Nejlepší blahopřání k svátku pro Adélu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 2.9. a svátek má Adéla!

Proto je nejvyšší čas poslat jim krásné přáníčko k svátku.

Vyberte si některý originálně napsaný text, ať už máte rádi klasiku, veršované přání nebo třeba vtipné gratulace k svátku.

Všechny texty přání jsou k dispozici online zdarma ke stažení či přepsání.

Jmeniny jsou jen jednou za rok a přání k svátku Adéla určitě ocení, tak vzhůru do toho!

Krásné blahopřání pro Adélu k jmeninám

Pěkné přání potěší každou Adélku a poslat jej vám zabere jen pár okamžiků. Popřejte jí všechno nejlepší k jmeninám, vždyť není krásnější pocit než když na vás někdo myslí!

Milá Adélko, přejeme ti k tvému dnešnímu svátku všechno nejlepší, ať ti sluníčko svítí na každý tvůj krok a užiješ si zase celý další rok. Máme tě moc rádi :-*
Milá Adélo, k tvému svátku ti přejeme, ať se ti splní tvé nejtajnější sny, obklopují tě ti nejmilejší lidé a na tváři máš dál ten nejkrásnější úsměv. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …

Adély dnes slaví svátek a my jednu takovou známe, tak ten dnešní den oslav se vší parádou a my ti k svátku přejeme všechno nejlepší, moře zdraví, kopec lásky a spoustu milých lidí kolem tebe.
Drahá Adélko, přejeme ti všechno nejlepší k tvému svátku, stálý úsměv na tváři, úspěchy kam se jen podíváš a spoustu krásných zážitků, ať už jsi kdekoliv. Máme tě moc rádi!

Krásný nazdobený růžový dort k svátku pro Adélu.
pixabay.com

Vtipné přání k svátku

Holka se smyslem pro humor je k nezaplacení a jestli mezi ně patří i vaše známá Adéla, určitě jí pošlete některé z veselých blahopřání k svátku. I malé vtipné přání může udělat velkou radost!

Kam se jenom poděly všechny krásné Adély? Jistě někde tajně slaví, prolévaj si vínem hlavy. Dorty drtí ve velkém, snad se zítra neleknem, že sem přišel Yetti z hor, až vylezou z holky z nor! Všechno nejlepší k svátku, milá Adélko 🙂
Adélka je krásné jméno, dneska slaví jmeniny, a já nemám žádný dárek, no fakt, ani jediný. Tak ti pošlu aspoň přání, veršované, líbezné, to že jsme si aspoň vzpomněl mi už nikdo nevezme! Tak všechno nejlepší k svátku, milá Adélko.
Kdysi kdosi někam napsal, že dnes slaví Adély, tak ti honem píšu, abys věděla, jaký jsem vzorňák! Tak všechno nejlepší, moje Adélko, ať tě život baví a hlavně pevné zdraví.
Milá Adélko, tak dneska je prý tvůj svátek. Tak ho koukej řádně oslavit (zapít) a ne že z toho bude spousta vtipných historek (ostuda) jako vždycky! Všechno nejlepší ti přeje …

Veršované přáníčko k svátku

Básnička k svátku je skvělý způsob, jak udělat radost tomu, kdo zrovna slaví jmeniny. Pokud nemáte básnické střevo, využijte některý připravený text rýmované gratulace k svátku. Stačí zkopírovat a poslat třeba jako sms.

Krásný den dnes slavíme, moc dobře se bavíme. Vždyť má svátek Áďa, co má život ráda. Všechno nej ti přejeme, krásné písně přejeme, obejmutí, pusu, přání, posíláme na počkání. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Dnes Adéla svátek slaví, my ji máme všichni rádi. Kytku, přání posíláme, skleničku si na ni dáme. Tak měj krásné jmeniny, vždyť jsou jen v den jediný. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Adélo, Adélo, dnes slavíš svátek, užij si večer ,jako by byl pátek. Dopřej si dobroty, skleničku vína, vždyť život s Adélou musí být príma! My ti ho ze srdce moc rádi přejeme, na dálku vínečko s tebou si lijeme. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Dnes má svátek Adéla, jen kdyby však věděla, že já nemám dárek žádný, prasátko je zase prázdný. Složím aspoň básničku pro tu naši holčičku. ať vidí že mám ji rád, všechno dobré chci jí dát. Všechno nejlepší k svátku, moje Adélko …

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu papírového přání k svátku

Pokud máte rádi tradiční papírová přáníčka k svátku, můžete pro Adélku jedno vyrobit sami. Výroba DIY blahopřání ke jmeninám není nijak složitá a zvládnete ji třeba s dětmi, stačí pár základních potřeb a chuť tvořit. Inspirujte se třeba snadnými videonávody na přáníčka:

K svátku potěší jak blahopřání, tak květina. Co takhle zkusit darovat vaší Adélce papírovou kytici, která nikdy neuvadne? Vyzkoušejte třeba některý z jednoduchých návodů na papírové květiny k svátku:

Našli jste vaše vysněné přáníčko k svátku?

Milé blahopřání nemusí znamenat dlouhé hodiny s perem v ruce. Neztrácejte čas hledáním rýmů a vyberte si z naší databáze originálně napsaných přání přímo na míru Adélám.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X