Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Slávku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. dubna a svátek slaví Vlastislava.

Máte nějakou ve svém okolí a rádi byste jí poslali gratulaci?

My víme, že krásné přání k svátku Vlastislavě udělá ohromnou radost.

Proto vám přinášíme spoustu inspirace a to zcela zdarma!

Je libo animovaný obrázek, klasické přání nebo láskyplnou básničku?

To vše a ještě mnohem více najdete na naší stránce.

Tak se pusťte do vybírání a vykouzlete oslavenkyni ten nejsladší úsměv ještě dnes!

Klasická přání k svátku pro Vlastislavu

Pokud jste zastánci milých a jednoduchých blahopřání, tak budou tyhle gratulace ty pravé. Je úplně jedno, jestli je pošlete jen jako rychlou sms zprávu, a nebo je napíšete do papírového přáníčka, obě možnosti udělají oslavenkyni ohromnou radost a pěkný den. Které by se jí líbilo nejvíce?

Milá Vlasťo, všechno nejlepší k svátku! Jsi tak úžasná duše a tvá existence je pro všechny kolem tebe tak výjimečná. Snad se budeš mít dnes i v dalších dnech nádherně. Fantastické jmeniny ti srdečně přeje …
Naše milovaná Vlastěnko, špatný rok tě nemůže definovat a žádná špatná vzpomínka tě nemůže zlomit. Ale jeden dobrý den tě může inspirovat k překonání tisíce špatných dnů. Doufáme, že tvůj další rok bude překrásný. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Drahá Slávko, přejeme ti všechno nejlepší k svátku jako člověku, který se obětuje pro všechny ostatní. Doufáme, že ti všichni dokážeme vrátit aspoň trochu lásky, kterou ty nám každý den prokazuješ. Moc si užij dnešní den. S láskou …
Milá Vlastislavo, jsi jistě obrovskou inspirací pro každého, kdo tě zná! Doufám, že máš vzrušující jmeniny a skvělý pohodový život. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Nejdražší Vlastěnko, dnes je čas oslavit tebe a tvůj život, který žiješ. Všechno nejlepší k svátku, drahá. Doufám, že budeš dál zářit a splníš si všechny své nejtajnější sny. Gratulaci k svátku a pusu posílá …
Naše milá Vlastislavo, s láskou v srdci ti přejeme ať ti tvé jmeniny přinesou radost a uvedou tě do nového rozměru štěstí ve tvém životě. Ten nejkrásnější den ti přejí …
Přání k svátku s barevnými dárky.
pixabay.com

Přání pro tetu

Na tuhle část rodiny se s přáníčky mnohdy zapomíná a my si myslíme, že naprostým neprávem! Každý si krásnou gratulaci zaslouží, až už to je vaše maminka, sestra nebo třeba kolegyně. Vyberte si proto z těchto krásných přáníček k svátku Vladislavě, které vaši tetu nesmírně potěší.

Milovaná tetičko, přeji ti, aby se ti splnila všechna jmeninová přání a ještě něco navíc. Jsi stálým světlem v mém životě a zasloužíš si všechno, v co můžeš ve svůj výjimečný den doufat. Ten nejpěknější svátek ti přeje …
Tetičko, jsi tak milá, vtipná, chytrá a opravdu úžasná teta. Doufám, že tvé jmeniny budou odpovídat tomu, jak úžasná jsi. Všechno nejlepší ti s láskou v srdci přeje …
Má milovaná teto, vždycky, když jsem potřebovala druhou mámu, byla jsi tu pro mě. Doufám, že jednou budu alespoň z poloviny takový člověk jako jsi ty. Taky doufám, že tě v tvůj výjimečný den zasypou sladkostmi a dárky, a ne jen medovými slovy. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Drahá tetičko, chtěla jsem ti jen dnes říct, že jsem šťastná, že mám ve svém životě tak úžasnou tetu. Obohatila jsi můj život a byla jsi mi oporou, když jsem to nejvíc potřebovala. Moc si dnešek užij. Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje …

Tatínci jsou důležitými osobami v našich životech. Ani na něho v jeho velký den nezapomeňte a pošlete mu přání k svátku speciálně pro tatínka!

