Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Gabiho na jednom místě. Vyberte si!

Napsat přání k svátku Gabrielovi je pro vás náročné? 

Nenapadají vás ta správná slova, kterými byste vystihli, co chcete oslavenci poblahopřát?

Nebojte se, pomůžeme vám!

Inspirujte se následujícími větami a vyberte si, zda použijete vtip, nebo budete vážnější. Blahopřání můžete doplnit také obrázkem nebo gifem, které můžete stahovat úplně zdarma!

Gratulace ke jmeninám

Znáte nějakého Gabriela, ale nejste si jistí, co do gratulace zakomponovat? 

Nenapadají vás ta správná slova, která by, podle vás, oslavenci udělala radost? 

Pusťte se do čtení a najděte větu, která bude do vašeho blahopřání nejvhodnější!

Drahý nejlepší příteli, modlím se za tebe, aby tě Bůh provázel po všechny dny tvého života. Přeji ti, aby tě provázela jen láska a vše, co ve svém životě budeš mít, aby byla jen radost. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Jsi fenomenální duše plná lásky a života. Jsi požehnáním pro mě i pro všechny, kteří tě potkají. Cením si na tobě tvého svobodného ducha a dobré duše, která se rozdává pro druhé. Jsi inteligentní a moudrý a já někdy nestíhám žasnout, jak moc pomáháš ostatním. Neměň se. Takových lidí je málo. Všechno nejlepší, drahý příteli!
Jsem na tebe a na tvé úspěchy nesmírně hrdý/á. Cesta byla občas trnitá, ale ty jsi dokázal dojít opravdu daleko. Jsi můj šampión a inspirace. Všechno nejlepší k svátku, Gabi!
Kamaráda, jako jsi ty, je těžké najít a já jsem vděčný/á, že jsem měl/a to štěstí! Přeji ti všechno nejlepší k svátku, kámo! Užij si svůj den.
Gabrieli, jsi skvělým mužem, který mě nikdy nenechá smutného/smutnou a vždycky mi podá pomocnou ruku, když je potřeba. Děkuji ti, že jsi tak skvělý člověk a prosím tě, aby ses nikdy neměnil. Krásné jmeniny! Zasloužíš si jen to nejlepší!
Dáváš mi naději tam, kde ji ztrácím. Když nevím, co dělat, vždycky mi poradíš a učíš mě, abych život nebral/a tak vážně. Jsi skvělý přítel a já bych si nikdy nemohla přát lepšího. Užij si dnešní svátek jen podle sebe!
Vždycky si budu vážit přátelství s tebou. Od teď až do konce časů! Jsi tak inteligentní a plný moudrosti. Jsi ten nejlepší kamarád, kterého si člověk v životě může přát. Přeji ti nádherné prožití jmenin!
Vážím si tvých ctností, tvé odvahy, tvé klidné povahy a tvé věrnosti. Všechno nejlepší ke jmeninám, Gabri! Užij si je!
Dneska je tvůj výjimečný den a já nenalézám ta správná slova, která by stačila k tomu popsat, jak moc si vážím tvé existence. Všechno nejlepší ke jmeninám té nejneuvěřitelnější duši na planetě. Zasloužíš si všechno dobré, co na tomto světě může být!
Všechno nejlepší, Gabrielku! V průběhu let byla naše společná cesta důkazem, že opravdové přátelství existuje. Připíjím na tebe a na další roky štěstí, cestování, dělání blbin a užívání si vzájemné společnosti!
Když tě vidím jsem šťastný/á, protože vidím, že se každý den zlepšuješ. Svět je tady jen pro tebe, proto využij každý okamžik na sto procent a vyždímej ze života to nejlepší, co můžeš. Všechno nejlepší!
Co bych si bez svého nejlepšího přítele počal/a? Už několikrát jsi mi dokázal svou spolehlivost a starostlivost a za to jsem ti opravdu vděčný/á a vážím si toho. Miř ke hvězdám, drahý Gabrieli! Všechno nejlepší!

Je oslavenec vaším tatínkem? V den, kdy svátek slaví všichni tatínkové, nezapomeňte popřát také tomu svému. Jak? Inspirujte se našimi přáníčky ke Dni otců!

Přání k svátku Gabrielovi z lásky

Je vám Gabriel blízký? 

Chcete, aby věděl, jak moc ho máte ráda a jak vám na něm záleží? 

Pogratulujte mu slovy plnými lásky!

