Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Štěpánku na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 31. října a svátek slaví Štěpánka.

Jestli je nějaká ve vašem okolí, rozhodně jí pošlete gratulaci.

Srdečné přání k svátku Štěpánce udělá ohromnou radost.

Nejste si však jisti, jaké blahopřání by bylo pro oslavenkyni to pravé?

Načerpejte plno inspirace z našich milých textů, srdečných básniček či dokonce animovaných obrázků.

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma.

Neváhejte ani vteřinu a pojďte tvořit radost!

Klasická přání k svátku pro Štěpánku

Spousta oslavenců dává přednost krátkým a jednoduchým blahopřáním. My jsme takových hezkých, milých a decentních gratulací sepsali hned několik. Tyhle gratulace vypadají skvěle v papírovém přáníčku, ale i rychlá sms zpráva zahřeje příjemce u srdíčka.

Milovaná Štěpánko, přej si hvězdy kterýkoli den v roce, ale dnes si budeš přát aspoň dva žaludky na tu hostinu, kterou ti uděláme! Všechno nejlepší k tvým jmeninám ti přejí …
Drahá Štěpánko, chtěla bych abys věděla, že si tě velice vážím a mám tě moc ráda. Děkuji, že se na tebe můžu vždycky obrátit. Všechno nejlepší k svátku mé dobrosrdečné kamarádky přeje …
Štěpi, doufám, že jsi připravená na oslavu, protože žádná moje kamarádka nebude mít jmeniny stejně úžasné jako ty. Doufám, že si svůj významný den užiješ naplno! Fantastický svátek ti s láskou přeje …
Má milovaná Štěpánko, doufám, že tvé jmeniny budou tak šťastné, jako jsi ty udělala mně. Díky tobě je každý den speciální a doufám, že moc dobře víš, co pro mě znamenáš. Myslím na tebe a přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě. S láskou …
Nejdražší Štěpánko, slovy nelze popsat tvou krásu, půvab a hlavně úžasný vkus na nejlepší přátele (mě). Doufám, že si svůj svátek užiješ, přesně tak, jak sis ho vysnila. Všechno nejlepší ti srdečně přeje …
Den věnovaný úžasnosti mé nejlepší kamarádky? Počítejte se mnou! Štěpánko, přeji ti všechno nejlepší k svátku a připrav se na pořádnou oslavu! Přáníčko ti s láskou posílá …
Přání k svátku s červeným leknínem.
pixabay.com

Přání pro dceru

Jistě jste na svoji malou či dospělou dceru pyšní, ať už je to vaše baletka, malířka nebo třeba atletka. Úspěchy oslavujeme po celý rok, ale svátek chodí jen jednou do roka, proto si myslíme, že byste měli poslat vaší milované Štěpánce přáníčko k jmeninám. Čokoláda po příchodu domů ji taky jistě potěší!

Má milovaná Štěpánko, od chvíle, kdy ses narodila, mě rok co rok hřeješ u srdce a naplňuješ ho pýchou. Jsem opravdu šťastná, že mám ve svém životě tak výjimečnou princeznu! Ten nejkrásnější svátek ti přeje …!
Moje Štěpánko, doufám, že ti život vždy přinese štěstí, jaké si zasloužíš. Jsi ta nejsladší, nejlaskavější a nejstarostlivější mladá dívka, jakou znám, a já jsem tak hrdá a šťastná, že tě mohu nazývat svou dcerou! Báječný svátek ti přeje …
Štěpánko moje, naplňuješ mé srdce takovou láskou a každý den si říkám, jak moc jsem požehnaná, že mám dceru, jako jsi ty! Chci, abys věděla, že ať se v životě stane cokoliv, vždycky budeš moje holčička a já tě budu milovat. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milovaná Štěpánko, uplynul další rok starší a je potěšující vidět, jak nádherně rosteš, má milá dceruško. Plní to mé srdce radostí, když vidím, jaká se z tebe stává zářivá a laskavá žena. Nepochybuji o tom, že v budoucnu dokážeš velké věci. Fantastický svátek ti s láskou přeje …

Páté životní jubileum je důležitý milník pro každého z nás. Pošlete vašemu oblíbenému oslavenci krásné přáníčko k padesátinám.

Básničky k svátku pro Štěpánku

No komu by se nelíbily hezké rýmy a verše! S takovým přáníčkem k svátku Štěpánku rozhodně nezklamete, ať už to vaše kamarádka, sestra, spolužačka nebo přítelkyně. Tak na nic nečekejte a vyberte si i vy to nejkrásnější blahopřání.

