Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Horymíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. února a svátek slaví Horymír. 

Znáte někoho s tímto zajímavým jménem? 

Pokud ano, tak na něj dnes nesmíte v žádném případě zapomenout!

Hezké přání k svátku udělá Horymírovi radost ať už je to váš přítel, manžel nebo starý známý.

A protože jsme mysleli s přáními na každého, máme pro vás nachystanou spoustu inspirace i pro vašeho oslavence. 

Vyberete si básničku, obrázek nebo přáníčko rovnou vyrobíte? 

Klasická přání k svátku pro Horymíra

Pokud nevíte, po jakém přáníčku k svátku zrovna sáhnout, jedna z těchto klasických a upřímných gratulací bude jistě tou perfektní volbou. Potěšíte jím oslavence každého věku a pokud chcete, můžete přání doplnit třeba o hezký animovaný obrázek!

Drahý Horymíre, jsi tak milý, chápavý a chytrý člověk a ještě k tomu jsi součástí mého života. To už ani nemůže být lepší! Doufám, že mi odpustíš, že s tebou nemůžu být v den tvého svátku, ale snad ti to aspoň přáníčko vynahradí. Přeji ti ten nejkrásnější den a mnoho lásky a zdraví do dalších let. S pozdravem …
Milý Horku, doufám, že si nikdy nepřestaneš vážit maličkostí, protože to je to, díky čemu má život smysl. Taky si snad dostatečně užíváš přítomnosti, během toho, co se chystáš na úspěšnou budoucnost. Přeji ti rok plný krásných vzpomínek, radosti a dobrodružství. Užij si svůj svátek!
Milovaný Horymírku, jsi starší než jsi kdy byl, ale na druhou stranu jsi mladší než kdy budeš. A to je důvod k pořádným oslavám! Přeji ti, aby sis svůj dnešní svátek užil na maximum a doufám, že mi později všechny své zážitky povykládáš. Se srdečným pozdravem …
Náš nejdražší Míro, přejeme ti, aby tvé sváteční oslavy byly nezapomenutelně úžasné a tvá kocovina přiměřeně mírná. Posíláme ti pozdrav a obrovskou gratulaci. S láskou …
Drahý Míro, dneska je tvůj svátek a já si přeji, abys věděl, že nikdy nebudeš muset čelit problémům sám. I když je třeba všechny nevyřeším, tak tu budu vždycky pro tebe, když mě budeš potřebovat. Překrásný svátek ti přeje …
Milý Horku, když zpětně pomyslím na všechny ty věci, kterými jsme si spolu prošli, jsem vděčný za to, že jsme je zažili společně. Přeji ti ten nejlepší svátek, jakožto tomu nejlepšímu kamarádovi, kterého bych si mohl přát.
Přáníčko k svátku se silnicí vedoucí do dálky.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Láska je poutem věrnosti, oddanosti a sdíleného štěstí. Je to cit, za který jsme schopni bojovat. Tak vůbec neváhejte a pošlete svému nejmilejšímu člověku krásné přáníčko k svátku, plné láskyplných pocitů a dojemných slov. Nezapomeňte se podepsat!

Můj milovaný Horymíre, oslava tvého svátku je velká věc, obzvlášť když jde o tebe – o toho nejmilejšího, nejkrásnějšího a nejlepšího člověka, kterého znám. Jsi moje všechno a i když se bude dít cokoliv, nikdy nezapomínej, že tě miluji. S láskou tvá …
Můj nejmilejší Horymíre, dnes máš svátek a pro mě je to ten perfektní den k tomu, abych ti řekla, jak moc si cením všeho, co pro mě děláš a jak moc tě miluji za to, jak fantastický člověk jsi. Užij si dnešek naplno. S láskou …
Horymíre, má lásko, přeji ti další rok plný smíchu, úsměvů, zdraví a mnoho nejen našich vzpomínek. Mám takové štěstí, že mohu trávit čas s někým tak milým a úžasným jako jsi ty. Nádherný svátek ti přeje tvá …
Horymíre, miláčku, přeji ti jakožto člověku, který obohacuje můj život jako nikdo jiný, ten nejkrásnější svátek. Jsi pro mě dokonalým člověkem a to, že jsi v mém životě je to největší požehnání, jaké jsem dostala. Hezky to dneska oslav. Pusu posílá tvá …

Čeká někoho z vašich blízkých náročná písemka? Nezapomeňte je trochu povzbudit s našimi přáními ke zvládnutí zkoušky.

Básničky k svátku pro Horymíra

Rýmy, verše, básničky… Jsou tu s námi odjakživa! A proč je k takové nádherné příležitosti jako jsou zrovna jmeniny nevyužít. Jsou přece speciálním způsobem, jak někomu vyjádřit své city. Každý kdo si však zkusil složit báseň ví, že si nad tím občas lámeme hlavu. Ničeho se ale nebojte! Proto jsme tady my a všechny rýmy jsme vymysleli za vás.