Škoda, že nemáš jmeniny každý den. Mohla bych tě oslavovat celou věčnost. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Dnešek je výjimečný tím, že slaví jmeniny má nejoblíbenější osoba na světě. Nejsou to jen obyčejné jmeniny. Jsou to tvoje jmeniny! A ty, miláčku, si zasloužíš oslavu, jaká tady ještě nebyla. Miluji tě a přeji ti k svátku jen to nejlepší!
Ve svém životě dělám spoustu bláznivých věcí. Naštěstí jednou z nich bylo, že jsem se do tebe zamilovala. Všechno nejlepší, miláčku!
Krásné jmeniny! Jsi jediná osoba, která je dokonale schopná milovat všechny mé nedokonalosti. Miluji tě!
I v těch nejchladnějších nocích cítím teplo tvé lásky. Krásné prožití tvého výjimečného dne, můj milovaný muži!
Slavení jmenin je normální, ale ty tvoje jmeniny jsou výjimečné už jen proto, že se jich vždycky můžu zúčastnit, protože se můžu nazývat tvou ženou. Jsem ti vděčná za vše, co pro mě děláš!
Někdy si opravdu přeji jen tiše ležet s hlavou položenou na tvé hrudi a jen poslouchat tlukot tvého srdce. Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejúžasnějšímu muži na světě!
Být tvou ženou je ta nejjednodušší práce na světě. Jsem hrdá, že se jí mohu nazývat. Užij si nádherný sváteční den!
Všechno nejlepší ke jmeninám mé lásce! Všechny nejsladší dorty na světě by se nevyrovnaly sladkosti tvého úsměvu. Krásný sváteční den!
Dnes je tvůj výjimečný den. Jsem si jistá, že dostaneš spoustu dárků, ale ty dárky nebudou dost, ve srovnání s dárkem, který jsi mi dal před nějakou dobou ty, a to je tvoje láska. Děkuji ti za vše. Všechno nejlepší k svátku, můj milovaný muži!
Pokaždé, když se na tebe podívám, jsem ohromená tím, jak jsi perfektní. Všechno nejlepší k svátku, můj milovaný muži!
Jsem hrdá na to, že se mohu nazývat tvou ženou. Jsi pro mě naprosto perfektní. Miluji tě a přeji ti jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Užij si dnešní sváteční den!

Nenašli jste, co jste hledali? Prozkoumejte další zamilovaná sváteční přáníčka a najděte takové, které přesně vyjádří, co se skrývá ve vašem srdci.

Humorná blahopřání 

Pobavte oslavence vtipnou gratulací, která mu na tváři vytvoří úsměv od ucha k uchu. 

Vybírejte z našich humorných textů a vyberte takové, které, podle vás, oslavence skutečně pobaví. 

Všechno nejlepší k svátku! Další rok navíc a další rok popírání toho, že už každý den vypadáš, jako by ses právě probudil.
Všechno nejlepší ke jmeninám! Nezapomeň si na dnešní oslavu vzít sluneční brýle, protože pokud budeš mít dneska na dortu nějaké svíčky nebo prskavky bude jich už opravdu hodně.
Netruchli nad tím, že slavíš další svátek a jsi zase o rok starší. Oslavuj, že jsi zase o rok blíž k důchodu. Všechno nejlepší!
Všechna přání ke jmeninám ber raději vždy s rezervou a nezapomeň si k jejich čtení vzít také citron, sůl a láhev tequily. Některá přáníčka, která upozorňují na tvůj vysoký věk, by tě totiž mohla pěkně vykolejit. Krásné jmeniny Gabrieli!
Dneska máš právo na to, chovat se tak mladě, jak se cítíš, nebo tak mladě, dokud ti to prostě projde. Užij si svůj sváteční den!
Buď rád, že pořád žiješ a vítej každý den s úsměvem. Své umělé zuby a hluboké vrásky dneska neřeš. Krásné jmeniny, kamaráde!
Jestli ses ještě nezačal chovat úměrně svému věku, ani se o to už nesnaž. Ty budeš vypadat pořád mladě a chovat se jako děcko. To se už prostě nezmění. Díky za to! Není s tebou aspoň nuda. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Jako tvůj velký brácha jsem tě naučil chodit, mluvit a hezky si hrát. Teď, když jsi starší, bych si přál, aby ses naučil sedět v klidu, mlčet a pěkně vydělávat.
Jsi skvělý člověk a lidé tě mají rádi, proto jich bude na tvé dnešní oslavě skutečně hodně. Je obecně známo, že hodně lidí pohromadě vytváří teplo. Tvůj účet za topení by měl být tedy tento měsíc docela nízký. Krásné prožití svátečního dne, Gabrieli!
Víš, jak poznáš, že jsi starší, než si myslíš? Když je podle tebe lepší jíst k večeři misku cereálií než si uvařit pořádné jídlo. Krásný svátek, starouši!
Krásné jmeniny, kamaráde! Je skvělé být mladý, krásný a plný energie. Ty dny ti musí chybět.
Říká se, že ti dobří umírají mladí. Hádám, že ty teda nejsi zrovna žádný andílek, co? Díky, že jsi. Krásné jmeniny!

