Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Maxe na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. května a jmeniny slaví Maxmilián. 

Máte nějakého ve svém okolí? To mu určitě popřejte.

Už víte, jaké přání k svátku Maxmiliánovi pošlete? 

Pokud si nejste jistí, jaké přáníčko poslat, tak pro vás máme hromadu inspirace.

Můžete vybírat z klasických textů, veselých obrázků a nebo básniček. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Maxmiliána

Rýmované gratulace se po dlouhé roky řadí mezi ty nejoblíbenější blahopřání vůbec. A co teprve ty, které jsou napsané přímo na míru pro oslavence! Ty udělají Maxíkovi radost na sto procent.

Je tu svátek našeho Maxmiliána, tak mu chceme popřát vše nejlepší hned zrána. Ať tě stále jen to dobré potkává, a dobrá nálada ti stále zůstává. Přejeme ti krásné jmeniny, Maxmiliáne!
Kalendář nám zrovna říká, že jsou tady jmeniny našeho Maxíka. Přejeme mu ať je stále veselý a zdravý, a dneska si užije hromadu zábavy. Maxmiliáne, přejeme ti báječný svátek!
Ty máš dneska jmeniny, milý Maxíku, přejeme ti lásku, pohodu a spoustu nádherných okamžiků. K tomu ti taky spoustu pozdravů posíláme, a chceme ti říct, jak moc tě rádi máme. Maxmiliáne, užij si dnešní svátek!
Ty máš dneska svátek, Maxíčku, to si dej na oslavu aspoň malou skleničku. Skleničku na tvé zdraví, a taky na to, ať tě život stále baví. Maxmiliáne, přejeme ti nádherné jmeniny!
Přejeme ti krásný svátek, mladíků, je tady přece den všech Maxíků. Ať se ti splní každé tvé tajné přání, a velkým obloukem se ti vyhne zklamání. Přejeme ti skvělé jmeniny, Maxi!
Je tady den všech Maxíků, tak ti přejeme všechno nejlepší, tak jak máme ve zvyku. Hodně lásky, hodně zdraví, a tak ať se tento den skvěle oslaví. Maxi, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám 

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Maxmiliána vtipné a aby ho především pobavilo? Na to jsme taky mysleli a dali jsme takových veršů dohromady hned několik. Pokud máte po ruce telefon, můžete mu ho v textové zprávě poslat klidně hned.

Dneska večer oslavuje jmeniny Maxík, tak to už si do baru voláme taxík. Budeme poctivě všechny rundy otáčet, tak snad budeš moct domů po svých odkráčet. Přejeme ti úžasné jmeniny, Maxmiliáne!
Večer to bude zase oslava veliká, musíme pořádně zapít našeho Maxíka. Už tady na tebe čeká vína plná lednice, ale bacha, ať tě ráno zase nebolí palice. Maxmiliáne, přejeme ti skvělé jmeniny!
Jsou tady tvé jmeniny, Maxíku, tak to se večer sejdeme v našem podniku. Pořádně to spolu večer rozjedeme, a dřív než nad ránem domů rozhodně nejedeme. Maxi, ať dnešní oslava stojí za to!
Musíme pořádně oslavit tvůj svátek, Maxíku, tak moc, až se budeme válet po trávníku. Tak večer zvoň u nás, musíme se na tebe napít, a tvoje jmeniny řádně zapít. Maxmiliáne, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dárková krabice pro muže s páskem a kravatou.
zdroj:wattpad:com

Klasická přání k svátku pro Maxmiliána

Muži si občas na dlouhé proslovy a nebo vtipy nepotrpí a dávají přednost tradiční, milé a upřímné gratulaci. Sedí tohle i na našeho oslavence? Tak to pro něho jistě vyberete jedno z těchto krásných blahopřání.

Milý Maxmiliáne, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, radosti a taky štěstí. Báječný svátek ti přejí …
Je tady den všech Maxmiliánů a proto ti přejeme jen samé krásné chvíle a zážitky a taky aby ti nikdy nic nescházelo. Krásné jmeniny ti přejí …
Maxmiliáne, moc dobře vím, že si na nějaké dlouhé gratulace moc nepotrpíš, tak ti přeju prostě jen to nejlepší k tvým jmeninám. Užij si tento sváteční den!
Maxi, ten rok utekl jako voda a jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim chceme jako každý rok popřát spoustu radosti, lásky, nádherných okamžiků a splněných přání. S láskou …
Drahý Maxmiliáne, letos nás od sebe dělí velká dálka a nemůžeme ti popřát osobně, ale neboj se, moc na tebe myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Báječný svátek ti přejí …
Všechno nejlepší k jmeninám, Maxmiliáne! Pořádně si tento sváteční den užij a oslav. Ty nejbáječnější jmeniny ti za srdce přejí …
Milý Maxi, tvůj významný den je tady a my ti chceme popřát spoustu úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě, spoustu radosti a hlavně lásky. Krásný svátek ti přejí …
Náš drahý Maxmiliáne, celá naše rodina ti z celého srdce přeje jen to nejlepší! Ať se ti stále daří a ty jsi spokojený, veselý a hlavně šťastný. Nádherné jmeniny ti přejí …

Chcete vaši drahou polovičku potěšit zamilovaným vzkazem? Vyberte si ze spousty zamilovaných přáníček, která jistě zahřejí u srdíčka.

Obrázkové GIF gratulace

Klasické texty ani básničky nejsou to pravé? Pak je tu ještě jedna možnost, jak Maxmiliánovi udělat jeho den hezčí, a to pohyblivé GIF obrázky. Našli jsme pro vás ty, které se k jmeninám výborně hodí. Na vás už jen bude vybrat ten který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat.

Užij si dnešní svátek, Maxi!

GIF přání k svátku oslavující Homer Simpson.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti báječné jmeniny, Maxi!

GIF přání k jmeninám skupinka oslavujících lidí na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Dneska si dej jedno na oslavu!

GIF blahopřání k svátku borec v hromadě plechovka od piva.
zdroj:giphy.com

Maxíku, už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k jmeninám blondýna posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Moc ty oslavy dneska nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilý borec na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Maxmilián možná nebude ani čekat! Tím, že pro něho dárek sami vyrobíte mu ukážete, jak je pro vás důležitý. Zabere vám to jen pár minut a zvládnou to i začátečníci. Pro inspiraci a návod můžete shlédnout tohle krátké video, které vám se vším pomůže. Pak už jen stačí přáníčko doplnit o vaše věnování a máte hotovo.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Maxíkovi líbit, a že mu tento den uděláte příjemnější.

Tento den slavíme jen jednou do roka, tak stojí za to poslat alespoň rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Maxmilián

Tohle křestní jméno u nás používá 2 268 osob a jedná se tak o 114. nejčastější jméno. 

Jeho obliba začala prudce stoupat v posledních dvaceti letech.  

Jméno Maxmilián bylo uměle vytvořeno pro pro syna císaře Fridricha III. Vzorem mu měli být slavní Římané Fabius Maximus („maximus” překládáme z latiny jako „největší”) a Scipio Aemilian (latinské „aemulus” znamená „prchlivý”, „horlivý” nebo také „následovník”). 

Jméno se jako Maxmilián vyskytuje i na Slovensku Maďarsku. V Anglie, stejně jako v Německu a Švédsku najdeme verzi Maximilian. Francouzská mutace jména je Maximilien, španělská Maximiliano, italská Massimiliano. V Polsku jméno užívají jako Maksymilian, v Rusku jako Maksimilian či Maksimian.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X