Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ivu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. prosince a svátek slaví Iva. 

Máte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem ve svém okolí? Popřejte jí! 

Hezká přání k svátku Ivě udělá jistě velkou radost. 

Máme pro vás spoustu inspirace! Dali jsme dohromady ty nejhezčí básničky, texty a obrázky. Najdete tu také video návod na vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Ivu

Veršovaná přání patří stále mezi ty nejoblíbenější a to naprostým právem. Zrovna vás ale nic nenapadá? Ani nemusí, originální sváteční rýmy jsme napsali za vás. Vy už jen vyberete kterým dneska uděláte Ivě radost.

Snad budeš mít po celý den na tváři úsměv zářivý, protože dneska jmeniny slaví všechny Ivy. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny, a hlavně si dneska užij každé hodiny. Ivo, přejeme ti nádherný sváteční den!
Dneska slaví svátek všechny Ivy, a my ti přejeme ať je celý tvůj den bláznivý. Snad budeš si celý den užívat, a ty nejbáječnější jmeniny prožívat. Ivuško, přejeme ti báječný svátek!
Za okny už je den mrazivý, ale to nevadí, dneska je svátek naší Ivy. Přejeme ti ať si dnešní den pořádně užiješ, a ten nejkrásnější svátek prožiješ. Ivo, přejeme ti krásné jmeniny!
Posíláme ti pozdrav k svátku hřejivý, když dneska slaví všechny Ivy. Snad bude se ti líbit tahle krátká básnička, a v tvých očích bude stále jiskřička. Přejeme ti nádherné jmeniny, Ivuško!
Dneska slaví svátek naše nejmilejší dceruška, v kalendáři vidím jméno Ivuška. Jsi naše nejmilejší pusinka, a ten nejbáječnější den ti přeje rodinka. Ivo, přejeme ti krásné jmeniny!
Snad si naše holka dnešek užívá, v kalendáři je totiž jméno Iva. Nezapomeň svůj svátek pořádně oslavit, a běž se s přáteli hezky pobavit. Ivo, moc si užij dnešní jmeninový den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale hledáte přece jen něco více neformálního a veselého? Je Iva vaše kamarádka která se ráda směje a baví? V tom případě budou následující verše přesto to, co hledáte.

Jak má dneska svátek Iva, tak ne nezůstane jen u jednoho piva. Dneska si ho dáme na tebe klidně celý sud, hlavně ať jsi zdravá a spokojená jako dosud. Ivuško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska budeme tančit jako když se nikdo nedívá, jmeniny dneska slaví naše nejdražší Iva. Musíme to spolu pořádně roztočit, tak už přijď ať večírek může začít. Přejeme ti ten nejlepší svátek, Ivo!
Dneska nepůjdeme domů střízliví, je totiž svátek naší Ivy. Až do rána tě máme v moci, domů tě nepustíme dříve jak o půlnoci. Ivuško, přejeme ti krásné jmeniny!
Vidíme to na večírek bouřlivý, dneska je totiž svátek naší Ivy. Rozjedeme to spolu na parketě, a budeme oslavovat nejvíc na světě. Ivuš, přejeme ti báječné jmeniny!
Velká kytice barevných tulipánů k svátku.
zdroj: flowers.katabara.com


Klasická přání k svátku pro Ivu

Chcete aby bylo blahopřání k jmeninám pro Ivu jednoduché, decentní a milé? Takových blahopřání jsme sepsali hned několik, tak je rozhodně z čeho vybírat. Krásně budou vypadat také v papírovém blahopřání, ale můžete je poslat i jako rychlou zprávu. 

Milá Ivo, k tvému dnešnímu svátku ti chceme srdečně popřát moře lásky, zdraví štěstí, dobré nálady a hlavně pohody. Nádherné jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše drahá Ivo, po roce je tady zase tvůj významný sváteční den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy jen dařilo a nikdy tě neopustila dobrá nálada. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milá Ivo, za celou naši rodinu ti chceme srdečně popřát mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě a k tomu taky spoustu lásky, zdraví a pohody. Krásný svátek ti přejí …
Ivuško, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti chceme srdečně popřát nádherný svátek. snad se ti splní každé tvoje přání a ty budeš i nadále spokojená a usměvavá jako jsi teď. Užij si nádherný svátek!
Milá Ivo, dneska jsou tvoji jmeniny a proto ti přejeme jen to nejlepší. Svátek je jen jednou za rok, ale my ti přejeme ať jsi spokojený a veselá každý den. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Ivo, přejeme ti aby byl tvůj dnešní jmeninový den zalitý sluncem a ty se jen bavila a užívala si s rodinou a přáteli. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Ivo, bohužel ti letos k tvému svátku nemůžeme popřát osobně. Ale i tak na tebe moc myslíme a máme tě rádi. Snad budou tvoje dnešní jmeniny nezapomenutelné a krásné. Užij si dnešní den!
Drahá Ivo, z celého srdce ti přejeme spoustu radosti, dobré nálady, úsměvů a hlavně aby se ti vždy ve všem dařilo. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

K svátku vlastně nemusíte psát vůbec nic, vše co chcete můžeme vyjádřit i obrázkem. Tyhle se k jmeninám hodí výborně a oslavenkyni jimi rozhodně zvednete náladu. Vyberte si obrázek který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Sváteční taneček

GIF přání k svátku tančící borec v leopardích trenkách.
zdroj: giphy.com

Na zdraví!

GIF přání k jmeninám přípitek animovaných postaviček.
zdroj: giphy.com

Psí večírek

GIF přání k jmeninám pejsci s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Slavíme!

GIF přání k jmeninám veselá tančící holka.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF přání k svátku oslava s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali nakonec. Takové blahopřání k svátku Ivu rozhodně nadchne. Uvidí totiž že jste si dali tu práci a přáníčko vyrobili doma. A to za to přece stojí, ne? Pokud by to pro vás byla premiéra tak se můžete podívat na tohle video které vás nevede krok za krokem a za chvilku budeme mít hotovo. Přáníčko pak už jen stačí doplnit o text a nebo básničku. 

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Ivě líbit? 

Doufáme, že ano a že jí uděláte dnešní sváteční den hezčí a příjemnější.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X