Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dobromilu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. února a svátek slaví Dobromila. 

Pokud nějakou znáte tak jí určitě popřejte! 

Milé přání k svátku Dobromilu rozhodně potěší. 

Lámete si hlavu nad tím, jaké blahopřání jí poslat? 

Tak to pro vás máme spoustu inspirace pro tuhle příležitost. 

Podívejte se na naše jedinečné básničky, obrázky a texty. 

Stačí si jen vybrat které to bude.

Básničky k svátky pro Dobromilu

Rýmovaná přání jsou velice oblíbená a to naprostým právem. Tyhle originální verše jsme napsali přímo pro Dobromilu a snad udělají radost i té vaší oslavenkyni. Vybrané přání můžete poslat v sms zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání.

Že je dneska svátek Dobromily, to jsme právě v kalendáři zjistili. A tak posíláme ti tuhle básničku, snad bude se ti líbit aspoň trošičku. Dobromilo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Snad čeká tě velká nadílka, když slaví svátek naše Milka. Dej si s námi aspoň přípitek, ten si užij bez výčitek! Dobromilo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Venku nám ledový vítr fouká, tvé jméno na mě z kalendáře kouká. Jen to nejlepší ti chceme popřát, dneska měla by sis oslavu dopřát. Dobromilo, přejeme ti ten nejlepší svátek!
Po roce je tvůj svátek zase tady, s básničkou si zase nevím rady. Přesto na tebe ale stále myslím, i když nic lepšího nevymyslím. Dobromilo, užij si dnešní jmeniny!
Užij si dneska každou chvíli, svátek slaví přece Dobromily. Přejeme ti lásku a taky zdraví, snad se tento den pořádně oslaví. Dobromilo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Moc chceme popřát naší milé, komu jinému než Dobromile. Ať tvůj den se ti podle tvých představ vydaří, a máš stále jen úsměv na tváři. Dobromilo, přejeme ti krásný svátek!
Užij si z dnešního dne každou chviličku, a dej si s námi na přípitek skleničku. Přejeme ti lásku a hlavně pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu! Dobromilo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska by ses měla jen radovat a zpívat, a od ucha k uchu se na všechny usmívat. Přejeme ti lásku a hlavně štěstíčko, a ať vždy záříš jako sluníčko. Přejeme ti nádherné jmeniny, Dobromilo!

Veselá veršovaná přání

Chcete poslat básničku, ale chcete taky aby bylo blahopřání k svátku pro Dobromilu neformální a s humorem? Z těchto rýmovaných přání si jistě vyberete to pravé, kterým dneska pobavíte.

V kalendáři vidím jméno Dobromila, to aby ses za námi do baru zastavila. Tančit budeme spolu až do rána, až se nám bude prášit po nohama. Dobromilo, užij si dnešní jmeniny!
Ty máš dneska svátek, to bude zase oslava, snad nebude nás ráno bolet hlava. Dáme si dneska vína jenom trochu, tak už se za námi zastav, ty lenochu! Dobromilo, přejeme ti krásné jmeniny!
Přejeme ti dneska spoustu síly, svátek přece slaví Dobromily. Dej si do každé nohy slivovici, ale hlavně pozor na opici! Dobromilo, užij si dnešní jmeniny!
Měli bysme slavit s mírou, když se dneska potkáme s Dobromilou. Slavit ale budeme jako za mlada, a rozhodně nás neopustí dobrá nálada. Dobromilo, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková kytice tulipánů k svátku.
zdroj: m.ok.ru

Klasické blahopřání k jmeninám

Jste zastáncem decentních a jednoduchých textů k svátku? Na to jsme taky mysleli a sepsali jsme milá přáníčka, které udělají v tento den radost a vykouzlí úsměv na rtech každé Dobromile. 

Naše milá Dobromilo, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší a aby se ti vždy ve všem dařilo. To ti za srdce přejí …
Drahá Dobromilo, jako každý rok ti k tvým jmeninám přejeme spoustu lásky, zdraví, radosti, pohody a příjemných překvapení. Užij si dnešní jmeniny jak jen to půjde!
Naše milovaná Dobromilo, moc rádi bychom ti popřáli k tvému svátku pohodu, dobrou náladu a aby tě potkávalo jen to dobré. Snad se ti dnešní den vydaří na maximum!
Dobromilo, ani letos bychom na tebe a tvé jmeniny nemohli zapomenout! Opět ti chceme popřát moře lásky, zdraví, radosti a hlavně dobré nálady! Nádherný svátek ti srdečně přejí …
Naše nejmilejší Dobromilo, moc nás mrzí, že ti letos nemůžeme k tvému svátku popřát osobně! Ale i tak na tebe moc myslíme a doufáme, že bude tvůj sváteční den přesně takový, jaký sis ho přála!
Milá Dobromilo, dnešní den je velmi výjimečný a proto doufáme, se budeš jen bavit a užívat si, protože dneska není nic důležitějšího! Nádherný svátek ti přejí …
Dobromilo, kalendář nám dneska připomněl tvé jmeniny a my ti k nim chceme ze srdce popřát spoustu krásných chvilek, lásky, zdraví a taky hromadu štěstí. Překrásný svátek ti přejí …
Naše milá Dobromilo, dnešní den bys měla prožít s těmi, na kterých ti záleží ze všech nejvíce. Snad budou tvé jmeniny přesně takové, jaké sis je vysnila. Ten nejhezčí svátek ti srdečně přejí …

Obrázkové gratulace k svátku

To, že vám na oslavenkyni záleží můžete vyjádřit i obrázkem. Tahle obrázková přání k jmeninám Dobromile určitě zvednou náladu na celý den. Vybraný obrázek můžete doplnit o text, ale můžete ho poslat i samostatně. 

Kočka s konfetami

GIF přání k svátku kočka s konfetami.
zdroj: giphy.com

Oslavující parta lidí

GIF gratulace k jmeninám oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Přípitek s koktejlem

GIF blahopřání k svátku přípitek s margaritou.
zdroj: giphy.com

Karnevalová kostra

GIF blahopřání k jmeninám tančící catrina.
zdroj: giphy.com

Pes s party čepicí

GIF přání k jmeninám pes s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k svátku Dobromile vyrazí dech! Bude vás to stát trochu trpělivosti a času, ale výsledek bude rozhodně stát za to. Navíc jsme vám našli video plné inspirace se kterým budeme mít hotovo za chvilku. Do hotového přání pak už jen napíšete to, co máte na srdci.

Myslíte, že se budou naše blahopřání k jmeninám Dobromile líbit?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, hezké přáníčko v tento den udělá rozhodně velikou radost. Tak proč jí tento den neudělat hezčí? 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X