Básničky k svátku pro Slávku

Tak originalita těmto přáníčkům rozhodně nechybí. Verše jsou tu s námi už od pradávna, a proto patří mezi ty nejoblíbenější gratulace, se kterými potěšíte snad každého. Proto si myslíme, že byste měli takové přání k jmeninám Vladislavě poslat. Navíc vypadá nádherně v papírovém přáníčku!

Přeji ti k svátku sladké sny, které se náhle promění, v krásné nezapomenutelné dny, a tvůj život je krásné mámení. Slavěnko, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
K svátku přejeme ti všechno nej, života si náramně užívej. Přejeme ti, ať se ti v životě daří, a Slunce jen pro tebe na svět září. Moc si užij dnešní den, Vlasto!
Přejeme ti, Vlasto, ať svátek tvůj, je překrásný, stůj co stůj. Všechno nejlepší, hodně zdraví, ať tě ten život hrozně moc baví. Vlastislavo, přejeme ti fantastický svátek!
K svátku ti přejeme ať máš všeho dosti, a tvůj život blíží se k naprosté dokonalosti. Užij si den přesně podle představ svých, ať dnes na kilometry daleko je slyšet tvůj smích. Vlasto, moc si užij dnešní den!
Všechno nejlepší, Vlastěnko, k svátku, dej si dortík nejsladší, přejeme si abys věděla, že tě máme na celém světě nejradši. Vlastislavo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Přejeme ti ať tvá hvězda, na nebi jasne září, když už máš dnes jméno v kalendáři, musí být úsměv na tvé tváři! Slavěnko, přejeme ti kouzelné jmeniny.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Koncept veršovaného přání se vám zalíbil, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Vladislavu s trochou humoru a nadsázky? Na to jsme taky mysleli a napsali takových básni hned několik. Výborně se hodí pro každou humoristku!

Přejeme ti svátek veselý, opovaž se ho proležet celý v posteli. Musíš k nám přijít na skleničku vína, a krásná myšlenka ti tento den připomíná. Vlastislavu, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dnes v našem oblíbeném baru, dostaneme naši krev do varu. Na koktejly se nám sliny sbíhají, žádné povinnosti nás dnes nezajímají. Slavěnko, přejeme ti fantastické jmeniny!
Ty jsi naše milovaná opičko, začněme tvůj svátek skleničkou. Máš chuť na víno nebo bublinky? Uděláme si dnes krásné vzpomínky. Vlastěnko, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Když začnou se ti točit schody, je čas vyměnit pivo za hodně vody. Dneska musíš však naplno žít, tak snad s námi budeš radost mít. Vlastislavo, přejeme ti báječný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Už jste někdy poslali k svátku obrázek? Pokud ne, tak si to můžete dneska vyzkoušet! Nemusíte je navíc nikde hledat, protože ty nejkrásnější už jsou dávno tady. Odeslání je velmi snadné. Vyberte si obrázek, který se vám líbí nejvíce zkopírujte a pošlete třeba s milou gratulací.

GIF gratulace k svátku s usmívajícím se dortem.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku se zvláštně tančícími dívkami.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s dítětem celé od dortu.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s jednorožcem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Taková gratulace k jmeninám Vlastislavu ohromí, protože dárky, které vyrobíme sami jsou přece nejkrásnější! Pokud to bude s výrobou vaše premiéra, tak se podívejte na tohle krátké video, kde kromě inspirace najdete také postup krok za krokem. Skvěle tak můžete zabavit i třeba děti! Do hotového blahopřání už jen stačí napsat věnování od srdce a nádherný dárek je na světě.

Zajímavosti o jméně Vlastislava

Jméno Vlastislava má slovanské kořeny.

Jedná se o ženskou podobu jména Vlastislav.

Starší význam slova vlast byl „vláda, moc“. Toto jméno se tedy vykládá jako „žena oslavující moc“, případně i „slavná vládkyně“.

Po České republice kráčí 338 žen tohoto jména a je proto až 621. nejpoužívanější jméno.

Jistě tedy můžete dát oslavenkyni vědět, jak vzácné její oslovení je!

Doufáme, že nad perfektním blahopřáním k jmeninám pro Vlastislavu už netápete.

Nejdůležitější přece je, že sdílíte kamarádství, lásku a vzpomínky, proto ať už pošlete oslavenkyni cokoliv, uděláte jí ohromnou radost.

Tak co, které přání jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X