Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Serváce na jednom místě. Vyberte si!

Toužíte napsat to nejlepší přání k svátku Servácovi? 

Chcete oslavence překvapit nápaditým textem, obrázkovou gratulací nebo například nějakou zajímavostí o jeho jméně? 

Pak už déle neváhejte a pusťte se do čtení těch nejoriginálnějších gratulací!

Sváteční gratulace pro Serváce

Blíží se Servácovy jmeniny a vy si nejste jistí, jaká slova zvolit, aby vaše gratulace vyzněla citlivě a optimisticky? 

Pak si přečtěte následující výběr přáníček, která by vám mohla při psaní prokázat dobrou službu. 

Doufám, že se ti dnes podaří udělat něco velkolepého na oslavu tvého výjimečného dne. Zasloužíš si jen to nejlepší. Krásné jmeniny, Serváci!
Další rok, další jmeniny, a ty jsi stále silnější, moudřejší, vtipnější a úžasnější. Přeji ti nádherné jmeniny, kamaráde!
Všechno nejlepší k svátku, Serváci! Ať je tvůj výjimečný den plný všeho a všech, které máš rád. Užij si den jen podle svého a nikoho nenech, aby ti pokazil náladu.
Jmeniny jsou jednoduše super, ale ty tvoje, ty stojí vždycky za to. Přej ti všechno nejlepší a těším se na dnešní oslavu!
S dobrými přáteli je život jednoduše snesitelnější a já jsem moc vděčný/vděčná za to, že můžu mít po svém boku kamaráda, jako jsi ty. Mám tě rád/a! Všechno nejlepší ke jmeninám!

Žádný z textů na vás nezapůsobil tak, že byste jej chtěli použít do svého blahopřání? Pak se podívejte na další přání k svátku pro muže, která jsou pánům psána na míru. Jistě si vyberete!

Zamilovaná přání ke jmeninám 

Je oslavencem váš vyvolený? 

Rozhodla jste se, že mu nejen popřejte k svátku, ale že mu dáte také najevo, jak moc je pro vás v životě důležitý? 

V takovém případě můžete vybírat z krásných přáníček plných romantiky níže. 

Příjemné čtení!

Slova nestačí k vyjádření toho, jak moc pro mě znamenáš. Děkuji ti, že mi každý den děláš radost. Všechno nejlepší, lásko!
Všechno nejlepší k svátku, miláčku! Doufám, že dnes budeš mít skvělý den. Znamenáš pro mě celý svět a jsem šťastná, že tě můžu nazývat svým přítelem. Miluju tě víc, než si myslíš.
Všechno nejlepší ke jmeninám mému úžasnému příteli a nejlepšímu kamarádovi. Doufám, že budeš mít skvělý den. Děkuji ti, že jsi tak úžasný! Miluju tě!
Chtěla bych popřát krásné a milé duši všechno nejlepší ke jmeninám! Jsi můj princ a já tě budu vždycky zbožňovat.
Všechno nejlepší k svátku nejstarostlivějšímu a nejhezčímu muži ve vesmíru. Doufám, že se ti podaří splnit si letos všechny své sny. Miluji tě!

Poblahopřejte k svátku svému oslavenci také některým z dalších zamilovaných svátečních přáníček. Třeba právě v nich najdete tu správnou inspiraci při tvorbě vaší gratulace.

SMS přání k svátku Servácovi

Nemůžete být dnes se svým oslavencem osobně? Přesto byste mu chtěli připomenout, že na něj myslíte a přejete mu do života jen to nejlepší? 

Využijte služeb svého mobilního telefonu a poblahopřejte Servácovi skrze SMS zprávu!

Nemůžu uvěřit, že už zase slavíš jmeniny. Díky, že je s tebou každý můj rok lepší a lepší. Díky za tvé přátelství. Všechno nejlepší k svátku, Serváci!
Děkuji ti, že jsi tu pro mě vždycky byl a že jsi byl vždy takovou oporou. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně skvělé jako ty. Vše nej!
Připíjím na zdraví tobě a na všechny úžasné věci, které děláš. Pořádně oslavuj a užij si svůj den. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám! I když s tebou dneska nemůžu být osobně, věř, že na tebe moc myslím. Přeji ti, aby se ti v životě jen dařilo!
S každými dalšími jmeninami jsi lepším přítelem, i když se zdá, že už lepší být ani nemůžeš. Díky za vše. Krásné jmeniny!

