Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Juliuse na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. dubna a svátek slaví Julius. 

Znáte nějakého? Tak mu určitě udělejte radost milou gratulací! 

Nevíte ale jaké přání k svátku Juliusovi poslat? 

U nás najdete spoustu inspirace!

Podívejte se na naše básničky, veselé obrázky a klasické textová přáníčka. 

Všechna přání si navíc můžete jednoduše stáhnout a poslat.

Básničky k svátku pro Juliuse

S takovým přáníčkem určitě nešlápnete vedle a zlepšíte tak náladu každému oslavenci. Ať už se jedná od kamaráda, dědečka, kolegu a nebo partnera, tady si jistě vyberete to pravé blahopřání i vy. Přáníčko můžete poslat virtuálně hned a nebo ho můžete napsat do papírového blahopřání.

Juliusi, dneska je tady tvůj velký den, tento je v roce jen jeden. Ať jsi stále jen veselý a pořád je ti do zpěvu, a nikdy se nezbavíš toho tvého milého úsměvu. Přejeme ti nádherné jmeniny, Juliusi!
Ty máš dneska jmeniny, milý Juliusi, to se pořádně oslavit musí. Přejeme ti ať se ti tvůj sváteční den vydaří, a ty ho propluješ s úsměvem na tváři. Přejeme ti báječný svátek, Juldo!
Dneska jeden všech Juliusů, a my ti přejeme svátek jako z časopisu. Měl by ses jen s kamarády a rodinou smát a bavit, a tento den jak se patří oslavit. Juldo, přejeme ti krásné jmeniny!
Měl by ses bavit bez kompromisů, dneska je totiž den všech Juliusů. Proto přejeme ti nádherný svátek a ještě lepší oslavu, a všechny starosti hoď hodně rychle za hlavu. Juliusi, pořádně si užij dnešní jmeniny!
Tvé jmeniny jsou tady zase po roce, snad si je užiješ aspoň jako Vánoce. Přejeme ti lásku, pohodu a pevné zdraví, ať tě život stále baví. Juliusi, přejeme ti ten nejbáječnější svátek!
Je tady svátek všech Juliusů, my tomu našemu nejmilejšímu posíláme pozdrav a pusu. Přejeme ti hromadu zážitků báječných, a taky dnů nádherných a slunečných. Juliusi, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Verše se vám líbí, ale přijdou vám přece jen trochu formální? Blahopřání k svátku pro Juliuse může být i veselé! Vtipných básniček jsme sepsali hned několik a doufáme, že vašeho oslavence pobaví a rozveselí na celý den.

Dneska je tady svátek našeho Juliuse, to bys měl slavit aspoň týden v kuse. Večer na tebe budeme v hospodě číhat, a barmanka nebude to nalévání ani stíhat. Juliusi, přejeme ti báječné jmeniny!
Už ti lijeme vodku do džusu, dneska je totiž den všech Juliusů. Užijeme si až do rána zábavu, a snad ráno nebudeme potřebovat prášek na hlavu. Juldo, pořádně si užij dnešní svátek!
Ty máš dneska jmeniny, náš Julouši, to přece nebudeme na souši. Objednáme ti pořádný drink a hezky do dna, taková oslava je za rok jen jedna. Juliusi, přejeme ti skvělý svátek!
Večer se musí tvůj svátek pořádně oslavit, tak se koukej za námi večer do baru zastavit. Proudem se bude lít slivovička, a že jsi to ty, tak by se našla i borovička. Juliusi, přejeme ti skvělé jmeniny!
Oslavující pár ve vaně se skleničkou v ruce.
zdroj: antibride.com.au

Klasická přání k svátku pro Juliuse

Spousta mužů dává přednost před vtipy nebo verši spíše klasice. Platí tohle i na vašeho oslavence? V tom případě budou tahle přáníčka to pravé. A že je z čeho vybírat! Stačí už jen zvolit to, které se vám líbí nejvíce, doplnit váš podpis a odeslat.

