Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zdiška na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete, aby bylo přání k svátku Zdislavovi jedinečné? 

Nechcete, aby vaše gratulace působila, mezi ostatními, nudně a obyčejně? 

V našich tipech jistě najdete přesně to, co pro své blahopřání hledáte!

Blahopřání ke jmeninám pro Zdislava

Je někdo z vašich blízkých pojmenován Zdislav a vy mu chcete pogratulovat originálně?

Zkuste se inspirovat našimi blahopřáními a vyberte takové, které na vás zapůsobí nejvíce a cítíte, že oslní také oslavence!

Jsem šťastný/šťastná, že mám za kamaráda někoho takového, jako jsi ty. Přeji ti výjimečný rok, který ti dopřeje všechno, po čem toužíš. Všechno nejlepší k svátku, Zdislave!
Všechno nejlepší k svátku mému zodpovědnému vzoru, ale také parťákovi ve zločinu! Přeji ti do nadcházejícího roku jen samé štěstí a úspěchy, Zdišku!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému nejlepšímu kamarádovi a staršímu bráchovi! Přeji ti ten nejpohodovější den!
Zdislave, jsi skvělý muž, co si zaslouží mít ty nejbláznivější jmeniny na světě. Přeji ti úžasný den plný lidí a věcí, které máš rád!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Jen připomínám, že jsi nebezpečně blízko tomu, aby ses stal nevrlým starcem, o kterém jsi říkal, že se jím nikdy nestaneš. Krásný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku mému nejlepšímu příteli! Zdislave, možná máme různé rodiče, ale beru tě jako svého bratra. Užij si nádherné jmeniny!
Ať už nás v životě potká cokoliv, věř mi, že budu stát vždy po tvém boku, a to v dobrém i ve zlém! Děkuji ti za vše, co jsi pro mě kdy udělal. Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší, Slávku! Tvé jmeniny jsou skvělou příležitostí, abych ti poděkoval/a, jak skvěle se o mě neustále staráš. Přeji ti ten nejkrásnější den plný radosti a štěstí!
Všechno nejlepší ke jmeninám, brácho! Díky, že mi vždycky kryješ záda. Užij si své jmeniny naplno, a hlavně podle svého!
Zdislave, sice mě vždycky dostaneš do problémů, ale bez tebe bych se opravdu šíleně nudil/a! Díky za to, jaký jsi. Nikdy se neměň. Vše nejlepší k svátku!

Je Zdislav vaším kamarádem a vy byste své blahopřání rádi napsali přímo pro něj? Prohlédněte si tedy přání k svátku pro kamaráda! Třeba právě v této nabídce najdete to pravé pro vaši gratulaci!

Zamilované sváteční gratulace 

Chcete vyznat svému partnerovi lásku? 

Máte v úmyslu svěřit se se svými city muži, který neví, že jste se do něj zamilovala? 

Využijte chvíle, kdy má Zdislav jmeniny a zakomponujte slova lásky do svého blahopřání!

Díky tobě je můj svět úplný. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj výjimečný muži! Doufám, že se mnou zůstaneš navždy a oslavíme spolu ještě spoustu dalších svátků a jiných příležitostí!
Posílám přání ke jmeninám své pevné skále. Jsi muž, na kterého se mohu vždy spolehnout a já ti za to děkuji. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje!
S každým polibkem, který ti dám, se s tebou dělím o mnoho důvodů, proč tě miluji. Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Jsi šíleně sexy, a to je důvod, proč od tebe nemůžu odtrhnout ruce. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj sladký příteli. Doufám, že si svůj den užiješ!
Doufám, že ti naše láska dodá teplo, díky kterému se ti podaří chladné a chmurné dny snadněji překonat. Vždycky tu pro tebe budu a vím, že ty jsi tu zase pro mě. Zůstaň pořád tak skvělým mužem. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Když mě objímáš, cítím, že jsem doma. Cítím se uvnitř bezpečně a teple. A vím, že takový je pocit lásky. Všechno nejlepší muži, kterého budu vždycky milovat!
Zdíčku, pro svět jsi jen jeden muž, ale pro mě jsi celý svět. Doufám, že se ti v den tvých jmenin splní všechna tvá přání a sny. Pokud ne, vždycky už budeš mít mě. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší!
Ve tvém náručí nacházím klid a sílu pokračovat a žít. Všechno nejlepší ke jmeninám mému příteli. Jsi člověk, který mě vždy udržuje v pohodlí a bezpečí. Miluji tě a přeji ti úžasný sváteční den!
Bez tebe si svůj život nedokážu představit. Přeji ti tolik štěstí, že bych dala všechno za to, abys ho měl dostatek. Jsi víc než můj přítel. Jsi mé všechno!
Jsi můj přítel a vím, že tvá budoucnost je jasnější než vycházející slunce. Doufám, že budu navždy součástí tvé budoucnosti. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje všechno!

Chcete vyznat svému milému lásku přes blahopřání, ale z uvedených vět jste si nevybrali? Prohlédněte si další zamilovaná přání k svátku!

Srandovní blahopřání 

Máte rádi humor? Má humor rád také oslavenec?

Vyberte si z našich srandovních gratulací a popřejte Zdislavovi s vtipem!

