Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zikmunda na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. května a svátek slaví Zikmund.

Zrovna nějakého znáte a chtěli byste obohatit jeho den?

Milé přání k svátku Zikmunda rozhodně potěší a bude se na vás usmívat ještě další den!

Nevíte ale jaké blahopřání poslat? Každému se přece občas hodí trocha inspirace. 

S kreativitou vám pomohou naše milé básničky, originální texty a veselé obrázky, které jsou vám k dispozici zcela zdarma.

Na konci už určitě tápat nebudete.

Tak hurá do vybírání!

Klasická přání k svátku pro Zikmunda

Komplikovaná přání nejsou to, co zrovna dnes hledáte? Tyhle milé a decentní gratulace udělají radost snad každému oslavenci. Až si jedno z mnoha vyberete, můžete ho poslat jen jako rychlou textovou zprávu, ale ještě překrásně bude vypadat v papírovém přáníčku.

Náš milovaný Zikmunde, jsi pro nás inspirací v každém ohledu a jsme Bohu vděční, že nám tě poslal do našeho života. Všechno nejlepší k svátku a mnoho úspěchů ti přejí …
Nejdražší Zikmunde, moc dobře víme, že máš potenciál překonat všechny překážky na světě, proto nikdy neztrácej naději a nepřestávej zářit. Ten nejkrásnější svátek ti s láskou přejí…
Drahý Zikmunde, motivaci čerpej z toho, co o tobě lidé říkají dobrého. Učiň tento den novým výchozím bodem na cestě k úspěchu! Užijte moc dnešní svátek. S přátelským pozdravem …
Milý Mundíku, všechno nejlepší k tvým jmeninám! Nechej dnes starosti za sebou. Těšme se na další rok, kdy se staneš tím, kým chceš být, a budeš tam, kde chceš být! Fantastický svátek ti s láskou přeje …
Zikmunde, chci abys dnes věděl, že nezáleží na tom, čím jsi nemohl být včera. Záleží jen na tom, kým můžeš být zítra. Ať se ti splní všechny sny! Báječné jmeniny ti přeje …
Drahý Mundíku, nikdy nejsi příliš starý na to, aby ses hnal za svými sny. A nikdy taky nejsi příliš starý na to, abys pořádně oslavil své jmeniny! Užij si dnešní den naplno. Gratulaci a pozdrav posílá …
Přání k svátku s červenými srdci.
pixabay.com

Přání pro syna

Syn je jedním z nejsladších darů, které nám život může přinést, ale může být těžké vymyslet, co mu napsat k svátku. Proto jsme my napsali tato přáníčka přímo pro vašeho syna Zikmunda. Je důležité mu dát najevo, jak moc si vážíte jeho přítomnosti ve vašem životě, a jedním z nejlepších způsobů, jak to udělat, je promyšlené přáníčko k svátku!

Můj nejmilejší synu, každý den od tvého narození jsi mi do života přinesl něco úžasného. Tolik radosti, lásky (trochu zlobení!) … Nedokážu si svůj život bez tebe představit. Mám tě moc ráda a přeji ti nádherný svátek. S láskou …
Milovaný synu, doufám, že se budeš v životě vždy dívat dopředu s úsměvem na tváři a s láskou v srdci se ohlížet zpět. Přeji ti k tvým jmeninám nekonečnou radost ze života a ať je tento rok plný zázraků a potěšení.
Můj Zikoušku, moje radost z toho, že jsi můj syn, je něco, co se nedá změřit. Lze ji pocítit pouze prostřednictvím spousty objetí, polibků a zbožňování. Jsem tak šťastná, že jsem byla obdařena tak úžasným synem, jako jsi ty. Moc si užij tvůj dnešní svátek. S láskou …
Ziky, od chvíle, kdy jsi vstoupil do mého života, mě každý den jen udivuješ. Jsem tak ráda, že mám syna, který je nejen okouzlující, ale i dokonalý. Přeji ti fantastický svátek. S pozdravem a láskou …

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky? Pořádně se vybavte krásnými přáními k narozeninám z lásky.

Básničky k svátku pro Zikuše

Rýmovaná blahopřání patří už dlouhá léta mezi ta nejoblíbenější a my to moc dobře víme. Rádi byste nějaké poslali, ale zrovna vás ty pravé verše ne a ne napadnout? To ani nemusí, protože láskyplné básně jsme napsali za vás. Vaším úkolem bude jen vybrat tu báseň, která udělá Zikmundovi radost.

