Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Sašu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 27. února a svátek slaví Alexandr. 

Znáte nějakého milého muže, kterému dnes chcete udělat radost?

S naším přáním k svátku Alexandra zajisté potěšíte.

Bez ohledu na to, jak moc se tváří jako tvrďák, gratulace jej zahřeje u srdíčka!

A my vám s radostí chceme oznámit, že jsme pro vás přichystali plno inspirace.

Ať už hledáte básničky, srdečné gratulace nebo třeba i obrázek, najdete u nás všechno.

A co víc? Všechno je pro vás úplně zdarma.

Jediný váš úkol je tedy jednoduchý. Vyberte si!

Klasická přání k svátku pro Alexandra

Uběhl zase rok a vy se s vaším klasickým přáníčkem k jmeninám nechcete opakovat? Není divu. Oslavenec jistě ocení originalitu a té vám přinášíme spousty. Zvolte si tedy přání, které považujete za nejkrásnější a jednoduše jej zkopírujte a vložte do zprávy. A doplňte ho třeba o hezký obrázek!

Náš milovaný Sašo, i kdyby zhasly všechna světla a svíčky tak víme, že ty by jsi nadále jasně zářil. Máme tě moc rádi a přejeme ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti svět může nabídnout. S láskou …
Drahý Alexi, s kamarádem jako ty bych mohl slavit každý den jako by to byl tvůj svátek! Jsem moc rád, že jsi v mém životě. Přeji ti všechno nejlepší. S pozdravem …
Drahý Alexandře, za sebe i celou mou rodinu ti přeji všechno nejlepší a doufám, že tvůj den bude plný lásky a radosti. Snad tě nikdy neopustí tvé zdraví a budeš šťastný po boku lidí, které miluješ. Obrovskou gratulaci posílá …
Náš nejmilejší Alexi, někteří s rokem bohatnou, někteří moudří, ale všichni stárnou. Tak hodně štěstí s těmi dalšími dvěmi! Nádherný svátek ti s láskou přejí …
Milovaný Alexi, ať už dneska dostaneš jakékoliv dárky či přání, nikdy se nemohou srovnávat s radostí a láskou, kterou nám ty dáváš každý den. Přejeme ti proto ten nejkrásnější svátek a doufáme, že každý tvůj den bude plný radosti a pohody. S láskou…
Náš milý Sašo, obklop se dneska nejen dobrotami, ale také kamarády a věcmi, které máš rád. Jsi naše každodenní radost a víme, že to v životě dotáhneš daleko. Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Přáníčko k svátku s prskavkou.
pixabay.com

Přání pro syna

Člověk se párkrát probudí a ty děti jsou zase o rok starší. Jak ten čas letí! Milé blahopřání k svátku je proto skvělým způsobem, jak oslavit nejen jmeniny vašeho syna, ale také zdraví, pohodu a rodinný čas strávený pospolu. Ukažte vašemu nejmilejšímu Alexandrovi, co pro vás opravdu znamená!

Milovaný synu, rok se s rokem sešel a my máme opět tu radost, že ti dnes můžeme popřát. Doufáme, že se vždy v životě koukáš kupředu a ohlížíš se zpět s radostí a láskou v srdci. Přejeme ti k svátku nekonečnou radost a tvůj další rok bude plný zázraků a pohody. S láskou …
Náš nejmilejší synu, ani nevíš, jak moc jsme na tebe pyšní. Nejen, že z tebe vyrostl silný, chytrý mladý muž, ale také víme, že se v životě neztratíš. Z celých našich srdcí tě milujeme. Krásný svátek ti s láskou přejí rodiče!
Můj nejdražší synu, jsem vděčná každý den za to, že jsi přišel do mého života. Tvé úsměvy a smích jsou jako balzámem pro moji duši. Do života jsi mi přinesl samou radost a lásku! Proto doufám, že si dnešek užiješ, tak jak sis ho vysnil a budeš na něj s radostí vzpomínat.
Milovaný synu, během dnů, které jsou náročné mi stačí jen na tebe pomyslet a všechno je hned lepší. Když si vzpomenu, jak jsem na tebe moc pyšná a vybavím si všechny naše krásné vzpomínky, jsem ta nejšťastnější matka na světě. Přeji ti proto ten nejkrásnější svátek na světě!

Velikonoce se už neúprosně blíží a vy byste měli být připraveni. Co takhle si letos vyrobit třeba papírová velikonoční přáníčka?

Básničky k svátku pro Alexandra

Ať už je oslavenec kdokoliv, rozhodně ocení milou básničku. Ta dá najevo, že vy jste si na jeho velký den vzpomněli a s použitými verši dodá přáníčku svoji výjimečnost. Ne všichni se však rodíme s básnickým citem, a proto jsme tu, abychom vám pomohli. Která se vám líbí nejvíce?

