Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Pankráce na jednom místě. Vyberte si!

Chcete se svým přáním k svátku Pankrácovi odlišit od ostatních gratulantů? 

Je vaším záměrem oslavence ohromit a dát mu najevo, že vám na něm záleží? 

Pak si najděte příjemné místo, pohodlně se usaďte a pusťte se do čtení těch nejkrásnějších gratulací ke jmeninám pro kamarády, rodinu, kolegy i zamilované! 

Do svého přáníčka můžete vložit také některou ze zajímavostí o jméně Pankrác, které najdete na konci článku.

Blahopřání ke jmeninám pro Pankráce

Slaví váš kamarád, kolega, nebo někdo z rodiny jmeniny a vy si nevíte rady s textem do své gratulace? 

Nevadí! Na následujících řádcích jistě najdete text, který vystihne, co máte na srdci a co chcete oslavenci sdělit. 

Pusťte se do vybírání z těch nejlepších textových gratulací k svátku!

Co je dnes za den? Můj nejlepší přítel má jmeniny, a to je opravdu jeden z nejlepších dnů na světě. Užij si svůj svátek naplno. Všechno nejlepší!
Dnešek není sice státní svátek, ale myslím, že se shodneme, že by měl být. Všechno nejlepší k svátku nejlepšímu příteli, jakého kdy svět viděl!
Přeji všechno nejlepší k svátku spřízněné duši, kterou mi na zem seslalo samo nebe. Díky, že jsi tak skvělým přítelem!
Všechno nejlepší k svátku, Pankráci! Jsi ten nejlepší, nejúžasnější, a prostě top chlap, jakého znám. Ať se ti splní všechno, co si jen budeš přát.
Doufám, že jsi připravený na pořádnou oslavu, protože si nezasloužíš, aby se dnešní den jen tak přešel. Tvoje jmeniny budou epické, o to se postarám!

Pokud jste si nevybrali z výše uvedených textů, můžete se nechat inspirovat skvělými přáníčky k svátku pro muže, která jsou psána pánům na míru.

Zamilovaná přáníčka

Je Pankrác mužem, kterého jste si doslova zamilovala a chtěla byste mu v den jeho jmenin připomenout, jak moc je pro vás důležitý? 

Využijte příležitosti oslav svátku a pogratulujte Pankrácovi slovy, do kterých zahrnete vyznání lásky. 

Vybírejte z těch nejromantičtějších textů!

Všechno nejlepší ke jmeninám mé lásce! Pokaždé ve mně probouzíš to nejlepší a každý den mi pomáháš být lepším člověkem. Děkuji ti za všechno, čím jsi pro mě byl a jsi. Přeji ti ten nejkrásnější den. Miluji tě!
Chci popřát svému úžasnému příteli ke jmeninám jen to nejlepší! Děkuji ti, že jsi tady pro mě vždy, když potřebuju parťáka a ochránce. Už se nemůžu dočkat, až se uvidíme. Krásný sváteční den, miláčku!
Všechno nejlepší, zlatíčko! Jsem opravdu poctěna, že tě mám ve svém životě, protože nic nemůže být výjimečnějšího než den, kdy slavíš svátek nebo narozeniny. Miluji tě!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému výjimečnému muži, který mě každý den obejme a rozesměje. Jsi a vždycky budeš moje životní láska. Užij si svůj den, drahý!
Chci popřát svému bláznivému příteli všechno nejlepší k svátku! Děkuji ti, že mě miluješ jako tlusté dítě miluje hamburgery. Jsi moje pizza se sýrem navíc a jsi ten, bez kterého si už nedovedu představit svůj život. Všechno nejlepší, lásko!

Prozkoumejte také další zamilovaná sváteční blahopřání, kterými byste mohli oslavence potěšit.

SMS přání k svátku Pankrácovi

Chtěli byste popřát Pankrácovi vše nejlepší ke jmeninám, ale není možné, abyste s oslavencem byli osobně?

Pak využijte možnosti textové zprávy a pogratulujte oslavenci prostřednictvím SMS!

Doufám, že tvé jmeniny budou tak skvělé, jak skvělý jsi ty! Užij si svůj den. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku mé nejlepší přítelkyni! Mám tě moc rád/a a přeji ti, aby se ti dnes a navždy plnily tvé sny.
Slovy nejde vyjádřit, jak moc si vážím tvého přátelství. Díky, že jsi součástí mého života. Krásný sváteční den!
Doufám, že jsou tvé jmeniny tak skvělé, jak skvělé sis je představoval. Nedokážu ani vyjádřit, jaké mám štěstí, že s tebou můžu dneska slavit. Vše nejlepší k svátku!
Pankráci, dneska máš jmeniny a já ti slibuju, že budeme pařit, jako bys měl narozeniny. Vše nejlepší k svátku!

