Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Emílii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. listopadu a svátek slaví Emílie. 

Máte nějakou ve svém okolí? Tak jí popřejte. 

Hezké přání k svátku Emílii rozhodně zvedne náladu. 

Pokud si ale nevíte rady s tím, jakou gratulaci poslat tak jste tady správně. 

Dali jsme dohromady ty nejhezčí básničky, texty a obrázky ze kterých si jistě vyberete to pravé. 

Všechna blahopřání jsou navíc ke stažení zdarma.

Básničky k svátku pro Emílii

Chcete poslat Emílii milou básničku ale nejste zrovna básník? Nic se neděje, každý občas potřebuje trochu inspirace. Podívejte se na tyhle sváteční verše a vyberte si ten, který by se mohl oslavenkyni líbit nejvíce.

Jmeniny má dneska naše Emílie, přejeme ti do tohoto dne hlavně hodně energie. Snad se ti tento den krásně vyvede, a v životě jen dobře se ti vede. Emílie, přejeme ti krásný svátek!
Posílám ti trochu poezie, svátek slaví přece naše Emílie. básnění mi sice moc nejde, ale bez toho se svátek neodejde. Přeju ti krásné jmeniny, Emílie.
Za okny nám krásně svítí světýlka, svátek má dneska naše Emilka. Jen to nejlepší ti k svátku chceme přát, ať jsi spokojená napořád! Emílie, přejeme ti nádherné jmeniny!
Moc si užij tyhle sváteční chvíli, že máš svátek jsme zrovna zjistili. Přejeme ti lásku, zdraví a domácí pohodu, a k tomu nikdy žádnou nehodu. Emílie, přejeme ti krásné jmeniny!
Když máš dneska sváteček, měli bysme si dát aspoň taneček. Dneska se ale spolu neuvidíme, příště to napravit musíme! Emílie, přeju ti ty nejlepší jmeniny!
Snad bude tvůj den sluncem zalitý, a moc si užiješ tento svátek důležitý. Moc na tebe všichni myslíme, a snad se zase brzy uvidíme! Přejeme ti báječné jmeniny, Emílie!
Krásný svátek, Emílie naše jediná, myslí na tebe celá naše rodina. Snad si tento den báječně užiješ, a s těmi které miluješ ho prožiješ. Emílie, přejeme ti nádherné jmeniny!
Když je dneska tvůj sváteční den, měla bys ho jít oslavit ven. Chceme ti říct jak jsi jedinečná, a jsi naše nejúžasnější slečna. Emílie, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselá rýmovaná blahopřání

Je Emílie vaše kolegyně, kamarádka či sestra která se ráda zasměje a pobaví? Zkuste jí vybrat jednu z těchto básniček které jsou napsené s humorem a nadsázkou a uvidíte jak jí zvednete náladu.

Svátek dneska slaví naše Emílie, v klubu to už zase žije. Přijdeme za tebou to oslavit, a společně na parket to rozbalit. Emílie, přejeme ti nádherný svátek!
V dálce už hraje hezká melodie, svátek slavá naše Emílie. Tančit a slavit budeme až do noci, a s tím vínem ti budeme muset taky pomoci. Přejeme ti krásné jmeniny, Emílie!
Doufáme, že máš dneska spoustu energie, v kalendáři totiž vidím jméno Emílie. Až do rána budeme spolu slavit a tančit, ale zítra máš volno, tak nemusíš jančit. Emílie, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
To jsou vždycky nejlepší večírky, jak se svátek naší Emilky. Ani letos to jinak nebude, tančit zase budeme všude. Emílie, přejeme ti krásné jmeniny!
Dárková krabice s tulipány k svátku.
zdroj: okchicas.com

Klasické přání k svátku pro Emílii

Tady necháme žerty stranou a podíváme se na milé a decentní blahopřání k jmeninám pro Emílii. Můžete ho poslat jen jako rychlo sms zprávu a nebo ho napsat do papírového přáníčka. 

Naše milá Emílie, po roce je tady zase tvůj významný sváteční den a my ti k němu chceme popřát spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Emílie, letos ti sice nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe myslíme a na tvůj svátek jsme nezapomněli. Snad se ti dnešní den vydaří tak, jak sis ho představovala. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Emílie, moc ti chceme popřát aby se ti vždy jen dařilo, a to jak v osobním tak i pracovním životě. K tomu ti přejeme taky spoustu lásky, zdraví a pohody. To vše ti přejí …
Naše drahá Emílie, přejeme ti aby sis dnešní sváteční den užila s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. A nezapomeň to pořádně oslavit dobrým zákuskem! Nádherné jmeniny ti přejí …
Emílie, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme srdečně popřát ať jsi stále spokojená, veselá a zdravé. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Emílie, přejeme ti aby byl tvůj dnešní svátek nezapomenutelný a prožila jsi ho přesně podle tvých představ. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Emílie, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a ať jsi stále tak veselá a usměvavá jako jsi teď. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Emílie, myslíme na tebe neustále, nejen v tento den. Přejeme ti spoustu zdraví, lásky, pohody a dobrá nálady. Máme tě moc rádi!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už dávno neplatí že přání k svátku musí být text. Tyhle obrázky jsou pro tuhle příležitost jako dělané a oslavenkyni rozhodně zlepší den. Odeslání je navíc opravdu jednoduché. Vyberete si obrázek, zkopírujete a odešlete. A máte hotovo.

Oslava s drinkem

GIF přání k svátku oslava v bazéně.
zdroj: giphy.com

Oslava s šampaňským

GIF přání k jmeninám otevírání šampaňského.
zdroj: giphy.com

Party kočka

GIF přání k jmeninám party kočka.
zdroj: giphy.com

Tančící babičky

GIF blahopřání k jmeninám tančící babičky.
zdroj: giphy.com

Oslava s konfetami

GIF přání k svátku s konfetami.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k svátku Emílii ohromí za všech nejvíce! Na tomto přání jde vidět, že vám na oslavenkyni moc záleží a proto jste jí přáníčko vyrobili sami. Pokud nejste kreativní tak to nevadí, našli jsme pro vás video které je plné inspirace! Až budete mít hotovo tak přání jen doplníte o text a nebo básničku vašeho výběru. A máme hotovo!

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Emílii líbit?

Pokud vám na oslavenkyni záleží tak máte jedinečnou příležitost jí dnešní den udělat hezčí.

Je jedno jestli to bude jen rychlá sms zpráva, hlavní přece je že jste si na ni v tento významný den vzpomněli.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X