Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Venuši na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. dubna a jmeniny slaví Venuše. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? 

Milé přání k svátku Venuši udělá radost. 

A že vás zrovna nic nenapadá? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Inspirujte se našimi básničkami, texty a obrázky a zvedněte jí náladu! 

Všechna přáníčka jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Venuši

S takovým přáníčkem určitě nešlápnete vedle! Rýmovaná blahopřání patří po dlouhá desetiletí mezi ty nejoblíbenější gratulace vůbec. A že nejste zrovna básník? Nevadí, sváteční verše jsme napsali za vás, stačí si jen vybrat.

Povím ti to velmi jednoduše, přeju ti nádherné jmeniny, Venuše. Hlavně hodně lásky a hodně zdraví, a taky ať se tento tvůj významný den pořádně oslaví. Přeju ti skvělý svátek, Venuše!
Přejeme jen to nejlepší naší Venuši, snad ji tohle přání pohladí na duši. Přejeme ti moře lásky, pohody a radosti, a ať prožiješ tento den v milé společnosti. Venuše, přeju ti nádherné jmeniny!
Moje milá, nastraž uši, tohle je přání speciálně pro Venuši. Jen to nejlepší a nejkrásnější ti chci přát, snad tě bude tento milý vzkaz na srdci hřát. Venuše, přeju ti krásný svátek!
Svátek má dneska naše milovaná Venušinka, jen to nejlepší jí přeje celá rodinka. Hlavně ať jsi spokojená a máš stále úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti vydaří. Přejeme ti úžasné jmeniny, Venuše!
Je tady sváteční den všech Venuší, popřát ti jen to nejlepší se sluší. Tak ti posílám tohle milé přáníčko, snad ti potěší aspoň maličko. Venuše, přeju ti báječné jmeniny!
Naše drahá Venuše jmeniny slaví, my jí přejeme spoustu pohody, lásky a zdraví. K tomu taky nádhernou sváteční oslavu, a taky ať všechny starostí hází za hlavu. Venuše, přejeme ti jen to nejlepší!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Venuše vaše kamarádka, která se ráda baví, směje a taky oslavuje? Chcete ji v tento den především pobavit? Tak to by se jí mohla líbit některá z těchto vtipných básniček. Můžete ji poslat jako sms zprávu a nebo jako vzkaz na sociální síti.

Dneska večer přece nebudeme na souši, musíme pořádně oslavit naše Venuši. Bude padat spousta panáku, ale pozor, ať ji zase nemáš jako z praku. Venuše, užij si dnešní svátek!
Jmeniny má dneska naše skvělá Venuše, tak doufáme, že večer do našeho podniku nakluše. Ať si spolu můžeme dát přípitek, a snad se zase nezlijeme jako dobytek. Venuše, přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři vidím dneska Venuši, tak ať ti to večer pořádně sluší. Vyrazíme slavit do ulic, a budeme spolu zpívat z plných plic. Venuše, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Dneska budeme oslavovat naši Venuši, tak snad nás ty bublinky moc nezruší. Občas si k tomu dej i vodu, ať pak trefíš k východu. Venuše, přejeme ti nádherný svátek!
Tři skleničky šampaňského a prskavka z pozadí.
zdroj:pexels.com

Klasická přání k svátku pro Venuši

Zaujala by vaši oslavenkyni více tradiční a upřímná přáníčka? Taková, která ji potěší a zahřejí u srdíčka? Ani na ty jsme nezapomněli a najdete jich tady hned několik. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale potěší i rychlá textová zpráva.

Milá Venuše, kalendář mi zrovna připomněl tvé krásné jméno a proto ti přeju spoustu lásky, zdraví, pohody, dobré nálady a taky moře štěstí. Báječné jmeniny ti přeje …
Naše drahá Venuše, čas letí jako splašený a jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme z celé srdce popřát jen to nejlepší. Užij si tento sváteční den!
Přejeme ti nádherný svátek, naše milá Venuše! Hlavně spoustu zdraví, lásky, nádherných okamžiků a splněných přání. Báječný jmeninový den ti přejí …
Naše milá Venuše, z celého srdce ti chceme popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Hlavně ať jsi stále jen spokojená, veselá a usměvavá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Venuše, tvoje nádherné jméno je dneska v kalendáři a já ti přeju aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a taky aby ses na svět stále tak krásně usmívala, jako to děláš teď. Ty nejbáječnější jmeniny ti přeje …
Drahá Venuše, dneska nás od sebe dělí hromada kilometrů a my ti k tvým jmeninám nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Nádherný svátek ti přejí …
Naše milovaná Venuše, celá naše rodina na tebe myslí a k tvým jmeninám ti přeje spoustu pohody, nádherných zážitků, splněných přání a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Skvělý svátek ti přejí …
Naše nejdražší Venuše, je tady den tvých jmenim a proto by ses měla jen bavit, radovat, užívat si a všechny starosti hodit za hlavu. Pořádně si užij dnešní svátek!

V tento den neslaví jmeniny jenom Venuše, ale taky Vendula! Pošlete jí krásné sváteční přáníčko a udělejte jí tento významný den ještě hezčí.

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco originálního a veselého? Přání k jmeninám pro Venuši může být i obrázkové! Tyhle pohyblivé obrázky se k tomuto dni skvěle hodí a nemusíte je už nikde hledat. Odeslání je navíc velice snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat. Hotovo!

Venuše, pořádně si užij dnešní svátek!

GIF přání k svátku oslavující ženy na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Venuše, užij si dnešní jmeninový den!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující Minnie Mouse.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádhernou sváteční oslavu, Venuše!

GIF blahopřání k svátku kočka v umyvadle s party čepicí na hlavě.
zdroj:giphy.com

Venuše, posílám ti k svátku tyhle tanečníky!

GIF přání k jmeninám dva tanečníci na podiu.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Venuše!

GIF přání k svátku dvě tety si připíjí s vínem.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Venuši nadchne. Bude jí totiž hned jasné, jak moc pro vás znamená. Zabere vám to sice o trochu více času, než jen poslat rychlou zprávu, ale za tu radost to určitě stojí. Pro inspiraci a návod jsme vám našli tohle krátké video. Až budete mít hotovo, stačí do přáníčka napsat vaši srdečnou gratulaci a můžete vyrazit za oslavenkyní.

Co myslíte, budou se naše blahopřání k svátku Venuši líbit?

Pamatujte, že tento významný den je tady jen jednou za rok a dokonce i rychlá sms zpráva může udělat velkou radost.

Zajímavosti o jméně Venuše

Tohle krásné jméno u nás používá 1210 žen a tím se řadí na 184. příčku oblíbenosti. Jméno bylo oblíbené především v 50. a 60. letech minulého století, pak ale jeho obliba začala klesat. 

Venuše nemá mužský protějšek. 

Jeho původ je latinský a je odvozeno od bohyně lásky „Venus“. Další možností je také to, že je příbuzné se sanskrtským slovem „vanas“ znamenající „touha“. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X