Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vráťu na jednom místě. Vyberte si!

Chcete napsat přání k svátku Vratislavovi rychle, jednoduše a pohodlně? 

Nevíte, jak by taková gratulace měla vypadat a jaká slova byste do ní měli vložit? 

Začtěte se do našich tipů a vyberte si takové blahopřání, které vystihne, co máte na srdci!

Blahopřání ke jmeninám Vráťovi

Jmeniny jsou důležitou událostí, která by neměla být opomenuta. 

Je oslavencem někdo z vašich blízkých? 

Dejte si s psaním přáníčka záležet a vložte do něj například některou z následujících vět!

Možná dneska nemůžu být s tebou, ale jsi pro mě velmi výjimečný a já ti přeji jen to nejlepší ke tvým nádherným jmeninám!
Jsi výjimečný muž a skvělý přítel. Zasloužíš si jen to nejlepší. Všechno nejlepší k svátku! Přeji ti, aby se ti splnily všechny tvé sny!
Doufám, že tento výjimečný den bude naplněn jen samou radostí, smíchem, láskou a krásnými okamžiky, které si budeš dlouho pamatovat. Zasloužíš si ty nejkrásnější jmeniny, kamaráde. Vše nejlepší k svátku, Vráťo!
Ať se ti splní ty nejodvážnější sny a smutky navždy zmizí. Všechno nejlepší k svátku výjimečnému člověku, kterým určitě jsi, Vratislave!
Když se usmíváš, svět ti úsměv oplácí. Ať tě dnes ani nenapadne, že bys byl ve svůj výjimečný den smutný. Všechno nejlepší k svátku, Slávečku!
Nemůžu uvěřit, jak ten čas letí. Uběhl další rok a slavíme tvé další jmeniny. Ušel jsi dlouhou cestu a dokázal jsi, pro někoho, nemožné. Jsi skvělý chlap! Užij si krásný sváteční den. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku! Jsi zase o rok starší, moudřejší a jednoduše nejlepší. Proč? Protože jsi můj kamarád a já bych se s nikým, kdo není nejlepší, nebavil/a. Děkuju, že jsi!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Vráťo! Ať je každá vteřina tvého života jasná jako slunce!
Tvé jmeniny jsou jen jednou za rok, tak pojď pořádně slavit, ať je na co vzpomínat. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
V budoucnu se ti podaří velké věci. Věř si tak, jako ti věřím já a dokážeš cokoliv. Všechno nejlepší k svátku, Vráťo!

Je Vratislav vaším kamarádem? Prozkoumejte tedy naše přání k svátku pro kamaráda! Možná v nich najdete text, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům na gratulaci.

Sváteční přáníčka z lásky

Zamilovala jste se a oslavenec to ještě neví? 

Je Vratislav vaším přítelem nebo manželem? 

Využijte příležitosti jmenin k vyznání lásky!

Mnoho žen si přeje zažít ve svém životě vysněnou lásku. Já jsem šťastná, že se mi podařilo takového muže najít. Vždy se o tebe budu dobře starat. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Ode dne, kdy jsem se narodila, si žádný muž nenašel cestu k mému srdci, kromě tebe. Jsem vděčná, že tě mám ve svém životě a že s tebou mohu trávit chvilky. Miluji tě. Vše nejlepší ke jmeninám!
Je téměř nemožné, aby muž vyhověl všemu, po čem žena touží. Ty však patříš k těm vzácným mužům, kterým se to podařilo. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Dal jsi mi vše, co u muže hledám. Za to ti děkuji a přeji ti ty nejnádhernější jmeniny, lásko! Vše nejlepší k svátku!
Ať ti život přinese vše, o čem sníš. Gratuluji ti k svátku, lásko a přeji ti, aby sis svůj den užil podle svého. Miluji tě!
Měsíc a hvězdy nestačí k vyjádření mé lásky k tobě. Přeji ti nádherné prožití svátku!
I ty nejhorší dny jsou snadné, když mě držíš za ruku. I ty nejtemnější myšlenky se rozplynou, když se na mě usměješ. A když se mi podíváš do očí, můj svět září stejně jasně jako ty. Všechno nejlepší ke jmeninám člověku, který přináší štěstí a světlo do mého života!
Přála bych si, abych k tomuto přání mohla připojit celé své srdce. Jen tak bys možná pochopil, jako moc pro mě znamenáš. Doufám, že budeš vždy šťastný a já se budu snažit, aby to tak bylo. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko!
Doufám, že ti každý den vykouzlí úsměv na tváři a splní se ti vše, co si přeješ. Doufám, že na mě nikdy nezapomeneš, protože já tě budu milovat věčně. Krásné prožití jmenin, miláčku!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Přinášíš tolik radosti do mého srdce a já jsem vděčná za každý okamžik, který spolu trávíme. Přeji si, aby naše láska neměla konce. Miluji tě!

Podívejte se na další zamilovaná přání k svátku! Možná právě v nich najdete tu pravou gratulaci pro své blahopřání, která přesně vystihne, co k oslavenci cítíte!

Vtipné gratulace

Víte o Vráťovi, že má rád srandu a snese i mírnou ironii? 

Chcete, aby byla vaše gratulace zábavná a vytvořila oslavenci úsměv na tváři? 

Pobavte humorným blahopřáním! 

