Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lubora na jednom místě. Vyberte si!

Vytvořit přání k svátku Luborovi vám nemusí trvat příliš dlouho!

Potřebujete ho napsat rychle a jednoduše? Zároveň byste chtěli, aby nevyznělo tuctově? 

Žádný problém! S našimi tipy zvládnete napsat úžasné blahopřání, které se bude líbit nejen oslavenci, ale i ostatním čtenářům, kterým se dostane do ruky.

Blahopřání pro Lubu 

Chystáte se na oslavu jmenin Lubora a nevíte, jak mu vyjádřit vše dobré, co mu přejete? 

Předejte mu přáníčko na kartičce, nebo ho řekněte ústně. Můžete ho také poslat v SMSce nebo e-mailem či ve zprávě na Facebooku. 

Začněte vybírat!

Luborku, ke jmeninám ti přeji hojnost, štěstí a zdraví. Ať se štěstí usměje především na tebe, ale také na tvou rodinu a přátele. Mám tě rád/a!
Ať se ti dostane té největší radosti a věčné blaženosti. Sám jsi dar a zasloužíš si to nejlepší. Všechno nejlepší k svátku!
Nezaměřuj se na neúspěchy, ale jen na to, co se ti povedlo. Z neúspěchů se můžeš jen poučit. Nekaž si život negativními myšlenkami a tvoř si nádhernou budoucnost. Všechno nejlepší k svátku, Lubko!
Zapomeň na minulost, je pryč. Nemysli na budoucnost, ještě nepřišla. Žij přítomností, protože ta je dar. Proto se jí říká anglicky present (přítomnost/dar). Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší k svátku muži, který je chytrý, zábavný, vtipný, okouzlující a hodně mi připomíná mě samotného / mě samotnou!
Být mým přítelem je opravdu ten jediný dárek, který potřebuješ. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Všechno nejlepší k svátku, Lubore! I když si vážně nejsem jistý/jistá, proč tě oslavujeme, když to byli tví rodiče, co ti vybrali tvoje jméno, tak ti přeji krásné prožití svátečního dne!
Je pozoruhodné, jak dlouho jsme se spolu vydrželi přátelit. Jsem moc vděčný/vděčná, že jsi v mém životě. Přeji ti krásné prožití svátečního dne!
Jsi dost starý, aby sis uvědomoval chyby, které děláš, ale dost mladý na to, abys dělal další. Užij si dnešní svátek naplno! Bav se! Všechno nejlepší!
Krásné jmeniny, Lubore! Za ten krátký čas, co se známe, sis vysloužil tolik mého respektu. Děkuji ti za to, že jsi, jaký jsi. Všechno nejlepší!

Je Lubor vaším potomkem? Pak do své gratulace můžete vložit některé z přání k svátku pro syna.

Gratulace z lásky 

Vyznejte oslavenci lásku v den jeho jmenin!

Vyberte si některý z uvedených zamilovaných textů a pošlete Luborovi zamilovanou gratulaci!

Stačí, abych se na tebe podívala, abych věděla, že jsi láska mého života. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Naše spojení je nezničitelné pouto. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, lásko moje!
Z dívky jsi mě proměnil v ženu. Jsem navždy tvá! Všechno nejlepší k svátku, můj miláčku!
V minulém životě jsem musela udělat něco neuvěřitelného, protože jsem byla odměněna tebou jako partnerem. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Miluji tě za tvé velké srdce a za to, že jsi všechno, co bylo v mém životě špatně, napravil. Prožij ty nejkrásnější jmeniny, lásko!
Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo je dvakrát sladší než jakýkoliv dortík. Díky tobě se každý den cítím šťastná, protože se mi splnilo to nejtajnější přání, a to je, že tě mám za svého muže. Miluji tě!
Děkuji ti, že jsi tak dokonalý a přišel jsi do mého života! Přeji ti, aby se ti splnily všechny sny. Budu se snažit pomoci ti, aby se tak stalo. Všechno nejlepší k svátku, Borečku!
Miluji tě dnes, milovala jsem tě v minulosti a budu tě milovat navždy. Jsi pro mě ten nejvýjimečnější muž na světě. Krásné prožití svátečního dne!
Nevěděla jsem, co ti mám dát k svátku, ale napadlo mě… Co takhle celé mé srdce? Miluji tě a přeji ti nádherné prožití jmenin!
Doufám, že jsi připraven na to, že se ti dneska splní všechno, na co jen pomyslíš. Snad víš, jak to myslím. Miluji tě a jsem celá jenom tvoje. Všechno nejlepší k svátku, moje lásko!