S Pankrácem je neodmyslitelně spojeno jméno Bonifác. Podívejte se tedy na přání k svátku Bonifácovi! Pokud nějakého znáte, nezapomeňte mu také poblahopřát.

Obrázková blahopřání a gify k svátku

Udělejte z vaší gratulace něco jedinečného! Jak? Předejte oslavenci blahopřání vložené do tematického obrázku, který podtrhne vaše slova. 

Ke svému textu můžete přidat také gif, který rozesměje a potěší.

Přání k svátku Pankrácovi na pozadí fotografie odkvetlých pampelišek na louce.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku příteli na pozadí fotky planety Země z vesmíru.
zdroj: unsplash.com
Silueta muže hledícího na hvězdnou oblohu s blahopřáním k svátku pro přítele.
zdroj: unsplash.com

Servác je jedním ze tří “ledových mužů”, ke kterým se Pankrác řadí. Pokud nějakého znáte, můžete se při tvorbě gratulace inspirovat přáníčky k svátku Servácovi.

Pohyblivé gify

Pohyblivá animace s tancujícím fialovým smějícím se dráčkem.
zdroj: unsplash.com
Kreslený pohyblivý gif k svátku s lahví šampaňského a nápisem "Cheers".
zdroj: unsplash.com
Kreslený pohyblivý obrázek s ležícím psem na mráčku a objevující se duhou s nápisem "Yeah!!!".
zdroj: unsplash.com

Aby bylo vaše přáníčko ještě originálnější, můžete do své gratulace přidat Pankrácovi básničku k svátku. Vybírejte z těch nejlepších veršů!

Zajímavosti o jméně Pankrác

Jméno Pankrác pochází ze starořeckého jména “Pankrátios”, které se skládá ze dvou slov, a to “pân – vždy, vše, každý, celý” a “krátos – moc, síla, nadvláda”. Jméno můžeme ve výsledku přeložit jako “veškerá moc, velmi mocný, všemocný”. Původně šlo o Diův epiteton. 

Slavným nositelem jména byl svatý Pankrác neboli Pankratius (289–304), který byl mladým křesťanem umučeným ve čtrnácti letech v Římě za vlády Diokleciána. Tento muž je uctíván jako světec katolickou i pravoslavnou církví. 

Svatý Pankrác je jedním z takzvaných “ledových mužů”, k nimž se řadí také svatý Bonifác a svatý Servác. 

Pankration bylo bojové umění zavedené na řeckých olympijských hrách v roce 648 př. n. l. Jednalo se o směs boxu a zápasu, téměř bez pravidel, kromě zákazu kousání a vypichování očí soupeře. 

Numerologie Pankrácům přisoudila číslo jedna a jejich barvami jsou tmavé barvy, převážně však oranžová a červená

Pankrácové jsou v životě velmi úspěšní a daří se jim ve všem, na co sáhnou. V těchto mužích se stále bije dobro se zlem, je proto nutné, aby si zvolili správnou cestu a snažili se na ní udržet.  

Muži jménem Pankrác vedle sebe potřebují osoby, které je podpoří v dosahování jejich cílů a zároveň je budou usměrňovat v obdobích, kdy jsou Pankrácové náchylnější dělat špatná rozhodnutí. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Pankrác mohou být Panrkácek, Pank, Panky, Kráca, Krácek a další. A kdy má svátek Pankrác? Poblahopřát ke jmeninám můžete oslavencům 12. května.

Znáte nějakého Bernarda, se kterým byste rádi sdíleli své blahopřání? V takovém případě pro vás máme výběr těch nejkrásnějších svátečních přání Bernardovi.

V uvedeném textu jste mohli najít ta nejoriginálnější přání k svátku Pankrácovi, kterými jej potěšíte, pobavíte, ale také dojmete nebo mu skrze ně předáte rady do budoucna. 

Vybírat jste mohli také z gratulací pro zamilované nebo jste mohli zvolit některou z těch, které se hodí pro kamarády, kolegy nebo rodinné příslušníky. 

V neposlední řadě jste mohli volit mezi nádhernými barevnými obrázkovými gratulacemi, humornými gify a zjistit několik zajímavostí o jméně Pankrác

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X