Další veselá přání k svátku vás mohou ještě více inspirovat k vytvoření té nejlepší gratulace. Prozkoumejte je!

Krátká přáníčka Gabimu ke jmeninám 

Gabrielové, jako jiní muži, možná neocení příliš dlouhé proslovy. 

Poblahopřejte oslavenci krátkým textem!

K tvým jmeninám ti slibuji, že když budeš křičet “Marco”, budu vždy v doslechu, abych mohl/a zakřičet “Polo”, protože to nejlepší přátelé dělají. Vše nej!
Dokud budeme kamarádi, nebudeš nikdy muset dělat všechny ty blbiny sám. Vždy budu dělat ty blbosti s tebou. Krásné jmeniny!
Vím, že nejsem vždy dokonalý/á, ale vždycky budu tím/tou nejvěrnějším/nejvěrnější kamarádem/kamarádkou. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně úžasné, jako jsi ty. Vše nej!
Kdykoliv si spolu vyrazíme, cítím se vedle tebe jako doma. Děkuji ti, že jsi mi po všechna ta léta tak skvělým přítelem! Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám. Jez a pij, co hrdlo ráčí a na nikoho se neohlížej. Krásný sváteční den!
Jistě, nikomu jinému nepřipadají naše výstřelky zábavné. Ale nám jo, a to je hlavní. Vše nej mému parťákovi ve zločinu!
Život je cesta a já jsem rád/a, že mám na této cestě vedle sebe právě tebe. V dobrém i ve zlém, ať společně dojdeme do cíle. Všechno nejlepší!
Máš svátek! Pojďme slavit a udělat nějakou pořádnou blbost!
Prošel/prošla bych pro tebe peklem, kdybys potřeboval. Díky za vše. Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám nejbláznivějšímu člověku, kterého znám. Zůstaň stejný. Všechno nejlepší!
Mít spoustu přátel může být fajn, ale mít nej kámoše, jako jsi ty, to je opravdu bohatství! Mám tě rád/a! Všechno nejlepší.
Kdyby o našem přátelství natočili film, nejsem si jistý/á, jestli by se na něj někdo díval. Jsem si ale jistý/á, že by to byl můj nejoblíbenější film. Krásný sváteční den!

Milá slova nemusíte oslavenci říkat jen v den jeho jmenin. Popřejte Gabrielovi hezký den jen tak!

Blahopřání pro malého Gabrielka

Slaví jmeniny dítě? 

Myslíte si, že jsou mu nějaké gratulace jedno? 

Mýlíte se! Poblahopřejte malému oslavenci s láskou a vtipem. Uvidíte, jak se mu rozzáří oči.