Zdislave, věděl jsi, že Chuck Norris se narodil v den tvých jmenin? Dělám si legraci! Ale kdyby ne, byl by to pěkný nářez, ne? Tvoje jmeniny jsou ale pořád docela dobrý den. Vše nejlepší!
Přeji ti jen to nejlepší ke jmeninám, Zdíku! Řekl/a bych, že nevypadáš ani o den starší než loni, ale když teď řeknu jednu lež, mohlo by se stát, že cokoliv dalšího, co řeknu později, bude zase neuvěřitelné. Třeba, jakože na svůj věk vypadáš skvěle. Vše nejlepší k svátku, kamaráde!
Svůj rozpočet na nákup dárků vždy omezím podle toho, co mi daná osoba sama darovala na jmeniny. Užij si svůj dárek v podobě ničeho. Vše nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší k svátku jednomu z mála lidí, jehož jmeniny si pamatuju, aniž by mi to připomněl internet!
Zdislave, všechno nejlepší ke jmeninám! Ať je tvá zeď na Facebooku plná přání od lidí, které jsi nikdy neviděl, dlouho jsi je neviděl, nebo ti na nich ani moc nezáleží. Užij si svůj den!
V den tvých jmenin si nezapomeň stanovit nebetyčně vysoké cíle a po zbytek roku se nešťastně snaž postavit raketu, která by tě k nim dostala. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší k svátku jediné osobě, kterou bych zachránil/a v případě zombie apokalypsy. Užívej!
Chytrý, pohledný a zábavný… Ale dost už o mě. Všechno nejlepší k svátku, Zdislave!
Je vědecky dokázáno, že čím víc jmenin oslavíš, tím déle jsi na světě. Tak oslavuj jako o život, kamaráde! Vše nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Věřil bys, že jsem si dříve myslel/a, že lidé v našem věku jsou dospělí a už mají svůj život srovnaný?

Prozkoumejte další vtipná přání k svátku, protože srandy není nikdy dost, a o to víc je sranda potřeba, když se oslavuje!

Přání k svátku Zdislavovi v obrázcích

V uvedených textech jste se nenašli? 

Myslíte si, že by na oslavence více zapůsobila gratulace s obrázkem? 

V tom případě si stáhněte některé z našich obrázkových blahopřání úplně zdarma! 

Takové přání můžete vytisknout a předat osobně, nebo jej poslat elektronicky prostřednictvím e-mailu, MMSky, či zprávy na sociální síti.

Kostičky s písmeny "JANUARY" a přáním všeho nejlepšího k svátku na bílém pozadí.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí zmrzlého křoví s malinami.
zdroj: unsplash.com
Papírový kalendář s písmeny "JAN", dny v týdnu a přáním k svátku Zdislavovi.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Zdislavovi na pozadí lesa v mlze, jehož stromy prostupují sluneční paprsky.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin Zdislavovi na pozadí zasněžené krajiny s větvemi a jedním hnědým visícím listem.
zdroj: unsplash.com

Gif přáníčka 

Rozpohybujte svou gratulaci! Jak? 

Prostřednictvím pohyblivého gifu s tematikou oslavy. 

Začněte vybírat!

Veselý gif s blond ženou v plavkách zdvihající pohár a s nápisem "Can we cheers to that?".
zdroj: giphy.com
Animovaný pohyblivý obrázek se dvěma smějícími se pivy s nožkami a obličeji, které do sebe narážejí čely.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku se dvěma muži mluvícími do mikrofonu a připíjejícími šampaňským s nápisem "L´chaim!".
zdroj: giphy.com
Sváteční gif se dvěma muži sedícími v bazénu na nafukovacích ptácích, kteří si připíjejí koktejly.
zdroj: giphy.com
Gif s mužem, energicky zdvihajícím sklenici se šampaňským a nápisem "Cheers to you!".
zdroj: giphy.com

Zajímavosti o jméně Zdislav

Jméno Zdislav je slovanského původu a jedná se o složeninu dvou praslovanských slov, a to “zídati – stavět, vytvářet budovat” a “sláva – sláva, věhlas, proslulost, čest, pověst, reputace”. Dohromady získáme význam jména “stvořený se slávou, sláva stvoření”

V historii najdeme Zdeslava, který byl v letech 878–879 vévodou Chorvatského knížectví. Zdeslav byl synem Trpimira I. Po otcově smrti, v roce 864, vyvolal mocný chorvatský šlechtic z Kninu-Domagoje povstání a Zdeslav byl, spolu se svými bratry, Petrem a Muncimirem vyhnán do Konstantinopole.

Číslem, které řadíme ke Zdislavům je číslo tři a jejich barvami jsou hnědá, fialová a další pastelové barvy

Zdislavové jsou skvělými posluchači a věrnými přáteli. Jsou rovněž skvělými partnery a rodiči. Muži tohoto jména nemají rádi lež, protože si často nepamatují souvislosti a do lži se mohou zamotat. Zdislavové jsou velmi racionální a nikdy nekonají dřív, než si vše pořádně promyslí. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Zdislav mohou být Zdislávek, Slávek. Sláveček, Zdík, Zdíček, Zdišek, Zdeněk a další. 

A kdy má svátek Zdislav? Chcete-li, můžete Zdislavům popřát k svátku 29. ledna.

Znáte ženu, která má podobné jméno jako Zdislav? Popřejte jí některým z přání k svátku Zdislavě.

Přání k svátku Zdislavovi je možné předat osobně, ve formě textu nebo obrázku, ale můžete jej poslat rychle, jednoduše a pohodlně téměř odkudkoli, a to ve formě e-mailu, MMS, SMS nebo zprávy či příspěvku na sociální síti. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu předání blahopřání, promyslete si, zda jej napíšete vážněji, vtipně nebo jej napíšete jako vyznání lásky.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X