Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Bernarda na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. srpna a jmeniny slaví Bernard. 

Už jste mu k tomuto významnému dni popřáli? 

Hezké přání k svátku Bernardovi zvedne náladu. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé i vy. 

Všechna přáníčka jsou navíc volně ke stažení.

Básničky k svátku pro Bernarda

Chtěli byste vašemu oslavenci udělat radost milým veršovaným přáníčkem, ale nejste zrovna básník? Ani nemusíte, napsali jsme je totiž za vás  Pokud máte po ruce telefon, můžeme mu jedno z nich poslat klidně hned.

Bernardovo jméno je dneska v kalendáři, my mu přejeme aby měl stále úsměv na tváři. K tomu přejeme i pohodu a štěstí hromadu, a taky abys měl stále dobrou náladu. Bernarde, přejeme ti nádherné jmeniny!
Náš milovaný Bernard dneska svátek slaví, my mu přejeme hlavně spoustu zdraví. K tomu taky štěstíčko a pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu. Přejeme ti úžasné jmeniny, Bernarde!
Svátek dneska slaví náš milý Berný, mu mu přejeme ať se mu tento den vydaří velmi. K tomu přejeme taky úsměv na tváři, a ať vše co si přeješ se ti vydaří. Bernarde, ať dnešní den stojí za to!
Je tady sváteční den všech Bernardů, tak ti posíláme pozdravů celou haldu. Ať se ti podaří vše, po čem jen zatoužíš, protože ty si to rozhodně zasloužíš. Pořádně si užij dnešní jmeniny, Bernarde!
Přejeme nádherný svátek našemu Bernardovi, to, jak nám na tobě záleží se nedá popsat slovy. Ať je tvůj život pořád jen plný pohody a radosti, a taky štěstí, toho není nikdy dosti. Přejeme ti úžasné jmeniny, Bernarde!
Pořádně si užij dnešní sváteční den, však ten je v roce jenom jeden. Proto posíláme ti tohle milé přáníčko, snad bude se ti líbit aspoň maličko. Bernarde, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Bernard veselá kopa a vy ho chcete v tento významný den především pobavit? S těmito vtipným básničkami se vám to jistě povede. Jestli k blahopřání přidáte i pozvání skleničku něčeho dobrého, uděláte tak radost ještě větší.

Dneska je pořádný mejdan nevyhnutelný, svátek totiž slaví náš milý Berný. Potkáme se večer v našem podniku, a ne že se budeš pak zase válet po chodníku. Bernarde, ať dnešní oslava stojí za to!
Bernardův svátek musí zapít celá naše partička, lednici už máme plnou dobrého vínečka. Ale pozor, dej si i vodu k tomu vínu, ať pak ráno nemáš nepříjemnou kocovinu. Přejeme ti báječné jmeniny, Bernarde!
Dnešní den se musí pořádně oslavit, tak se za námi přijď večer pobavit. Čeká tady na tebe pivo, víno i slivovice, ale zase opatrně, aby tě ráno nebolela palice. Bernarde, pořádně si užij dnešní svátek!
Bernarde, tvůj svátek dneska pořádně zapijeme, a tu nejlepší oslavu zažijeme. Tak už se těšíme na večer na přípitek, ale nesmíme se zase zlít jako dobytek. Užij si dnešní oslavu, Bernarde!
Ruce se skleničkami s šampaňským.
zdroj:society19.com

Klasická přání k svátku pro Bernarda

Spousta mužů si na rýmovaná blahopřání moc nepotrpí a dávají přednost spíše jednoduchosti a klasice. Je tohle případ i vašeho oslavence? I na tohle jsme mysleli a najdete tady takových přáníček celou řadu. Na váš už jen bude vybrat to, které v tento jedinečný den pošlete.

Milý Bernarde, dneska mi kalendář připomněl tvoje jméno a proto ti chci popřát spoustu zdraví, lásky, pohody a taky nádherných okamžiků. Krásný svátek ti srdečně přeje …
Je tady den všech Bernardů a my tomu našemu nejmilejšímu chceme popřát moře lásky, zdraví, splněných přání a krásných chvilek. Nádherné jmeniny ti přejí …
Bernarde, sice nás od sebe dneska dělí velká dálka, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Užij si tento významný den jak to jen půjde. S láskou …
Přejeme ti nádherné jmeniny, náš milý Bernarde! Tento den je tady jen jednou do roka a tak doufáme, že si ho užiješ přesně tak, jak sis ho představoval. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Bernarde, ten čas neskutečně letí a jsou tady opět tvé jmeniny. My ti k nim jako každý rok přejeme spoustu lásky, štěstí, zdraví a taky spoustu splněných přání. Úžasný svátek ti přejí …
Bernarde, vím, že na dlouhé povídání moc nejsi, tak ti přeju prostě jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Náš milý Bernarde, z celého srdce ti chceme popřát jen to nejlepší! Hlavně aby se ti dařilo a každý tvůj den byl zalitý sluncem. Nádherný sváteční den ti přejí …
Milý Bernarde, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme miliony splněných přání, moře lásky, kopec pohody a taky nekonečno štěstí. To vše a mnohem více ti z celého srdce přejí ..

Chystá se ve vašem okolí svatba? Tak to novomanželům nezapomeňte poslat nádherné svatební přáníčko a udělejte tak jejich den ještě krásnější.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Bernarda originální? Pošlete mu pohyblivý GIF obrázek. Vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se v tento den výborně hodí a vy je tak už nemusíte nikde hledat. Odeslání je velice snadné. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat. 

Dneska si zajdi na jedno, Bernarde!

GIF přání k svátku strejdové s pivem.
zdroj:giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to, Bernarde!

GIF přání k svátku oslavující lidi s rekvizitami.
zdroj:giphy.com

Už ti letí pusa k svátku, Bernarde!

GIF přání k jmeninám bruneta posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Bernarde, přejeme ti nádherné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku slečna s konfetami.
zdroj:giphy.com

Bernarde, pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k jmeninám tři tančící chlapi.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Tohle blahopřání k jmeninám Bernarda zaručeně dostane! Bude mu tak hned jasné, že je pro vás jedinečný a že vám na něm opravdu záleží. Nemusíte se bát ani pokud jste nikdy žádné blahopřání nevyráběli, nic složitého to není. S inspirací a návodem vám navíc pomůže tohle krátké video. Pak už jen stačí doplnit vaše srdečné blahopřání a můžete vyrazit gratulovat.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Bernardovi líbit a vy mu tak uděláte tento sváteční den ještě lepší.

Určitě ho potěší i rychlá textová zpráva.

Zajímavosti o jméně Bernard

Tohle jméno u nás nosí 460 mužů a tím se řadí na 171. místo oblíbenosti. 

Bernard má i ženské varianty, a to Bernadeta, Bernardína či francouzská podoba Bernadette. 

Mužské křestní jméno Bernard je starogermánského původu. Vzniklo spojením původních německých slov „bär“ (v překladu „medvěd“) a „hart“ (v překladu „tvrdý“). V doslovném překladu se tak jméno dá přeložit jako „tvrdý, drsný medvěd“, potažmo pak jako „statný jako medvěd“, „silný jako medvěd“.

Zatímco v Česku je jméno Bernard proslulé především díky rodinnému pivovaru, ve světové historii nacházíme jméno i v oblasti matematiky, filosofie nebo literatury. Jméno nosil například Bernard Bolzano, významný matematik a filozof, spisovatel Bernard Cornwell nebo anglický dramatik a prozaik přelomu 19. a 20. století George Bernard Shaw.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X