Dnes je svátek Alexandra, to tě určitě čeká velká sranda! My aspoň přejeme ti ze srdíčka, ať si tě život pořádně hýčká, a po čem toužíš, to ať máš, a nádherný den si dnes uděláš. Sašo, přejeme ti krásné jmeniny!
Když je svátek Alíka, radost je to veliká. Proto posíláme ti tohle přání, ať dneska pořádně se bavíš, a úsměvů máš na rozdávání, a všech problémů se rychle zbavíš. Sašo, všechno nejlepší k svátku!
Dneska slaví ten náš Saša, tož to čeká nás oslava naša. Přejeme ti kluku náš, za to vše, co nám denně dáváš, ať máš vždycky všeho dost, a v životě ti panuje radost. Všechno nejlepší k svátku, Sašo!
Dnes ti chodí přáníčka, protože všichni ví, že jsi jednička. A my to, Sašo, víme taky, proto posíláme ti přání ne tak ledajaký. Posíláme básničku, aby jsi každý den měl jak veselou písničku! Přejeme ti báječné jmeniny, Sašo!
Kalendář ten není lhář a řekl mi o tvém dnešním svátku, přeji ti, ať si oslavy pořádně užíváš a život máš jak pohádku. Alexandře, všechno nejlepší k tvému svátku!
Každý den někdo svátek slaví a dneska jsi to, Alexandře, ty! Přejeme, ať tě ten život velice baví a dnes máš samé dobroty. Sašo, přejeme ti ten nejkrásnější sváteček!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Tak tohle blahopřání k svátku Sašovi obzvlášť potěší, pokud má dobrý smysl pro humor a cit pro vtip. Tyhle rýmy jsou totiž plné nejen lásky, ale také humoru a nadsázky a ať už má oslavenec dobrý či špatný den, po přečtení této gratulace jej bude mít rozhodně lepší.

Když je svátek Alexandra, zpíváme všichni z plného hrdla. To toho hrdla však taky víno teče, během toho, co se slavnostní večeře peče, protože svátek tvůj je den vyjímečný, tak snad budeš mít vzpomínky báječný! Sašo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
To nás ale čeká vzrůšo, když máš svátek, ty náš Sašo! Dneska je totiž den plný barev, když alkohol už čeká nálev. Červené, bílé, a taky zelená, všichni víme co to znamená … Všechno nejlepší k jmeninám!
Svátek je dnes Alíka, snad nepanuje panika. Je to přece den oslav a lásky, proto zamažme si všechny vrásky svátek tvůj totiž slavíme moc rádi, pojďme si dokázat, že jsme ještě mladí! Sašo, všechno nejlepší k svátku!
Už to tak asi bude… že máš svátek, Sašo náš! Snad budeš mít krásné vzpomínky všude, dneska jsi však celý náš. Chceme s tebou slavit velice, protože rádi tě máme nejvíce! Alexi, všechno nejlepší k tvým jmeninám!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Kdo by to byl řekl, že byste jako přáníčko k jmeninám pro Sašu mohli poslat veselý animovaný obrázek? Pokud vás to doposud nenapadlo, jistě to letos vyzkoušejte! Vybrali jsme obrázky, které se pro tuhle krásnou sváteční příležitost hodí perfektně a ať už ho pošlete samotný, nebo jím doplníte básničku, určitě nešlápnete vedle. 

GIF přání k svátku s medvídkem.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám s nadšenou blondýnkou.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s bláznivou kozou.
tenor.com
GIF gratulace k svátku s oslavujícími lidmi v klubu.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Každé přání je speciální, protože jej posíláte s úmyslem udělat oslavenci radost. Víte však, jaké je to nejvýjimečnější? Vlastnoručně vyrobené! Ničeho se nebojte, řekneme vám jak na to. Do začátku si připravte pár barevných kancelářských potřeb, zapojte svoji kreativitu a nechte vaše city k oslavenci tvořit. Pokud však potřebujete trochu inspirace navíc, našli jsme pro vás krásné video, které vás krok za krokem navede. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Alexandr

Alexandr je jméno řeckého původu.

Vychází ze slov „alexó“ a „andros“, které dohromady dávají krásný význam – “obránce mužů”.

Je také spojeno se slávou a velikostí ducha.

Nejoblíbenější domáckou variantou jména je Saša.

Mezi nejznámnější nositele patřil z dějin Alexandr Veliký, dále také vynálezce telefonu –  Alexander Graham Bell.

V literatuře se proslavil autor Evžena Oněgina Alexandr Sergejevič Puškin.

Dostali jsme se ke konci a my doufáme, že už si nad perfektním blahopřáním k jmeninám pro Alexandra nelámete hlavu. 

Je to přece čas radosti a oslavy našich blízkých, které milujeme. 

Tak co, které jste dneska vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X