Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Valentýnu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 14. února a svátek slaví Valentýna. 

Znáte nějakou paní či slečnu s tímto jménem? Tak to jí určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Valentýně zvedne náladu. 

Nevíte ale, jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Načerpejte inspiraci u našich básniček, veselých obrázků a textů. 

Všechna přání jsou navíc zdarma k dispozici. 

Básničky k svátku pro Valentýnu

Kdo by neměl rád rýmovaná přáníčka. Tyhle gratulace patří po dlouhá léta mezi ty nejoblíbenější a ani se tomu nedivíme. Tady jich najdete hned několik a všechna jsou navíc přímo na míru oslavenkyni, stačí si jen vybrat.

Svátek má dneska moje nejkrásnější květinka, v kalendáři je totiž jméno Valentýnka. Zatím posílám jen tuhle krátkou básničku, osobně pak dostaneš pusu i kytičku. Valentýno, přeju nádherné jmeniny!
Jen to nejlepší ti přeje celá naše rodina, když svátek dneska slaví Valentýna. Jen to nejlepší ti chceme přát, hlavně ať jsi spokojená napořád. Valentýnko, přejeme ti krásné jmeniny!
Svátek mají dneska všechny Valentýnky, a my ti přejeme ať si užiješ z dneška každé vteřinky. K tomu ti přejeme lásku, štěstí a taky spoustu radosti, té totiž není nikdy dosti. Valentýno, přejeme ti překrásné jmeniny!
Kalendář mi dneska připomíná, že svátek slaví moje milovaná Valentýna. Proto ti posláme tohle milé blahopřání, a snad se ti splní všechny tvé tužby a přání. Valentýno, přejeme ti skvělé jmeniny!
To jsou nám ale skvělé novinky, svátek slaví všechny Valentýnky. Jen to nejlepší ti přejeme srdečně, a ať tvoje štěstí trvá věčně. Valentýno, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Ty máš dneska svátek, milá Valentýnko, snad se ti bude tohle přání líbit aspoň malinko. Ať se ti splní vše, po čem toužíš, protože ty si jen to nejlepší zasloužíš. Týnko, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Valentýnu vtipné a veselé? Pokud ji chcete pobavit i potěšit, tak to budou tyhle verše to, co hledáte. Navíc vám hezky vejdou i do textová zprávy a můžete jí tak udělat radost klidně hned

Jak má svátek naše Valentýnka, to je k skvělému večírku záminka. Večer se spolu sejdeme na baru, a pak se na parketě dostaneme do varu. Valentýno, přejeme ti krásné jmeniny!
Večer budeme mít všichni hladinku, musíme spolu oslavit naši milou Valentýnku. Hlavně ale nepij víno z krabice, ať tě ráno nebolí palice. Valentýno, přejeme ti báječný svátek!
Svátek slaví naše milá Valentýna, to si spolu dáme zase hodně vína. Ale rozhodně pij dneska opatrně a pomalu, ať neusneš nám na baru. Moc si užij dnešní oslavu, Valentýnko!
Skvělý večírek právě začíná, to se musí oslavit, když má svátek Valentýna. Dávej si ale pozor na opici, a kopni do sebe občas i s vodou sklenici. Přejeme ti nádherný svátek, Valentýno!
Dárková kytice barevných růží k svátku.
zdroj: rose.org.ua

Klasická přání k svátku pro Valentýnu

Dala by oslavenkyně přednost spíše jednoduchým, hezkým a tradičním gratulacím? Ani na ty jsme nezapomněli a dali jsme jich dohromady hned několik. Tahle klasická přáníčka vypadají krásně v papírovém blahopřání, ale i sms zrpáva se počítá.

Milá Valentýno, k tvým dnešním jmeninám ti přejeme spoustu radosti, lásky, pohody, nádherných chvil a taky moře štěstí. Moc si užij dnešní svátek!
Naše nejdražší Valentýno, po roce jsou tady opět tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu splněných přání, úspěchů jak v práci, tak v soukromí a také aby ses na svět stále jen usmívala. s láskou …
Drahá Valentýno, myslíme na tebe neustále, a to nejen když máš jmeniny! Přejeme ti hlavně ať jsi zdravá, spokojená a šťastná. Ten nejkrásnější svátek ti ze srdce přejí …
Naše milá Valentýnko, kalendář nám dneska připomněl tvoje krásné jméno a my ti chceme popřát spoustu radosti, lásky, porozumění a nádherných zážitků. Báječný svátek ti přejí …
Dneska není jenom den zamilovaných, ale naše nejdražší Valentýna má jmeniny! Přejeme ti jen to nejlepší a hlavně aby se ti ve všem dařilo. Pořádně si užij dnešní den!
Valentýno, máš dneska svátek a proto doufáme, že si tento významný den užiješ jak jen to půjde! Pořádně to oslav a klidně si dej i něco dobrého na zub, dneska je všechno dovolené! S láskou …
Naše drahá Valentýno, po roce je tady zase tvůj svátek a my ti chceme jako každý rok popřát jen to nejlepší. Hlavně aby se ti ve všem dařilo a ty byla stále jen usměvavá a veselá. Nádherné jmeniny ti přejí …
Milá Valentýno, sice nás dneska od sebe dělí velká dálka, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. K tvým jmeninám ti přejeme spoustu radosti, dobré nálady, štěstí a taky lásky. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Valentýnko, celá naše rodina ti chce co nejsrdečněji popřát nádherný svátek! Přejeme ti, aby tě nikdy neopustila dobrý nálada a ty byla stále usměvavá a veselá, jako jsi teď. Báječné jmeniny ti přejí …
Valentýnko, dneska je nejenom svátek všech zamilovaných, ale hlavně ten tvůj! Proto ti přejeme spoustu radosti, žádné starosti a hlavně buď šťastná. S láskou …

Dneska je také den všech zamilovaných! Vyberte si z nádherných láskyplných přáníček a potěšte svou drahou polovičku! 

Pohyblivé GIF gratulace

Hledáte něco veselého, ale také originálního, co udělá radost? Tak se podívejte na tyhle pohyblivé obrázky, kterými rozhodně potěšíte. K tomuto dni se výborně hodí a navíc k nim nemusíte nic psát, vše totiž poví za vás. Pro odeslání stačí obrázek jen zkopírovat a poslat.

Valentýno, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku oslavující lidi s vínem v ruce.
zdroj: giphy.com

Na zdraví, Valentýno!

GIF přání k jmeninám borec s Aperolem na podnosu.
zdroj: giphy.com

Kytička pro tebe!

GIF blahopřání k jmeninám růže v ruce.
zdroj: giphy.com

Valentýno, tento taneček je pro tebe!

GIF přání k svátku tanečník.
zdroj: giphy.com

Valentýno, užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k svátku kotě s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Valentýnu ohromí! Samotná výroba navíc není nic složitého a zvládne to opravdu každý. Pro inspiraci jsme vám našli tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Až budete mít přáníčko hotové tak už jen stačí dopsat vaši srdečnou gratulaci a nádherný dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Valentýně líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou do roka, tak určitě stojí za to poslat třeba jen rychlo textovku.

Zajímavosti o jméně Valentýna

Tohle křestní jméno v České republice používá 2302 žen a jedná se tak o 157. nejčastější. 

Valentýna, stejně jako její mužský protějšek Valentýn, mají svůj původ v latině a jeho význam je „silný” či „zdravý”. 

Jméno se těší velké oblibě především v Itálii, ale stále populárnější je i u nás.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X