SMS přání k svátku Luborovi

Máte rádi stručnost a víte o Luborovi, že ji taky uvítá? 

Pošlete mu krátké přáníčko ve formě SMS zprávy!

Doufám, že ti tvůj výjimečný den přinese spoustu štěstí, lásky a zábavy. Zasloužíš si jen to nejlepší! Krásné jmeniny, drahý Lubore!
Prosím, nikdy se neměň! Zůstaň tak úžasný, jaký jsi, kamaráde! Ať je tvoje dnešní oslava naprosto výjimečná. Všechno nejlepší k svátku!
Připíjím dnes na zdraví té nejúžasnější osobě, kterou znám. Ať je dnešní den stejně výjimečný, jako jsi výjimečný ty. Mám tě rád/a! Vše nej k svátku!
Ať tě láska provází na každém kroku a tvůj život je plný radosti! Všechno nejlepší k svátku, Lubore!
Život je opravdu krátký. Tak si to uvědom a začni si užívat každou jeho minutu. Všechno krásné k tvým jmeninám, kamaráde!

Chcete poslat přáníčko textovkou, ale z uvedených vět jste si nevybrali? Vybírejte tedy z dalších SMS přání k svátku!

Obrázková přáníčka a pohyblivé gify 

Rozhodli jste se Luborovi pogratulovat skrze mobil nebo počítač? 

Pošlete oslavenci obrázkovou gratulaci nebo pohyblivý gif formou e-mailu, MMSky nebo zprávy na sociální síti.

Přání krásných jmenin Luborovi na pozadí červené oblohy při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku Luborovi na pozadí rozkvetlé louky.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Luborovi na pozadí papírové tašky plné patisonů a dýní.
zdroj: unsplash.com
Pavučina v přírodě s přáním krásných jmenin Luborovi.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí břízového lesa.
zdroj: unsplash.com

Zajímavosti o jméně Lubor

Jméno Lubor a jeho varianty jsou nejrozšířenější v jihoslovanských zemích balkánského původu a skládají se ze dvou prvků “ljúbiti/ljuby – milovat, láska, náklonnost” a “mir – mír, klid, mírnost, vesmír, svět”. Dohromady lze jméno vyložit jako “mír a láska”

Druhý výklad je odvozen z koncovky jména, která vychází ze staroslověnského výrazu “meru – velký, značný”. Jméno tedy můžeme přeložit také jako “velká, nesmírná láska”

Jménu Lubor numerologie přisoudila číslo pět a barvami, které se mužům s tímto jménem hodí, jsou přírodní barvy, a to žlutá, oranžová a zelená

Luborové jsou velmi hodní lidé, kteří díky své dobré duši k sobě dobro také přitahují. Většinou se jim daří, pokud dávají na svůj instinkt a poslouchají svou intuici. Pouze v případě, že nespoléhají na sebe, ale nechávají se vést jinými, může se jim život komplikovat. 

Přezdívky a zdrobněliny pro toto jméno mohou být Luborek, Borek, Boreček, Bořík, Bořek a další. 

A kdy má svátek Lubor? Oslavovat, společně s Luborem, můžete 13. září

Zajímá vás kdy má svátek Marek? Chcete mu také popřát? Zjistěte datum jmenin a spoustu dalšího v přáních k svátku pro Marka!

Přání k svátku Luborovi není složité napsat, pokud si promyslíte, co chcete oslavenci sdělit, jaký k němu máte vztah a jakou formou chcete přáníčko předat.

Zamyslete se. Budete s oslavencem v den jeho jmenin osobně nebo jste nuceni popřát mu na dálku?

Je Lubor vaším tatínkem, bratrem, dědečkem, kolegou nebo snad šéfem? Má rád vtip nebo uvítá vážnější text?

Na základě těchto informací už pak není složité vytvořit tu nejlepší gratulaci ze všech. Pusťte se do psaní!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X