Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Tibora na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. listopadu a svátek slaví Tibor.

Máte nějakého na mysli? Tak to mu rozhodně nezapomeňte poslat gratulaci. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Tiborovi zrovna poslat? 

Podívejte se na naše nejlepší tipy v podobě vtipných básní, láskyplných gratulací či dokonce animovaných obrázků.

A pokud jsme vás dosud neoslovili, jistě se vám bude líbit, že všechna blahopřání jsou zcela zdarma jenom pro vás!

Tak pojďte honem vybírat!

Klasická přání k svátku pro Tibora

Dáváte přednost spíše jednoduchým, elegantním a milým gratulacím? Těch tady najdete spoustu. Stačí jen vybrat to přání, které se vám zamlouvá nejvíce. Přáníčko můžete poslat v rychlé sms zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání, které stoprocentně ohromí každého oslavence.

Milovaný Tibore, doufáme, že tvé jmeniny budou stejně úžasné, jako jsi ty… to je ovšem velmi vysoce nastavená laťka! Máme tě moc rádi a přejeme ti všechno nejlepší k tvému speciálnímu dni. S pozdravem …
Milý Tibčo, kamarád je člověk, který rozumí tvé minulosti, věří ve tvou budoucnost a přijímá tě takového, jaký jsi – i když stárnete. Děkuji ti, že jsi pro mě takovým kamarádem, jsem za tebe opravdu vděčná. Ty nejkrásnější jmeniny ti dnes přeje …
Náš milovaný Tiborku, říká se, že s přibývajícím věkem člověk ztrácí paměť. My říkáme, že zapomeň na minulost a žij naplno už dnes. Začni dortem nebo třeba hamburgerem. Všechno nejlepší k jmeninám ti s láskou přejí …
Nejdražší Tiborku, přeji si, aby se tvé jmeniny slavily jako státní svátek, protože pak bych aspoň měla volno z práce a mohli bychom to jít pořádně oslavit. I tak si ale dnešek moc užij! Fantastické jmeniny ti ze srdce přeje …
Tibíku, jmeniny sice znamenají, že jsi o rok starší, ale jmeninová oslava znamená, že se můžeš chovat zase o 10 let mladší. Užij si dnešní oslavu přesně podle tvých snů! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milý Tibore, přejeme ti nezapomenutelný den plný lásky, prosperity a splněných přání tvého srdce. Fantastické jmeniny a ještě krásnější další dny ti dnes přejí …
Přání k svátku s dívkou mezi slunečnicemi.
pixabay.com

Přání pro kolegu

Mnoho přátelství a vztahů začalo právě na pracovním place. Je to přece místo, kde se s kolegy vídáte každý den, tak proč si to ve výjimečné dny, jako je svátek, nezpříjemnit! Vyberte si jedno z těchto milých přáníček a uvidíte, že vám Tibor následující ten věnuje příjemný úsměv.

MIlý Tibore, mám skutečně velké štěstí, že mám kolegu, jako jste vy, od kterého jsem se naučil tolik věcí. Vážím si společných dní strávených na pracovním place. Ty nejkrásnější jmeniny vám přeje …
Drahý Tibore, kdybys nebyl mým kolegou, můj profesní život by byl tragický. Jsem ti z mnoha důvodů velmi vděčný. Všechno nejlepší k jmeninám nejinteligentnějšímu kolegovi na světě přeje …
Milovaný Tibore, děkuji za to, že mi děláš můj firemní život úžasnějším a zábavnějším, můj nejoblíbenější kolego. Užij si svůj výjimečný den. Přáníčko k svátku ti dnes s radostí posílá …
Tibore, přeji ti vynikající jmeniny, ty můj nejúžasnější kolego! Jsi dokonalým příkladem toho, jak poctivě může člověk pozvednout společnost. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přeje …

Pilný život vám nedá vymyslet perfektní přáníčko? Využijte jedno z našich krátkých sms přání k svátku!

Básničky k svátku pro Tibču

Kdo by neměl rád veršovaná přáníčka! Udělají radost každému oslavenci, ať už to bude váš kamarád, kolega, bratr a nebo manžel. Napsali jsme jich hned několik přímo pro vašeho Tibora! Stačí si jen vybrat tu básničku, kterou dneska budete chtít udělat radost.

