmeniny a posíláme ti tuhle sexy tanečnici.

GIF přání k svátku dáma v letech tančí u tyče.
zdroj:giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Zbyšku!

GIF přání k jmeninám borec z růžovém županu s flaškou vodky v ruce.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Zbyšku!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek s pivem.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti skvělé jmeniny, Zbyšku!

GIF blahopřání k svátku oslavující postavičky s kloboukem.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádherné jmeniny, Zbyšku!

GIF přání k svátku oslavující lidi.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Tohle blahopřání k jmeninám Zbyška určitě nadchne! Dáte mu tak totiž najevo, že je pro vás velmi důležitý a taky jedinečný. Sice vám to zabere o něco více času, než jen poslat textovou zprávu, ale ta radost a nadšení za to určitě stojí. Pro inspiraci a návod můžete shlédnout tohle krátké video. Až budete mít hotovo, tak už stačí jen doplnit vaše srdečné blahopřání a můžete vyrazit za oslavencem.

Které blahopřání k svátku Zbyškovi pošlete?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, nejdůležitější je stejně to, že na něho v tento významný den myslíte!

Zajímavosti o jméně Zbyšek

Tohle jméno u nás nosí 803 mužů a tím se řadí na 189. příčku oblíbenosti. 

Jeho původ je slovanský, vzniklo ze jmen Zbyslav či Zbyhněv a nemá ženský protějšek. 

Význam jména se různí, ale bývá spojován se slovem hněv. Významově ho tedy můžeme přeložit jako „hněvivý”, „hněv posilující” nebo „rozčilený”.

Jméno bylo nejvíce populární v 60. až 80. letech minulého století, dneska je velmi oblíbené zejména v sousedním Polsku. 

Mezi nositeli jména Zbyšek najdeme třeba českého malíře Zbyška Siona. Dalším známým nositelem je také český herec, dabér a hudebník Zbyšek Pantůček nebo herec, dabér a moderátor Zbyšek Horák. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X