Svátek dneska slaví Horymír, a já bych mu snesla celý vesmír, kdyby si to po mě přál, vše co by chtěl by dostal, protože ho mám vskutku ráda, tak snad dnes bude skvělá nálada. Horku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
To je ale panečku síla, že je dnes den Horymíra! Přejeme ti modré z nebe, snad užiješ si svátek tebe. My na tebe moc myslíme, a už se na tebe s láskou těšíme. Přejeme ti krásný svátek!
Už je zase v kalendáři Horymír. Podívej se na tebe, už ti roste knír! Neboj se však, jsi ještě mladý, času máš ještě hromady, a proto si dnešek pořádně užij, s lidmi, které miluješ ho prožij. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Dobrý ráno vespolek, slyšela jsem, že dneska slaví Horek. Otázku jsem si však musela položit, jak s tímto dneska naložit? A já už vím, uděláme oslavu, a užijeme si pořádnou zábavu, Srdečně ti přeji všechno nejlepší k svátku!
Na tvoji dnešní oslavu, abych vytáhl nějaké eso z rukávu. Protože tě máme vskutku rádi, jsme šťastní, že jsme kamarádi, a proto v ten tvůj dnešní svátek, nedopustíme žádný zmatek Míro, přejeme ti báječný svátek plný lásky!
Nestává se každý pátek, abys měl zrovna ty svátek, proto ti přejeme srdečně, ať se máš dneska báječně. Všechno nejlepší k svátku, Horymíre!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Nevíme jak pro vás, ale nám přijde že ta nejkrásnější hudba na uši je lidský smích. Každý se směje rád, ať už říká cokoliv. A my se vsadíme, že i ten váš oslavenec je smíšek! Inspirujte se tedy jedním z našich vtipných blahopřání k svátku pro Horymíra!

Náš milovaný Horku, snad si letos najdeš holku. A pokud ne, tak máš pravačku, ta tě nebude stát ani kačku. Užij si dnešek na maximum, kamaráde!
Dnes máš svátek, nám dnes kalendář tvrdil? Tak to nás v žádném případě nepřekvapil. Už dávno jsme to věděli, samozřejmě už tak druhou neděli, však jestli se ptáš, co za dárek ti dáme? Bude ti muset stačit přátelství co máme. Horymíre, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Milovaný Horku, snad z dneška budeš mít vtipnou historku. Máme totiž v plánu slavit, pár chvil zase spolu strávit, aby to bylo jak za starých časů, kdy na hlavě jsme měli plno vlasů. Všechno nejlepší k tvému svátku, Horymíre.
Dneska svátek slaví Horek, bycha ať lampu nerozbije korek. Šampaňské přeci poteče proudem, snad oslava na tebe udělá dojem. Horymíre, užij si dnešek jak se patří!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Chcete přání k jmeninám Horymírovi trochu oživit? To bude koukat, když k hezké gratulaci nebo básničce přidáte hezký animovaný obrázek! Nemusíte ani dlouze vybírat či stahovat. Ty nejoriginálnější GIF obrázky jsme již našli a jsme si jisti, že s nimi vaše přání už nikdy nebude vypadat nudně. Pro zaslání ho jen zkopírujte a vložte do zprávy. 

GIF přání k svátku s roztomilým medvídkem.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám se ženou a velkou sklenicí vína.
giphy.com
GIF přání k svátku s opravdu veselým pejskem.
tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám s veselou ženou a konfety.
giphy.co

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Kreativitě se meze nekladou. Pokud zrovna máte náladu něco tvořit a do Horymírovy gratulace k svátku přidat trošku originality, zkuste letos popadnout pár barevných papírů a tužek a zkuste přáníčko vyrobit sami! Jsme si jisti, že to zvládnete a o co víc, zabere vám to jen pár minut. Hledáte-li trošku inspirace, podívejte se na tohle krásné video a výrobu zvládnete jedna báseň. A když už jsme u těch básniček, co takhle jednu pěknou dovnitř vepsat?

Zajímavosti o jméně Horymír

Horymír je jméno pravděpodobného slovanského původu.

Vykládá se tedy jako “ten, kdo se snaží o mír s horami”, případně s horníky.

Spekuluje se však, jestli jméno nemá původ keltský, protože v tom případě by jméno neslo význam “bůh koní”… Jaký původ jménu přikládáte vy? 

Svojí početností příliš nevyčnívá. Se svými 206 lidmi v České republice se dostává až na 358. místo ve jmenné statistice.

Pyšnil se s ním hrdina Horymír, známý z našich pověstí, který se svým koněm Šemíkem dokázal skočit ze skály na Vyšehradě.

Nesmíme však zapomenout na českého básníka a malíře Horymíra Zelenku.

Článku už je konec, ale my doufáme, že vašich oslav ještě ne!

Nezapomínejte, že taková událost chodí jen jednou za rok.

Tak co, které přáníčko k jmeninám pro Horymíra jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X