Líbí se vám myšlenka gratulace přes SMS zprávy? Pak si prohlédněte další nápadité SMS sváteční gratulace!

Obrázkové gratulace a pohyblivé gify

Obrázkem nikdy nezarmoutíte. Hlavně ne v případě, když bude obrázek odpovídat tomu, co přejete oslavenci ve své gratulaci. 

Potěšte Serváce milými slovy vloženými do obrázku, nebo si stáhněte pohyblivý gif, který pobaví a vytvoří Servácovi úsměv na tváři. 

Vysoká věž směřující k nebi s přáním k svátku Servácovi.
zdroj: unsplash.com
Muž, valící kámen na poušti s přáním ke jmeninám kamarádovi.
zdroj: unsplash.com
Muž s rozpjatýma rukama hledící k zemi a radostně křičící s přáním k svátku Servácovi.
zdroj: unsplash.com

Podívejte se na ještě více obrázkových svátečních přání!

Gify k svátku

Gif k svátku s vystřelujícími barevnými ohňostroji na černé obloze.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s tancujícími plameňáky.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s partou mužů, sedící na pohovce a připíjející si s nápisem "Guys night".
zdroj: giphy.com

Chcete oslavence ohromit, jak nejvíc je to možné? Pak přidejte do přáníčka Serváci básničku k svátku!

Zajímavosti o jméně Servác

Jméno Servác, v podobě, Servacij, pochází z latinského slova “servāre > servo > servatus – zachránit, zachovat, konzervovat, udržovat v neporušeném stavu, udržovat, střežit, dodržovat, respektovat”

Svatý Servác (narozen v Arménii, zemřel roku 384 v Maastrichtu) byl biskupem v Tongerenu, hlavním městě Tungrů a je uctíván jako římskokatolický světec. 

Servatius je patronem města Maastricht a měst Schijndel a Grimbergen. Je jedním z ledových světců (Pankrác, Servác a Bonifác), o nichž se říká, že v polovině května, kdy už příroda kvete, mohou opět přinést déšť a mráz. 

Numerologové přisoudili jménu Servác číslo pět a barvami mužů s tímto jménem jsou přírodní a veselé barvy, jako je oranžová, žlutá nebo zelená

Muži jménem Servác jsou velmi dobří lidé, kteří jsou přátelští a ochotní pomoci, když je to potřeba. Potřebujete-li radu nebo se jen tak vyplakat, Servác vám nikdy neodmítne nabídnout svůj čas nebo pomocnou ruku. 

Pokud Servácové vědí, co chtějí, stanoví si cíle a jdou si za nimi, bez ohledu na překážky, bývají ve svých plánech úspěšní. Důležité ale je, aby spoléhali na své síly, svou intuici a vnitřní vedení. 

Co je na Servácích obdivuhodné, je jejich schopnost přizpůsobit se každé situaci, zvládnout ji a dokázat z ní vytěžit jen to nejlepší. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Servác mohou být Servácek, Serví, Servík, Serv, Vacek, Váca a další. A kdy má svátek Servác? Pogratulovat ke jmeninám oslavencům můžete 13. května.

Také na Slovensku slaví Servácové jmeniny, a to ve stejný den jako v České republice. Pokud znáte nějakého slovenského oslavence, můžete mu pogratulovat některým ze slovenských přání k svátku!

V uvedeném textu jste mohli zjistit, jak napsat přání k svátku Servácovi rychle a jednoduše. 

Mohli jste si vybrat z humornějších, ale i vážnějších textů nebo ze zamilovaných gratulací. 

V neposlední řadě jste si mohli stáhnout některé z obrázkových blahopřání nebo humorných gifů, které rozveselí oslavenci den. 

Také jste se mohli seznámit s původem a významem jména i s informacemi o Servácově povaze a předpokladech.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X