Jmeniny dnes máš a já ti přeji všechno, co máš na zemi nejraději, ať pohádkový zdá se svět, a v srdci máš lásky květ. Zikmunde, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Když máš ten tvůj svátek, a nejen kvůli tomu, přejeme štěstí a zdraví tobě, i do celého domu. Mundíku náš, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Přejeme ti, Zikmunde, ze srdíčka, ať život si tě vždycky hýčká. Taky ať se ti životní úkoly daří, a úsměv vyjímá se na tvé tváři. Ziky, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Kalendář tvůj svátek vyzradil, víme dobře, že dnes slavíš! Máš však smůlu, že jsi nám tvé přání neprozradil, proto přejeme ti aspoň takto, ať se dnes náramně bavíš. Zikmundíku, přejeme ti fantastický den!
Přeji ti z lásky jmeniny kouzelné, a stejně krásné i další dny! Snad budeš vždy zdravý a šťastný, a splníš si své tajné sny. Ziky, přejeme ti krásné jmeniny!
Když už máš ten svátek tvůj, pořádně ho oslavuj! ať tvůj život stojí za to, a na co sáhneš, změní se v zlato. Všechno nejlepší k svátku, Zikmunde!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přece jen vám přijdou moc formální? Pokud si přejete, aby bylo blahopřání k svátku pro Zikmunda vtipné a polichotilo tedy jeho smyslu pro humor, tak to budou tyhle rýmy to pravé. Překvapivé budou jistě i ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přáníčku!

Dnes je svátek Mundíka, to se zaslouží oslava veliká! Na tvůj svátek tančíme do rána, bude se nám prášit pod nohama. Ziky, přejeme ti krásný svátek!
Náš milovaný Zikmund, není žádný vagabunt. Je to chlápek jak se patří, však on ukáže vám jak se na svátek paří! Ziky, přejeme ti ten nejbáječnější svátek!
Dneska slaví ten náš Ziky, proto dodržíme naše zvyky. K baru vede jednoduchá cesta, ale zpátky skoro jako když ji člověk nezná… Mundíku, všechno nejlepší k svátku!
Ty můj drahý Zikmunde, co bych ti asi mohl přát? Konečně nějaké úspěšné rande, ať nemusíš pořád spát. Všechno nejlepší k jmeninám, Ziky!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nechce se vám nic psát nebo prostě chcete blahopřání k svátku Zikmundovi obohatit o něco speciálního? Tyhle obrázky se k svátku krásně hodí a vyjádříte s nimi vše, co si zrovna přejete. Odeslání zvládnete během chvilky. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a odeslat oslavenci.

GIF gratulace k svátku s medvídkem Pú.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s mužem a foukačkou.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s dortem a postavičkou vyskakující z něj.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s kočkami na party.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takovým blahopřání k jmeninám Zikmunda nadchnete! Zabere vám to něco déle než jen poslat rychlou sms, ale zase výsledek se bude rozhodně líbit. Nemusíte se bát pokud jste přáníčko nikdy nevyráběli, protože vám to zabere jen pár minut! Pro inspiraci a návod se podívejte na tohle krátké video a zkuste do výroby zapojit třeba děti. Uvidíte jaká zábava se z této činnosti může vyvinout. Do hotového přáníčka pak už jen stačí napsat věnování a máte hotovo!

Zajímavosti o jméně Zikmund

Zikmund je jméno germánského původu.

Překládá se ze slov „sigi”, „sieg” jako „vítězství” a „mund” ve významu „ochrana”. Celý význam je tedy „ochránce vítězství”.

Zatímco dříve bylo jméno velmi oblíbené, dnes je jeho výskyt ojedinělý.

V České republice najdeme pouze 86 mužů, kteří se tímto jménem mohou pyšnit.

Mezi významné nositele patří například český král a římský císař Zikmund Lucemburský, český básník a prozaik Zikmund Skyba nebo spisovatel a historik Zikmund Winter.

Doufáme, že naše blahopřání k jmeninám Zikmunda potěšilo a zkrášlilo mu jeho oslavenecký den.

Svátek přece chodí jen jednou za rok, a proto na milé gratulace nesmíme zapomenout!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X