Jmeniny má můj milovaný Tiborek, nachystejte dobrot celý stolek! Je výjimečný den se s tím počítá, ať ze slunce na tebe přilítá, jeden paprsek štěstí za druhým, přeju ti ze srdce nejvíc, jak umím. Tibčo, moc si užij dnešní den!
Vím dobře, že dnes slaví Tibík, proto pro tebe mám přání několik. První ať si do nosu pořádně dáš a taky si nádherný svátek uděláš, přeje ti z celého srdce někdo, kdo být s tebou chce. Tiborku, přeji ti z lásky báječný den!
K svátku přejeme ti skvělou holku, která tě bude mít ráda, Tiborku. Taky ať štěstí ve tvém životě vládne, a tvé zdraví žádná nemoc nepadne. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Tibi!
Svátek slaví ten náš Tíba, a my přejeme ti, ať je tvůj den prima. A že by ses chtěl setkat, to my víme, taky že ho s tebou oslavíme. Zatím přejeme všechno nej, měj dneska den báječnej. Tiborku, přeji ti krásné prožití dnešního dne.
Dobrý večer vespolek, slyšel jsem, že má dnes jmeniny Tiborek. K svátku ti chci upřímně přát, ať se máš dnes a napořád, líp než kdykoliv dřív, ať jsi šťastně a zdravě živ. Tibore, přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Oslavíme dnes jmeniny Tiborka, a my přejeme ti, aby ti z dneška vznikla hezké vzpomínka. Taky ať se ti vždycky daří, ať tvé oči jenom září štěstím, které v životě máš, ať si na světě pořád užíváš. Tibčo, moc si užij svůj dnešní svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Je Tiborek váš kamarád, který se rád baví, slaví a taky směje? To budou tyhle vtipné básničky přesně to, co dneska hledáte. S tímto přáníčkem ho nejen potěšíte, ale i pobavíte. Navíc se vám krásně vejde i do textovky, takže mu můžete popřát klidně hned. Na co ještě čekáte?  

Dlouho do noci bude hrát muzika, dneska přece slavíme našeho Tibíka. S pitím bys to ale dneska neměl přehánět, jestli nechceš ráno kocovinu vyhánět. Tibore, užij si tvůj dnešní svátek naplno!
Dneska je pořádná oslava třeba, když má svátek náš skvělý Tíba. Tak ať už špunty létají vzduchem, a ty vypiješ přípitek jedním dechem. Tiborku, přejeme ti nejkrásnější jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Tibouši, to přece nebudeme na souši. Tak ať už je to na stole, ať už to lítá, dneska bude ta sklenička minimálně dvojitá. Tibko, přejeme ti báječné jmeniny!
Do hospody měl bys večer naklusat. Slavit budeme tak, až se bude v základech otřásat. Musíme to pořádně roztočit, když slaví náš drahý Tibouš, však nejsi přece žádný starouš. Všechno nejlepší k tvému svátku, Tibore!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nechce se vám letos nic psát nebo byste rádi obyčejnou gratulaci okořenili? Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Tibora vtipné a originální? Tak to by se vám mohly hodit tyto pohyblivé GIF obrázky. Vybrali jsme ty, které se k tomuto významnému dni skvělé hodí. Vybraný obrázek už stačí jen zkopírovat a poslat oslavenci. 

GIF přání k svátku s tančícími lidmi za sebou.
tenor.com
GIF přání k svátku s oslavujícím malým chlapcem.
giphy.com
GIF přání k svátku s točícím se psem.
tenor.com
GIF přání k svátku s jásajícími lidmi.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Tibiho určitě ohromí. Bude mu jasné, že vám na něm opravdu záleží. A to za těch pár minut tvoření přece stojí. Pokud by se vám hodila inspirace, tak v tomto videu jí najdete spoustu. Je jen na vás, kolik času a úsilí do tvorby vložíte, ale jsme si jisti, že výsledek bude stát za to. Až budete mít přáníčko hotové, stačí jen doplnit vaše srdečné věnování a krásný dárek je na světě!

Zajímavosti o jméně Tibor

Tibor je mužské jméno latinského původu.

Vyvinulo se z latinského “Tibertius” − jde o označení obyvatele města Tibur. Jméno Tibor se tedy překládá jako „pocházející z Tiburu”.

Domáckými variacemi jména jsou Tiborek, Tibík, Tibek, Tibka nebo Borek. 

V České republice se vyskytuje krásných 2885 nositelů tohoto jména.

Nositelem jména byl americký grafik maďarského původu Tibor Kalman nebo také maďarský malíř Tibor Csernus.

K současným nositelům jména patří slovenský architekt Tibor Alexy, slovenský herec Tibor Bogdan nebo český swingový zpěvák Tibor Lenský.

Myslíte, že budou se naše přáníčka k jmeninám Tiborovi líbit? 

Doufáme, že mu jeho speciální den zpříjemníte láskyplným přáníčkem.

Svátek je přece jen jeden den v roce!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X