Přeji ti ke tvým výjimečným jmeninám spoustu dárků, radosti a dobrot! Všechno nejlepší!
Doufám, že si ve svůj výjimečný den užiješ fantastickou zábavu se svou rodinou a přáteli. Krásný svátek, Gabi!
Doufám, že letos a po mnoho dalších let budeš mít takovou oslavu jmenin, jakou si přeješ a zasloužíš. Přeji ti jen to nejlepší do života!
Posílám ti přání ke jmeninám, plné lásky, objetí a polibků! Ať je dnešní den takový, jaký si ho představuješ. Jsi úžasný kluk!
Jednomu z nejúžasnějších dětí, jaké jsem kdy potkal/a, přeji vše nejlepší k svátku! Ať se ti dnes a vždy plní tvé sny a přání. Všechno nejlepší!
Zasypávám tě požehnáním a vší láskou, kterou v sobě mám. Přeji ti vše nejlepší k tvým výjimečným jmeninám, chlapče!
Posílám ti štěstí, přeji ti zdraví a modlím se za tvou zářivou budoucnost bez překážek a negativity. Ať ti slunce a měsíc svítí na cestu, kamkoliv se vydáš. Mám tě rád/a! Měj nádherné jmeniny!
Ať jsou jmeniny toho nejfantastičtějšího dítěte plné sladkostí, přátel, rodiny, radosti, smíchu, zábavy a všeho, na co si náš Gabrielek jenom vzpomene. Krásný svátek, drahoušku!
Jsi ten nejsladší andílek, kterého znám. Přeji ti, aby byl tvůj den plný všech tvých oblíbených věcí! Krásné jmeniny!
Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny a mnoho nejlepšího do dalších let, Gabrieli! Drahoušku, ať se ti daří!
Všechno nejlepší ke jmeninám té nejzářivější hvězdě na světě! Užij si svůj výjimečný den podle svých představ!
Přeji ti, aby ses dnes jen smál a bavil. Na všechny starosti zapomeň a měj ty nejkrásnější jmeniny, jaké jsi kdy zažil! Všechno nejlepší!

Při tvorbě blahopřání se můžete inspirovat také textovými gratulacemi ke Dni dětí!

Obrázky s gratulací

Obrázkem můžete zesílit pocity, které chcete, aby měl oslavenec u čtení vaší gratulace. 

Vyberte si textovou gratulaci vloženou do obrázku a stáhněte si ji zdarma!

Přání k svátku Gabrielovi na pozadí zapadajícího slunce nad mořem.
zdroj: unsplash.com
Ledňáček sedící na větvi s přáním krásných jmenin Gabimu.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí přírody v mlze při západu slunce.
zdroj: unsplash.com
Obrázek zalesněné přírody se skalami a člověkem na vrcholu, s přáním krásných jmenin.
zdroj: unsplash.com
Muž s rozpaženýma rukama sledující na okraji moře západ slunce s přáním nádherného prožití svátečního dne.
zdroj: unsplash.com

Chcete více obrázků? Vybírejte z dalších obrázkových gratulací k svátku!

Sváteční gif přáníčka

Rozpohybujte své blahopřání a přidejte do něj pohyblivý obrázek.

Vyberte si z následujících svátečních gifů a překvapte oslavence svou nápaditostí!

Gif s křečkem s narozeninovou čepičkou, pojídajícím narozeninový dort.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek se šedou sedící kočkou s narozeninovou čepičkou a frkačkou v tlamě.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s duhovým narozeninovým dortem na stojánku s hořícími svíčkami.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s jásající skupinou pokémonů.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s šedou kočkou pojídající narozeninový dort.
zdroj: giphy.com

Umí Gabriel anglicky? Buďte světoví a použijte některé z anglických gif svátečních přáníček.

Zajímavosti o jméně Gabriel 

Jméno Gabriel bylo odvozeno z hebrejského křestního jména Gavri´el. 

V Bibli je to jméno archanděla Gabriela, jednoho ze sedmi nejmocnějších Božích poslů. 

Známý je také svatý Gabriel od Panny Marie Bolestné, který je patronem studentů, mládeže, kleriků a seminaristů. 

Archanděl Gabriel je patronem poslů, pracovníků telekomunikací a pošťáků. 

Číslem, které numerologie přisuzuje Gabrielům, je číslo devět a vhodnými barvami jsou zemité barvy, jako je hnědá, oranžová a červená.

Gabrielové bývají velice intuitivní a umí si dobře poradit v každé situaci. Bývají to buď velcí materialisté, nebo se naopak zaměřují spíše na duchovní stránku. Řídí-li se Gabrielové svou intuicí, bývají velice úspěšní. V opačném případě se jim nemusí příliš dařit. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Gabriel mohou být Gabrialek, Gabrielík, Gabi, Gabinek, Bri a další. 

A kdy má svátek Gabriel? Muži s tímto jménem slaví svátek 24. března. 

Znáte dámu se stejným jménem? Poblahopřejte k svátku Gabriele pomocí našich textů, obrázků nebo gifů.

Přání k svátku Gabrielovi může obsahovat pouze text, ale můžete jej doplnit také o obrázek nebo pohyblivý gif. 

Rozmyslete si, komu chcete popřát, jaký vztah má oslavenec k moderním technologiím a zda ocení vážnější nebo spíše vtipný text.

Teď už stačí přáníčko pouze předat a začít slavit!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X