Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zdislavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. ledna a svátek slaví Zdislava. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Pošlete jí gratulaci!  

Milé přání k svátku Zdislavě udělá radost. 

Nejste si ale jistí, jaké přání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přáníčka si navíc můžete volně stáhnout, stačí si jen vybrat.


Básničky k svátku pro Zdislavu

Komu by se nelíbily verše! Tahle přáníčka patří po dlouhá léta mezi ta nejoblíbenější a to naprostým právem. Sepsali jsme hned několik rýmovaných gratulací, které jsou přímo na míru oslavenkyni a nenajdete je nikde jinde.

Jmeniny má dneska naše milovaná Zdislava, my jí přejeme hlavně ať je zdravá. K tomu samozřejmě moře lásky a radosti, a za hlavu hoď všechny starosti. Zdislavo, přejeme ti skvělý svátek!
Dneska čekej gratulací záplavy, protože svátek dneska slaví Zdislavy. My té naší nejmilejší chceme srdečně poblahopřát, ať splní se ti vše, co si budeš přát. Zdislavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Volejte všichni třikrát sláva, jmeniny má totiž naše drahá Zdislava. My ti ty nejsrdečnější gratulace posíláme, a chceme ti říct že rádi tě máme. Zdislavo, ať je tvůj sváteční den jedinečný!
Až k nám doletěla tahle skvělá zpráva, a to že svátek má naše milovaná Zdislava. Jenom k tobě letí tohle přáníčko, buď moc spokojená, holčičko. Zdislavo, přejeme ti báječné jmeniny!
Snad si dneska užiješ spoustu zábavy, v kalendáři jsou totiž dneska Zdislavy. Užij si den s těmi, co tě mají rádi, a to s rodinou a s kamarády. Zdislavo, přejeme ti krásný svátek
Jenom k tobě letí tahle milá slova, chci ti popřát to nejlepší zase a znova. Až se potkáme tak dostaneš pusu na líčko, jsi prostě moje nejmilovanější zlatíčko. Zdislavo, přeju ti kouzelné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Zdislava vaše kamarádka která má ráda zábavu, smích, oslavy a blahopřání by ji mělo pobavit? Tak to by mohly být tyhle veselé básničky to, co hledáte! Ukáže jí, že na ni myslíte a ještě jí zvednete náladu na celý den.

To nás zase ráno bude bolet hlava, svátek má totiž dneska naše milá Zdislava. Oslava to bude pořádná jako vždy, my budeme pořádně slavit asi navždy. Přejeme ti nádherné jmeniny, Zdislavo!
Večer si zase užijeme spoustu zábavy, je totiž svátek naší skvělé Zdislavy. Spolu to pořádně na parketě rozjdeme, a dřív než na ránem domů rozhodně nepojedeme. Zdislavo, přejeme ti báječné jmeniny!
Kalendář mi připomněl že dneska svátek slaví Zdislavy, a to se dneska pořádně oslaví. Večer tady budou hlasitě cinkat skleničky, dokud nevypijeme všechny lahvičky. Zdislavo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska zapomneň na nějakou únavu, musíme pořádně oslavit Zdislavu. Jen to nejlepší ti chceme k svátku popřát, a k tomu ti chceme spoustu vína dopřát. Zdislavo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Žena s fialovo bílou dárkovou kyticí k svátku.
zdroj: jadorelesfleurs.com

Klasická přání k svátku pro Zdislavu

Básničky nejsou nic pro vás a dáváte přednost spíše jednoduchým, milým a upřímným přáníčkům? Ani na tyhle blahopřání jsme nezapomněli a najdete jich tady hned několik. Na vás už bude jen vybrat to, kterým dneska uděláte radost.

Drahá Zdislavo, slovy nejde ani popsat, jak nám na tobě záleží! Chceme ti z celého srdce popřát jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku a hlavně aby se ti dařilo a ty byla spokojená. S láskou …
Naše milá Zdislavo, z celého srdce ti přejeme aby se ti vyplnila všechna tvá tajná přání a tužby! K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a radosti. Nádherné jmeniny ti přejí …
Zdislavo, nemusíš se bát, že bychom na tovje jmeniny zapomněli! Jako každý rok na tebe myslíme už od rána a přejeme ti spoustu zdraví, lásky, pohody a dobré nálady. Krásný svátek!
Naše nejmilovanější Zdislavo, dneska je tvůj významný den a proto doufáme, že si ho užiješ jak se sluší a patří. Moc si užij tvoji sváteční oslavu!
Dneska slaví svátek všechny Zdislavy a my bychom chtěli té naši nejmilovanější popřát spoustu lásky, splněných přání a taky moře fantastických zážitků. Krásný jmeninový den ti přejí …
Naše milá Zdislavo, venku je sice pořádná zima, ale to ti přece nebrání v tom si pořádně užít dnešní svátek! Přejeme ti hlavně ať jsi spokojená, veselá a usměvavá. S láskou …
Zdislavo, svátek je tady jen jedno do roka a my doufáme, že si tento den užiješ s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Překrásně jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Zdislavo, máme tě moc ráda a mrzí nás, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. Přesto ti ale přejeme lásku, pohodu, zdraví a hlavně dobrou náladu. Moc si užij dnešní svátek!

Obrázkové GIF gratulace

Blahopřání k svátku pro Zdislavu nemusí být jen text či básnička, ale může být i obrázkové. Nemusíte je nikde hledat, dali jsme dohromady ty GIFy, které se k jmeninám hodí výborně. Vyberte si ten, co se vám líbí nejvíce, zkopírujte a jednoduše pošlete.

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslava s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní jmeninovou oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující lidi v klubu.
zdroj: giphy.com

Ať tvoje oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám pes s balonkem.
zdroj: giphy.com

Ať tvoje oslava stojí za to, Zdislavo!

GIF přání k svátku tančící borec u bazénu.
zdroj: giphy.com

Na zdraví, Zdislavo!

GIF blahopřání k svátku žena se sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přání

Takové blahopřání k jmeninám Zdislavu rozhodně ohromí! Uvidí totiž, že jste si dali tu práci a dárek jí vyrobili sami doma. Sice vám to zabere o něco déle, než jen poslat textovku, ale výsledek rozhodně bude stát za to. Pro začátečníky jsme našli tohle krátké video, kde kromě návodu najdete i spoustu inspirace. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Zdislavě líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

I rychlá textová zpráva může udělat velkou radost, tak jí určitě popřejte.

Zajímavosti o jméně Zdislava

Jméno Zdislava je staré slovanské křestní jméno, které znamená zde slavná.

Jedná se o zastaralou podobu častějšího jména Zdeňka.

V ČR ho nosí 848 žen a jedná se tak o 200. nejčastější jméno.

Další podobou tohoto jména může být také Zdeslava, která je však méně obvyklá.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X