Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Elvíru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. listopadu a svátek slaví Elvíra. 

Máte nějakou ve svém okolí? Tak to jí určitě popřejte! 

Hezké přání k svátku Elvíře rozhodně zvedne náladu. 

Pokud si nejste jistí, jaké blahopřání je to pravé tak jsou následující řádky přesně pro vás. 

Najdete tu spoustu básniček, veselých obrázků a textů. 

Tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Elvíru

Ano, verše jsou jedny z nejlepších blahopřání a má je rád snad každý. Tyhle jsme navíc napsali přímo pro Elvíru a rozhodně je nenajdete nikde jinde. Můžete je napsat do papírového přání a nebo poslat samostatně ve zprávě.

K svátku už ti pusa letí vzduchem, snad bude tvůj den naplněn smíchem. To vše a mnohem více ti přejeme, a moc na tebe myslet budeme. Přejeme ti nádherný svátek, Elvíro!
Tahle báseň je Elvíře k svátku určena, chceme jí povědět jak moc pro nás znamená. snad moc si svůj sváteční den užije, a jako z pohádky ho prožije. Elvíro, přejeme ti krásné jmeniny!
To nejlepší k svátku chceme ti popřát, měla by sis pořádnou oslavu dopřát. Měla bys být s těmi které máš nejradši, a dát si taky dortíček nejsladší. Přejeme ti nádherný svátek, Elvíro!
Lásku, zdraví a pohodu ti přejeme, a jen to nejlepší pro tebe chceme. To ti přejeme za celou naši rodinu, užij si z dneška každou hodinu. Přejeme ti ten nejlepší svátek, Elvíro!
Snad každé tvé přání se ti vyplní, a tvé srdce se sluncem zaplní. To vše a mnohem více chceme mi přát, ať jsi spokojená napořád. Přejeme ti krásné jmeniny, Elvíro!
Venku už je počasí studené a mrazivé, proto bys k nám měla dorazit co nejdříve. Už tady na tebe čeká k svátku horká čokoláda, a taky sladkých zákusků hromada. Elvíro, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jsou tvé jmeniny, ten krásný čas, my máme pro tebe tento milý vzkaz. Přejeme ti lásku, zdraví a pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu. Přejeme ti krásný svátek, Elvíro!
Elvíro, stýská se nám po tobě neskutečně, snad tvůj příští svátek oslavíme společně. To nejlepší k jmeninám ti přejeme, a moc na tebe myslet budeme. Užij si dnešní sváteční den, Elvíro!

Veselá veršovaná blahopřání

Je oslavenkyně veselá kopa co má ráda zábavu a smích? Tak to budou tyhle přání k jmeninám pro Elvíru to pravé. Tak které jí vyberete?

Ta oslava bude zase síla, když slaví svátek naše Elvíra. Všechno pro tebe je už připraveno, a hlavně je dneska v noci všechno dovoleno. Elvíro, přejeme ti nádherný svátek!
Nabíráme na večer síly, dneska se slaví jmeniny naší Elvíry. Tak jdeme ven, v baru už je otevřeno, snad už tam máš za námi namířeno. Elvíro, přejeme ti překrásné jmeniny!
Sváteční večírek už se pro tebe chystá, bude až do rána to si můžeš být jistá. To zase dneska ale bude tanec, třeba se pro tebe ukáže i nějaký mládenec. Přejeme ti hezké jmeniny, Elvíro!
Ty máš dneska svátek, to je ale do klubu spěch, budeme tančit až nebudeme moct popadnout dech. Už se moc těšíme na přípitek, to bude skvělého večera začátek. Elvíro, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dárková kytice bílých tulipánů k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasické přání k svátku pro Elvíru

Jestli chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Elvíru spíše milé, decentní a jednoduché? Tak budou následující texty to pravé. Vejdu se vám i do sms zprávy, ale krásně vypadají také v papírovém přáníčku. 

Naše milá Elvíro, k tvým dnešním jmeninám ti chceme srdečně popřát jen to nejlepší a aby se ti vždy dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě. Užij si dnešní svátek.
Drahá Elvíro, chceme abys věděla že nám na tobě velmi záleží a že na tebe neustále myslíme. Z celého srdce ti přejeme ty nejkrásnější jmeniny.
Naše milovaná Elvíro, po roce je tady opět tvůj sváteční den a my ti k němu přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a taky štěstí. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Elvíro, je nám to moc líto, že ti dneska nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti přejeme lásku, zdraví a pohodu. Krásný svátek ti přejí …
Elvíro, nemusíš se bát že bysme na tebe zapomněli. Tak jako každý rok na tebe všichni myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, štěstí a nádherných zážitků. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Elvíro, přijmi prosím od nás srdečné blahopřání k tvým jmeninám. Přejeme ti abys byla i nadále tak spokojená a veselá jako jsi teď. Užij si dnešní svátek.
Naše milá Elvíro, doufáme, že si dnešní den užiješ tak, jak si přeješ a strávíš ho s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme také spoustu lásky a pohody. Užij si dnešní jmeniny!
Naše nejmilejší Elvíro, snad se ti dnešní oslava svátku povede podle tvých představ. My ti k němu přejeme jen to nejlepší a aby se ti splnilo vše, po čem toužíš. Krásné jmeniny ti přejí …


Obrázkové gratulace k jmeninám

Tohle není úplně tradiční přání, ale rozhodně je velice originální. Tyhle obrázky se hodí pro tento den výborně, takže Elvíru nejen pobavíte, ale také jí dáte najevo, že na ni myslíte. Až si vyberete ten, co se vám líbí nejvíce tak ho stačí zkopírovat a poslat.

Přípitek s koktejlem

GIF přání k jmeninám přípitek koktejlem.
zdroj: giphy.com

Přání s konfetami

GIF přání k svátku muž s konfetami.
zdroj: giphy.com

Dětská oslava

GIF blahopřání k jmeninám dítě na oslavě.
zdroj: giphy.com

Pes s konfetami

GIF přání k jmeninám pes s konfetami.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF přání k svátku oslavující muž v bazénu.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tahle gratulace bude mít rozhodně veliký úspěch. Tady totiž Elvíře ukážete, že vám na ní záleží a dali jste si ten čas a práci jí přáníčko vyrobit sami. S tímto snadným video návodem to zvládnou i začátečníci. Tak vemte lepidlo a nůžky do ruky a jdeme na to! 

Hotové přání pak už jen doplníte o text či básničku a můžete ho předat oslavenkyni. 


Budou se naše přání k svátku Elvíře líbit? Doufáme, že jí tento den uděláte krásný a nezapomenutelný s některým z těchto blahopřání.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X