Milý Juliusi, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme z celého srdce popřát mnoho radosti, lásky a taky splněných přání. Báječné jmeniny ti přejí …
Drahý Juliusi, čas letí neskutečně rychle a jsou tady zase tvé jmeniny! Jako každý rok ti chceme popřát aby ses stále jen smál, radoval a hlavně byl šťastný. Skvělý svátek ti přejí …
Milý Juldo, sice ti letos nemůžu k tvým jmeninám popřát osobně, ale i tak ti přeju aby sis tento významný den užil tak, jak to jen půjde a taky abys ho oslavil s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. S láskou …
Juliusi, dneska na mě z kalendáře září tvoje jméno a proto ti chci z celého srdce popřát jen to nejlepší! Hlavně hodně radosti, lásky, štěstí a taky úspěchů. Krásný svátek ti přeje …
Dneska slaví svátek náš nejdražší Julius a my mu chceme za celou naši rodinu popřát úspěchy jak v pracovním, tak osobním životě a taky aby byl stále tak veselý a spokojený jako do teď. Úžasné jmeniny ti přejí …
Je tady den všech Juliusů a my tomu našemu nejmilejšímu chceme popřát spoustu nádherných zážitků, lásky, pohody a hlavně štěstí. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Juliusi, je mi jasné, že si na nějaké slavnostní přáníčka moc nepotrpíš, tak ti prostě přeju jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Pořádně si užij dnešní den!
Náš milý Juliusi, z celého srdce ti přejeme aby se ti splnilo vše, po čem tajně toužíš a taky a abys všechny starosti hodil za hlavu a jen se radoval, smál a bavil. Krásné jmeniny ti přejí …

Narodilo se někomu ve vašem okolí miminko? Udělejte čerstvým rodičům radost a pošlete jim nádherné přáníčko k narození dítěte!

Obrázkové GIF gratulace

Pokud hledáte originální blahopřání, tak s těmito obrázky se vám to jistě povede. Vybrali jsme pro vás ty GIFy, které se k tomuto významnému dni výborně hodí. Na vás už jen bude zvolit ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Přejeme ti skvělý svátek, Juliusi!

GIF přání k svátku borec se dvěmi sklenicemi s pivem.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující kluci v maskách.
zdroj: giphy.com

Zase to ale moc nepřeháněj, ať pak neděláš ostudu!

GIF blahopřání k svátku opilý chlap tančí.
zdroj: giphy.com

Juliusi, už ti letí pusa k svátku!

GIF přání k jmeninám modelka z Viktorky posílá pusu k svátku.
zdroj: giphy.com

Juliusi, dneska si dej i sváteční přípitek.

GIF přání k svátku oslavující pár s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Julius možná nebude ani čekat! Vám to zabere sice o něco více času, než jen poslat textovku, ale o to větší radost mu uděláte. Pokud by se vám hodila inspirace a návod jak na to, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde můžete vybírat rovnou z osmi přání. Až budete mít hotovo tak už jen stačí dopsat vaši srdečnou gratulaci a můžete vyrazit za oslavencem.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Juliusovi líbit a že mu tento den uděláte hezčí.

Tento slavnostní den máme jen jednou v roce, tak stojí za to poslat aspoň rychlou zprávu.

Zajímavosti o jméně Julius

Tohle křestní jméno je na 160. příčce oblíbenosti a nosí ho u nás 1155 mužů. 

Ženským protějškem je Julie a Juliana. 

Jméno Julius (také Július nebo Julian) má svůj původ v latině. Náleželo ke slavnému římskému patricijskému rodu Iovilliů, zkráceně Iuliů. K tomuto rodu patřil také Gaius Julius Caesar, který je dodnes jedním z nejslavnějším nositelem tohoto jména. Vyložit ho tedy můžeme jako „patřící k rodu Iuliů“. Přeneseně pak znamená i „zářivý“ a nebo „mladý“.

Jméno Julius zná i angličtina, němčina, švédština a nebo holandština. Na Slovensku jméno známe jako Július, ve Francii je podoba jména Jules,  ve Španělsku Julio a v Itálii je to pak Giulio.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X