Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Gabrielu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 8. března a svátek slaví Gabriela. 

Už jste jí dneska popřáli? Ne? Tak to napravte!  

Hezké přání k svátku Gabrielu určitě potěší. 

Pokud si nejste jistí jaké přání by se oslavenkyni mohlo líbit nejvíce tak tady jistě načerpáte spoustu inspirace. 

Najdete tu vše od básniček, textů a až po obrázky a návod na výrobu přáníčka. 

Tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Gabrielu

Tyhle přáníčka patří mezi ty nejoblíbenější a to naprostým právem. Dali jsme dohromady básničky přímo na míru pro Gabrielu které navíc nenajdete nikde jinde. Tak jdeme vybírat.

Dneska jsem v kalendáři tvoje jméno viděla, musím ti hned popřát, svátek slaví Gabriela! Přejeme ti ať se ti stále daří, a máš vždy jen úsměv na tváři. Gábinko, přejeme ti pěkné jmeniny!
Snad si dneska budeš užívat den celý, svátek přece slaví Gabriely! Snad oslavíme to hezky vesele, a pozveš také svoje přátele. Gábinko, přejeme ti krásné jmeniny!
Jmeniny mají dneska Gabriely, a proto moc pogratulovat bysme ti chtěli. Přejeme ti lásku, zdraví a hlavně pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu. Gábinko, užij si dnešní sváteční den!
Neboj se že bych na tebe dneska zapomněla, moc dobře vím že svátek slaví moje milovaná Gabriela. Jen to nejlepší k svátku ti přeji, a ať máš stále úsměv na obličeji. Gábinko, užij si dnešní významný den!
Jmeniny má dneska naše Gabriela, chceme jí říct jak je skvělá. Doufáme že se ti všechna tvá přání vyplní, a celý dnešní dne se sluncem zaplní. Gábinko, užij si dnešní svátek!
Svátek slaví dneska naše Gaby, nezapomněli jsme, no ještě aby! Tento den si jenom užívej, a stále se na všechny jen usmívej. Přejeme ti krásné jmeniny, Gabrielo!
Jmeniny má dneska naše Gábina, snad dá si na oslavu i trochu vína. Hlavně zdraví, lásku a štěstí ti chceme přát, a taky ať jsi spokojená pořád. Gabrielo, přejeme ti ty nejhezčí jmeniny!
Snad užiješ si dnešní sváteční den, a půjdeš ho oslavit s přáteli někde ven. Přejeme ti ať máš neustále úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Gábinko, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselá básničky k jmeninám

Přijdou vám básničky trochu nudné? Jestli chcete aby bylo veršované blahopřání k jmeninám pro Gabrielu spíše veselé a neformální tak z těchto rýmů si jistě vyberete ten pravý.

To si zase dáme na večírku do těla, svátek přece slaví naše Gabriela. Musíme to oslavit jak se sluší a patří, a zase to všem na parketě natři. Gábino, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Je to ale na oslavu skvělá záminka, když slaví svátek naše Gábinka. Už pro tebe chystáme láhev vína, ty jsi naše oslavenkyně jediná. Gábi, přejme ti úžasné jmeniny!
To zase budeme mít skvělé vzpomínky, když jsou jmeniny naší Gábinky. Musíme to dneska oslavit vesele, až nad ránem se dostaneme do postele. Gabrielo, přejeme ti báječný svátek!
Ty máš dneska svátek, Gábino, to se za námi zastav na víno. Malá oslava přece nikomu neublíží, a kocovina se nám vyhne bez obtíží. Gábinko, přejeme ti nádherný svátek!
Dárková kytice k svátku v bílé krabici.
zdroj: thisisglamorous.com

Klasická přání k svátku pro Gabrielu

Hledáte přání které by bylo decentní, milé a jednoduché? To si jistě vyberete z těchto textů. Krásně vypadají v papírovém blahopřání, ale můžete ho poslat i jako rychlou sms zprávu, obojí se počítá. 

Drahá Gabrielo, i letos jsme si na tebe vzpomněli a k tvému svátku ti srdečně přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a radosti. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milovaná Gabrielo, doufáme, že se ti dnešní sváteční den vydaří a ty se budeš jen bavit, smát a užívat si. Přejeme ti nádherné jmeniny!
Milá Gabrielo, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti k němu přejeme lásku, zdraví, štěstí a hlavně dobrou náladu. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Milá Gábinko, kalendář nám dneska připomněl tvoje krásné jméno a proto ti chceme ze srdce popřát spokojenost, úspěchy a nekonečné štěstí. Moc si užij dnešní svátek!
Naše milá Gábino, letos nám osobní přání nevyjde a proto ti posíláme alespoň tohle virtuální přáníčko. Přejeme ti spoustu radosti, dobré nálady a úsměvu. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Gabrielo, máš dneska svátek a my doufáme, že bude tento tvůj sváteční den nezapomenutelný a výjimečný. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Gábinko, nemusíš se bát že bysme na tebe zapomněli! Myslíme na tebe stále a to nejen v tento den. Přejeme ti spoustu radosti, lásky a úspěchů. Užij si dnešní den!
Nejmilejší Gabrielo, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát spoustu zdraví, štěstí, lásky, dobré nálady abys byla i nadále tak veselá a spokojená jako jsi teď. Užij si dnešní jmeniny!


Obrázkové gratulace k jmeninám

Popřát k svátku se dá mnoha způsoby a tenhle je jeden z nich, obrázky! Vybraný obrázek můžete doplnit o text a nebo básničku, ale můžete ho poslat i samostatně.

Oslava s konfetami

GIF přání k svátku s konfetami.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF blahopřání k jmeninám žena s flaškou.
zdroj: giphy.com

Bazénová party s šampaňským

GIF přání k jmeninám oslava v bazéně.
zdroj: giphy.com

Party kočka

GIF blahopřání k svátku party kočka.
zdroj: giphy.com

Oslava v práci

GIF přání k svátku oslava v kanceláři.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Dárky které vyrobíte sami doma udělají největší radost. Takové přání k jmeninám Gabriela možná nečeká, ale o to více ji potěšíte. Nemusíte k tomu mít žádné předchozí zkušenosti, budete jenom potřebovat trochu času a trpělivosti. S inspirací vám pomůže tohle krátké video. Pak už vám jen stačí přáníčko doplnit o básničku či text a máte hotovo.

Jak se vám líbila naše blahopřání k svátku pro Gabrielu?

Doufáme, že se budou oslavenkyni přáníčka líbit a vy jí tento den uděláte hežčí a příjemnější.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X