Dnes slaví jmeniny naše Štěpka, milovaná veselá kupka. Chceme ti k svátku přát, ať postavíš si hrad ze všech tvých krásných snů a čeká tě plno kouzelných dnů. Štěpánko, užij si svůj dnešní svátek!
Přejeme ti naše milovaná Štěpi, svátek vskutku velkolepý, a ať dnešní den za to stojí, a každý problém se tě bojí. Štěpánko, přejeme ti krásné jmeniny!
Mé jediné dnešní myšlenky, jsou jen na jmeniny Štěpánky! Přeji ti, ať celý tvůj den změní se v dlouhý krásný sen, který se ti bude ještě v noci zdát, vše nejlepší k svátku, mám tě rád. Štěpi, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Snad napadne tě převléct si dnes pyžámko, máš přece svátek, Štěpánko! K svátku ti přejeme srdečně, ať se máš dneska báječně, a vlastně nejen dneska, ať celá tvoje budoucnost je hezká. Štěpi, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Moc dobře víme, že se dnes slaví Štěpánka, tak snad bude se ti líbit naše říkanka. Ať je ti dneska překrásně a svátek si naplno užíváš, přejeme ti ze srdce, jen to nejlepší, co znáš. Štěpánko, přejeme ti báječný svátek!
Posíláme ti naše přání, ať máš svátek překrásný, hodně štěstí, pevné zdraví, ať je tvůj svět úžasný. Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, Štěpánko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Máte pocit, že Štěpánka ocení spíše veselé rýmovačky plné oslavování, radosti a vtipu? Pokud ano, tak je vaše hledání u konce. Tahle speciální přáníčka se hodí pro oslavenkyně s vytříbeným vkusem a rozhodně jí po přečtení gratulace nezůstane kamenná tvář. Která básnička ji asi pobaví nejvíce?

Když jsem zjistila, že má dnes svátek Štěpka, myslela jsem, že mě klepne pepka. Jen to nejlepší ti chci k svátku popřát, a k tomu si pak musíme spoustu vína dopřát. Štěpi, přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Když slaví svátek Štěpánka, na oslavu může přijít jen smetánka. Oslava to bude pořádná jako vždy, možná už budeme slavit navždy. Přeji ti nádherné jmeniny, Štěpi!
Ná svátek naší Štěpánky, uděláme si nové veselé vzpomínky. Spolu to pořádně na parketě rozjedeme, a dřív než ráno domů rozhodně nepojedeme. Všechno nejlepší k svátku, Štěpánko!
Moc dobře víme, že je dnes psáno Štěpka, a my přejeme ti konečně nějakého toho chlapa. Mezitím budou hlasitě cinkat skleničky, dokud nevypijeme všechny lahvičky. Štěpánko, přejeme ti skvělé jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Žádné přáníčko ani básnička vám nepadli do oka? Nevěště hlavu, protože poblahopřát jde i s hezkým animovaným obrázkem! Uvidíte sami, že takové blahopřání k svátku Štěpánce udělá velkou radost. Odeslání zvládnete jednoduše ve dvou rychlých krocích. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat s milým věnováním.

GIF přání k jmeninám s pivním přípitkem.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s velkou jmeninovou party.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s tančícím mužem.
tenor.com
GIF přání k jmeninám se sluníčkem a palcem nahoru.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S takovým přáníčkem k jmeninám Štěpánce vytřete zrak! Ukážete jí tak nejen že na ni myslíte, ale také že vám ní opravdu záleží. Zabere vám to jen chvilku a samotná výroba je jednoduchá, neboť ji zvládnou i děti. Pokud by se vám hodila inspirace tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu. Pak už jen stačí přáníčko doplnit o vaši srdečnou gratulaci nebo třeba veselou básničku. Je to jednoduché, tak se pusťte s chutí do práce!

Zajímavosti o jméně Štěpánka

Štepánka je milým řeckým jménem, které i své nositelce propůjčuje příjemnou povahu. Nebude jí taky chybět odhodlání, vůle a odvaha.

Význam jména je odvozen od řeckého Stephanos s významem „věnec”. Jméno Štěpánka se tak překládá jako „ověnčená”, „korunovaná” či „vítězka”.

Domáckými podobami jména jsou Štěpka, Štěpina, Štěpinka, Štěpi, také Štefka, Štefina aj.

V České republice je 12265 nositelek tohoto krásného jména.

Jméno nosila populární česká herečka Štěpánka Haničincová, také operní pěvkyně Štěpánka Petrová či Štěpánka Štěpánová. 

Dnes jméno náleží k českým herečkám Štěpánce Ranošové a Štěpánce Křesťanové.

Doufáme, že vás při vybírání toho nejkrásnějšího blahopřání k jmeninám Štěpánky neminul úsměv na tváři a že jste oslavenkyni udělali obrovskou radost.

Nezapomínejte, že svátek máme každý jen jednou za rok!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X