Pizza potěší každý enzym v ústech stejně tak, jako čestní muže potěší každou ženskou duši. Jsem šťastná, že jednoho takového muže ve svém životě mám. Přeji ti krásné jmeniny!
Ať ti vousy nerostou tak rychle a nemusíš se holit každý den. Užij si poklidný sváteční den, kamaráde!
Na zdraví muže, který slavil jmeniny už asi tak stokrát! Měj krásný sváteční den, staříku!
Už zase další jmeniny? To se mi ani nechce věřit. Jednou mi povykládáš, jaké to bylo stavět Stonehenge! Všechno nejlepší k svátku, Vráťo!
V tento den ti někteří lidé řeknou, že pořád vypadáš k světu, ale věř, že tomu tak není. Můžeš věřit jedině mě. Ostatní jsou lháři. Ne, dělám si legraci. Krásné prožití jmenin!
Člověče, ty jsi jako strom v lese. Starý, ale pořád takový držák. Všechno nejlepší k svátku, Vratislave!
Připíjím dnes na zdraví člověka, který si myslí, že je stále mladý, ale bohužel tomu tak už dávno není. Je ale obdivuhodné, jaký optický klam vytváříš. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
S blížícími se jmeninami, které slavíš už po tolikáté, se asi děsíš toho, že se staneš starcem. Netrap se tím – už jím jsi. Vše nejlepší k svátku!
Dnes jsi opravdu něčeho dosáhl… Jaké to je, být nejstarším mužem v mém okolí, který dnes slaví jmeniny? Všechno nejlepší, Slávku!
Zase slavíš svátek? Jednou mi budeš vyprávět, jak ve skutečnosti vypadali dinosauři a jak se ti je podařilo přežít. Všechno nejlepší, starý brachu!

Máte rádi legraci a zalíbila se vám myšlenka vtipné gratulace? Pak se inspirujte našimi dalšími vtipnými přáníčky k svátku!

Přání k svátku Vratislavovi v obrázcích

Obrázky vaši gratulaci jednoduše rozveselí! Tak proč je nepoužít? 

Stáhněte si obrázková blahopřání zdarma a udělejte oslavenci radost i na dálku. Přáníčko totiž můžete poslat e-mailem, MMSkou nebo jako zprávu na sociální síti. 

Gratulaci tak můžete poslat pohodlně, rychle a odkudkoliv.

Bloček s vánočními kresbami, slovem "December" a přáním všeho nejlepšího Vráťovi.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Vratislavovi na pozadí větviček jehličnatého stromu.
zdroj: unsplash.com
Blahopřání ke jmeninám na pozadí zasněžené cesty lemované stromy.
zdroj: unsplash.com
Velký nápis "December" s přáním k svátku na bílém pozadí.
zdroj: unsplash.com
Dáreček pod svítícím vánočním stromečkem s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com

Gif sváteční přání

Máte rádi originalitu? 

Nechcete oslavenci popřát obyčejným textem? 

Přidejte tedy ke svým slovům pohyblivý obrázek neboli gif!

Sváteční gif s kreslenou žlutou květinou.
zdroj: giphy.com
Gif s objevující se sklenicí načepovaného piva.
zdroj: giphy.com
Gif s připíjejícím Leonardem DiCapriem šampaňským na pozadí vybuchujících ohňostrojů ve filmu Velký Gatsby.
zdroj: giphy.com
Gif se dvěma mužskýma rukama připíjejícíma si sklenicemi načepovaného piva.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace s dítětem v posteli, obklopeném dalšími dětmi přinášejícími narozeninový dort.
zdroj: giphy.com

Líbí se vám gratulace ve formě gifu? Prozkoumejte tedy další obrázková přání k svátku!

Zajímavosti o jméně Vratislav

Význam jména Vratislav je odvozeno od slovanských prvků “vratiti – vrátit se” a “slava – svláva”. Takto se jmenovali dva čeští vévodové. Po prvním z nich je pojmenováno město Vratislav v Polsku (Wrocław). V celku lze význam jména vyložit jako “sláva těm, kteří se vrátili”

V historii se můžeme setkat s Vratislavem I. (888–921), příslušníkem přemyslovské dynastie, který byl českým vévodou. Dále existoval Wratislaus II., který zemřel roku 1092. Jednalo se o syna Břetislava I. a Judity ze Schweinfurtu, který byl, od 15. června 1085, prvním českým králem. Královský titul byl však pouze doživotním darem císaře Svaté říše římské, Jindřicha IV. a nebyl dědičný. 

Číslem, které řadíme k Vratislavům, je sedmička a vhodnými barvami jsou světlé barvy, převážně žlutá

Jedná se o skromné a něžné osoby, které se ale dokáží rozohnit, pokud jsou ohroženy, nebo je ohrožen někdo z jejich blízkého okolí. V lásce nemají Vratislavové moc štěstí, protože je opačné pohlaví vnímá spíše jako kamarády, a to pro jejich přátelskou povahu. Muži tohoto jména jsou nejen přátelští, ale dokáží také skvěle naslouchat a poradit.

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Vratislav mohou být Vráťa, Vratislávek, Slávek, Sláveček, Vratík a další.A kdy má svátek Vratislav? S muži tohoto jména můžete jmeniny oslavovat 9. prosince.

Vychází svátek Vráti na víkend? Přidejte ke své gratulaci také přání na hezký víkend!

Přání k svátku Vratislavovi můžete pojmout klasicky, jako text na papírové kartičce, ale můžete jej poslat také ve formě SMS, MMS, e-mailu nebo zprávy na sociální síti. 

Chcete-li se odlišit od ostatních gratulantů, kteří pošlou oslavenci holý text, můžete si zdarma stáhnout obrázek, který již gratulaci obsahuje. 

Pokud chcete být moderní a rozhodli jste se pro elektronickou formu blahopřání, můžete použít některý z uvedených zajímavých pohyblivých gifů. 

Na závěr můžete do svého přáníčka použít zajímavé informace o jméně Vratislav.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X