Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Věnceslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. února a svátek slaví Věnceslav. 

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Věnceslavovi udělá jistě velkou radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Taky jí najdete spoustu. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé. 

Veškerá přáníčka jsou volně ke stažení, tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Věnceslava

Kdo by neměl rád milá, veršovaná přáníčka! S takovou gratulací rozhodně uděláte radost ať už je oslavenec kamarád, bratr, kolega a nebo manžel. Vejdou se vám krásně i do textové zprávy a vy tak můžete Věnceslavovi vylepšit den okamžitě.

Dneska je svátek našeho Věnceslava, tak tě čeká svátečních přáníček záplava. My ti taky jedno posíláme, a chceme ti říct jak moc tě rádi máme. Věnceslave, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Věnceslav, a proto ti posílám gratulaci a srdečný pozdrav. Jenom k tobě letí tahle milá slova, přejeme ti to nejlepší zas a znova. Věnceslave, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska jsou jmeniny našeho Věnceslava, ať krásně se ti vydaří tvoje oslava. Snad bude celý tvůj den jako z pohádky, a radost ti udělají tyhle milé řádky. Věnceslavě, moc si užij dnešní jmeniny!
Svátek slaví náš milovaný Věnceslav, my mu přejeme hlavně ať je zdráv. K tomu přejeme taky lásku, pohodu a krásné chvíle, a ať se stále chováš ke všem mile. Věnceslave, přejeme ti nádherný jmeninový den!
Ať je tvůj dnešní den plný zábavy, taky ať vyplní se ti všechna tvá přání a představy. Přejeme ti také ať se stále jen usmíváš, a ten nejkrásnější svátek prožíváš. Věnceslave, přejeme ti skvělý svátek!
Čeká na tebe skvělá rodinná oslava, aby ne, když je dneska svátek našeho milého Věnceslava. Už se na tebe všichni moc těšíme, až s tebou tvůj svátek oslavíme. Věnceslave, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je oslavenec váš kamarád a vtipálek, který se rád baví a směje? V tom případě se určitě podívejte na tyhle veselé básničky, ze kterých se mu jistě zachvěje bránice. Pak ho k tomu určitě pozvěte i na pivo, určitě to ocení stejně tak jako milé blahopřání.

Snad nebude zase ráno bolehlav, když má jmeniny náš Věnceslav. Zůstaneme raději jen u jednoho vínka, aby byla jen malá alkoholu hladinka. Věnceslave, přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři je jméno Věnceslav, tak se na pořádný sváteční večírek připrav. Oslava to bude ale opravdu veliká, dneska při tanci propotíš aspoň dvě trika. Věnceslave, přejeme ti skvělý svátek!
Věnceslave, přejeme ti nádhernou sváteční oslavu, a snad nebudeš zítra ráno potřebovat prášek na hlavu. Dneska prostě budeme hodní kluci, kocovina je totiž nežádoucí. Přejeme ti krásné jmeniny, Věnceslave!
To neskončí jen jedním pivem, když slavíme svátek s naším Věnceslavem. Dej si klidně čtyři a nebo pět, dokud nás nebudeš dvakrát vidět. Věnceslave, přejeme ti úžasné jmeniny!
Černá dárková krabice k svátku pro muže.
zdroj: marigoldgrey.com

Klasická přání k svátku pro Věnceslava

Občas jsou to právě jednoduchá a upřímná blahopřání, co potěší nejvíce. Takových milých a tradičních přáníček tady najdete hned několik, stačí si jen vybrat. Můžete ho napsat i do papírového přáníčka, tam vypadají obzvláště hezky. Počítá se ale i sms zpráva.

Milý Věnceslave, než jsme se nadáli, tak jsou tady opět tvoje jmeniny. Jako každý rok ti k nim přejeme lásku, zdraví, pohodu a spokojenost. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Náš drahý Věnceslave, je to velká škoda, že ti letos nemůžeme popřát k svátku osobně. Doufáme ale, že to dneska pořádně oslavíš a zapiješ. Nádherné jmeniny ti přejí …
Věnceslave, vím moc dobře, že si na nějaké řeči a proslovy moc nepotrpíš. Tak ti prostě přeju jen všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Věnceslave, dneska je tvůj významný den a proto ti přejeme spoustu radosti, nádherných okamžiků, lásky a taky moře pohody. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
To se podívejme, kdo to dneska slaví jmeniny! Náš milovaný Věnceslav! Přejeme ti hodně lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. Hezký svátek ti přejí …
Ty máš dneska svátek, Věnceslave! Tento den je tady jen jednou za rok a proto ho pořádně oslav s rodinou a kamarády. Moc na tebe myslíme a přejeme ti jen to nejlepší!
Věnceslave, dneska je tvůj svátek a je to den, kdy si můžeš přát cokoliv tě jen napadne. My ti přejeme, aby se ti všechna tvá přání splnila a ty byl vždy jen spokojený a šťastný. S láskou …
Milý Věnceslave, přejeme ti, aby byl tvůj dnešní svátek plný radosti, úsměvů a hlavně dobré nálady. Hlavně to pořádně oslav! Nádherné jmeniny ti ze srdce přejí …

Narodilo se někomu ve vašem okolí miminko? Pošlete novopečeným rodičům krásné přáníčko ať je jejich radost ještě větší!

Obrázkové GIF gratulace

Takové blahopřání k svátku Věnceslavovi určitě zvedne náladu! K těmto obrázkům už toho nemusíte moc psát, všechno poví za vás. Ty nejlepší sváteční GIFy jsme vybrali za vás a na vás už bude jen zvolit ten, který se vám líbí nejvíce. Pak už ho stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující skupinka lidí.
zdroj: giphy.com

Věnceslave, moc si užij dnešní svátek!

GIF blahopřání k jmeninám veselé prasátko.
zdroj: giphy.com

Dneska si určitě dej pivo na oslavu!

GIF přání k jmeninám přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní sváteční den, Věnceslave!

GIF blahopřání k svátku dva oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Posíláme ti sexy taneček k svátku!

GIF přání k svátku blonďatá tanečnice u tyče.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Chcete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Věnceslava něco mimořádného? Letos vynechejte přáníčka z papírnictví a zkuste ho vyrobit sami doma. Nic složitého to není a zabere vám to jen chvilku. Navíc je to opravdu zábava a můžete skvěle zabavit i děti. S návodem a inspirací vám pomůže tohle krátké video. Hotové přání pak už jen stačí podepsat a můžete vyrazit gratulovat.


Doufáme, že se vám naše přání k jmeninám pro Věnceslava líbila a že mu i vy uděláte tento den hezčí. Svátek máme jen jednou za rok a i rychlá textová zpráva může udělat obrovskou radost.

Zajímavosti o jméně Věnceslav

Jméno Věnceslav nosí v České republice 62 mužů a jedná se tak o 674. nejpoužívanější křestní jméno. 

Tohle jméno je slovanského původu a můžeme ho vyložit jako „více slavný”. 

Později se z tohoto jména vyvinula jeho slavnější a modernější podoba Václav. V angličtině má jméno podobu Wenceslas, v němčině Wenzeslaus, v italštině a španělštině je to potom Venceslao.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X